Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Krakowskie zakamarki, ciekawe, mniej znane miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3799)

WISŁA 1906 NH 12.11.2009 12:34

To ja też zapytam :) Znacie może jakąś knajpe (najlepiej rynek, lub okolice) gdzie można z dziewczyną spokojnie posiedzieć, porozmawiać. Chodzi o to żeby były fajne loże mające styl nowoczesny, żeby w tej knajpie/klubie nie było sztywno jak w restauracji :P

spirit 12.11.2009 12:47

Zaćmienie na Szczepańskiej. Przytulnie i klimatycznie :-)

Jago 12.11.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacap (Post 815725)
niebanalne ? To może moja sypialnia :D ?

a Skałki ? W sumie teraz trochę piździ, ale tam ładnie o zachodzie jest.


Wiesz..:D właśnie szukałem czegoś bardziej oryginalnego bo Skałki to oklepane:P ale dzieki za pomoc:D

GOalkeeper 16.01.2010 22:46

Jaka według Was jest najlepsza pizzeria w Krakowie??

kosaTS 16.01.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 842389)
Jaka według Was jest najlepsza pizzeria w Krakowie??

Rewolucja:)

Tuman 16.01.2010 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 842389)
Jaka według Was jest najlepsza pizzeria w Krakowie??

Cyklop na Mikołajskiej

Nitrox 16.01.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 842389)
Jaka według Was jest najlepsza pizzeria w Krakowie??


Hallo Pizza na Dobrego Pasterza i Pepez.

WILU TS 16.01.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 842391)
Rewolucja:)

Dokładnie ;)

vote-for-mikey 16.01.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 842389)
Jaka według Was jest najlepsza pizzeria w Krakowie??

marco na rydla, ale dowoża tylko na bronowice, czarna wies itp

LuKaS TSW 16.01.2010 23:17

Jeszcze bardzo dobra pizza jest w Da Grasso na Krowodrzy

Musiek1906 16.01.2010 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 842389)
Jaka według Was jest najlepsza pizzeria w Krakowie??

Pepeez Pizza (miedzy Salvatorem, a Przegorzałami)

Scorpion7ABG 16.01.2010 23:27

Palermo od dłuższego czasu beznadziejne ma pizze, więc nie polecam, pozatym od pewnego czasu większość obsługi tam to przerzuty i icki.
Polecam Hallo Pizza.

Kamil 16.01.2010 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 842404)
Pepeez Pizza (miedzy Salvatorem, a Przegorzałami)

szkoda tylko ze takie male te pizze,
ja osobiscie polecam naszą dracule :)

kms 16.01.2010 23:38

Picolo pizza calkiem calkiem jak na Kraków ;)

Arturo Qr2nów 16.01.2010 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 842404)
Pepeez Pizza (miedzy Salvatorem, a Przegorzałami)

I napychanie kabzy kibicom Cracovii :rotfl:

Dobra pizza i naprawdę duża jest w pizzeri Fun na Woli Duchackiej.
Poza tym fajne i oryginalne pizzerie to Rewolucja i Husajn.

siwy0000 17.01.2010 00:15

Magillo i j/w Husajn :)

miki2006 17.01.2010 00:45

pizzeria dracula stanowczo odradzam to już nie to co kiedyś, ludziom z huty poleciłbym pizzerie tylko na dowóz A'Roma

Wiselka1906PBZ 17.01.2010 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 842411)
Picolo pizza calkiem calkiem jak na Kraków ;)

Piccolo na PB jak najbardziej tak ;)

Szymek_R22 17.01.2010 09:41

Oczywiście Dragon. :)

Kris54 17.01.2010 09:49

A piccolo to nie ta na pradnickiej?

LeszekABG 17.01.2010 09:53

Ulubiona to Dragon. A jedna z Picolo jest przy samym basenie Clepardia, a druga na Cichej na Bronowicach.

rafil 17.01.2010 10:11

Hallo Pizza

Coglin 17.01.2010 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 842389)
Jaka według Was jest najlepsza pizzeria w Krakowie??

moze nie tyle pizzeria, co wloska resteuracja z zajebista pizza - MammaMia na Karmelickiej 14

GOalkeeper 17.01.2010 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 842477)
moze nie tyle pizzeria, co wloska resteuracja z zajebista pizza - MammaMia na Karmelickiej 14


Ciekawe. I jaką pizze tam polecasz? Albo jest ktoś w stanie opisać jak sobie radzi z jakością pizzy "REWOLUCJA"?

Arteka1906 17.01.2010 12:43

Ring pizza w kostrzu. Rozkosz pasibrzucha miazdzy :D

Sensej 17.01.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 842415)

Dobra pizza i naprawdę duża jest w pizzeri Fun na Woli Duchackiej.
.

Dokładnie :)
tutaj stronka dla chętnych

http://www.pizzeriafun.pl/

Garbaż1906 17.01.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 842554)
Ring pizza w kostrzu. Rozkosz pasibrzucha miazdzy :D

oj dokładnie, zgadzam się w 100% :)

El'kabat 17.01.2010 15:46

Ktoś wcześnie napisał,ze w tratorii Mama Mia na Karmelickiej-zgadzam się w 100% ! Pizze maja naprawde pyszną.
Do tego Cyklop na mikołajskiej :)

Krzysiek 25.02.2010 18:56

Siema!

Szukam jakiegoś fajnego miejsca w okolicach rynku na spotkanie z dziewczyną. Na początku myślałem o jakiejś restauracji, ale może być również kawiarnia z fajnym klimatem. Ważny byłby dla mnie również spokój, tak bym mógł skupić swoją uwagę na jednej osobie. Tak, byśmy byli tylko my, bez wzroku innych ludzi, bez tak zwanej 'obczajki'.

Ma ktoś jakąś propozycje?

Pozdro!

Griszka30KR 25.02.2010 19:00

Zapros ją do domu jak nie bedzie rodziny :)

ÉCREVISSE 25.02.2010 19:07

może jakaś klatka/brama za śmietnikiem ;p

Krzysiek 25.02.2010 19:21

Griszka, ileż można w domu siedzieć?

Marszałek 25.02.2010 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 859301)
Ważny byłby dla mnie również spokój, tak bym mógł skupić swoją uwagę na jednej osobie. Tak, byśmy byli tylko my, bez wzroku innych ludzi, bez tak zwanej 'obczajki'.

Ma ktoś jakąś propozycje?

Pozdro!

A Ty ją będziesz werbował czy podrywał?

Jest kilka fajnych knajp. Pozwolę sobie zauważyć,że nie napisałeś co to za kobita, to i też trudno dobrać odpowiedni charakter knajpy. Sam rozumiesz.

Krzysiek 25.02.2010 19:29

Wiem, wiem Marszałku. Piszę więc, że jest to moja dziewczyna.

MichalD13 25.02.2010 19:42

Jak chcesz spokojne miejsce to lokalizacja przy rynku raczej odpada. Zwłaszcza w weekend. Nie myślałeś nad Kazimierzem?

Krzysiek 25.02.2010 19:50

Tylko jest taki problem - Kazimierza nie znam za bardzo.

harthausen 25.02.2010 21:00

jest coś takiego, co się nazywa Cafe Szafe, róg Felicjanek i Małej, niedaleko Filharmonii. Co prawda wystrój kontrowersyjny, (jakby wyposażenie z wystawek zbierali) ale piwo mają dobre oraz masz pełne wyizolowane od reszty gości, wszyscy zajęci sobą w podgrupach, nikt się na boki nie rozgląda.

Wcześniej sam zobacz, czy ten klimat Ci leży. :)

Amptiq 25.02.2010 22:50

A może "magia"? Mi osobiście się tam w miarę podoba i myślę że nie powinno być tłoku.

Szofer 25.02.2010 23:19

weź ją do non irona na piwo z truskawkami :)

dj_ibutti 25.02.2010 23:37

Do yakuzy :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl