Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Tenis ziemny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3139)

fialo 27.06.2011 15:44

Coż za dwa mistrzowskie asy na koniec gema :)

kriswisla 27.06.2011 15:44

dwa ostatnie asy pokazały Lopezowi kto tu rzadzi miodzio

kriswisla 27.06.2011 15:50

No teraz przełamac i na piwo

MicK 27.06.2011 15:52

komentator jest cudowny:

"To uderzenie było egzhibifikacją stanu w jakim znajduje się teraz jego umysł"
"nie wiadomo co go boli; serce, dusza czy mięśnie"
:D

jendrus 27.06.2011 15:53

eeee i 6:6 w 3 secie;//;/


zjaral sie:D

kriswisla 27.06.2011 16:01

kuirwa pilka meczowa

kriswisla 27.06.2011 16:06

i w.......ił no to terz pod gorke bedzie

kondzio7 27.06.2011 16:07

mam nadzieje że mu się uda

Bartosz 27.06.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 1117406)
komentator jest cudowny:

"To uderzenie było egzhibifikacją stanu w jakim znajduje się teraz jego umysł"
"nie wiadomo co go boli; serce, dusza czy mięśnie"
:D

'To nie jest rozcienczana herbatka.
To jest Earl Grey - pierwsze parzenie'

!!IRIVER!! 27.06.2011 16:08

No i niestety mamy porażkę w tie-breaku. Oby nie sprawdziło się porzekadło, że jak nie wygrasz 3:0, to przegrasz 2:3...

Ivory1906 27.06.2011 16:08

Z tego co pamietam to w French Open mial taka sama sytuacje i przegral mecz...Moim zdaniem nie potrzebnie szedl do siatki w ostatniej pilce no ale coz...Trzeba wierzyc ze chlopak sie nie podlamal bo to mogla byc pilka decydujaca.

kriswisla 27.06.2011 16:38

cisna gem za gem ciekawe komu starczy wiecej sil

kriswisla 27.06.2011 16:39

przelamanie oto chodzilo

!!IRIVER!! 27.06.2011 16:39

I znowu mistrzowski gem na 4:3! Tylko,że teraz to przełamanie! :)

kriswisla 27.06.2011 16:40

oby teraz sie nie spalił

kriswisla 27.06.2011 16:43

i s.......ił

Zwitter 27.06.2011 17:03

Widać, że Łukasz jest bardzo zmęczony. Szkoda, że nie zakończył tego w 3 secie, bo teraz może być różnie.

!!IRIVER!! 27.06.2011 17:05

I stało się. Mamy 2:2 i piąty, kompletnie nieprzewidywalny set...

skejton 27.06.2011 17:05

Chyba siły opusciły naszą rakiete !

kriswisla 27.06.2011 17:07

bedzie ciezko lopez jakby troche świeższy ,ale moze Kubot zepnie posladki i wygra bo drugiej takiej okazji juz moze nie byc

Wojtator 27.06.2011 17:08

na czym oglądacie?

!!IRIVER!! 27.06.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 1117461)
na czym oglądacie?

http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=1

wonski_eNHa 27.06.2011 17:57

Szkoda, że nie skończył Hiszpana kiedy miał 2 piłki meczowe.
Świetny mecz, 93(?) pozycja nie oddaje jego umiejętności.

//skejton - zauważyłem. Jednak debel nie jest tak prestiżowy jak gra pojedyncza. Może teraz bardziej się kupi na singlu, warto.

skejton 27.06.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1117489)
Świetny mecz, 93(?) pozycja nie oddaje jego umiejętności.

Zauważ proszę , że Kubot jest tenisistą Deblowym i to przez cała karierę na nim się koncentrował !

Jean_Paulista 27.06.2011 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1117424)
No i niestety mamy porażkę w tie-breaku. Oby nie sprawdziło się porzekadło, że jak nie wygrasz 3:0, to przegrasz 2:3...

co racja to racja :D a szkoda...

michael 27.06.2011 18:51

Świetny mecz Łukasza, szkoda że nie puścił asa przy piłce meczowej w trzecim secie no ale cóż tak bywa ;]
Dużo miał tych szans, bo w czwartym też przełamanie było, szkoda, bo była szansa na mecz na korcie centralnym z Murrayem ;]
Może w końcu zaistnieje w singlu, potencjał jest ;]
Debel niech sobie na razie odpuści, bo Marach w słabej formie a z Knowlesem tez mu zbytnio nie poszło na Wimbledonie ;]
Ale i tak brawa za ogranie Clementa, Karlovicia i Monfilsa ;)

!!IRIVER!! 27.06.2011 23:32

Wielki szacun za ten turniej, mówi się trudno, to jest sport, który często bywa niesprawiedliwy. Mecz niezwykle wyrównany, zdecydowały detale, naprawdę mamy się z czego cieszyć, Polak w szesnastce Wimbledonu to bardzo duża niespodzianka... :)

Marszałek 28.06.2011 09:41

Kubot mówił,że ma problemy zdrowotne, dotarło już do kogoś o co chodzi?
Szkoda by było jakby teraz miał zrobić sobie przerwę,skoro tak przyjemnie mu szło. Była,jest szansa,że coś jeszcze może ugrać, jakiś słabo obsadzony turniej gdzie by dotarł do finału. Przyjemnie by było.

Kocur 21.10.2011 12:40

Cytat:

Poland's Agnieszka Radwanska secured the last remaining spot in the season-ending WTA Championships without hitting a ball after Marion Bartoli retired from her Kremlin Cup quarter-final with an illness.

Ale jej się udało :)

Tak czy siak sukces - grać w turnieju Masters - gratki!

murray 21.10.2011 12:44

No, no, no. Miejmy nadzieję, że Agnieszka zbuduje na tym dobrą formę i zdominuje przyszły sezon jak zrobił to w tym Djokovic.

jcts 05.01.2013 20:24

Nowy rok, nowe turnieje to i pora temat odświeżyć. Za nieco ponad tydzień startuje Australian Open.
Rozstawiona będzie trójka Polaków: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska i po raz pierwszy Jerzy Janowicz.
Z turnieju wycofal się Rafael Nadal

1q2 05.01.2013 22:37

A to info z Azarenką to niby skąd??

karas1983 12.01.2013 19:02

Azarenka zagra w AO. I obok Sereny Wiliams będzie największą faworytką do zwycięstwa. Chociaż Szarapowa i Radwańska tez łatwo skóry nie sprzedadzą.

Co do Janowicza to nie wróżę mu w Melbeurne wielkiej kariery...

hunter 12.01.2013 20:00

Sharapova nie zagrała oficjalnego meczu od kilku tygodni, bo miała problemy z obojczykiem. Stawianie jej w gronie faworytek jest chyba na wyrost.

Jeśli AO nie wygra Serena to się zdziwię. Agnieszka ma łatwą drabinkę więc ćwierćfinał to absolutne minimum.

mr_kwolf 12.01.2013 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karas1983 (Post 1294417)
Azarenka zagra w AO. I obok Sereny Wiliams będzie największą faworytką do zwycięstwa. Chociaż Szarapowa i Radwańska tez łatwo skóry nie sprzedadzą.

Co do Janowicza to nie wróżę mu w Melbeurne wielkiej kariery...

Trzecia runda czyli optimum w jego przypadku spokojnie do realizacji i myśle, że mu się uda. Udane losowanie. Bolelli/Phau/Devverman raczej są zbyt słabymi tenistami żeby ograć Jurka. Chyba, że będzie wiało tak jak w Auckland. Wtedy może być różnie. Później Mugro raczej się z nim zabawi. Chociaż chciałbym się mylić.

Kocur 22.01.2014 19:51

Tak w ramach odświeżenia tematu.

W sumie wiele się ostatnio nie działo. Radwańskie nie szalały na kortach ale to co zrobiła Agnieszka w Australii z Azarenką to jakiś kosmos.

Wciągnęła ją nosem i nawet się nie zakrztusiła :D


Tylko kilka akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=nR3hC70XeoI


polecam obejrzeć cały mecz jak wyjec dostaje rakietą po dupie :)

Karamazow 22.01.2014 21:03

Oglądałem dłuższy skrót i to co grała Aga to nie do wiary. Szanse ma spore, ale na Wimbledonie też się wydawało, że faworytki odpadły i droga do trofeum będzie prosta. Inna sprawa, że w Londynie nie prezentowała się aż tak dobrze.

adas123 22.01.2014 21:23

ja ogladam w sumie wszystko co leci z AO i jeśli chodzi o mecz z Cibulkova to wszystko bedzie dobrze jak nie da jej sie rozpedzic.Ona taki typ mentalny Szarapowej.Nie może jej zacząć iśc bo bedzie groźnie.Nic tylko wstac nad ranem i ogladac:)

adas123 23.01.2014 06:49

no i dała się rozpędzić.szkoda,widać jednak jak fizycznie odstawala,brakowało dnia przerwy który cibulkova miała,bo jej mecz z halep to był spacer,ale nie ma co szukać wymówek

Kocur 23.01.2014 07:17

No właśnie cholera nie wiem, może się zmęczyła poprzednim meczem czy coś. Jednak kobiecy tenis ma straszne wahania formy, u facetów z czołówki takich skoków formy nie widać w ogóle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl