Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

WhiteStarDvisionTheBest 03.09.2009 19:47

a powie mi ktoś,czy po takim treningu jest szansa żeby piłkarze podpisali się np na koszulce klubowej?

misiekpb 03.09.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 788852)
a powie mi ktoś,czy po takim treningu jest szansa żeby piłkarze podpisali się np na koszulce klubowej?

jest szansa dlatego wlasnie planuje odwiedzić trening:)

Żmijka 03.09.2009 20:04

Jutro jest jeden, rano.

Daniel212 08.09.2009 16:11

nie wiecie czy jutro, badz jeszcze w tym tygodniu jest jakis popoludniowy trening?

rafalczyzyny 16.09.2009 10:04

Witam serdecznie. Bardzo dobry znajomy poprosił mnie o zdobycie kilku autografów do jego kolekcji...Powiedzcie mi proszę, kiedy są treningi w tą środę i czwartek oraz gdzie się odbywają! Bardzo potrzebuję Waszej pomocy. Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam

Czy jest dzisiaj trening o 17

MACIEKWISLAK87 28.09.2009 08:29

PILNE !!!

wie ktoś o której dziś trening poranny ? o 11 jak zazwyczaj ? ? ? ? bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

canarinhos 29.09.2009 08:25

wie ktos o ktorej jest dzis trening na bocznym?

canarinhos 30.09.2009 14:04

czy wie ktos czy dzis jest popoludniowy trening Wisly?

sandomingo 30.09.2009 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 798881)
czy wie ktos czy dzis jest popoludniowy trening Wisly?

Dziś nie ma. Jutro.

canarinhos 14.10.2009 09:02

Czy dzis jest trening Wisly na bocznym?? wie moze ktos?? z gory dzieki za odpowiedz.

Toda 28.10.2009 20:02

wie ktos moze kiedy sa w najblizszej przyszlosci i czy mozna je zobaczyc?albo gdzie mozna sie dowiedziec kiedy beda??z gory dzieki za odp

canarinhos 23.11.2009 12:49

wiecie moze kiedy dzis jest trening?

sandomingo 23.11.2009 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 820474)
wiecie moze kiedy dzis jest trening?

Trening? Dziś? Po morderczym boju wczorajszym?
Mowy nie ma.
Zwłaszcza że już w niedzielę kolejny bój. I to ciężki.

canarinhos 23.11.2009 12:53

w sumie..ale moze jednak dzis wyjda?

sandomingo 23.11.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 820476)
w sumie..ale moze jednak dzis wyjda?

Być może. Jakiś truchcik, rozciąganie, najnowsze ploteczki.
Nic wielkiego

Hives4 23.11.2009 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 820485)
Być może. Jakiś truchcik, rozciąganie, najnowsze ploteczki.
Nic wielkiego

Czyli ich codzienny, normalny trening.

Damianek_ABG 23.11.2009 14:01

Nie bedzie dzisiaj treningu a jeeli by mial byc to przed poludniem czyli tak jak zawsze jakos przed 11

canarinhos 24.11.2009 12:13

a czy ktos wie czy dzis juz byl trening czy dopiero bedzie? z gory dzieki za odp :)

canarinhos 08.12.2009 10:13

Poprosze o podanie dzisiejszych godzin treningu pilkarzy. z gory dzieki.

matti123 10.12.2009 01:43

Czy wie ktoś coś o sobotnim, niedzielnym lub poniedziałkowym treningu? Bo chyba jeszcze wolnego nie dostaną..

canarinhos 10.12.2009 10:33

Jeśli się nie myle to o 10:30 na bocznym w sobote. ale najlepiej gdyby ktos potwierdził.

Zlatan93 11.12.2009 23:22

Przeczytałem, że mają wolne od razu po meczu z Zagłębiem.

Musiek1906 13.12.2009 14:18

Do treningow wracaja prawdopodobnie w polowie stycznia.

Żmijka 13.12.2009 20:02

Nie prawdopodobnie, już była o wszystkim owa:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22356

DeadOrAlive 13.01.2010 17:36

orientuje się ktoś o której w Myślenicach są te treningi ?
Poszedłbym się popatrzeć po szkole ^^

qowalski 13.01.2010 23:03

Dowiedziałem się od siostry, że widziała Wiślaków, na Zarabiu około 13. :p

canarinhos 08.03.2010 13:45

Witam,
Czy ktos wie o ktorej jest dzis trening i czy jest na boisku bocznym?

maci0s 08.03.2010 16:37

był o 13 godzinie na bocznym boisku

*Michael* 08.03.2010 17:13

a nie wie ktoś może o ktorej i gdzie bedzie trening Wiselki w Środe (10.03.2010) Dziękuję ;D

Kamson 08.03.2010 18:29

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22825
Cytat:

O ich podwójną mobilizację postanowiła zadbać dziś kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców, którzy przed treningiem spotkali się z zawodnikami.
:)

mani10 15.03.2010 16:28

Wiecie może, czy Wisła ma jeszcze jakiś trening w Krakowie przed meczem pucharowym i o której wyjeżdżają na mecz?

MACIEKWISLAK87 15.03.2010 21:43

Podbijam pytanie. Bardzo proszę powiedzcie mi o której jutro trenuje Wisła? i czy przy Reymonta czy pojadą pod jakiś balon ( duze opady sniegu mamy)

Dean 30.03.2010 11:09

Witam, gdzie i o której jutro treningi ma Wisła?? Jak ktoś będzie wiedział to proszę o odpowiedź. :)

*Michael* 30.03.2010 11:33

witam dzisiaj widziałem przed godziną 11:00 jak nasi piłkarze wraz z trenerem Heniem przechodzili z pod stadionu przez błonia na to kryte boisko...

a tak ogólnie to chciałbym się dowiedzieć od lepiej poinformowanych kiedy i gdzie mają te treningi ;]

Dean 30.03.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 878558)
Witam, gdzie i o której jutro treningi ma Wisła?? Jak ktoś będzie wiedział to proszę o odpowiedź. :)

Podbijam. :P

volasTSW 05.04.2010 17:42

a jutro(wtorek) orientuje sie ktos, jak nasi trenują? pilne!;) z góry dzięki;)

taxman 08.04.2010 21:49

ciekawe dlaczego nie ma tradycji aby zawsze pdawać termin i miejsce treningu ;/

szprotson 09.04.2010 12:10

bo trenujemy tak przejebaną taktyke, że musimy ja cwiczyć w tajnych koszarach.

Mistel 11.04.2010 22:36

Wie ktoś gdzie w najbliższym czasie trenować będą piłkarze i koszykarki (jak wrócą)? Potrzebuję podpisów do aukcji charytatywnej.

Marcinnno 03.05.2010 09:26

Witam Wiadomo kiedy Wisła będzie miała treningi w tym tygodniu ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl