Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

arth_ur 01.07.2008 11:14

12 też może być fajne emocje :D

Konrad. 01.07.2008 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 559662)
San Marino ma dwóch reprezentantów ??

ja widze tylko jednego: Murata...

Quet 01.07.2008 11:14

Szybko to idzie. Obyśmy wylosowali winner match 3. :)

Sensej 01.07.2008 11:15

Pary 4 i 13 wymarzone ;)

Unikniemy głupich wschodnich rywali a rywalnie nie trudni

seq-wisla 01.07.2008 11:15

dzieki wielkie:)

funkykoval 01.07.2008 11:15

e para 13 i para 11 też byłyby niezłe

krasny 01.07.2008 11:15

Pierwsze losowanie za nami - teraz Platini poleje na zapleczu kilka kolejek i zaraz wychodza pomacac kolejne piłeczki:D

Gucio25 01.07.2008 11:15

ohoho, widzę że tu podnieta od rana. :D
kończy się już powoli losowanko I rundy, zaraz II.

kto by pomyślał, że tyle ludzi naraz może się tak emocjonować jednym okienkiem? :D

AYALA 01.07.2008 11:15

Słoweńcy sa w naszym zasiegu, pamietam wygrane mecze z NK Primorje

Jelon 01.07.2008 11:16

zaczyna sie losowanie 2 rundy

PvD 01.07.2008 11:16

a nic pomyłka :D

Bartosz 01.07.2008 11:17

Dawać madziarów.

7 kotów 01.07.2008 11:18

Daj Boze Droghede United.....

Jelon 01.07.2008 11:19

poszło,,,,,,,,,,,,,,

bigi333 01.07.2008 11:19

Najgorsza byłaby 5 para - Goteborg

krasny 01.07.2008 11:19

Poszło - jedziemy. Emocja rosna:)

K_2 01.07.2008 11:19

Rangersi maja szczescie

WislaFan123 01.07.2008 11:19

to rangersi wzieli najlepsze...

Sensej 01.07.2008 11:19

Głupie szkoty najlepsza pare wylosowali

gumoowy 01.07.2008 11:19

Rangersi będą mieć ciężko :D

szczaq21 01.07.2008 11:19

Rangersi w trzeciej rundzie

WislakWloszczowa 01.07.2008 11:19

Szkoda zestaw 4 odpada :D

dorotja 01.07.2008 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 559685)
Daj Boze Droghede United.....

Też Ci tego życzę :-D

funkykoval 01.07.2008 11:19

kowno poszło

Ricken 01.07.2008 11:20

Partizan bedzie mial nie daleko:)

Jelon 01.07.2008 11:20

partizan ma farta...

Stanlej13 01.07.2008 11:21

już nieaktualne.

WislaFan123 01.07.2008 11:21

a w sumie kazdego pyknac mozemy, niech bedzie najsilniejszy zeby mocne przetarcie miec

krasny 01.07.2008 11:22

Nop i nie jedziemy na Cypr;/

Jelon 01.07.2008 11:22

no chyba nie :D

Ricken 01.07.2008 11:22

cholera najgorsi dalej w grze:-/
tibilisi tez nie:-/

Jelon 01.07.2008 11:23

Pao - z tibilisi :D nici z rewanżu

Aga21 01.07.2008 11:23

Pani co powie: http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html

funkykoval 01.07.2008 11:23

i po tiblisi nie będzie rewanżu

Quet 01.07.2008 11:23

No to z Dinamo już nie zagramy.

K_2 01.07.2008 11:23

Dinamo Tbilisi odpadlo ufff :rotfl:

krasny 01.07.2008 11:23

Ufff , nie Goeteborg:)

Ricken 01.07.2008 11:24

uff goteborg poszedł:D

emailowiec 01.07.2008 11:24

Czemu zawsze nas losują na końcu? :D

gdsmk 01.07.2008 11:25

zobaczycie, dadzą nam Żydków!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl