Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

Oress 15.09.2009 18:33

Brakuje przede wszystkim dobrych jakościowo bluz z haftowanym herbem/napisem wiślackim na plecach, pod tym względem możemy się sporo uczyc od naszych braci z Wrocławia i Gdańska.
Uważam że odpowiednio dopracowane i lepsze jakościowo ubrania, nawet jeżeli droższe o te 30-40% to i tak lepsza opcja niż bluza która po 10 praniach nie nadaje się do niczego, co wiem z autopsji.

Valdo 15.09.2009 19:27

Moim zdaniem jeszcze brakuje przyborów szkolnych ;) Niby błachostka ale zawsze hmm jakby to powiedziec - wyrażanie naszej wiary ;) Jesli by był jakis piórnik lub cos w tym stylu to bardzo chetnie bym kupil ;) W Fanatyku niestety są tylko długopisy :(

DARYLKA 17.09.2009 10:54

No okay ale zawsze mogą być bluzy lepszej jakości ale czy jesteście w stanie dać za bluze 150 do 200 złotych?? Bo niestety z doświadczenia wiem, że ludzie BARDZO narzekają na wysokie ceny.. :/


Jeśli chodzi o przybory szkolne :) to ja bardzo zabraszam do FANATYKA ponieważ mamy i piórniki i długopisy (6 rodzaji) i notesy oraz notesiki magnetyczne, kredki, kalakulatory z długopisami oraz same kalkulatory są też linijki..

Oress 17.09.2009 11:18

ryzyk fizyk, można spróbować wyprodukować małą partię takich bluz, Ja osobiście uważam że lepiej zejdą niż te które są w fanatyku- z prostego względu, wzoruje się tym co widzę w Gdańsku czy Wrocławiu, gdzie takie bluzy lepszej jakości są najczęściej spotykane wśród kibiców.

WislaJKG 17.09.2009 14:56

Na zdjęciach bluzy Lechii FC Tczew, myśle, że takiego typu bluzy powinny się pojawić w fanatyku, nawet za cenę +150zł. Wzór na klatce piersiowej dobrej jakości, dodatkowo coś na plecach. Dwa rodzaje do wyboru : bez kaptura lub z kapturem. Kolory to myśle głównie: czerwony, szary, czarny?
Tak jak mówi Oress, można wyprodukowac 10-20 szt. na początek i zobaczyć jak szybko zejdą i czy w ogóle zejdą :)

http://i26.tinypic.com/10oio0g.jpg
http://i25.tinypic.com/nzehww.jpg

DARYLKA 17.09.2009 15:56

Tzn powiem tak, że maja być już niedługo fajne bluzy. Tzn czy fajne to zobaczymy.

Fajna ta bluza to prawda. A co to za nadruk - wykonanie? Czy to jest haft?
Bez Kaptura, z kapturem, na zamek, bez zamka.
Musimy trafić w gust każdego a każdy chce co innego.

No i jeszcze czy nadruk ma być delikatny, duzy, mały i tak dalej?

Valdo 18.09.2009 20:53

Ja bym proponowal do sprzedazy co do bluz to z haftem na plecach ;) Tak jak jest nalepiany na plecach to taki sam tylko haft ;) Ja za taką bluze dalbym kazdą cene ;)

Oress 19.09.2009 13:06

Na początek najprostsze bluzy z kapturem bo takie są najpopularniejsze- mały herb/napis z przodu, duży herb/napis z tyłu, tego typu bluzy są najbardziej popularne obecnie w świecie kibicowskim, wiadomo że nie każdemu przypadnie do gustu, ale trzeba uderzyc na początek z takim wzorem który będzie się podobał jak największej liczbie ludzi.

assche 19.09.2009 19:43

kiedy beda te nowe bluzy? :D za dobra bluze bym nawet dal te 200zl
czy "bluza- oldschool z herbem na zamek- czerwona" bedzie w rozmiarze M ?

tranceaddict 19.09.2009 23:11

A ja bym proponowal isc w jakims innym stylu jesli chodzi o wyglad bluz a nie jak Oress pisze, w jakim nie moja w tym glowa jakbym wiedzial to bym napisal lub sam bym wypuscil jakies bluzya ale ze sie tym nie zajmuje wiec wam nie pomoge. Oress pisze ze duzy herb itd mojim zdaniem te bluzy sa za bardzo oklepane widzialbym jakies inne cos co nikt w Polsce jeszcze nie ma. Grafikow mam bardzo dobrych na forum wiec z nimi trza pogadac zeby zrobili jakies moze projekty i wtedy byscie wybrali najlepszy. Moje male zdanie takiego szarego kibica

assche 20.09.2009 18:51

bardzo fajna!

luk02 20.09.2009 19:11

ten motyw rekinow niepotrzebny moim zdaniem - mam pytanie - jakie smyczki dostane aktualnie w Fanatyku i WŚ ? i czym sie roznia obie smyczki Wiernosc oprocz ceny ? tylko iloscia wzorkow czy tez np gruboscia ?

pompaa 22.09.2009 21:48

Ma ktoś do załatwienia te bluze w rozmiarze M?
http://tswisla.com.pl/i/cms/bluz_red_m.jpg
Jestem z Wrocławia

assche 24.09.2009 19:59

tez jej szukam:-/

TSman 24.09.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez assche (Post 795030)
bardzo fajna!

bluza fajna, szkoda tylko że nie podszywany kaptur i lekko skoczyła się w praniu
ogólnie na +

DARYLKA 25.09.2009 22:13

będą te bluzy jeszcze!

DARYLKA 25.09.2009 22:16

Smycze w FANATYKU to TS WISŁA i WIERNOŚĆ są też CAN-PACK
nasze smycze Wierności są tkane a w WŚ nadruk WIERNOŚĆ jest wgrzewana....

Valdo 04.10.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 797199)
Smycze w FANATYKU to TS WISŁA i WIERNOŚĆ są też CAN-PACK
nasze smycze Wierności są tkane a w WŚ nadruk WIERNOŚĆ jest wgrzewana....

A są rozne szerokosci smyczy czy tylko te tradycyjne? Bo poszukuje takich szerokich jak hmm np. Brygada Mazowsze :]

sanmac 06.10.2009 14:41

Fajny komplecik dla Wiślaka.

http://allegro.pl/show_item.php?item=761487247



Tobi1906 09.10.2009 17:52

Darylka czy sa jakies ręczniki teraz dostępne,bo nigdzie nie moge znależć....

PauL 10.10.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 793090)
macie jakieś propozycję na bluzy?

Proponuję zrobić coś z bardziej subtelnymi napisami i kolorami, niż tylko w kolorze czerwonym i herbem bądź napisami na całe plecy, bo taka bluza nie zawsze pasuje. Kiedyś widziałem dobre bluzy Umbro koloru szary melanż z małymi herbami Wisły i Lechii. Nawet jeden znajomy ma, to taka bluza elegancko wygląda na każdą okazję, na przykład na uczelni nikomu nie wadzi.
http://img210.imageshack.us/img210/7...a001bo1by1.jpg Coś w tym stylu. Czarna bluza, rozpinana albo zwykła, na piersi nasz herb.

Przejarzałem trochę fotek z ciuchami kibicowskimi i niezłą opcją jest np ten wzór - http://img199.imageshack.us/img199/8...fab16be6d0.jpg Nie kopiować w całości, ale fason wygląda ciekawie, na przodzie mogłyby być małe herby Wisły i Krakowa.

http://2.bp.blogspot.com/__Svuwe7uTR...00/Dibujo2.JPG
Taka bluza na nasze warunki też wyglądałaby konkretnie. Zmienić ich logo na nasz herb w wieńcu laurowym, kolor czarny, końcówki niebiesko-biało-czerwone.

Przydałyby się też jakieś longsleev typu bluza Rugby. Lechia ma bardzo dobre rzeczy tego typu. Np http://photos04.allegroimg.pl/photos...15/742821570_1 albo biało-zielona z małym herbem na piersi (fotki nie znalazłem, ale w Gdańsku sprzedawali na 100%). Koszt takiej bluzy to średnio 7 dych, więc na pewno byłby zbyt.

Pisząc tego posta nie miałem wiedzy na temat aktualnego asortymentu sklepu Fanatyk. Stronka nie jest aktualizowana, więc praktycznie nie spełnia swoich zadań. Teraz, gdy nie ma meczów na R22 tym bardziej powinna być profesjonalnie prowadzona, bo mało kto ma czas na wycieczki do samego tylko sklepiku klubowego, który przecież nie jest otwarty non stop.

kadziolek1906 14.10.2009 16:10

Czy wyszły na ten rok jakieś nowe czapki ziomowe ???

WiernyWiśle88 14.10.2009 16:22

Czy są dostępne w Fanatyku rękawiczki zimowe z herbem?

MWK 14.10.2009 16:23

Witam,
prosiłbym o namiar do kogoś kto robi czapki zimowe.. W grę wchodzą tylko polarowe z wyszywanym logo. Z góry dzięki

DARYLKA 16.10.2009 16:08

nowych czapek jeszcze nie ma ale miejmy nadzieję, że będą.. są te z poprzedniego roku.
Rękawiczek też nie ma ale najprawdopodobniej będą w przyszłym tygodniu.

pzdr.

Groniol 19.10.2009 17:48

Ogłaszam gdyby ktoś miał do sprzedania lub wiedział gdzie można kupić Wiślackie chusty!!

Oferty na PRIV!

Pozdro

WislaJKG 25.10.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 804252)
nowych czapek jeszcze nie ma ale miejmy nadzieję, że będą.. są te z poprzedniego roku.
Rękawiczek też nie ma ale najprawdopodobniej będą w przyszłym tygodniu.

pzdr.

Jeżeli mógłbym coś zaproponować, jeżeli czapki mają wyjść, to według mnie kierowałbym się wzorami tegorocznych, wydanych przez Lechię. Oto one :

http://allegro.pl/item790590138_czap...sk_buldog.html
http://allegro.pl/item790586691_czap...ia_gdansk.html
http://allegro.pl/item790584302_czap...reen_gang.html

Myślę, że cena też nie powinna 30 zł przekroczyć..

DARYLKA 07.11.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislaJKG (Post 807985)
Jeżeli mógłbym coś zaproponować, jeżeli czapki mają wyjść, to według mnie kierowałbym się wzorami tegorocznych, wydanych przez Lechię. Oto one :

http://allegro.pl/item790590138_czap...sk_buldog.html
http://allegro.pl/item790586691_czap...ia_gdansk.html
http://allegro.pl/item790584302_czap...reen_gang.html

Myślę, że cena też nie powinna 30 zł przekroczyć..


No czapki są fajne.. mamy w FANATYKU nowy wzór.. moźliwe, że coś nowego jeszcze będzie.

Fidzi 07.11.2009 21:37

Te czapki co pokazywał wislaJGK są fajne, też poszukuje jakiejś fajnej zimowej czapki i czekam na nowe

PvD 28.11.2009 22:36

W Fanatyku pojawił się niejaki napój "GOL"? :/

DARYLKA 30.11.2009 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 823150)
W Fanatyku pojawił się niejaki napój "GOL"? :/

hahaha nie no bez jaj :D

CarloResoort 30.11.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 824180)
hahaha nie no bez jaj :D

... LOL :))))

TSman 30.11.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fidzi (Post 813908)
Te czapki co pokazywał wislaJGK są fajne, też poszukuje jakiejś fajnej zimowej czapki i czekam na nowe

w Fanatyku sa fajne czapeczki, jak byłem kiedyś po zimową czapke to mi pokazali na worek (foliowy ten 1,5 metrowy chyba) i kazali sobie wybrać. Do czego zmierzam... mają zajebiście duży wybór czapek zimowych. I uważaj na rozmiary bo ja myślałem że mam dość dużą głowę a była tam czapka w której się topiłem :P

piotrek696969 01.12.2009 16:36

SZALIKI DLA PRAWDZIWEGO KIBICA WISŁY:

http://allegro.pl/item836071789_unik..._reymonta.html

http://allegro.pl/item836745662_unik...ly_krakow.html

Zapraszam do licytacji jest o co walczyć

piotrek696969 01.12.2009 16:37

Koszulka :

Maciej Żurawski TeleFonika

http://allegro.pl/item836742542_kosz..._zurawski.html

ykar 05.12.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 823150)
W Fanatyku pojawił się niejaki napój "GOL"? :/


Jest w promocji.

Pakowany po 2szt. - w....... gratis :)

lapaNhs 06.12.2009 13:45

siema potrzebuje pomocy CZY MOŻNA JESZCZE GDZIEŚ GDZIEKOLWIEK DOSTAĆ POŚCIEL WISŁY ALBO KUPIC NA ZAMÓWIENIE???

DARYLKA 10.12.2009 19:56

nie ma poscieli! ale mamy fajne reczniki kąpielowe w FANATYKU :)))

Mistel 14.12.2009 22:35

Jak się sprawuj ta bluza? Dobry zakup?

http://www.tswisla.eu/k104/Wisla-camel,p1026.html

DARYLKA 16.12.2009 12:51

Mamy w sprzedaży - W FANATYKU - Wiślackie koce (105,00) i ręczniki kąpielowe (55,00 + gratisik) - fajne :))


http://tswisla.eu/k77/Recznik-kapielowy,p1064.html


http://tswisla.eu/k78/Wislacki-Koc,p1068.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl