Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2986)

AYALA 08.08.2008 15:49

Bednarz chyba raczej ostrozniej wydaje pieniądze od Mielcara.Pamietam że jak kupiono Varge to za zbliżone pieniądze był wtedy do wyciagniecia z Bełchatowa Garguła no ale wtedy na gwałt potrzebowaliśmy kolejnego def. pomocnika.....W tym samym okienku transferowym Mielcar sprowadził jeszcze Burnsa a w klubie byli już Mauro , Sobol,Barreto i wspomniany Varga.
Niech juz lepiej Bednarz zostanie ale licze że poszuka nam takich ciekawych nastolatków jak ma Legia (Borysiuk,Rybus,Majkowski)

szprotson 08.08.2008 15:54

ciągle jedziecie na łysego i jedziecie.

Nie wiem czy pamiętacie już, bo jest dośc duzo uzytkowników o maksymalnie tygodniowym stanie pamięci, ale gd przychodzili Skorża i Bednarz, trąbiało wszędzie o długofalowej polityce klubu.
A długofalowa, to nie jest 2 miesiące czy pół roku.
Mieliśmy kominy płacowe i inne problemy, teraz staramy sie tego uniknąć.
Zatrudniając piłkarza np. Y z klubu X i oferując mu kontrakt np. 300 tys czy wiecej, kontrakt zwykły, a nie motywacyjny, robimy taki włąsnie komin.
Nie dziwcie się ze nie pchają sie do nas drzwiami i oknami tuzy europejskie, bo po prostu nie chcą takich kontraktów.
Im bardziej nasza marka będzie w pucharach rosnąc, tym wiecej bedzie ofert dla pana Jacka B.
A tak to, ma lekko związane ręce ..

Tak mi sie wydaje, i to jest tylko i wylącznie moja opinia. Moze byc inaczej.

Dla was wyznacznikiem są trasfery czy to jak gra drużyna?

Raporter 08.08.2008 15:55

Natomiast niepokoi że Bednarz nie znajduje młodego narybku! A to wina też współpracowników jakich sobie dobrał. Może to trzeba zmienić bo nie słyszałem żeby Czerwiec kogoś znalazł.

Przydałby się wywiad z Czerwcem w RBG bo nie wiem czy ten gość wogóle coś robi? Czy Bednarz wogóle mu ufa?

leyzer87 08.08.2008 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 581771)
Dla was wyznacznikiem są trasfery czy to jak gra drużyna?

To jak gra drużyna nie jest zasługą Bednarza, a trenera.

szprotson 08.08.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 581780)
To jak gra drużyna nie jest zasługą Bednarza, a trenera.

tak masz racje, za szeroko pojechałem.

ale po prostu juz nie moge wytrzymac czytajac to co niektorzy pisza !

zawsze Źle, co by nie było to źle.
Jeszcze sie taki nie narodził, co by wszystkim dogodził

Lemoniadowy Joe 08.08.2008 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 581771)

Dla was wyznacznikiem są trasfery czy to jak gra drużyna?

oczywiście że gra i dyrektor sportowy jak sama nazwa wskazuje odpowiada za sportowa sfere a czasem lepiej jak już napisałem nikogo nie kupić niż kupować głupio.

Wisła mając w skladzie wielu darmowych graczy czy prawie wychowanków Brożków Boguskiego z 4 ligi rozjechała Beitar budowany szybko i za duże pieniądze.

albo inny przykład mówicie że nie mamy rezerwowych ale dzięki temu taki prze ambitny Diaz zagrał na stoperze Małecki dostał szanse w pucharach, Kowalski Mączyński i reszta będzie też sporo grać to może byc wiecej warte niż wydanie 1-2 mln euro na transfery. Oczywiście nie ma co przeginać w drugą strone i w ogóle sie nie wzmacniać bo zawodnicy od nas też odchodzą, niestety.

czesiu 08.08.2008 22:10

Zamiana Bednarza na Mielcarskiego to jest zły pomysł. Niestety, ale Greg zachował się nie odpowiednio krytykując transfery Bednarza, bo bedąc w Wiśle dal się poznać jako przeciętny menago. Z jego pomysłów na sprowadzenie rezerowych zawodników Porto czy Benfiki nic nie wyszło. Z Petrescu miał niby wizje, tylko o ograniczonym budżecie zapomniał. Więc niech się teraz nie wpierd...la.

jova 08.08.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 581740)
Barreto przyszedł za 200 tys euro

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 581761)
Baretto za 400 tys eurasiów a Varga o ile pamiętam - 350 tys eurasiów

Co do Vargi chyba macie rację - to było raczej coś koło 350 tys., ale w przypadku Barreto wydaje mi się, że plotki mówiły o kwocie minimum 500 tys. Niestety nie udało mi się znaleźć żadnej wiarygodnej informacji potwierdzającej to. W przypadku tego transferu jedynie transfermarkt wspomina o kwocie i to właśnie równiutkich 500 tys. euro, ale wszyscy wiemy ile warte są ich źródła.
A tak w ogóle, czy to jest istotne? Grunt, że kupę kasy wydano na zawodników, którzy do dziś nic nie pokazali.

Bronex 08.08.2008 23:39

Może czas odpowiedzieć sobie na pytanie oto takie:

Co robi Cupiał jak dyr. sportowy zaczyna się domagać kasy na transfery od rady nadzorczej ??
a) Cupiał nie daje kasy i czeka ,aż desperat, świadom swojej niemożności, sam poda się honorowo do dymisji
b) w sytuacji kiedy taki dyr. sportowy jednak tkwi zawzięcie na swoim stanowisku i próbuje coś lepić mimo przeciwności , oskarża się go brak transferów gotówkowych, rażącą nieudolność i wyrzuca na zbity pysk

Jeżeli Cupiał rzeczywiście chce zatrudnić fachowca od robienia transferów to chyba po pierwsze powinien przestać walić ściemę pod tytułem "dam pieniądze na transfery" i po drugie nie szukać takiego człowieka między Odrą a Bugiem gdzie wszyscy potencjalni kandydaci w tym fachu do raczej mniej lub lepiej uzdolnieni ludzie ,którzy eksperymentują i dopierą się na własnych błędach uczą działania w obszarze pozyskiwania nowych pracowników jakimi są piłkarze.

Wcześniejszy dorobek Bednarza pokazał ,że jeżeli ma ten człowiek określoną pulę do wydania to robi na prawdę jak na polskie i wiślackie warunki świetne zakupy (Diaz, Jirsak, Łobodziński to właśnie na nich Cupiale zarobisz te miliony euro w przyszłości) a do tego udało mu się pozyskać obytego i ciekawego napastnika jakim jest Andrzej Niedzielan. Jeżeli ten klub ma się rozwijać w ogóle to Bednarz powinien być przy tym obecny i aktywnie ten rozwój kreować. JACEK jestem z Tobą !! Trzymaj się bo nie którzy na Twoim miejscu dawno rzuciliby ten cyrk o kant dupy tak jak Grzesio swego czasu.

bonawentura 09.08.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 582130)
Jeżeli Cupiał rzeczywiście chce zatrudnić fachowca od robienia transferów to chyba po pierwsze powinien przestać walić ściemę pod tytułem "dam pieniądze na transfery" i po drugie nie szukać takiego człowieka między Odrą a Bugiem gdzie wszyscy potencjalni kandydaci w tym fachu do raczej mniej lub lepiej uzdolnieni ludzie ,którzy eksperymentują i dopierą się na własnych błędach uczą działania w obszarze pozyskiwania nowych pracowników jakimi są piłkarze.

Cupiał nigdy nie powiedział, że da pieniądze na transfery - tylko brukowce tak napisały. Wydaje mi się, że nie ma co wylewać żali wobec Cupiała - przecież niedawno Wisła zdobyła Mistrzostwo Polski. W pucharach nic nie osiągamy, a żeby osiągnąć, musiałoby się zmienić całe środowisko, skorumpowane i skompromitowane - mówię o atmosferze w polskiej lidze. Wisła, jak narazie jest mocna w lidze, to fakt, ale na europejskie puchary jej zwyczajnie nie stać. My nie mamy Romana Abramowicza, który dzięki interesom naftowym, dorobił się milionów. Zgadzam się, że w polskiej piłce należy racjonalnie inwestować pieniądze i wielkich funduszy w najbliższym czasie nie będzie, bo mamy za słaba ligę i nie ma z kim konkurować.

Jacek Bednarz powinien spokojnie czekać. Przecież to nie jego wina, że nie ma pieniędzy. Cupiała? Dla mnie też to bardzo wątpliwe, bowiem w biznesie należy racjonalnie zarządzać, inaczej się nie da.

Bardzo się dziwię natomiast, czemu nie byłoby możliwe wykupienie części akcji klubu przez kibiców, którzy wchodząc w skład specjalnego stowarzyszenia płaciliby składki członkowskie. Ponoć mamy 6 milionów kibiców i w ciągu roku uzbierałyby się pieniądze na jakiś transfer. To kwestia chęci współpracy z zarządem. Jeśli kibice tak narzekają, że nie ma transferów, to niech sami spróbują działać. Specjalnie policzyłem na kalkulatorze - żeby uzbierać milion euro w rok potrzeba by było około 29 tysięcy członków, którzy miesięcznie płaciliby po 10 złotych. Czy to dużo?

Wówczas Jacek Bednarz miałby okrągły milion euro do wydania - kibice nie musieliby mieć do nikogo pretensji, że nie ma transferów. Dziwię się, że nikt nie podejmie poważnej dyskusji na ten temat. A może po prostu My sami nie chcemy wydawać ani złotówki na Wisłę?

Będę bronił Cupiała zaciekle, bo pieniądze, które kładzie na ten klub nie rzuca ot tak, bo ma. Biznes to biznes. Nie można trwonić pieniędzy i nic z tego nie mieć. Powiedzmy sobie szczerze - w Polsce piłka nożna nie jest dochodowym sportem, nie przynosi takiego dochodu jak w Hiszpanii, Anglii, Niemczech, Francji czy Włoszech.

Dlatego nie ma funduszy na transfery i Jacek Bednarz również cudu nie uczyni i nie sprowadzi nam Ronaldinho za darmo. Pozdrawiam.

sayek89 09.08.2008 10:31

Co wy chcecie od Bednarza, przedłużył kontrakty z Głowackim i Brożkiem ;)

Oldpara 09.08.2008 10:48

Bednarz nam zbudował w półtora roku nową drużynę za rozsądne pieniądze. Niedzielan, Diaz, Łobodziński, Jirsak, do tego nowe kontrakty z Brożkiem, Głowackim. Żadnego nietrafionego transferu.
Tylko z Kokoszką niewypał, ale na debila nie ma rady.
Generalnie barddzo pozytywnie oceniam jego działalność.

4fan_player 09.08.2008 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 582209)
Bednarz nam zbudował w półtora roku nową drużynę za rozsądne pieniądze. Niedzielan, Diaz, Łobodziński, Irsak, do tego nowe kontrakty z Brożkiem, Głowackim. Żadnego nietrafionego transferu.
Tylko z Kokoszką niewypał, ale na debila nie ma rady.
Generalnie barddzo pozytywnie oceniam jego działalność.


ludzie why?:-/

pawelos84 09.08.2008 10:52

Piłka to biznes, ale w tym roku Cupiał powinien moim zdaniem trochę zaryzykować. Nie oszukujumy się, kluby dostaną 2,5 raza tyle co w tamtym sezonie za prawa transmisyjne. Z tego co kiedys pisał PS, to mistrz ma szanse nawet na 10 mln złotych. 6 mln złotych w porównaniu do poprzedniego sezonu to jest bardzo duża różnica. I niech nikt nie mówi że pensje podwyższono, bo po odejsciu Dudki, Kokoszki i Paulisty, to jestesmy minimum 300 tyś euro do przodu.

Dlatego dziwię sie Cupiałowi że nie da Jackowi więcej szans się wykazać ...

bonawentura 09.08.2008 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 582209)
Tylko z Kokoszką niewypał, ale na debila nie ma rady.

Rozumiem, że jesteśmy kibicami Białej Gwiazdy, rozumiem też, że Kokoszka nas zdradził, ale ludzie - popatrzcie na to też z innej strony, ze strony zawodnika - Kokoszka też chciał się rozwijać, więc poszedł do innego klubu. We Włoszech - nie oszukujmy się, będzie miał lepsze warunki rozwoju niż we Wiśle - to tyle koniec, kropka.

Swoją drogą zgodzę się, że transfery Bednarza jak narazie wypaliły wszystkie. Boję się jedynie o Niedzialana i jego kontuzję, bo tak naprawdę będzie go można ocenić po kilku spotkaniach w lidze.

Weez3r 09.08.2008 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthewG (Post 582378)
Rozumiem, że jesteśmy kibicami Białej Gwiazdy, rozumiem też, że Kokoszka nas zdradził, ale ludzie - popatrzcie na to też z innej strony, ze strony zawodnika - Kokoszka też chciał się rozwijać, więc poszedł do innego klubu.

Zgoda, ale nie musiał przy tym pieprzyć, że Wiślakiem pozostanie na zawsze.

sorry za OT

Lemoniadowy Joe 09.08.2008 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthewG (Post 582378)
Rozumiem, że jesteśmy kibicami Białej Gwiazdy, rozumiem też, że Kokoszka nas zdradził, ale ludzie - popatrzcie na to też z innej strony, ze strony zawodnika - Kokoszka też chciał się rozwijać, więc poszedł do innego klubu. We Włoszech - nie oszukujmy się, będzie miał lepsze warunki rozwoju niż we Wiśle - to tyle koniec, kropka.

ja go rozumiem i życzę mu aby sobie zaraz nogę złamał czy jak sobie kupie laleczkę Voodoo to zadziała ?

ilu zawodników po odejsciu z Wisły na zachód sie "rozwineło" bo ja widzę jednego no może dwóch

Raporter 09.08.2008 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthewG (Post 582378)
Rozumiem, że jesteśmy kibicami Białej Gwiazdy, rozumiem też, że Kokoszka nas zdradził, ale ludzie - popatrzcie na to też z innej strony, ze strony zawodnika - Kokoszka też chciał się rozwijać, więc poszedł do innego klubu. We Włoszech - nie oszukujmy się, będzie miał lepsze warunki rozwoju niż we Wiśle - to tyle koniec, kropka.

Swoją drogą zgodzę się, że transfery Bednarza jak narazie wypaliły wszystkie. Boję się jedynie o Niedzialana i jego kontuzję, bo tak naprawdę będzie go można ocenić po kilku spotkaniach w lidze.

Gościu sam sobie patrz z innej strony. Patrząc z tej strony powinniśmy za darmo pozwolić odejść wszystkim innym zawodnikom. Kokoszce chodziło tylko o pieniądze, a Brożek Paweł tu nadal gra. Nie pier... ol waść i wstydu oszczędź. I najlepiej pędź razem z Kokoszką.

Dive Pirate 09.08.2008 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 582078)
Co do Vargi chyba macie rację - to było raczej coś koło 350 tys., ale w przypadku Barreto wydaje mi się, że plotki mówiły o kwocie minimum 500 tys. Niestety nie udało mi się znaleźć żadnej wiarygodnej informacji potwierdzającej to. W przypadku tego transferu jedynie transfermarkt wspomina o kwocie i to właśnie równiutkich 500 tys. euro, ale wszyscy wiemy ile warte są ich źródła.
A tak w ogóle, czy to jest istotne? Grunt, że kupę kasy wydano na zawodników, którzy do dziś nic nie pokazali.

Wg. transfermarkt Varga był za friko, nie zmienia to faktu że oboje mają kontrakty w okolicach 100 - 150 tys. euro, pewnie bliżej tych 150 tyś, czyli za te dwa kontrakty moglibyśmy mieć ok 300 tyś na kontrakt dla jakiegoś konkretnego grajka.

tomazo 10.08.2008 22:40

Dobrze chlop dzis gadal mogl powiedziec tylko troche wiecej nt niedoszlych transferow bo wiadomo ze nt przyszlych to niebardzo mogl:) na poczatku bylem negatywnie nastawiony do niego ale coraz bardziej mnie przekonuje wiem ze paru dziennikarzy dzis nie bedzie wiedziec co jutro w gazetach napisac ale przynajmniej wiadomo na czym stoimy

Ogryzek 10.08.2008 22:52

Widać ze Bednarz niewiele może - szuka, szuka ale RN i Cupiał czekają na okazje. Jak sie pojawi okazja (niewielkie pieniądze albo za darmo) to kupimy. Dobrze wiedzieć i niepotrzebnie nie bluzgac na Bednarza. Na pewno nie damy ceny rynkowej za pikłkarza ale zawsze poniżej - bo my szukamy okazji! Ale z okazjami tak jest że można mieć 5 par klapek na lato (promocje i półdarmo) a nie mieć 1 pary butów na zimę:D (np. poza Brożkiem nie mamy bramkostrzelnego napastnika)

czesiu 10.08.2008 22:58

Bednarz wspomniał też, że toś nie jest zadowolony z tego że On jest w Wiśle. Mówił, może to jakiś zawodnik, który odszedl w ostatnim czasie.

Uran235 10.08.2008 23:52

Tutaj zapis wypowiedzi Bednarza z dzisiejszej Ligi+ Extra.
Mam wrażenie, że pieniądze z Dudki, Barcelony itd. będą reinwestowane dopiero zimą, mam nadzieję, że nadal przez Bednarza.

Lemur 11.08.2008 13:56

Gdybym był Bednarzem, to po odrzuceniu moich 17-stu, czy 20-stu propozycji transferowych, w geście protestu przeciwko działaniom uniemożliwiającym mi normalną prace i pełnienie obowiązków, natychmiast podałbym się do dymisji.

Chyba, że to "odrzucenie" jest tylko fikcją, pełniącą rolę wygodnej wymówki dla własnej bezczynności...

piotr 0704 dortmund 11.08.2008 14:43

Szkoda ze Pan Jacek nie podal do publicznej wiadomosci nazwisk tej "parszywej 17-stki". Moglibysmy dowiedziec sie wtedy kto jest winny braku zwmocnien - JB czy RN . Co do Nei`a wiadomo ze winny sam zawodnik ( niech sobie zarabia u arabow ). A jesli RN akceptuje tylko okazje i promocje to polecam Biedronke albo innego lidla tam tego najwiecej. Promocjami to niech sie wzmacnia Odra Wodzislaw a nie klub , ktory chce grac w Europie.

arti 11.08.2008 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 583482)
Gdybym był Bednarzem, to po odrzuceniu moich 17-stu, czy 20-stu propozycji transferowych, w geście protestu przeciwko działaniom uniemożliwiającym mi normalną prace i pełnienie obowiązków, natychmiast podałbym się do dymisji.

Chyba, że to "odrzucenie" jest tylko fikcją, pełniącą rolę wygodnej wymówki dla własnej bezczynności...


Musi jakoś zarabiać na życie, a w Wiśle zapewne zarabia przyzwoicie, więc jak wczoraj usłyszeliśmy będzie pracował w takich warunkach jakie są...:-D

dynek.pl 11.08.2008 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 583482)
Gdybym był Bednarzem, to po odrzuceniu moich 17-stu, czy 20-stu propozycji transferowych, w geście protestu przeciwko działaniom uniemożliwiającym mi normalną prace i pełnienie obowiązków, natychmiast podałbym się do dymisji.

Chyba, że to "odrzucenie" jest tylko fikcją, pełniącą rolę wygodnej wymówki dla własnej bezczynności...

Przeciez powiedzial, ze ma rachunki do oplacenia :)

Wojtas 11.08.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 583482)
Gdybym był Bednarzem, to po odrzuceniu moich 17-stu, czy 20-stu propozycji transferowych, w geście protestu przeciwko działaniom uniemożliwiającym mi normalną prace i pełnienie obowiązków, natychmiast podałbym się do dymisji.

Chyba, że to "odrzucenie" jest tylko fikcją, pełniącą rolę wygodnej wymówki dla własnej bezczynności...


Ehhh..Twarowski wczoraj tez bardzo "delikatnie" podsunal takie wyjscie Jackowi..

Ale ten szybka riposta.."Dopoki bede widzial sens mojej pracy ,w tym klubie to zostane"

manson777 11.08.2008 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 583754)
Ehhh..Twarowski wczoraj tez bardzo "delikatnie" podsunal takie wyjscie Jackowi..

Ale ten szybka riposta.."Dopoki bede widzial sens mojej pracy ,w tym klubie to zostane"

ten sens to pewnie comiesięczny przelew na jego rachunek.... :-/

Wojtas 11.08.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 583757)
ten sens to pewnie comiesięczny przelew na jego rachunek.... :-/

Tez tak pomyslalem,biorac pod uwage jednak to co mowil " w calosci" mozna bylo odniesc nieodparte wrazenie ze jednak ma wizje funkcjonowania klubu,i chce razem ze Skorza cos dobrego dla Wisly zrobic...
A ze zarabia..jak kazdy pracownik w firmie,zakladzie ....

BTW...byl tak fragment gdzie Twarowski wodzil Bednarza o nasza Rade Nadzorczą,i chcial wyciagnac,jacy ludzie w niej zasiadaja ....czyli jednym slowem czy sie znaja na biznesie ,czy na pilce a moze na tym i na tym,skoro wydaja sie byc organem decyzyjnym w sprawie transferu tego a tego zawodnika.
Tyle ze Bednarz umiejetnie wybrnał na tyle ze odpwoiedzi nie bylo...

QBAS 12.08.2008 06:29

Słuchając ostatniej wypowiedzi Bednarza w C+ odniosłem wrażenie, że on jednak wie co mówi i ma jakąś wizję Wisły i swojej pracy.. Bo niby z jednej strony to jest logiczne, że nie można w nieskończoność podbijać ceny (via Iwański, Nei).. Ale z drugiej strony chyba nie powinniśmy liczyć TYLKO na "okazję"..
Pogadamy jak się okno transferowe skończy. Bo z tego co mówił Bednarz to szuka kolejnych Jirsaków i Diazów. Jak tak to dla mnie bomba :)

LeBlanc 12.08.2008 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 583754)
Ehhh..Twarowski wczoraj tez bardzo "delikatnie" podsunal takie wyjscie Jackowi..

Ale ten szybka riposta.."Dopoki bede widzial sens mojej pracy ,w tym klubie to zostane"

I dobrze. Inaczej wyrzucimy Bednarza a zmieni się tyle, że płacić na tym stanowisku będziemy komu innemu. Bo nikt inny nagle nie odkryje w Wiśle żyły złota jaką można wydać na transfery - taką odkryć może tylko sam Cupiał, co wyraźnie powiedział wczoraj Bednarz. Nie odkrył Ameryki - po prostu powiedział to, co wszyscy dobrze wiedzą, ale idąc tropem mediów miast szukać przyczyn tam gdzie one są zrzucają wszystko na "nieudolnego" Bednarza, bo tak łatwiej.

Czepianie się, że JB zostaje bo chce zarabiać jest idiotyczne z punktu widzenia Wisły (jak traktuje to Bednarz osobiście, prywatnie to jego sprawa i nam nic do tego)- ci co proponują: "niech się uniesie honorem i odejdzie bo nie dają mu kasy na transfery" proponują tylko tyle byśmy oglądali serial pt. "poszukujemy dyrektora sportowego" a potem pieniądze JB przelewali na inne konto. A ryzyko, że skutek będzie taki sam o ile nie gorszy spore. Pamiętam kilometry stron zapisane przez tutejszych forumowiczów psioczących na Mielcarskiego.

K_2 12.08.2008 12:51

Bednarz jesli nie sciganie nikogo do konca sierpnia ,to moze dla mnie pakowac walizki i sie wyprowadzac z Wisly.Nie sciaganc nikogo (poza rezerwowym Singlarem za friko) od czerwca to jest indolencja i nieudolnosc.
Ciekawe co bedzie jak wypadnie ze skladu Cleber lub Brozek ?

w0lno. 12.08.2008 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 583951)
Bednarz jesli nie sciganie nikogo do konca sierpnia ,to moze dla mnie pakowac walizki i sie wyprowadzac z Wisly.Nie sciaganc nikogo (poza rezerwowym Singlarem za friko) od czerwca to jest indolencja i nieudolnosc.
Ciekawe co bedzie jak wypadnie ze skladu Cleber lub Brozek ?

Od kiedy to Bednarz daje kasę na transfery?

TSW06 12.08.2008 13:06

no ale przeciez Bednarz juz wylatuje. sam mowil paru agentom ze z ofertami juz nie do niego... ma byc Mielcarski...

Joe Cole 12.08.2008 13:07

mogło to się zmienić po meczu z Beitarem... czy nie?

szprotson 12.08.2008 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW06 (Post 583961)
no ale przeciez Bednarz juz wylatuje. sam mowil paru agentom ze z ofertami juz nie do niego... ma byc Mielcarski...

pewne info skąd ?

Joe Cole 12.08.2008 13:08

Ciekawe jaką odprawę dostanie:lol:

K_2 12.08.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 583957)
Od kiedy to Bednarz daje kasę na transfery?

To jak nie ma kasy na transfery to po co wogole zatrudniaja yrektora sportowego i skautow ? Jakas kasa musi byc w rezerwach ,ale Bednarz nawet nie wie na kogo ja wydac .Wiadomo ,ze nie warto kupowac na sile ,ale nie wzmocnic skladu nikim przez taki czas to jeszcze raz mowie nieudolnosci indolencja

w0lno. 12.08.2008 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 583973)
To jak nie ma kasy na transfery to po co wogole zatrudniaja yrektora sportowego i skautow ? Jakas kasa musi byc w rezerwach ,ale Bednarz nawet nie wie na kogo ja wydac .Wiadomo ,ze nie warto kupowac na sile ,ale nie wzmocnic skladu nikim przez taki czas to jeszcze raz mowie nieudolnosci indolencja

Sądzisz, że aż tak by kłamał mówiąc w C+, że zaproponował RN 17 zawodników... ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl