![]() |
Brakuje przede wszystkim dobrych jakościowo bluz z haftowanym herbem/napisem wiślackim na plecach, pod tym względem możemy się sporo uczyc od naszych braci z Wrocławia i Gdańska.
Uważam że odpowiednio dopracowane i lepsze jakościowo ubrania, nawet jeżeli droższe o te 30-40% to i tak lepsza opcja niż bluza która po 10 praniach nie nadaje się do niczego, co wiem z autopsji. |
Moim zdaniem jeszcze brakuje przyborów szkolnych ;) Niby błachostka ale zawsze hmm jakby to powiedziec - wyrażanie naszej wiary ;) Jesli by był jakis piórnik lub cos w tym stylu to bardzo chetnie bym kupil ;) W Fanatyku niestety są tylko długopisy :(
|
No okay ale zawsze mogą być bluzy lepszej jakości ale czy jesteście w stanie dać za bluze 150 do 200 złotych?? Bo niestety z doświadczenia wiem, że ludzie BARDZO narzekają na wysokie ceny.. :/
Jeśli chodzi o przybory szkolne :) to ja bardzo zabraszam do FANATYKA ponieważ mamy i piórniki i długopisy (6 rodzaji) i notesy oraz notesiki magnetyczne, kredki, kalakulatory z długopisami oraz same kalkulatory są też linijki.. |
ryzyk fizyk, można spróbować wyprodukować małą partię takich bluz, Ja osobiście uważam że lepiej zejdą niż te które są w fanatyku- z prostego względu, wzoruje się tym co widzę w Gdańsku czy Wrocławiu, gdzie takie bluzy lepszej jakości są najczęściej spotykane wśród kibiców.
|
Na zdjęciach bluzy Lechii FC Tczew, myśle, że takiego typu bluzy powinny się pojawić w fanatyku, nawet za cenę +150zł. Wzór na klatce piersiowej dobrej jakości, dodatkowo coś na plecach. Dwa rodzaje do wyboru : bez kaptura lub z kapturem. Kolory to myśle głównie: czerwony, szary, czarny?
Tak jak mówi Oress, można wyprodukowac 10-20 szt. na początek i zobaczyć jak szybko zejdą i czy w ogóle zejdą :) http://i26.tinypic.com/10oio0g.jpg http://i25.tinypic.com/nzehww.jpg |
Tzn powiem tak, że maja być już niedługo fajne bluzy. Tzn czy fajne to zobaczymy.
Fajna ta bluza to prawda. A co to za nadruk - wykonanie? Czy to jest haft? Bez Kaptura, z kapturem, na zamek, bez zamka. Musimy trafić w gust każdego a każdy chce co innego. No i jeszcze czy nadruk ma być delikatny, duzy, mały i tak dalej? |
Ja bym proponowal do sprzedazy co do bluz to z haftem na plecach ;) Tak jak jest nalepiany na plecach to taki sam tylko haft ;) Ja za taką bluze dalbym kazdą cene ;)
|
Na początek najprostsze bluzy z kapturem bo takie są najpopularniejsze- mały herb/napis z przodu, duży herb/napis z tyłu, tego typu bluzy są najbardziej popularne obecnie w świecie kibicowskim, wiadomo że nie każdemu przypadnie do gustu, ale trzeba uderzyc na początek z takim wzorem który będzie się podobał jak największej liczbie ludzi.
|
kiedy beda te nowe bluzy? :D za dobra bluze bym nawet dal te 200zl
czy "bluza- oldschool z herbem na zamek- czerwona" bedzie w rozmiarze M ? |
A ja bym proponowal isc w jakims innym stylu jesli chodzi o wyglad bluz a nie jak Oress pisze, w jakim nie moja w tym glowa jakbym wiedzial to bym napisal lub sam bym wypuscil jakies bluzya ale ze sie tym nie zajmuje wiec wam nie pomoge. Oress pisze ze duzy herb itd mojim zdaniem te bluzy sa za bardzo oklepane widzialbym jakies inne cos co nikt w Polsce jeszcze nie ma. Grafikow mam bardzo dobrych na forum wiec z nimi trza pogadac zeby zrobili jakies moze projekty i wtedy byscie wybrali najlepszy. Moje male zdanie takiego szarego kibica
|
bardzo fajna!
|
ten motyw rekinow niepotrzebny moim zdaniem - mam pytanie - jakie smyczki dostane aktualnie w Fanatyku i WŚ ? i czym sie roznia obie smyczki Wiernosc oprocz ceny ? tylko iloscia wzorkow czy tez np gruboscia ?
|
Ma ktoś do załatwienia te bluze w rozmiarze M?
http://tswisla.com.pl/i/cms/bluz_red_m.jpg Jestem z Wrocławia |
tez jej szukam:-/
|
Cytat:
ogólnie na + |
będą te bluzy jeszcze!
|
Smycze w FANATYKU to TS WISŁA i WIERNOŚĆ są też CAN-PACK
nasze smycze Wierności są tkane a w WŚ nadruk WIERNOŚĆ jest wgrzewana.... |
Cytat:
|
|
Darylka czy sa jakies ręczniki teraz dostępne,bo nigdzie nie moge znależć....
|
Cytat:
http://img210.imageshack.us/img210/7...a001bo1by1.jpg Coś w tym stylu. Czarna bluza, rozpinana albo zwykła, na piersi nasz herb. Przejarzałem trochę fotek z ciuchami kibicowskimi i niezłą opcją jest np ten wzór - http://img199.imageshack.us/img199/8...fab16be6d0.jpg Nie kopiować w całości, ale fason wygląda ciekawie, na przodzie mogłyby być małe herby Wisły i Krakowa. http://2.bp.blogspot.com/__Svuwe7uTR...00/Dibujo2.JPG Taka bluza na nasze warunki też wyglądałaby konkretnie. Zmienić ich logo na nasz herb w wieńcu laurowym, kolor czarny, końcówki niebiesko-biało-czerwone. Przydałyby się też jakieś longsleev typu bluza Rugby. Lechia ma bardzo dobre rzeczy tego typu. Np http://photos04.allegroimg.pl/photos...15/742821570_1 albo biało-zielona z małym herbem na piersi (fotki nie znalazłem, ale w Gdańsku sprzedawali na 100%). Koszt takiej bluzy to średnio 7 dych, więc na pewno byłby zbyt. Pisząc tego posta nie miałem wiedzy na temat aktualnego asortymentu sklepu Fanatyk. Stronka nie jest aktualizowana, więc praktycznie nie spełnia swoich zadań. Teraz, gdy nie ma meczów na R22 tym bardziej powinna być profesjonalnie prowadzona, bo mało kto ma czas na wycieczki do samego tylko sklepiku klubowego, który przecież nie jest otwarty non stop. |
Czy wyszły na ten rok jakieś nowe czapki ziomowe ???
|
Czy są dostępne w Fanatyku rękawiczki zimowe z herbem?
|
Witam,
prosiłbym o namiar do kogoś kto robi czapki zimowe.. W grę wchodzą tylko polarowe z wyszywanym logo. Z góry dzięki |
nowych czapek jeszcze nie ma ale miejmy nadzieję, że będą.. są te z poprzedniego roku.
Rękawiczek też nie ma ale najprawdopodobniej będą w przyszłym tygodniu. pzdr. |
Ogłaszam gdyby ktoś miał do sprzedania lub wiedział gdzie można kupić Wiślackie chusty!!
Oferty na PRIV! Pozdro |
Cytat:
http://allegro.pl/item790590138_czap...sk_buldog.html http://allegro.pl/item790586691_czap...ia_gdansk.html http://allegro.pl/item790584302_czap...reen_gang.html Myślę, że cena też nie powinna 30 zł przekroczyć.. |
Cytat:
No czapki są fajne.. mamy w FANATYKU nowy wzór.. moźliwe, że coś nowego jeszcze będzie. |
Te czapki co pokazywał wislaJGK są fajne, też poszukuje jakiejś fajnej zimowej czapki i czekam na nowe
|
W Fanatyku pojawił się niejaki napój "GOL"? :/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
SZALIKI DLA PRAWDZIWEGO KIBICA WISŁY:
http://allegro.pl/item836071789_unik..._reymonta.html http://allegro.pl/item836745662_unik...ly_krakow.html Zapraszam do licytacji jest o co walczyć |
|
Cytat:
Jest w promocji. Pakowany po 2szt. - w....... gratis :) |
siema potrzebuje pomocy CZY MOŻNA JESZCZE GDZIEŚ GDZIEKOLWIEK DOSTAĆ POŚCIEL WISŁY ALBO KUPIC NA ZAMÓWIENIE???
|
nie ma poscieli! ale mamy fajne reczniki kąpielowe w FANATYKU :)))
|
|
Mamy w sprzedaży - W FANATYKU - Wiślackie koce (105,00) i ręczniki kąpielowe (55,00 + gratisik) - fajne :))
http://tswisla.eu/k77/Recznik-kapielowy,p1064.html http://tswisla.eu/k78/Wislacki-Koc,p1068.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl