![]() |
Cytat:
|
dokładnie tak, trzeba bedzie wziąć karnet na jesienne mecze..
|
Cytat:
Cytat:
|
Plus za to, że nie trzeba latać po salonach fotograficznych tylko przychodzisz i Ci robią zdjęcie na miejscu. No i czas wyrobienia też na plus. Zaczyna to w końcu jakoś wyglądać.
|
skoro wspomnieli o mozliwosciach karty kibica w tym zakupie karnetu, mogli przy okazji rozwiac watpliwosci, ktore pojawiaja sie raczej w sposob naturalny...
|
Ja mam pytanko odnośnie danych adresowych. Nowego dowodu jeszcze nie wyrabiałem a mam nowy adres zameldowania. W związku nie będzie problemów jak na wniosku wpiszę nowy adres, a w dowodzie będzie jeszcze stary?
|
z tego co tam pisze to dowód jest Ci tylko potrzebny żeby pesel i zdjęcie się zgadzało.
|
W końcu !! - Można powiedzieć o dzisiejszym komunikacie o nowych Kartach Kibica !!
Pewnie jakiś czas będą wyrabiać karty kibica. Na karnety przyjdzie czas, wszyscy co mieli karnety na rundę jesienną spokojnie będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetów... trzeba czytać ze zrozumieniem - to tylko informacja o KARTACH KIBICA A NIE KARNETACH/BILETACH. Dla tych co piszą, że klub chce wyłudzić kasę (10 ZŁ, słownie DZIESIĘĆ ZŁ - KOSZT 1 PIWA NA RYNKU!!) to krzyż na drogę... Nowa ustawa, nowe karty, nowe możliwości związane z kartami kibica. Ta karta jest niezbędna, aby nie było takich sytuacji jak przed meczem z Koroną na jesieni - wielogodzinnego stania w kolejkach po bilety. Na wszystko przyjdzie czas. Po wyrobieniu kart już wiele osób nie będzie miała dennych wymówek, a bo nie ma jak po bilet przyjść, nie ma jak karnet kupić... w przyszłości wszystko będzie możliwe i łatwe - TRZEBA BĘDZIE MIEĆ TYLKO CHĘĆ PRZYJŚCIA NA R22 a nie grzać d..ę przed TV lub internetem! |
Ja proponuję tak: zrobić co napisali w komunikacie, czyli wziąć dokument tożsamości, iść wyrobić nową kartę kibica i spokojnie czekać na rozwój wypadków a nie snuć domysły. Skoro tak wszystko szczegółowo opisali jak co gdzie i za ile w sprawie wyrobienia karty to zapewne dalej będą wyczerpująco informować o kolejnych krokach zmierzających do zakupu karnetu (biletów). Cierpliwości.
|
[QUOTE=podszywacz;1046016]Nie wydaje mi się. Przecież na starym karnecie też było imię, nazwisko, pesel. Wszystkie te dane zapewne są w ich systemie a jeżeli to będzie problemem to zapewne trzeba będzie przy kupnie karnetu okazać stary a tam zapewne wszystko jest czarno na białym. Nowa karta kibica została stworzona głównie po to aby m. in. ich posiadacze mieli więcej przywilejów a nie po to aby te przywileje tracić. Na pewno posiadacz starego karnetu z jesieni usiądzie tam gdzie siedział jesienią.
z tekstu nie wynika, że jak masz starą kartę to masz ją wziąć.a system jest podobno nowy więc nikogo tam nie ma. |
Cytat:
|
z tekstu wynika ze karnety wkrótce.i czy wynika z mojego pisania, że się jakoś niecierpliwie?
|
Cytat:
|
Mnie tylko zmartwiła jedna rzecz związana z nową kartą, mianowicie pojawiła się tam data ważności karty, przynajmniej tak wynika ze zdjęcia karty z oficjalnej strony. Chyba że to tylko przykład.
|
może po prostu samą kartę trzeba będzie wymieniać co parę lat żeby np zdjęcie uaktualnić lub na wypadek pojawienia się nowoczesniejszych kart i to będzie w formie oddania starej/pokazania starej i wydania natychmiastowo nowej. nie wiem. wszystko wyjdzie w praniu.
|
Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.
|
moze zabrzmieć glupio ;P czy mozna zanieść wniosek wydrukowany w odcieniach szarosci ? ;P
|
Cytat:
|
Cytat:
a tak na poważnie, jak już ustalimy, że czasem pewne rzeczy trzeba wypełnić i załatwić osobiście. Cytat:
|
Cytat:
Ciekawe co byś mówił jak wyrobienie karty trwało by tydzień, musiałbyś się łącznie 12 godzin tłuc w autobusie... Paranoja, tak źle i tak nie dobrze. To po prostu straszne. |
Mamy XXI wiek i takich rzeczy jak karta kibica nie można wyrobić przez internet... Jakby jeszcze ktoś mógł za mnie to zrobić osobiście to już pół biedy, a tak to muszę się tłuc łącznie 6 godzin w autobusie... Porażka.
... Połcie nie jada 3 godz ......raczej ok 2 ... |
Odpuście już. ;)
|
Odnośnie maili, to (zgodnie z pkt. 4 i 7 na drugiej stronie wniosku) jego podanie jest opcjonalnie.
Ale z drugiej strony (pkt. 9) mail jest potrzebny np. do zakupu biletów przez internet |
Cytat:
|
Ale tu są te nowe przepisy odnośnie bezpieczeństwa na stadionach, i to jest chyba z tym związane.
|
Cytat:
|
jeszcze nikt taki się nie narodził, co by wszystkim dogodził...
|
Nie sądzę. Ale może ktoś poda szczegóły takiego mądrego przepisu?
Myślę, że przeważyły kłopoty logistyczne z wdrożeniem takiej ewentualności. |
Cytat:
http://lechia.pl/25487 |
Nie rozumiem dlaczego nie podali jednocześnie informacji na temat biletów/karnetów.
Jasno wynika, że na nową kartę karnetu przez net nie kupimy - czyli trzeba będzie pofatygować się 2 razy. Czyli na obecną chwilę nowy system nie wprowadza dla karnetowca nic nowego. Jeszcze jedna nurtująca mnie kwestia - fotka na karcie i sprawdzanie tychże przy wejściu. Chciałbym jednak mieć możliwość odstąpić komuś karnet gdy nie mogę sam iść. Na Arsenalu bodajże jest system, że możesz odstąpić karnet na dany mecz w zamian za przyszłe zniżki. Myślicie, że są w stanie nas pozytywnie zaskoczyć i wprowadzą coś w tym stylu? |
Cytat:
W ogóle co się dzieje z tą Wisłą, że musimy się wzorować z całym szacunkiem oczywiście, ale na Lechii? To Wisła powinna być tym klubem który wprowadza takie nowinki czy zmiany. |
Witam. moje pytnai jest następujące:
Cytat:
|
W takiej sytuacji też musisz pokazać dokument z PESEL-em np. paszport, książeczka zdrowia czy Bóg wie co jeszcze. Ważne żeby był PESEL.
No i musi być zgoda rodziców czy coś w ten deseń. |
Cytat:
|
A ja mam jeszcze takie pytanie... Wystarczy jak przyniosę legitymację i numer pesel na karteczce + oczywiście ten wniosek wydrukowany i uzupełniony ?
|
Do tych co narzekają. Bywało wiele, wiele gorzej :-) Jedynym minusem jest fakt, że nie mogę zanieść za kogoś tego wniosku.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
kto mysli o tym zeby zrobic sobie fote w koszulce Wisly. Na fotce gdzie jest Sobol troche tam widac tshirta :) |
No to ruszamy! Już nie tyle co po KK co przy okazji zobaczyć nową Strefę Kibica :)
\ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl