![]() |
Coż za dwa mistrzowskie asy na koniec gema :)
|
dwa ostatnie asy pokazały Lopezowi kto tu rzadzi miodzio
|
No teraz przełamac i na piwo
|
komentator jest cudowny:
"To uderzenie było egzhibifikacją stanu w jakim znajduje się teraz jego umysł" "nie wiadomo co go boli; serce, dusza czy mięśnie" :D |
eeee i 6:6 w 3 secie;//;/
zjaral sie:D |
kuirwa pilka meczowa
|
i w.......ił no to terz pod gorke bedzie
|
mam nadzieje że mu się uda
|
Cytat:
To jest Earl Grey - pierwsze parzenie' |
No i niestety mamy porażkę w tie-breaku. Oby nie sprawdziło się porzekadło, że jak nie wygrasz 3:0, to przegrasz 2:3...
|
Z tego co pamietam to w French Open mial taka sama sytuacje i przegral mecz...Moim zdaniem nie potrzebnie szedl do siatki w ostatniej pilce no ale coz...Trzeba wierzyc ze chlopak sie nie podlamal bo to mogla byc pilka decydujaca.
|
cisna gem za gem ciekawe komu starczy wiecej sil
|
przelamanie oto chodzilo
|
I znowu mistrzowski gem na 4:3! Tylko,że teraz to przełamanie! :)
|
oby teraz sie nie spalił
|
i s.......ił
|
Widać, że Łukasz jest bardzo zmęczony. Szkoda, że nie zakończył tego w 3 secie, bo teraz może być różnie.
|
I stało się. Mamy 2:2 i piąty, kompletnie nieprzewidywalny set...
|
Chyba siły opusciły naszą rakiete !
|
bedzie ciezko lopez jakby troche świeższy ,ale moze Kubot zepnie posladki i wygra bo drugiej takiej okazji juz moze nie byc
|
na czym oglądacie?
|
Cytat:
|
Szkoda, że nie skończył Hiszpana kiedy miał 2 piłki meczowe.
Świetny mecz, 93(?) pozycja nie oddaje jego umiejętności. //skejton - zauważyłem. Jednak debel nie jest tak prestiżowy jak gra pojedyncza. Może teraz bardziej się kupi na singlu, warto. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Świetny mecz Łukasza, szkoda że nie puścił asa przy piłce meczowej w trzecim secie no ale cóż tak bywa ;]
Dużo miał tych szans, bo w czwartym też przełamanie było, szkoda, bo była szansa na mecz na korcie centralnym z Murrayem ;] Może w końcu zaistnieje w singlu, potencjał jest ;] Debel niech sobie na razie odpuści, bo Marach w słabej formie a z Knowlesem tez mu zbytnio nie poszło na Wimbledonie ;] Ale i tak brawa za ogranie Clementa, Karlovicia i Monfilsa ;) |
Wielki szacun za ten turniej, mówi się trudno, to jest sport, który często bywa niesprawiedliwy. Mecz niezwykle wyrównany, zdecydowały detale, naprawdę mamy się z czego cieszyć, Polak w szesnastce Wimbledonu to bardzo duża niespodzianka... :)
|
Kubot mówił,że ma problemy zdrowotne, dotarło już do kogoś o co chodzi?
Szkoda by było jakby teraz miał zrobić sobie przerwę,skoro tak przyjemnie mu szło. Była,jest szansa,że coś jeszcze może ugrać, jakiś słabo obsadzony turniej gdzie by dotarł do finału. Przyjemnie by było. |
Cytat:
Ale jej się udało :) Tak czy siak sukces - grać w turnieju Masters - gratki! |
No, no, no. Miejmy nadzieję, że Agnieszka zbuduje na tym dobrą formę i zdominuje przyszły sezon jak zrobił to w tym Djokovic.
|
Nowy rok, nowe turnieje to i pora temat odświeżyć. Za nieco ponad tydzień startuje Australian Open.
Rozstawiona będzie trójka Polaków: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska i po raz pierwszy Jerzy Janowicz. Z turnieju wycofal się Rafael Nadal |
A to info z Azarenką to niby skąd??
|
Azarenka zagra w AO. I obok Sereny Wiliams będzie największą faworytką do zwycięstwa. Chociaż Szarapowa i Radwańska tez łatwo skóry nie sprzedadzą.
Co do Janowicza to nie wróżę mu w Melbeurne wielkiej kariery... |
Sharapova nie zagrała oficjalnego meczu od kilku tygodni, bo miała problemy z obojczykiem. Stawianie jej w gronie faworytek jest chyba na wyrost.
Jeśli AO nie wygra Serena to się zdziwię. Agnieszka ma łatwą drabinkę więc ćwierćfinał to absolutne minimum. |
Cytat:
|
Tak w ramach odświeżenia tematu.
W sumie wiele się ostatnio nie działo. Radwańskie nie szalały na kortach ale to co zrobiła Agnieszka w Australii z Azarenką to jakiś kosmos. Wciągnęła ją nosem i nawet się nie zakrztusiła :D Tylko kilka akcji: https://www.youtube.com/watch?v=nR3hC70XeoI polecam obejrzeć cały mecz jak wyjec dostaje rakietą po dupie :) |
Oglądałem dłuższy skrót i to co grała Aga to nie do wiary. Szanse ma spore, ale na Wimbledonie też się wydawało, że faworytki odpadły i droga do trofeum będzie prosta. Inna sprawa, że w Londynie nie prezentowała się aż tak dobrze.
|
ja ogladam w sumie wszystko co leci z AO i jeśli chodzi o mecz z Cibulkova to wszystko bedzie dobrze jak nie da jej sie rozpedzic.Ona taki typ mentalny Szarapowej.Nie może jej zacząć iśc bo bedzie groźnie.Nic tylko wstac nad ranem i ogladac:)
|
no i dała się rozpędzić.szkoda,widać jednak jak fizycznie odstawala,brakowało dnia przerwy który cibulkova miała,bo jej mecz z halep to był spacer,ale nie ma co szukać wymówek
|
No właśnie cholera nie wiem, może się zmęczyła poprzednim meczem czy coś. Jednak kobiecy tenis ma straszne wahania formy, u facetów z czołówki takich skoków formy nie widać w ogóle.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl