![]() |
Cytat:
|
Dziś rano, bo dopiero wczoraj w nocy udało się zarjestrować:/
Ale jade jutro na weekend. I niewiem jak z netem bedzie. A jutro ostatni dzien roboczy rekrutacji.... Złozyłem na Mechaniczny na Zarzadzanie i Inzynierie produkcji A ty zmienił Ci sie juz status? |
Liczy się data wykonania przelewu, ewentualnie data na pieczątce z poczty więc spokojnie. Jakby przyszło za dwa tygodnie, a byś miał pieczątkę to nic by się nie stało ;) Więc luz. Mi się jeszcze status nie zmienił bo dopiero jutro idę wpłacić. A złożyłem na Lądówke na budownictwo - tylko fartem się mogę dostać, ale to raczej mało prawdopodobne i na Mechaniczny na automatykę i robotykę, a jako alternatywę - mechanikę i budowę maszyn. Najbardziej prawdopodobne jest to, że pójdę na automatykę.
|
Powiedzcie mi tak od serca ... AGH - wiertnictwo, nafta i coś tam, coś tam ... czy to kierunek tylko taki na [cenzura] czy naprawde z tego da się żyć w przyszłości itp. itd. ... proszę o głębszą wypowiedź.
|
M89 dzieki za odpowiedz
Co do wiertnictwa, obiło mi się że to nowy kierunek, a wiec watpie zeby byly opinie |
ja nauczony doswiadczeniem zalozylem konto w mBanku wplacilem tysiaka i teraz robie przelewy w 2minuty nie wychodzac z domu a kasa dochodzi w ten sam dzien lub na nastepny.
|
Ja też konto netowe, i jestem niemal że pewny że już u nich leży kaska:) Tylko że status się nie zmienił :)
Kij najwyzej nie zostane studencikiem ;D |
Mialem skladac papiery na AP, potem sie zniechecilem a teraz znowu sie waham. Osoby zorientowane prosze zeby cos poradzily czy z takimi wynikami: j. polski 43% , j. angielski 67 %, WOS 59% (wszystko podstawowe) jest realna szansa dostac sie na jakis kierunek na dzienne - gl. zalezalo by mi na stosunkach miedzynarodowych (myslalem wczesniej tez o europeistyce no ale UJ to jednak raczej za wysokie progi). Mieszkam na dolnym slasku wiec jesli bedzie z gory wiadomo ze nie mam szans to wole wiedziec i nie jechac niepotrzebnie tak daleko.
|
Cytat:
na,rezerwe, ze znacznie lepszymi wynikami i rozszerzonym wosem. no ale probowac mozesz, choc wg mnie wyrzucisz kase w bloto ps.zalalem klawiature i wariuje... |
A jak wyglada sytuacja z uniwersytetem ekonomicznym na europeistyce i stosunkach ?
|
Podobnie zapewne-z takimi wynikami nie dostaniesz sie.
|
Poza kiepskimi wynikami, sytuacja jest taka, że wos Ci nic nie daje ani na stosunki na UJ, gdzie trzeba geografie i historię, ani nigdzie na UEK, gdzie licza matematykę, geografią lub historię. Aha, no i przede wszystkim termin rejestracji na UJ minął z dniem wczorajszym.
|
Cytat:
|
Pewnie jakieś są, przecież z tych setek osób, które tam składają pewnie masa to ludzie, którzy nie mają jakis zajebistych wyników. Na AP ogólnie dużo chętnych, pewnie będzie ciężko się dostać, ale ja spróbowałem na 3 kierunki. Jak się nie uda, to pójdę tam na zaoczne.
|
No i jak tam, podostawaliście się tam gdzie planowaliście? U mnie zgodnie z przewidywaniami, na budownictwie lista rezerwowa, ale dostałem się na automatykę. Oczywiście PK.
|
Jeszcze nie kazda uczelnia oglosila liste przyjetych. Wiec czekamy...
|
Ja też PK zarzadzanie i inzynieria produkcji :)
Dzieki chłopakom z forum za pomoc w decyzji :) Ehh cały dzień czekania bo WM na końcu i cyrki z nim straszne :P |
Ja tam zadzwoniłem po tym jak wyświetlili komunikat, że wyniki będą dopiero we środę i w sumie wszystko mi powiedzieli na telefon. Jeszcze musiałem pomóc w testowaniu systemu, bo bardzo ich zdziwiło, że nie wyświetla mi się jeszcze informacja o przyjęciu na ich stronie... :D
|
ehhh zamiatanie ulic w moim przypadku nadal aktualne .. :(
|
Witam mam takie małe pytanko, najlepiej do osób z UJ lub UE. Matura mi dobrze poszła matma rozsz 86%, gegra rozsz 90%, anglik podst 96% i potrzebuje rady gdzie iść z tymi wynikami. Złożyłem na Zarządzanie na UJ i na UE na 1 Zarzadzanie, 2 Ekonomia, 3 Finanse i Rachunkowość. Gdzie mi radzicie pójść? Gdzie jest wyższy poziom? Ciągnie mnie na U J bo to renoma i znana marka w Europie ale poziom tego konkretnego wydziału nie wiem czy jest wysoki.
|
Lepiej na UJ.
|
po UJ nie będziesz nic miał, idź lepiej na UE!! Łatwiej się wybić
|
Cytat:
Cytat:
|
na UJ ida same cipusie i maminsynki, a na UE jest dużo zajebistych lasek :D:D:D
a imprezy jakie...ehhhhh........ |
Z 52% z matmy rozszerzonej i 94% z angielskiego podstawowego dostalem sie na Matematyke na PK. Zarejestrowalem sie jeszcze na Ekonomie na Uniwersytet Ekonomiczny, ale watpie, by z takim wynikiem mnie tam przyjeli, co o tym sadzicie? Gdzie lepiej pojsc? Na razie jestem bardzo zadowolony. ;-)
|
Cytat:
|
Orientuje się ktoś może do kiedy jest czas zapisać się na jakieś studia, co jest do tego potrzebne i ile mniej więcej czasu to zajmuje. Trochę to zaniedbałem przez prace i teraz nie jestem w temacie.
Jeszcze jak by ktoś mógł mi polecić jakieś uczelnie na które się chodzi raz na dwa tygodnie i poziom nie jest za bardzo wygórowany, ważne dla mnie jest też to żeby dawali legitymacje na podstawie której będę miał zniżki na MPK i PKP |
Cytat:
Studia zaoczne to 1500-3000 zł za semestr. Jeśli chcesz płacić tyle kasy tylko po to by mieć ulgę na komunikację zbiorową, to jest chyba nieopłacalne przedsięwzięcie. |
Nie robie tego tylko dla ulgi ale między innymi. A nie zamierzam chodzić co dziennie na uczelnie. Poza tym wolę pracować i między czasie jakieś studia robić :) ta opcja jest mi bardziej odpowiadająca...
|
Cytat:
|
Ja dostałem się na PK na 2 kierunki na Transport i na Zarządzanie i Inżynierie produkcji i teraz mam dylemat bo nie wiem co wybrać, może ktoś coś doradzi ;p ?
|
Wiślak ja wybrałem ZiP i alternatywe transport. Na transport mnie nie brali w rekrutacji bo na ZiP sie dostałem. I ide na niego ;)
Szczerze specjalnosci na tym transporcie mnie nie przekonują :) Jak pójdziesz na ZiP to pewnie się spotkamy :) |
Jestem juz studentem budownictwa na PK :) Kurcze ... nie moge sie juz doczekac az zaczne mieszkac w Krakowie. Mecze Wisełki tak blisko ;-) Szkoda tylko ze przez 1 rok bede musial obejsc sie smakiem :-p
|
to i ja sie pochwale dostalem sie na Pomorską Akademie Medyczną :D
|
hehe ja uderzalem na turystyke i rekreacje na AWF, ale bylo chetnych prawie 10 na jedno miejsce, wiec oczywiscie sie nie dostalem;/ papierki jeszcze mam na geografii na AP i na kilku kierunkach na UR, oczekuje na wyniki:)
|
Cytat:
|
jasna cholera, na Filologii Angielskiej na przyjmowali od 93%, ja .......e zegnaj studenckie zycie :( załamka ****a
|
rekrutacja
Politologia na AP kraków - ja p.......!!!!
Co za pech - mój wynik 180.00 pkt daje mi pierwsze miejsce na rezerwie:/ próg wyniósł 180,5 strasznie wysoki, rok temu było 158:/ Jeszcze gorzej na administracji - z moim wynikiem 180 pkt jestem 77 na rezerwie, próg jest 196pkt , a rok temu był 174pkt:/ Ale ciężko w tym roku - masakra!!!! |
ja mialem 160pkt, ty sie nie martw bo ty sie spokojnie dostaniesz z rezerwowej, mnie najbardziej martwi filologia angielska, ****a 93% to lekko przejebany wynik a taki był potrzebny
|
myślicie że mam jeszcze jakąś szansę??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl