![]() |
Cytat:
|
1) W temacie o superpucharze trzeba bedzie robic porzadek co chwila, gowniarze co bramke beda walic po 10 postow ze padla - banowac !
|
|
|
kangur2345 do odstrzału na dłuższy okres
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8593 http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8590 |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2
zróbcie trochę porządku tam, bo więcej OT niż o meczu. |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2
Niechże to ktoś wyczyści bo znów jest o porozpierdalanych kibicach na wyjazdach, prezentacjach drużyny i pieniądzach za Darka Dudkę... |
kto dał mi bana i za co?
tzn. niby za przekleństwa, ale nie przypominam sobie, żebym czegokolwiek nie zagwiazdkował... |
Tylko Ci Konrad tyle powiem że zagwiazdkowanie nie zawsze pomaga - piszę to z własnego doświadczenia :-p
|
Cytat:
|
Ehh to jak ktoś napiszę sędzie **** albo .......ony idiota nie widział spalonego albo ta ****a Rocki to ban ??
Jeżeli tak to paranoja. Ale z moderatorami się nie dyskutuję. |
Cytat:
Byłem pewien w 101% że to inna osoba :) |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...50&postcount=4
Chyba powinien sobie troszkę odpocząć..jak zwykle interetowa napinka o tym, ze ma byc ostry doping po I kolejka i wogole... I jeszcze zeby mial troche szacunku dla innych drużyn.. |
|
Cytat:
No, może z kilkoma wyjątkami;) |
Cytat:
I ty się jeszcze przyznajesz? Ech... Po prostu nie pisz bez potrzeby, a będzie dobrze:-D !!IRIVER!!: A ja go zbanowałem tylko za transferowy... |
Cytat:
Ogólnie - od niedawna w transferowym nie opłaca się pisać bez sensu. Mamy na forum więcej modów, więc ma go kto przypilnować. |
Tematy z typerami na 1. i 2. kolejkę chyba do zamknięcia... Przez władze polskiej piłki niestety nie wiadomo kto z kim i kiedy zagra w lidze...
|
|
|
odbanujta Tees-a bo gość dobrą robotę wykonywał tłumacząc z bułgarskiego na nasze skoro temat Nei-a jest gorący
zawsze to pewniejsze info niż z SE czy Faktu |
w poszukiwaniu zaginionego watku...
Pytanie do modow jako najbardziej zorientowanych:
swego czasu istnial temat dotyczacy innych klubow majacych biala gwiazde w herbie. Zadalem juz to pytanie w temacie ,,Mam pytanie...'' - ale bez rezultatu... Opcja ,,Szukaj'' tez nie pomogla. Cos mi swita, ze to moglo byc na jednej ze starszych wersji forum. Jedyna szansa, ze modowie pamietaja... |
możecie otworzyć temat Pomysły nowych piosenek? w prawdziwym Wiślackim śpiewniku wszystkie posty z pomysłami giną a jest dużo fajnych propozycji które można by na R22 śpiewać.
|
http://img353.imageshack.us/img353/6...1685130ii1.jpg
Pewnie któremuś reklamodawcy ze śmiechu pejsy się poodklejały. Nie ma jakiegoś filtra na to? |
Cytat:
|
dlaczego forum nie działało przez kilka godzin??
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...754#post573754
Durny pokemoński temat godny zamknięcia i wypier... ;] Ewentualnie w testowym se może siedzieć... |
Ktoś by mógł z adminów/modów wyjaśnić co się stało z kontem "szymek" wystąpił problem z logowaniem mimo podawania prawidłowych danych.
|
Patrząc po postach (w sensie jak wygląda "nick") konto zostało usunięte ...
|
Cytat:
|
Takie rzeczy się niestety zdarzają od czasu do czasu. W zeszłym roku identyczna sprawa była z kontem Eli (sądząc po wyglądzie postów szymka). Wówczas szczęśliwie udało się Ravowi wszystko przywrócić do normalnego stanu. Dziś forum długo nie działało, może ma to związek z awarią. Trzeba poczekać na Rava.
Pozdrawiam. Edit: Nic nie wymyślimy, najwyżej pogdybać można. Rav jest nieobecny. Wiadomości o problemie wysłaliśmy. |
myślałem jeszcze nad taką wersją, że ktoś chciał usunać konto innego szymka i poprstu wywalono pierwsze lepsze znalezione w spisie :)
fakt awaria może mieć scisly związek |
Cytat:
A jeśli ktoś... Cytat:
Na przyszłość polecam załatwiać podobne sprawy z większą dozą dyskrecji, tak jak zrobił to właściciel konta. Choćby dlatego, że ogłaszanie, że dane konto zostało usunięte umożliwia założenie nowego konta o takiej samej nazwie. Odkręcanie takiej sytuacji jest jeszcze bardziej skomplikowane... Jak dla mnie EOT... |
takie male pytanie do modow mam- czy da rade cos zrobic z narwanymi uzytkownikami z tematy quiz kibicowski? Odkąd zostal zamkniety kumatszym byc... najprzekumatsi zaczeli nie maja sie gdzie wyzyc, zmieniac zasady tego quizu, da rade im dac jakies ostrzerzenie, czy cos? jakos klimat tego forum upada przez pseudo kumatych, chcacy blysnac w wirtualnej przestrzeni, a widac ze w realu cos sie przebic nie moga ze swoja madroscia...
z gory thanks. pozdrawiam. |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=317&page=180
kolega kaelowiec chyba powinien z tydzień ochłonąć ;] |
na komentarze w moją stronę to sobie admin pozwala ale w drugą to usuwa :D
zeby było pytanie wiec je zdaję pytam więc dlaczego?? jako były moderator pozwolę sobie samemu odpowiedzieć :D Cytat:
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8625
Dawajcie ostrzezenia/banujcie za takie i podobne wpisy w "smiesznych"... niedlugo chcac zobaczyc jakies zdjecie/film bedzie trzeba przekopac sie przez 10 stron z wpisami "haha dobre", "i co w tym smiesznego", "sorry jak bylo" itd |
Za co Jachting dostal bana? Jak ktoś nie ma ochoty na wdawanie sie w polemikę to ma do tego prawo, rejterując sam sobie wystawia świadectwo, ale żeby od razu banować?
|
kalashnikov2
W Sejmie wakacje, rząd nic nie robi lub robi ( jak kto woli ) - więc odpocznie i wróci do nas, a za co ban, to on ma podane w uzasadnieniu. Prośba ponowna : bez pytań za co ktoś inny ma bana, on wie i dający mu mod ( nikt więcej ). Z drugiej strony lato ma olbrzymi wpływ na przegrzanie umysłów piszących w temacie politycznym ( nie wszystkich ), wię pro forma dajmy mu czas na powstanie z popiołów. |
Najlepiej zamknijcie w cholerę wszystkie tematy... tylko z deczka głupio to wygląda, że następuje to po wpisie osoby, która jedyne co ma praktycznie do powiedzenia na forum od prawie 1,5 roku to ględzenie na poziom tematu politycznego.... w tymże temacie:rotfl: .
Obawiam się, że po zamknięciu tegoż tematu RaulTS zniknie niczym kamfora... nie mając zbyt wiele do powiedzenia:> . Osobiście jak coś mi się nie podoba to po prostu tam nie wchodzę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl