![]() |
12 też może być fajne emocje :D
|
Cytat:
|
Szybko to idzie. Obyśmy wylosowali winner match 3. :)
|
Pary 4 i 13 wymarzone ;)
Unikniemy głupich wschodnich rywali a rywalnie nie trudni |
dzieki wielkie:)
|
e para 13 i para 11 też byłyby niezłe
|
Pierwsze losowanie za nami - teraz Platini poleje na zapleczu kilka kolejek i zaraz wychodza pomacac kolejne piłeczki:D
|
ohoho, widzę że tu podnieta od rana. :D
kończy się już powoli losowanko I rundy, zaraz II. kto by pomyślał, że tyle ludzi naraz może się tak emocjonować jednym okienkiem? :D |
Słoweńcy sa w naszym zasiegu, pamietam wygrane mecze z NK Primorje
|
zaczyna sie losowanie 2 rundy
|
a nic pomyłka :D
|
Dawać madziarów.
|
Daj Boze Droghede United.....
|
poszło,,,,,,,,,,,,,,
|
Najgorsza byłaby 5 para - Goteborg
|
Poszło - jedziemy. Emocja rosna:)
|
Rangersi maja szczescie
|
to rangersi wzieli najlepsze...
|
Głupie szkoty najlepsza pare wylosowali
|
Rangersi będą mieć ciężko :D
|
Rangersi w trzeciej rundzie
|
Szkoda zestaw 4 odpada :D
|
Cytat:
|
kowno poszło
|
Partizan bedzie mial nie daleko:)
|
partizan ma farta...
|
już nieaktualne.
|
a w sumie kazdego pyknac mozemy, niech bedzie najsilniejszy zeby mocne przetarcie miec
|
Nop i nie jedziemy na Cypr;/
|
no chyba nie :D
|
cholera najgorsi dalej w grze:-/
tibilisi tez nie:-/ |
Pao - z tibilisi :D nici z rewanżu
|
Pani co powie: http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
|
i po tiblisi nie będzie rewanżu
|
No to z Dinamo już nie zagramy.
|
Dinamo Tbilisi odpadlo ufff :rotfl:
|
Ufff , nie Goeteborg:)
|
uff goteborg poszedł:D
|
Czemu zawsze nas losują na końcu? :D
|
zobaczycie, dadzą nam Żydków!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl