Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

Romy S. 19.07.2008 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paparapa (Post 570273)
Kto usunal temat "przerobka/obrobka mp3" zalozony przeze mnie?

Przeszedł sobie do tematu "Mam pytanie" > tu

mic 20.07.2008 19:34

1) W temacie o superpucharze trzeba bedzie robic porzadek co chwila, gowniarze co bramke beda walic po 10 postow ze padla - banowac !

Pablo84 20.07.2008 21:19

zadziałajcie, bo wstyd....

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4618&page=3

igortsw 20.07.2008 22:18

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ferrerid=29519
http://www.exsite.pl/engine/data/emoticons/ban.gif

Devonisch 21.07.2008 22:31

kangur2345 do odstrzału na dłuższy okres

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8593
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8590

Gucio25 21.07.2008 23:12

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2

zróbcie trochę porządku tam, bo więcej OT niż o meczu.

!!IRIVER!! 21.07.2008 23:37

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2
Niechże to ktoś wyczyści bo znów jest o porozpierdalanych kibicach na wyjazdach, prezentacjach drużyny i pieniądzach za Darka Dudkę...

Konrad. 22.07.2008 01:42

kto dał mi bana i za co?

tzn. niby za przekleństwa, ale nie przypominam sobie, żebym czegokolwiek nie zagwiazdkował...

Kocur 22.07.2008 08:27

Tylko Ci Konrad tyle powiem że zagwiazdkowanie nie zawsze pomaga - piszę to z własnego doświadczenia :-p

wolfy 22.07.2008 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 571519)
kto dał mi bana i za co?

tzn. niby za przekleństwa, ale nie przypominam sobie, żebym czegokolwiek nie zagwiazdkował...

Ja( Tobie i Kocurowi ), za przekleństwa. Na przyszłość nie wrzucajcie bluzgów, nawet "zagwiazdkowanych". Zapewniam was, język polski jest wystarczająco bogaty, żeby sobie bez nich poradzić.

mcovalski 22.07.2008 12:46

Ehh to jak ktoś napiszę sędzie **** albo .......ony idiota nie widział spalonego albo ta ****a Rocki to ban ??

Jeżeli tak to paranoja. Ale z moderatorami się nie dyskutuję.

Kocur 22.07.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 571669)
Ja

:shock:
Byłem pewien w 101% że to inna osoba :)

kądzikowski 22.07.2008 18:47

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...50&postcount=4

Chyba powinien sobie troszkę odpocząć..jak zwykle interetowa napinka o tym, ze ma byc ostry doping po I kolejka i wogole...
I jeszcze zeby mial troche szacunku dla innych drużyn..

!!IRIVER!! 22.07.2008 18:48

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...96&postcount=8

Ten chyba też ;]

wolfy 22.07.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 571766)
:shock:
Byłem pewien w 101% że to inna osoba :)

Więc dobrze, że wyjaśniłem potencjalne nieporozumienie:-D Wbrew pozorom my tu nie polujemy na czarownice, a banowanie to żadna przyjemność.
No, może z kilkoma wyjątkami;)

wolfy 22.07.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 572037)
Mam pytanie za, które dokładnie posty otrzymałe niedawno 2 dniowego bana? Dostałem tylko informacje, żeby w teamcie o transferach pisać o transferach, dlatego pytam o jakie dokładnie posty chodzi, bo nie che poowtórzyć błedu, bo te 2 dni były ciężkie :).

:shock:
I ty się jeszcze przyznajesz?

Ech...
Po prostu nie pisz bez potrzeby, a będzie dobrze:-D

!!IRIVER!!: A ja go zbanowałem tylko za transferowy...

wolfy 22.07.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 572049)
Znaczy ja dokładnie nie wiem, która posty były nie na temat i tu jest mój problem:).

Ponieważ to były tylko dwa dni, więc zgaduję że chodzi o posty przeniesione do "Nibylandii...".
Ogólnie - od niedawna w transferowym nie opłaca się pisać bez sensu. Mamy na forum więcej modów, więc ma go kto przypilnować.

!!IRIVER!! 23.07.2008 14:05

Tematy z typerami na 1. i 2. kolejkę chyba do zamknięcia... Przez władze polskiej piłki niestety nie wiadomo kto z kim i kiedy zagra w lidze...

PvD 23.07.2008 17:57

Zamknąć: http://wislakrakow.com/forum/showthr...p?t=379&page=4

wisl@k_TS 23.07.2008 18:02

http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=40270

Przyjrzyjcie sie temu uzytkownikowi.

Lemoniadowy Joe 23.07.2008 19:52

odbanujta Tees-a bo gość dobrą robotę wykonywał tłumacząc z bułgarskiego na nasze skoro temat Nei-a jest gorący

zawsze to pewniejsze info niż z SE czy Faktu

zdz_dk 23.07.2008 21:21

w poszukiwaniu zaginionego watku...
 
Pytanie do modow jako najbardziej zorientowanych:
swego czasu istnial temat dotyczacy innych klubow majacych biala gwiazde w herbie.
Zadalem juz to pytanie w temacie ,,Mam pytanie...'' - ale bez rezultatu...
Opcja ,,Szukaj'' tez nie pomogla.

Cos mi swita, ze to moglo byc na jednej ze starszych wersji forum.
Jedyna szansa, ze modowie pamietaja...

Precel z makiem 23.07.2008 22:12

możecie otworzyć temat Pomysły nowych piosenek? w prawdziwym Wiślackim śpiewniku wszystkie posty z pomysłami giną a jest dużo fajnych propozycji które można by na R22 śpiewać.

MicK 23.07.2008 23:17

http://img353.imageshack.us/img353/6...1685130ii1.jpg
Pewnie któremuś reklamodawcy ze śmiechu pejsy się poodklejały.

Nie ma jakiegoś filtra na to?

pan_premier 24.07.2008 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 573017)
Pewnie któremuś reklamodawcy ze śmiechu pejsy się poodklejały.

Nie ma jakiegoś filtra na to?

z tego co wiem, to KSC wybiera forme reklamy pod hasłem 'Wisła', skoro wyświetla sie ona u nas na stronie :lol:

Precel z makiem 25.07.2008 10:03

dlaczego forum nie działało przez kilka godzin??

!!IRIVER!! 25.07.2008 11:58

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...754#post573754

Durny pokemoński temat godny zamknięcia i wypier... ;] Ewentualnie w testowym se może siedzieć...

PvD 25.07.2008 12:23

Ktoś by mógł z adminów/modów wyjaśnić co się stało z kontem "szymek" wystąpił problem z logowaniem mimo podawania prawidłowych danych.

Żmijka 25.07.2008 12:56

Patrząc po postach (w sensie jak wygląda "nick") konto zostało usunięte ...

PvD 25.07.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 573802)
Patrząc po postach (w sensie jak wygląda "nick") konto zostało usunięte ...

pomyłka czy celowe działanie:>

dorotja 25.07.2008 14:21

Takie rzeczy się niestety zdarzają od czasu do czasu. W zeszłym roku identyczna sprawa była z kontem Eli (sądząc po wyglądzie postów szymka). Wówczas szczęśliwie udało się Ravowi wszystko przywrócić do normalnego stanu. Dziś forum długo nie działało, może ma to związek z awarią. Trzeba poczekać na Rava.

Pozdrawiam.


Edit: Nic nie wymyślimy, najwyżej pogdybać można. Rav jest nieobecny. Wiadomości o problemie wysłaliśmy.

PvD 25.07.2008 14:27

myślałem jeszcze nad taką wersją, że ktoś chciał usunać konto innego szymka i poprstu wywalono pierwsze lepsze znalezione w spisie :)

fakt awaria może mieć scisly związek

rav 25.07.2008 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 573779)
Ktoś by mógł z adminów/modów wyjaśnić co się stało z kontem "szymek" wystąpił problem z logowaniem mimo podawania prawidłowych danych.

Konto zostało przywrócone ASAP. Przyczyn jeszcze nie znam, sprawdzimy kilka rzeczy... Celowe działanie moderatorów wykluczam - nie mamy w zwyczaju usuwać kont. Osoby wypraszane z forum są banowane, a kont się nie usuwa, bo to bez sensu.

A jeśli ktoś...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 573808)
pomyłka czy celowe działanie:>

... dopatruje się tu celowości kogoś z nas, to najwyraźniej pomylił mózg z inną częścią ciała niekoniecznie służącą do myślenia. Widać każdy sądzi po sobie...

Na przyszłość polecam załatwiać podobne sprawy z większą dozą dyskrecji, tak jak zrobił to właściciel konta. Choćby dlatego, że ogłaszanie, że dane konto zostało usunięte umożliwia założenie nowego konta o takiej samej nazwie. Odkręcanie takiej sytuacji jest jeszcze bardziej skomplikowane...

Jak dla mnie EOT...

karmel1906 25.07.2008 20:05

takie male pytanie do modow mam- czy da rade cos zrobic z narwanymi uzytkownikami z tematy quiz kibicowski? Odkąd zostal zamkniety kumatszym byc... najprzekumatsi zaczeli nie maja sie gdzie wyzyc, zmieniac zasady tego quizu, da rade im dac jakies ostrzerzenie, czy cos? jakos klimat tego forum upada przez pseudo kumatych, chcacy blysnac w wirtualnej przestrzeni, a widac ze w realu cos sie przebic nie moga ze swoja madroscia...
z gory thanks.
pozdrawiam.

!!IRIVER!! 25.07.2008 20:11

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=317&page=180

kolega kaelowiec chyba powinien z tydzień ochłonąć ;]

PvD 25.07.2008 20:47

na komentarze w moją stronę to sobie admin pozwala ale w drugą to usuwa :D
zeby było pytanie wiec je zdaję
pytam więc dlaczego??

jako były moderator pozwolę sobie samemu odpowiedzieć :D
Cytat:

Moderatorzy mogą, ale nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji.
dziękuje :D

mic 26.07.2008 09:37

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8625

Dawajcie ostrzezenia/banujcie za takie i podobne wpisy w "smiesznych"... niedlugo chcac zobaczyc jakies zdjecie/film bedzie trzeba przekopac sie przez 10 stron z wpisami "haha dobre", "i co w tym smiesznego", "sorry jak bylo" itd

kalashnikov2 27.07.2008 19:21

Za co Jachting dostal bana? Jak ktoś nie ma ochoty na wdawanie sie w polemikę to ma do tego prawo, rejterując sam sobie wystawia świadectwo, ale żeby od razu banować?

Romy S. 27.07.2008 20:12

kalashnikov2

W Sejmie wakacje, rząd nic nie robi lub robi ( jak kto woli ) - więc odpocznie i wróci do nas, a za co ban, to on ma podane w uzasadnieniu.

Prośba ponowna : bez pytań za co ktoś inny ma bana, on wie i dający mu mod ( nikt więcej ).

Z drugiej strony lato ma olbrzymi wpływ na przegrzanie umysłów piszących w temacie politycznym ( nie wszystkich ), wię pro forma dajmy mu czas na powstanie z popiołów.

JEDREK76 27.07.2008 21:09

Najlepiej zamknijcie w cholerę wszystkie tematy... tylko z deczka głupio to wygląda, że następuje to po wpisie osoby, która jedyne co ma praktycznie do powiedzenia na forum od prawie 1,5 roku to ględzenie na poziom tematu politycznego.... w tymże temacie:rotfl: .
Obawiam się, że po zamknięciu tegoż tematu RaulTS zniknie niczym kamfora... nie mając zbyt wiele do powiedzenia:> .
Osobiście jak coś mi się nie podoba to po prostu tam nie wchodzę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl