Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

7 kotów 22.04.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 713020)
te mecze z udziałem czołowych zespołów ligi Angielskiej co raz bardziej zaczynaja przypominac pod względem tempa i szybkości akcji spotkania hokeja na lodzie.

Mam identyczne odczucie.
Co gorsze dla innych klubow i panstw - a dobre dla kibicow tego pieknego sportu - Angielskie kluby graja z kazdym sezonem lepiej, szybciej, piekniej.
Kiedys myslalem ze Deprotivo gra najfjniejsza pilke, pozniej, ze Milan, ale to co gra Arsenal czy United....

Zieniu17 22.04.2009 15:03

Kapitalny mecz to co oni zagrali to jest poezja dla oka! lepszy nawet od pamietnego meczu na Old Trafford w 2003 roku ManU-Real 4:3 w Lidze Mistrzów.
Gra pełna zaangażowania zwłaszcza mówie o Liverpoolu, który trzykrotnie przegrywając zdołał zremisować.
Walka do ostatniej minuty, a nawet dłużej
Coś fantastycznego.
Torres, Benayoun fantastycznie.
Co do Arshavina to chłopak rozegrał najlepszy mecz w swojej karierze, nie mam co do tego wątpliwości.

grzechu1991 22.04.2009 19:53

DLa fanatyków Premierleague polecam managera tejże ligi:D Mozna zacząć zabawe juz dzis:) choć kolejek malo zostało to gra jest całkowicie darmowa ;) a i frajda duża;) w skrócie : fantasy.premierleague.com

Arkas 22.04.2009 21:35

Mecz jeden z lepszych jaki oglądałem z Premiership. Ostatnio takie emocje trzymały przy Arsenal - TT jak też było 4:4.
Fabian poprawnie, w 1 połowie ładnie wybronił kilka sytuacji. A ten murzyn z obrony przez którego padła któraś tam bramka(ten co chciał wykopać piłkę i poleciała ona na skrzydło do przeciwnika) to nieporozumienie. Ogólnie obydiwe drużyny obrony mieli hu*owe ale nadrabiały to atakiem.
Więcej takich meczów, ale tym razem w Polsce :D

Tomek_TS 23.04.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 713432)
A ten murzyn z obrony przez którego padła któraś tam bramka(ten co chciał wykopać piłkę i poleciała ona na skrzydło do przeciwnika) to nieporozumienie.


Ten murzyn to Bacary Sagna wybrany w tamtym sezonie najlepszym prawym obronca w lidze Angielskiej.

nieporozumienie...

Proud 23.04.2009 15:00

to że Sagna zawalił jedną piłkę nie znaczy że nie jest świetnym obrońcą...dla mnie to tzw. "Żywe Srebro" :D coś w stylu Evry.

marco94 23.04.2009 15:06

Liverpool ostatnio często strzela 4 bramki-w CL z Chelsea i Realem a w Premier League Arsenalowi i Manchesterowi.Ale dzięki temu mecze są wspaniałe i nikt nie żałuje czasu i pieniędzy.

Aro1234 25.04.2009 18:14

W jakim składzie gra MU? Bardzo rezerwowym? Nie mam możliwości oglądania meczu z Tottenhamem, a wynik mnie lekko zadziwia...

pirat.z.karaibow 25.04.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 715045)
W jakim składzie gra MU? Bardzo rezerwowym? Nie mam możliwości oglądania meczu z Tottenhamem, a wynik mnie lekko zadziwia...

http://www.livesports.pl/detail/socc...et=-7200&tab=1

atomek21 25.04.2009 18:27

no ciekawie jest, United na razie nic nie gra poza ładnym lobikiem Ronald po wolnym. Koguty bronią się mądrze, miały szczęście przy pierwszej bramce, bo piłka spadła Bentowi pod nogi.

Można oglądać na sopcaście:

sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/71092

Pan Jotka 25.04.2009 18:48

Liverpoo l! :D Oby wynik MU do konca sie utrzymal Poki co to mecz bardzo ciekawy. Porownanie takiego meczu do Ligi Polskiej to jak mowienie ze woz drabiniasty jest pojazdem tak jak ferrari

z 0-2 na 3-2. Szacunek za taki comeback :D

Watts7 25.04.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 715065)
Liverpoo l! :D Oby wynik MU do konca sie utrzymal

Się utrzymał :D :evil:

szczaq21 25.04.2009 19:03

No to juz 5-2

maksinho 25.04.2009 19:07

4-2 Manchester jest wielki nie ma co :D

Pan Jotka 26.04.2009 06:13

Co znaczy Ronaldo i Rooney to chyba nie trzeba mowic, R-R-Tottenham 5:2 :o

mariusz.agh 26.04.2009 09:28

Wszystko na to wskazuje, ze z Anglii w LIDZE MISTRZÓW zagrają w tym roku:

Manchester United, Liverpool, Chelsea - bez kwalifikacji
Arsenal - ostatnia runda PLAY OFF

3 zespoły idą do fazy grupowej, a 4. gra w ostaniej fazie play-off. - 4 miejsca

http://www.uefa.com/competitions/ucl...id=788882.html



W LIDZE EUROPA UEFA 2009/2010 (Puchar UEFA) z Anglii wystąpią:

Aston Villa i Fulham oraz zwycięzca Pucharu Anglii FA Cup (Chelsea - Everton) -- 3 miejsca



Oczywiscie, jak jedna z angielskich ekip wygra LM (3 druzyny angielskie i FC Barcelona), to znowu wszystko się przesuwa w dół, więc może się załapać West Ham, Man City czy nawet Tottenham (!!!)...

Czy tak? Jesli nie - niech ktos mnie skoryguje.

http://www.uefa.com/competitions/uef...id=788365.html

lista udziału - http://www.uefa.com/competitions/uef...id=788326.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Europa_UEFA_2009/2010

atomek21 26.04.2009 09:38

Ruscy mają 2 drużyny w fazie grupowej, trzecia w Q3... Nieźle...

kochur 28.04.2009 08:29

w tym momencie manu liverpool, chelsea ida od razu do fazy grupowej, arsenal gra w play off LM
everton play off europa league oraz aston villa i fulham w kwalifikacjach europa league

AYALA 30.04.2009 17:34

Wenger - handlarzem dzieci

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Od...l?ticaid=17f1a

WISLAK_FFC 02.05.2009 09:04

kilka ciekawych meczy dzisiaj, roztrzygają się losy Mistrzostwa, oraz tego kto poza Evertonem i Aston Villa wystapi w Europa League

Saturday, 2 May 2009
Chelsea v Fulham, 15:00
Man City v Blackburn, 15:00
Middlesbrough v Man Utd, 12:45
Portsmouth v Arsenal, 15:00
Stoke v West Ham, 15:00
Tottenham v West Brom, 15:00
Wigan v Bolton, 15:00


Sunday, 3 May 2009
Liverpool v Newcastle, 13:30
Sunderland v Everton, 16:00


Monday, 4 May 2009
Aston Villa v Hull, 20:00

sagan42 02.05.2009 17:03

http://www.dailyecho.co.uk/sport/433..._One_football/ Sagan nie chce grać w angielskiej 3. lidze

obecnie West Ham na miejscu premiowanym udziałem w EUROPA !!! To byłby niezły wyjazd !!

R33 16.05.2009 14:49

No i po wszystkim.... Manchester po remisie 0:0 z Arsenalem został misztrzem :)

unpredictable_wislaczka 16.05.2009 17:03

Ale nerwówka była w ostatnich minutach, żeby przypadkiem nie stracili tego gola:D Dobrze, że Manchester rozstrzygnął sprawy mistrzostwa już w ten weekend, teraz pozostaje tylko spokojne przygotowywanie się do 27 maja.
Tevez schodził z boiska, jakby rzeczywiście się żegnał...:/

radomato 16.05.2009 18:51

juz prawie napewno Aston Villa, Everton i Fulham zagrają w Europa League

wislak.fulham 25.05.2009 15:24

http://www.90minut.pl/news/92/news92...Wednesday.html

Grzesiek Rasiak idzie do tego klubu co będzie grał z Hutnikiem na 60.lecie Powstania Nowej Huty?

grzechu1991 25.05.2009 15:55

A niech to szlag. Newcastle poleciało. Strasznie mi ich szkoda,i mimo, że nie jestem ich kibicem, uważam żę Premier League dużo bez Srok straci.

Krissu 25.05.2009 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak.fulham (Post 734193)
http://www.90minut.pl/news/92/news92...Wednesday.html

Grzesiek Rasiak idzie do tego klubu co będzie grał z Hutnikiem na 60.lecie Powstania Nowej Huty?

Nie.
Rasiak idzie do Sheffield Wedensday a Hutnik gra z Sheffield FC.

7 kotów 25.05.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 734223)
Nie.
Rasiak idzie do Sheffield Wedensday a Hutnik gra z Sheffield FC.

Krissu, jesli widzisz goscia z kontem zalozonym chwile temu, obwieszonego awatarami i podpisami jak choinka, to jest to wielokont - wielokrotnie zbanowany gnoj, ktory wypierdalany drzwiami wraca oknem.
Takiemu sie nie odpisuje, tylko reportuje tam, gdzie potrzeba.

A wislaka.fulham zegnamy po raz kolejny.

han_solo 25.05.2009 16:12

Mam takie pytanie. Czy Tottenham będzie grał w EL? Zajeli jedno miejsce poza pucharami, ale w finale pucharu Anglii są Chelsea i Everton krórzy już zapewnili sobie udział w europejskich puhcarach. Z kolei również Spurs byli w finale Curling Cup. Kto w końcu będzie grał w ych pucharach??

Aro1234 25.05.2009 16:15

Bardzo szkoda Newcastle. Też nie jestem jakimś fanem tego klubu, ale jednak to wielka tradycja... Z drugiej strony grali jak grali, no i niestety... Mam nadzieję, że nie stanie się z nimi to, co z Southampton czy Leeds United...

Bardzo cieszy mnie za to mistrzostwo Manchesteru :-) W pucharach znów konkretne drużyny i bardzo dobrze.

Podbijam pytanie han_solo o Tottenham ;)

AYALA 25.05.2009 16:50

tak niedawno Newcastle grał przecież w lidze mistrzów a teraz ma 85 milionów Funtów długu i spadek.Łatwo jest przeinwestowac i zrujnowac klub.Taki zespoł z Martinsem,Viduką, Owenem i Damienem Duffem powinien byc co najmniej w środku tabeli.Z miłą chęcią bym tymi zawodnikami wzmocnił Wisełke,Skorża już by wiedział jak wykorzystac taki potencjał.

rocco_1906 25.05.2009 16:59

ekipa Burnley FC pokonała w finale baraży druzyne Sheffield United 1-0 (mecz na Wembley) i awansowała do najwyzszej klasy rozgrywkowej!!! wczesniej awans zapewnily sobie druzyny:Wolverhampton i Birmingham

Nehiar 25.05.2009 19:04

Szkoda mi Sheffield United ;) Osobiście im kibicowałem, ale cóż nie udało się, a mecz niestety nie najwyższych lotów był.

Wojtas 25.05.2009 20:22

Ja od zawsze kibicowalem Leeds i Newcastle ..

I gdzie teraz są ...

strasznie szkoda ,bez Srok liga straci ,ale mam nadzieje ze niebedzie ich tylko rok

swiat sie nie konczy

bubrowski 16.06.2009 22:27

http://www.saintsfc.co.uk/page/NewsD...692905,00.html Rasiak wrócił do Southampton a Sagan dostał więcej czasu..

Krissu 12.08.2009 14:36

Już w sobotę wreszcie startuje Premiership.

A mistrzem będzie tradycyjnie West Ham :)

Marszałek 12.08.2009 14:45

Wśród tandety lśni jak diament, tyle o tej lidze.


MU oczywiście, choć ciekawy jestem co rywal zza miedzy wymyśli,bo uzbroił się pysznie:)

R33 12.08.2009 15:11

Mistrzem będzie ManU, zrobiło ciekawe transfery typu Valencia, Diouf, Owen pozbyło się jedynie C. Ronaldo i Teveza, konkurencja bez fajerwerków (na minus sprzedanie Alonso z LFC)

Krissu 12.08.2009 15:17

Hehehehe...

Jedynie C. Ronaldo i Teveza :D

Kamson 12.08.2009 15:22

"Ciekawe" transfery to nie to samo co dobre. Owen, który nie potrafił uratować Newcaste przed spadkiem. W dodatku podatny na kontuzje. Valencie oglądałem w meczu o Tarcze Wspólnoty i prezentował sie beznadziejnie.

"Pozbyto sie jedynie Ronaldo i Teveza" :D Jedynie, jednego z najlepszych graczy globu i Teveza który zawsze wnosił dużo do ofensywy ManU.

No ale reszta ligi też nie nakupowała, oprócz Man City i dlatego w moim odczuciu znów ManU jest faworytem do mistrzostwa.
Kryzys tak mocno dał o sobie znać w Anglii? :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl