![]() |
Bednarz chyba raczej ostrozniej wydaje pieniądze od Mielcara.Pamietam że jak kupiono Varge to za zbliżone pieniądze był wtedy do wyciagniecia z Bełchatowa Garguła no ale wtedy na gwałt potrzebowaliśmy kolejnego def. pomocnika.....W tym samym okienku transferowym Mielcar sprowadził jeszcze Burnsa a w klubie byli już Mauro , Sobol,Barreto i wspomniany Varga.
Niech juz lepiej Bednarz zostanie ale licze że poszuka nam takich ciekawych nastolatków jak ma Legia (Borysiuk,Rybus,Majkowski) |
ciągle jedziecie na łysego i jedziecie.
Nie wiem czy pamiętacie już, bo jest dośc duzo uzytkowników o maksymalnie tygodniowym stanie pamięci, ale gd przychodzili Skorża i Bednarz, trąbiało wszędzie o długofalowej polityce klubu. A długofalowa, to nie jest 2 miesiące czy pół roku. Mieliśmy kominy płacowe i inne problemy, teraz staramy sie tego uniknąć. Zatrudniając piłkarza np. Y z klubu X i oferując mu kontrakt np. 300 tys czy wiecej, kontrakt zwykły, a nie motywacyjny, robimy taki włąsnie komin. Nie dziwcie się ze nie pchają sie do nas drzwiami i oknami tuzy europejskie, bo po prostu nie chcą takich kontraktów. Im bardziej nasza marka będzie w pucharach rosnąc, tym wiecej bedzie ofert dla pana Jacka B. A tak to, ma lekko związane ręce .. Tak mi sie wydaje, i to jest tylko i wylącznie moja opinia. Moze byc inaczej. Dla was wyznacznikiem są trasfery czy to jak gra drużyna? |
Natomiast niepokoi że Bednarz nie znajduje młodego narybku! A to wina też współpracowników jakich sobie dobrał. Może to trzeba zmienić bo nie słyszałem żeby Czerwiec kogoś znalazł.
Przydałby się wywiad z Czerwcem w RBG bo nie wiem czy ten gość wogóle coś robi? Czy Bednarz wogóle mu ufa? |
Cytat:
|
Cytat:
ale po prostu juz nie moge wytrzymac czytajac to co niektorzy pisza ! zawsze Źle, co by nie było to źle. Jeszcze sie taki nie narodził, co by wszystkim dogodził |
Cytat:
Wisła mając w skladzie wielu darmowych graczy czy prawie wychowanków Brożków Boguskiego z 4 ligi rozjechała Beitar budowany szybko i za duże pieniądze. albo inny przykład mówicie że nie mamy rezerwowych ale dzięki temu taki prze ambitny Diaz zagrał na stoperze Małecki dostał szanse w pucharach, Kowalski Mączyński i reszta będzie też sporo grać to może byc wiecej warte niż wydanie 1-2 mln euro na transfery. Oczywiście nie ma co przeginać w drugą strone i w ogóle sie nie wzmacniać bo zawodnicy od nas też odchodzą, niestety. |
Zamiana Bednarza na Mielcarskiego to jest zły pomysł. Niestety, ale Greg zachował się nie odpowiednio krytykując transfery Bednarza, bo bedąc w Wiśle dal się poznać jako przeciętny menago. Z jego pomysłów na sprowadzenie rezerowych zawodników Porto czy Benfiki nic nie wyszło. Z Petrescu miał niby wizje, tylko o ograniczonym budżecie zapomniał. Więc niech się teraz nie wpierd...la.
|
Cytat:
Cytat:
A tak w ogóle, czy to jest istotne? Grunt, że kupę kasy wydano na zawodników, którzy do dziś nic nie pokazali. |
Może czas odpowiedzieć sobie na pytanie oto takie:
Co robi Cupiał jak dyr. sportowy zaczyna się domagać kasy na transfery od rady nadzorczej ?? a) Cupiał nie daje kasy i czeka ,aż desperat, świadom swojej niemożności, sam poda się honorowo do dymisji b) w sytuacji kiedy taki dyr. sportowy jednak tkwi zawzięcie na swoim stanowisku i próbuje coś lepić mimo przeciwności , oskarża się go brak transferów gotówkowych, rażącą nieudolność i wyrzuca na zbity pysk Jeżeli Cupiał rzeczywiście chce zatrudnić fachowca od robienia transferów to chyba po pierwsze powinien przestać walić ściemę pod tytułem "dam pieniądze na transfery" i po drugie nie szukać takiego człowieka między Odrą a Bugiem gdzie wszyscy potencjalni kandydaci w tym fachu do raczej mniej lub lepiej uzdolnieni ludzie ,którzy eksperymentują i dopierą się na własnych błędach uczą działania w obszarze pozyskiwania nowych pracowników jakimi są piłkarze. Wcześniejszy dorobek Bednarza pokazał ,że jeżeli ma ten człowiek określoną pulę do wydania to robi na prawdę jak na polskie i wiślackie warunki świetne zakupy (Diaz, Jirsak, Łobodziński to właśnie na nich Cupiale zarobisz te miliony euro w przyszłości) a do tego udało mu się pozyskać obytego i ciekawego napastnika jakim jest Andrzej Niedzielan. Jeżeli ten klub ma się rozwijać w ogóle to Bednarz powinien być przy tym obecny i aktywnie ten rozwój kreować. JACEK jestem z Tobą !! Trzymaj się bo nie którzy na Twoim miejscu dawno rzuciliby ten cyrk o kant dupy tak jak Grzesio swego czasu. |
Cytat:
Jacek Bednarz powinien spokojnie czekać. Przecież to nie jego wina, że nie ma pieniędzy. Cupiała? Dla mnie też to bardzo wątpliwe, bowiem w biznesie należy racjonalnie zarządzać, inaczej się nie da. Bardzo się dziwię natomiast, czemu nie byłoby możliwe wykupienie części akcji klubu przez kibiców, którzy wchodząc w skład specjalnego stowarzyszenia płaciliby składki członkowskie. Ponoć mamy 6 milionów kibiców i w ciągu roku uzbierałyby się pieniądze na jakiś transfer. To kwestia chęci współpracy z zarządem. Jeśli kibice tak narzekają, że nie ma transferów, to niech sami spróbują działać. Specjalnie policzyłem na kalkulatorze - żeby uzbierać milion euro w rok potrzeba by było około 29 tysięcy członków, którzy miesięcznie płaciliby po 10 złotych. Czy to dużo? Wówczas Jacek Bednarz miałby okrągły milion euro do wydania - kibice nie musieliby mieć do nikogo pretensji, że nie ma transferów. Dziwię się, że nikt nie podejmie poważnej dyskusji na ten temat. A może po prostu My sami nie chcemy wydawać ani złotówki na Wisłę? Będę bronił Cupiała zaciekle, bo pieniądze, które kładzie na ten klub nie rzuca ot tak, bo ma. Biznes to biznes. Nie można trwonić pieniędzy i nic z tego nie mieć. Powiedzmy sobie szczerze - w Polsce piłka nożna nie jest dochodowym sportem, nie przynosi takiego dochodu jak w Hiszpanii, Anglii, Niemczech, Francji czy Włoszech. Dlatego nie ma funduszy na transfery i Jacek Bednarz również cudu nie uczyni i nie sprowadzi nam Ronaldinho za darmo. Pozdrawiam. |
Co wy chcecie od Bednarza, przedłużył kontrakty z Głowackim i Brożkiem ;)
|
Bednarz nam zbudował w półtora roku nową drużynę za rozsądne pieniądze. Niedzielan, Diaz, Łobodziński, Jirsak, do tego nowe kontrakty z Brożkiem, Głowackim. Żadnego nietrafionego transferu.
Tylko z Kokoszką niewypał, ale na debila nie ma rady. Generalnie barddzo pozytywnie oceniam jego działalność. |
Cytat:
ludzie why?:-/ |
Piłka to biznes, ale w tym roku Cupiał powinien moim zdaniem trochę zaryzykować. Nie oszukujumy się, kluby dostaną 2,5 raza tyle co w tamtym sezonie za prawa transmisyjne. Z tego co kiedys pisał PS, to mistrz ma szanse nawet na 10 mln złotych. 6 mln złotych w porównaniu do poprzedniego sezonu to jest bardzo duża różnica. I niech nikt nie mówi że pensje podwyższono, bo po odejsciu Dudki, Kokoszki i Paulisty, to jestesmy minimum 300 tyś euro do przodu.
Dlatego dziwię sie Cupiałowi że nie da Jackowi więcej szans się wykazać ... |
Cytat:
Swoją drogą zgodzę się, że transfery Bednarza jak narazie wypaliły wszystkie. Boję się jedynie o Niedzialana i jego kontuzję, bo tak naprawdę będzie go można ocenić po kilku spotkaniach w lidze. |
Cytat:
sorry za OT |
Cytat:
ilu zawodników po odejsciu z Wisły na zachód sie "rozwineło" bo ja widzę jednego no może dwóch |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobrze chlop dzis gadal mogl powiedziec tylko troche wiecej nt niedoszlych transferow bo wiadomo ze nt przyszlych to niebardzo mogl:) na poczatku bylem negatywnie nastawiony do niego ale coraz bardziej mnie przekonuje wiem ze paru dziennikarzy dzis nie bedzie wiedziec co jutro w gazetach napisac ale przynajmniej wiadomo na czym stoimy
|
Widać ze Bednarz niewiele może - szuka, szuka ale RN i Cupiał czekają na okazje. Jak sie pojawi okazja (niewielkie pieniądze albo za darmo) to kupimy. Dobrze wiedzieć i niepotrzebnie nie bluzgac na Bednarza. Na pewno nie damy ceny rynkowej za pikłkarza ale zawsze poniżej - bo my szukamy okazji! Ale z okazjami tak jest że można mieć 5 par klapek na lato (promocje i półdarmo) a nie mieć 1 pary butów na zimę:D (np. poza Brożkiem nie mamy bramkostrzelnego napastnika)
|
Bednarz wspomniał też, że toś nie jest zadowolony z tego że On jest w Wiśle. Mówił, może to jakiś zawodnik, który odszedl w ostatnim czasie.
|
Tutaj zapis wypowiedzi Bednarza z dzisiejszej Ligi+ Extra.
Mam wrażenie, że pieniądze z Dudki, Barcelony itd. będą reinwestowane dopiero zimą, mam nadzieję, że nadal przez Bednarza. |
Gdybym był Bednarzem, to po odrzuceniu moich 17-stu, czy 20-stu propozycji transferowych, w geście protestu przeciwko działaniom uniemożliwiającym mi normalną prace i pełnienie obowiązków, natychmiast podałbym się do dymisji.
Chyba, że to "odrzucenie" jest tylko fikcją, pełniącą rolę wygodnej wymówki dla własnej bezczynności... |
Szkoda ze Pan Jacek nie podal do publicznej wiadomosci nazwisk tej "parszywej 17-stki". Moglibysmy dowiedziec sie wtedy kto jest winny braku zwmocnien - JB czy RN . Co do Nei`a wiadomo ze winny sam zawodnik ( niech sobie zarabia u arabow ). A jesli RN akceptuje tylko okazje i promocje to polecam Biedronke albo innego lidla tam tego najwiecej. Promocjami to niech sie wzmacnia Odra Wodzislaw a nie klub , ktory chce grac w Europie.
|
Cytat:
Musi jakoś zarabiać na życie, a w Wiśle zapewne zarabia przyzwoicie, więc jak wczoraj usłyszeliśmy będzie pracował w takich warunkach jakie są...:-D |
Cytat:
|
Cytat:
Ehhh..Twarowski wczoraj tez bardzo "delikatnie" podsunal takie wyjscie Jackowi.. Ale ten szybka riposta.."Dopoki bede widzial sens mojej pracy ,w tym klubie to zostane" |
Cytat:
|
Cytat:
A ze zarabia..jak kazdy pracownik w firmie,zakladzie .... BTW...byl tak fragment gdzie Twarowski wodzil Bednarza o nasza Rade Nadzorczą,i chcial wyciagnac,jacy ludzie w niej zasiadaja ....czyli jednym slowem czy sie znaja na biznesie ,czy na pilce a moze na tym i na tym,skoro wydaja sie byc organem decyzyjnym w sprawie transferu tego a tego zawodnika. Tyle ze Bednarz umiejetnie wybrnał na tyle ze odpwoiedzi nie bylo... |
Słuchając ostatniej wypowiedzi Bednarza w C+ odniosłem wrażenie, że on jednak wie co mówi i ma jakąś wizję Wisły i swojej pracy.. Bo niby z jednej strony to jest logiczne, że nie można w nieskończoność podbijać ceny (via Iwański, Nei).. Ale z drugiej strony chyba nie powinniśmy liczyć TYLKO na "okazję"..
Pogadamy jak się okno transferowe skończy. Bo z tego co mówił Bednarz to szuka kolejnych Jirsaków i Diazów. Jak tak to dla mnie bomba :) |
Cytat:
Czepianie się, że JB zostaje bo chce zarabiać jest idiotyczne z punktu widzenia Wisły (jak traktuje to Bednarz osobiście, prywatnie to jego sprawa i nam nic do tego)- ci co proponują: "niech się uniesie honorem i odejdzie bo nie dają mu kasy na transfery" proponują tylko tyle byśmy oglądali serial pt. "poszukujemy dyrektora sportowego" a potem pieniądze JB przelewali na inne konto. A ryzyko, że skutek będzie taki sam o ile nie gorszy spore. Pamiętam kilometry stron zapisane przez tutejszych forumowiczów psioczących na Mielcarskiego. |
Bednarz jesli nie sciganie nikogo do konca sierpnia ,to moze dla mnie pakowac walizki i sie wyprowadzac z Wisly.Nie sciaganc nikogo (poza rezerwowym Singlarem za friko) od czerwca to jest indolencja i nieudolnosc.
Ciekawe co bedzie jak wypadnie ze skladu Cleber lub Brozek ? |
Cytat:
|
no ale przeciez Bednarz juz wylatuje. sam mowil paru agentom ze z ofertami juz nie do niego... ma byc Mielcarski...
|
mogło to się zmienić po meczu z Beitarem... czy nie?
|
Cytat:
|
Ciekawe jaką odprawę dostanie:lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl