Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

pawulon-82 02.02.2011 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szofer (Post 1045997)
pytanie zasadnicze...przed rundą zimową była wiadomość że Ci którzy zakupują na nią karnet będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenna... jak oni teraz planują to zorganizować skoro maja być nowe karty a na nich przecież nie będzie informacji że ktoś miał karnet na rundę wcześniejszą...trzeba będzie przyjść ze starą kartą/karnetem?

a teraz wszyscy ruszają z tego samego poziomu.każdy trochę postoi.

Marcin_fan 02.02.2011 19:47

dokładnie tak, trzeba bedzie wziąć karnet na jesienne mecze..

podszywacz 02.02.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawulon-82 (Post 1046000)
a teraz wszyscy ruszają z tego samego poziomu.każdy trochę postoi.

Nie wydaje mi się. Przecież na starym karnecie też było imię, nazwisko, pesel. Wszystkie te dane zapewne są w ich systemie a jeżeli to będzie problemem to zapewne trzeba będzie przy kupnie karnetu okazać stary a tam zapewne wszystko jest czarno na białym. Nowa karta kibica została stworzona głównie po to aby m. in. ich posiadacze mieli więcej przywilejów a nie po to aby te przywileje tracić. Na pewno posiadacz starego karnetu z jesieni usiądzie tam gdzie siedział jesienią.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szofer (Post 1045997)
trzeba będzie przyjść ze starą kartą/karnetem?

Przecież jeszcze nie sprzedają karnetów (biletów) na pewno o tym napiszą.

Jagul 02.02.2011 20:14

Plus za to, że nie trzeba latać po salonach fotograficznych tylko przychodzisz i Ci robią zdjęcie na miejscu. No i czas wyrobienia też na plus. Zaczyna to w końcu jakoś wyglądać.

Szofer 02.02.2011 20:15

skoro wspomnieli o mozliwosciach karty kibica w tym zakupie karnetu, mogli przy okazji rozwiac watpliwosci, ktore pojawiaja sie raczej w sposob naturalny...

Joshua TS 02.02.2011 20:17

Ja mam pytanko odnośnie danych adresowych. Nowego dowodu jeszcze nie wyrabiałem a mam nowy adres zameldowania. W związku nie będzie problemów jak na wniosku wpiszę nowy adres, a w dowodzie będzie jeszcze stary?

Bambo1906 02.02.2011 20:21

z tego co tam pisze to dowód jest Ci tylko potrzebny żeby pesel i zdjęcie się zgadzało.

domin_czyzyny 02.02.2011 20:23

W końcu !! - Można powiedzieć o dzisiejszym komunikacie o nowych Kartach Kibica !!

Pewnie jakiś czas będą wyrabiać karty kibica. Na karnety przyjdzie czas, wszyscy co mieli karnety na rundę jesienną spokojnie będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetów... trzeba czytać ze zrozumieniem - to tylko informacja o KARTACH KIBICA A NIE KARNETACH/BILETACH.

Dla tych co piszą, że klub chce wyłudzić kasę (10 ZŁ, słownie DZIESIĘĆ ZŁ - KOSZT 1 PIWA NA RYNKU!!) to krzyż na drogę... Nowa ustawa, nowe karty, nowe możliwości związane z kartami kibica.
Ta karta jest niezbędna, aby nie było takich sytuacji jak przed meczem z Koroną na jesieni - wielogodzinnego stania w kolejkach po bilety.

Na wszystko przyjdzie czas. Po wyrobieniu kart już wiele osób nie będzie miała dennych wymówek, a bo nie ma jak po bilet przyjść, nie ma jak karnet kupić... w przyszłości wszystko będzie możliwe i łatwe - TRZEBA BĘDZIE MIEĆ TYLKO CHĘĆ PRZYJŚCIA NA R22 a nie grzać d..ę przed TV lub internetem!

podszywacz 02.02.2011 20:26

Ja proponuję tak: zrobić co napisali w komunikacie, czyli wziąć dokument tożsamości, iść wyrobić nową kartę kibica i spokojnie czekać na rozwój wypadków a nie snuć domysły. Skoro tak wszystko szczegółowo opisali jak co gdzie i za ile w sprawie wyrobienia karty to zapewne dalej będą wyczerpująco informować o kolejnych krokach zmierzających do zakupu karnetu (biletów). Cierpliwości.

pawulon-82 02.02.2011 20:26

[QUOTE=podszywacz;1046016]Nie wydaje mi się. Przecież na starym karnecie też było imię, nazwisko, pesel. Wszystkie te dane zapewne są w ich systemie a jeżeli to będzie problemem to zapewne trzeba będzie przy kupnie karnetu okazać stary a tam zapewne wszystko jest czarno na białym. Nowa karta kibica została stworzona głównie po to aby m. in. ich posiadacze mieli więcej przywilejów a nie po to aby te przywileje tracić. Na pewno posiadacz starego karnetu z jesieni usiądzie tam gdzie siedział jesienią.


z tekstu nie wynika, że jak masz starą kartę to masz ją wziąć.a system jest podobno nowy więc nikogo tam nie ma.

podszywacz 02.02.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawulon-82 (Post 1046047)
z tekstu nie wynika, że jak masz starą kartę to masz ją wziąć.a system jest podobno nowy więc nikogo tam nie ma.

A czy z tekstu wynikło że sprzedają już karnety? Wyrób kartę i spokojnie poczekaj, na pewno nikt Cię nie skrzywdzi i nie będziesz musiał stać od 4 rano po karnet. Zapewne klub ma jakieś rozwiązanie.

pawulon-82 02.02.2011 20:33

z tekstu wynika ze karnety wkrótce.i czy wynika z mojego pisania, że się jakoś niecierpliwie?

podszywacz 02.02.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawulon-82 (Post 1046051)
i czy wynika z mojego pisania, że się jakoś niecierpliwie?

Niestety, tak. Ale to już standard na tym forum jak pojawia się coś nowego. Ja też jestem niecierpliwy ale jeżeli chodzi o rozpoczęcie nowego sezonu na ukończonym stadionie. System może nowy ale zawsze nowy system można uzupełnić danymi ze starego systemu, w tym przypadku danymi adresowymi. Nie sądzę że to jakiś duży problem.

podszywacz 02.02.2011 20:43

Mnie tylko zmartwiła jedna rzecz związana z nową kartą, mianowicie pojawiła się tam data ważności karty, przynajmniej tak wynika ze zdjęcia karty z oficjalnej strony. Chyba że to tylko przykład.

Bambo1906 02.02.2011 20:56

może po prostu samą kartę trzeba będzie wymieniać co parę lat żeby np zdjęcie uaktualnić lub na wypadek pojawienia się nowoczesniejszych kart i to będzie w formie oddania starej/pokazania starej i wydania natychmiastowo nowej. nie wiem. wszystko wyjdzie w praniu.

Billy 02.02.2011 21:17

Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.

tommiyacht 02.02.2011 21:18

moze zabrzmieć glupio ;P czy mozna zanieść wniosek wydrukowany w odcieniach szarosci ? ;P

WISŁAZWE 02.02.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1046080)
moze zabrzmieć glupio ;P czy mozna zanieść wniosek wydrukowany w odcieniach szarosci ? ;P

Tak można.

dostuffca 02.02.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 1046079)
Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.

polecam podjąć próbę odebrania dyplomu wyższej uczelni przez pośrednika, wyrobienie dowodu osobistego prawa jazdy TYLKO przez Internet. Jak Ci się uda, to daj znać. Wszak mamy XXI wiek.

a tak na poważnie, jak już ustalimy, że czasem pewne rzeczy trzeba wypełnić i załatwić osobiście.

Cytat:

Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych zawartych we wniosku w celu zapewnienia
obsługi systemu Karty Kibica 2011, a także przetwarzanie danych osobowych zawartych we wniosku w celach
marketingowych i promocyjnych Wisła Kraków S.A. oraz partnerów marketingowych i promocyjnych Wisła
Kraków S.A., w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18
sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144 poz. 1204), od wszystkich
wymienionych podmiotów.

Innymi słowy zgadzamy się na to by nielimitowana i nigdzie nieokreślona grupa partnerów marketingowych i promocyjnych wysyłała nam co chce i kiedy chce. Polecam podawanie jakiś trzeciorzędnych maili w formularzu.

WISŁAZWE 02.02.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 1046079)
Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.

Narzekamy ??
Ciekawe co byś mówił jak wyrobienie karty trwało by tydzień, musiałbyś się łącznie 12 godzin tłuc w autobusie... Paranoja, tak źle i tak nie dobrze.
To po prostu straszne.

gizmowisla 02.02.2011 21:38

Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.

... Połcie nie jada 3 godz ......raczej ok 2 ...

Dean 02.02.2011 21:40

Odpuście już. ;)

19tomek06 02.02.2011 21:40

Odnośnie maili, to (zgodnie z pkt. 4 i 7 na drugiej stronie wniosku) jego podanie jest opcjonalnie.
Ale z drugiej strony (pkt. 9) mail jest potrzebny np. do zakupu biletów przez internet

rav 02.02.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1046084)
polecam podjąć próbę odebrania dyplomu wyższej uczelni przez pośrednika, wyrobienie dowodu osobistego prawa jazdy TYLKO przez Internet. Jak Ci się uda, to daj znać. Wszak mamy XXI wiek.

Ale już konto w banku czy kartę płatniczą / kredytową da się załatwić korespondencyjnie. Kartę Kibica porównałbym właśnie do karty płatniczej.

Bambo1906 02.02.2011 21:44

Ale tu są te nowe przepisy odnośnie bezpieczeństwa na stadionach, i to jest chyba z tym związane.

Kosa93 02.02.2011 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1046099)
Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.

... Połcie nie jada 3 godz ......raczej ok 2 ...

Raczej nie w weekendy;/ z powrotem to czasem ponad 3... Grunt, że jest info ok KK chociaż miesiąc przed pierwszym meczem.

domin_czyzyny 02.02.2011 21:50

jeszcze nikt taki się nie narodził, co by wszystkim dogodził...

rav 02.02.2011 21:51

Nie sądzę. Ale może ktoś poda szczegóły takiego mądrego przepisu?

Myślę, że przeważyły kłopoty logistyczne z wdrożeniem takiej ewentualności.

manian 02.02.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1046103)
Ale już konto w banku czy kartę płatniczą / kredytową da się załatwić korespondencyjnie. Kartę Kibica porównałbym właśnie do karty płatniczej.

Lechia Gdańsk ma takie karty kibica połączone z kartą płatnicza. Może w niedalekiej przyszłości i my się doczekamy.
http://lechia.pl/25487

luke1906 02.02.2011 22:49

Nie rozumiem dlaczego nie podali jednocześnie informacji na temat biletów/karnetów.
Jasno wynika, że na nową kartę karnetu przez net nie kupimy - czyli trzeba będzie pofatygować się 2 razy.
Czyli na obecną chwilę nowy system nie wprowadza dla karnetowca nic nowego.

Jeszcze jedna nurtująca mnie kwestia - fotka na karcie i sprawdzanie tychże przy wejściu. Chciałbym jednak mieć możliwość odstąpić komuś karnet gdy nie mogę sam iść. Na Arsenalu bodajże jest system, że możesz odstąpić karnet na dany mecz w zamian za przyszłe zniżki. Myślicie, że są w stanie nas pozytywnie zaskoczyć i wprowadzą coś w tym stylu?

Bambo1906 02.02.2011 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1046149)
Nie rozumiem dlaczego nie podali jednocześnie informacji na temat biletów/karnetów.
Jasno wynika, że na nową kartę karnetu przez net nie kupimy - czyli trzeba będzie pofatygować się 2 razy.
Czyli na obecną chwilę nowy system nie wprowadza dla karnetowca nic nowego.

Jeszcze jedna nurtująca mnie kwestia - fotka na karcie i sprawdzanie tychże przy wejściu. Chciałbym jednak mieć możliwość odstąpić komuś karnet gdy nie mogę sam iść. Na Arsenalu bodajże jest system, że możesz odstąpić karnet na dany mecz w zamian za przyszłe zniżki. Myślicie, że są w stanie nas pozytywnie zaskoczyć i wprowadzą coś w tym stylu?

Nie bo jak wiemy Polska to kraj złodziei więc od razu stwierdzą że ukradłeś komuś tą kartę.

W ogóle co się dzieje z tą Wisłą, że musimy się wzorować z całym szacunkiem oczywiście, ale na Lechii? To Wisła powinna być tym klubem który wprowadza takie nowinki czy zmiany.

thebo4 02.02.2011 23:26

Witam. moje pytnai jest następujące:

Cytat:

Aby wyrobić nową Kartę, trzeba przyjść do Strefy Kibica wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza oraz widoczne jego zdjęcie (np. dowód osobisty).
A co jeśli osoba nie jest pełnoletnia? nie mam dowodu a na legitymacj numerui pesel nie ma, co w takiej sytuacji? paszport?

murray 02.02.2011 23:29

W takiej sytuacji też musisz pokazać dokument z PESEL-em np. paszport, książeczka zdrowia czy Bóg wie co jeszcze. Ważne żeby był PESEL.

No i musi być zgoda rodziców czy coś w ten deseń.

dostuffca 02.02.2011 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1046103)
Ale już konto w banku czy kartę płatniczą / kredytową da się załatwić korespondencyjnie. Kartę Kibica porównałbym właśnie do karty płatniczej.

ale zauważ, że kartę płatniczą załatwiasz korespondencyjnie albo po tym jak osobiście pofatygowałeś się do banku, albo po podpisaniu umowy z bankiem internetowym. Umowę którą w przypadku mbanku przynosi kurier, który sprawdza dane z dowodu z danymi na umowie. A za tę jego usługę płaci bank. Pewno dałoby się to rozwiązać lepiej i inaczej. Ale najgorzej nie jest. A już najlepsze są uwagi "po cholerę ten fotograf, lepiej byłoby przynieść zdjęcie - każdy miałby jakie by chciał". No ja .......e :)

Fifiorek 02.02.2011 23:49

A ja mam jeszcze takie pytanie... Wystarczy jak przyniosę legitymację i numer pesel na karteczce + oczywiście ten wniosek wydrukowany i uzupełniony ?

Marcinnno 03.02.2011 00:04

Do tych co narzekają. Bywało wiele, wiele gorzej :-) Jedynym minusem jest fakt, że nie mogę zanieść za kogoś tego wniosku.

Bambo1906 03.02.2011 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1046180)
A ja mam jeszcze takie pytanie... Wystarczy jak przyniosę legitymację i numer pesel na karteczce + oczywiście ten wniosek wydrukowany i uzupełniony ?

A wystarczy przeczytać.
Cytat:

Aby wyrobić nową Kartę, trzeba przyjść do Strefy Kibica wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza oraz widoczne jego zdjęcie (np. dowód osobisty).

Zubert_Wisla 03.02.2011 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1046080)
moze zabrzmieć glupio ;P czy mozna zanieść wniosek wydrukowany w odcieniach szarosci ? ;P

A nie prościej uzupełnić na miejscu :D

tommiyacht 03.02.2011 06:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zubert_Wisla (Post 1046190)
A nie prościej uzupełnić na miejscu :D

nie ? :P

kto mysli o tym zeby zrobic sobie fote w koszulce Wisly. Na fotce gdzie jest Sobol troche tam widac tshirta :)

aNouc 03.02.2011 06:22

No to ruszamy! Już nie tyle co po KK co przy okazji zobaczyć nową Strefę Kibica :)
\


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl