![]() |
Cytat:
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=24112 Myśle że obie strony są średnio wiarygodne. |
Cytat:
|
Cytat:
nie lepiej poczeka na Ochojską......... |
Cytat:
http://www.sports.pl/pilka_nozna/pre...?Artykul=51380 |
hehehehehehhehehhehehhehehehhehehhehheh
bardzo dobre :D http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._nie_udac.html |
http://www.blaugrana.pl/news/2796/po...z_blizsze.html
barca kupuje brazylijskiego Polaka lub polskiego Brazylijczyka na lewą obronę |
Cytat:
http://sport.onet.pl/74327.1,1248702...wiadomosc.html :lol: teraz tylko czekam aż Zinedine.. |
Cytat:
Tyle że mały drobiazg - te pieniądze zarobił nie tylko Żuraw, ale również Frankowski, Kamil Kosowski, Mirosław Szymkowiak, Kalu Uche, Marcin Kuźba, Marcin Baszczyński, Arek Głowacki i wielu, wielu innych. To nie sam Beckham jeździł do Azji i grał jednoosobowe mecze. To nie tylko koszulki Beckhama schodziły jak świeże bułeczki. Ale i Raula, Casillasa, Ronaldo, Zidane'a, Roberto Carlosa... Takie wyliczenia to można schować... do szuflady:-D Ja mogę równie dobrze wyliczyć, że transfery Kaki i Christiano Ronaldo się Realowi nie zwrócą. I przedstawiłem moim zdaniem dość sensowne argumenty. Można się z nimi nie zgodzić, ale na pewno mają one większy sens, niż "wyliczenia"Weber Shandwick Sport". |
Niech jeszcze policzą jakie dochody zapewnił Realowi Jurek Dudek :rotfl:
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/74327.2,1248703...wiadomosc.html |
|
http://sport.onet.pl/74327.1,1248702...wiadomosc.html
Owen w Man UTD Powiem szczerze, że dla mnie to absolutne zaskoczenie. Od samego początku ten news o Owenie w manchesterze traktowałem jak zwykłą plotę a tu prosze. W sumie dziwne, że Ferguson Teveza i Ronaldo chce Owenem zastąpić no ale zobaczymy. |
Cytat:
A obrona w Manchesterze pozostaje żelazna, bo Vidić co chwilę podkreśla,że nigdzie się nie wybiera,a ponoć zainteresowanie ze strony Realu i Barcelony było spore :D |
Zlapali Bin Ladena, USA daje za niego 90 milionow, Real Madryt przebil i daja 110.
Owen to poroniony pomysl...Nie wiem kto i po co go chce sciagac... |
Troszkę jeszcze o Królewskich i jego transferach:
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,67...d_Adidasa.html Real chce więcej pieniędzy od Adidasa Władze Realu Madryt poinformowały na specjalnej konferencji prasowej, że poprosiły firmę Adidas o podwojenie kwoty 60 milionów euro, jaką otrzymują w ramach umowy sponsorskiej. Związane jest to ze sprowadzeniem nowych gwiazd do "galaktycznego" zespołu.... |
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704...wiadomosc.html
Jako sympatyk Realu MAdryt czuje się zażenowany tym co sie dzieje wokół klubu. Chcecie wydać górę kasy na kopaczy? To róbcie to jak ją macie. Ale to przestaje być normalne kiedy zaczyna się szantażować inne kluby,sponsorów czy zmuszać kluby do sprzedaży piłkarzy poprzez mieszanie im w głowach. Osobiście nie jestem zwolennikiem Pereza i czuje ze jego polityka doprowadzi do strasznego kryzysu w Madrycie.Juz teraz kadra Realu jest rozdeta do 35 pilkarzy--nie mało opłacanych. A w planach jeszcze ze 2och gwiazdorów. Cała zaś sprawa z jakąś SuperhyperLigą Europejska to bzdet i tyle. UEFA wykluczy Real i sie skończy. Gorzej jezeli ten sam kurs obiora inne potęgfi Europy jak ManU, Chelsea, Liverpool, Barca , Milan czy Bayern. |
|
Pocałować w rączke i brać. Bardzo mi się podoba jak Balonik Realu jest pompowany. Nie mogę się doczekać jak pęknie.
|
Snejder i Roben warci razem 17 mln € ?? HAHAHAAHAHA
Roben jak jest w formie jest lepszy od Riberiego, no ale cóż Real niedługo sie przejedzie na swoich zapędach. |
jesteś kibicem Barcelony?
|
Ja jestem zatwardziałym kibicem Barcelony. Jednak te transfery Realu,to miazga.Benzema,Krystyna,Kaka. Jak znam zycie przyjdzie i Ribery,Xabi Alonso i wzmocnili obronę Albiolem. Skład będzie imponujący
Casillas-Ramos-Pepe-Albiol-Marcelo-Lass-Alonso-Ribery-Ronaldo-Kaka-Benzema. Teraz rozpocznie się rywalizacja w Hiszpanii,chyba,że ta ich maszynka nie zaskoczy tak jak powinna,co jak pewnie się zgodzicie-jest prawdopodobne. |
jezeli Robben w formie jest lepszy od Riberiego, to Holender nigdy nie byl w formie, o.
|
Cytat:
Był w formie w wieku 18 lat gdy grał w Fc Groningen. Robben, a`ka człowiek szklanka, na ten moment, jest słabszy niż Ribery. A najlepszym pomocnikiem jest Iniesta. |
Milan chce Petera Croucha.Mówi sie o kwocie 15 milionów Funtów za niego.Oprócz Milanu wymianie sie Fulham,Spursów i Wolfsburg.http://www.mirror.co.uk/sport/footba...5875-21495379/
|
Jestem ciekaw Ronaldo. Nie w tym sezonie, a nastepnym.
Ten chlopk (24 lata ?) juz jest spelniony pilkrsko. Gra w najbrdziej medialnym klubie (czy najlepszym, kwestia dyskusyjna) - takiej powiedzmy KS Madrytovii Madryt (vel Antyatletico), jest najlepszym pilkarzem swiata, 2 lata temu swoja gra przycmil legende Besta, jest najdrozyszm pilkarzem swiata, do smierci nie zdarzy wydac pieniedzy ktore zarabia.... gdzie ten chlopak znajdzie motywacje ? On ma ciagnac pare lat gre Realu ? To nie jest pilkarz klasy i mentalnosci Zidane'a. W Realu pilkarze wcale nie osiagaja szczytowej formy. Zizu lepiej gral w Juventusie, Figo w Barcelonie, vanN w MU. Kto ma Ronaldo pokierowac w Realu ? Tam nie bedzie Fergusona, ktory wycisnl z Portugalczyka 120% mozliwosci. Ten sezon sila rozpedu powygrywaja duzo. Ale nastepny.... stawiam wodke, ze kryzys sportowy ich zmasakruje. |
Ogólnie rzecz biorąc 7 kotów na tak wysokim poziomie przy tak astronomicznych kwotach jakie zarabiają piłkarze sam się zastanawiam skąd oni biorą motywację, bo przeciętny człowiek z ulicy to by po dwóch tygodniówkach już nie myślał o graniu i trenowaniu tylko o wydawaniu i zachłyśnięciu się luksusem. Dlatego jestem pełen szacunku dla sportowców nie tylko piłkarzy z najwyższej półki, którzy poza pieniędzmi przykładają się do swojego zawodu i świadczy to o wielkiej miłości i pasji do tego co robią. :-)
|
Cytat:
Twoja teoria jest całkiem logiczna i prawdopodobna jednak Ronaldo to burak jakich mało.Była taka scena w filmie American Psycho gzie główny bohater jechał z 2 paniami, nagrywał to na kamerę i jeszcze przeglądał się w trakcie w lustrze;) - Dla mnie Ronaldo to podobny klimat i jeśli oczywiście nikt go nie połamie to on w imię uwielbienia dla siebie będzie się starał jeszcze jakiś czas być na topie bo to chyba jego jedyna motywacja ale może być większa niż jakieś wzniosłe cele. |
Mały update z półwyspu Iberyjskiego.
FC Barcelona podpisała dziś 5-letni kontrakt ze szwedzkim napastnikiem Interu Mediolan Zlatanem Ibrahimovicem. Włosi otrzymali za Ibrę ok. 40 mln euro, Samuela Etoo ( konflikt z Jose Guardiolą ) oraz prawdopodobnie na rok na wschód powędruje Alexandr Hleb. Inne znaczące ruchy Blaugrany to brazylijski obrońca Maxwell - co ciekawe również z Interu, oraz młodziutki napastnik brazylisjkiego Palmeiras Keirrison. Ten ostatni prawdopodobnie zostanie wypożyczony. Ponadto z wypożyczenia z Bayeru 04 Leverkusen powrócił obrońca Henrique. |
A ciekawie dzieje się także gdzie indziej.
Strasznie zbroi się MC. Tevez, Adebayor, Toure. Robi wrażenie w sumie. Ciekawe co ugrają, bo taki O Neill mówi,że City może być mistrzem. Osobiście bym tak nie podskakiwał, ale pewnie w pierwszej piątce będą. Z każdym okienkiem robią się coraz silniejsi. Atak Adebayor - Tevez w sumie robi wrażenie. Kluby Tureckie. Spojrzałem co tam u nich słychać, to mało mnie nie przewrociło. Elano do Glatasaray. Cisse do Fenerbhace, Rejikard trenerem, Keitha do Galatasaray. Też się zbroją. No i OL. Wielka wyprzedaż w sumie. Ale najbardziej rozwaliło mnie to,że Govou nikt nie chce kupić. Chciałby odejść ale nie ma gdzie:). W sumie zabawna sytuacja. Gdzieś czytałem tak pobieżnie,że może Galatasaray się na niego skusi, ale jak widąc póki co nic z tego nie wynika. |
W przypadku Man City, wg mnie cała para pójdzie w gwizdek. Najpierw trzeba zatrudnić porządnego trenera, który będzie w stanie to poukładać.
|
Oni już w zeszłym sezonie mieli ostro zawojować. Bo Robinho,bo nowi właściciele itp. A skończyli w środku tabeli. Teraz ich największym wzmocnieniem jest na pewno Tevez, a dla Manchesteru United moim zdaniem nawet duża strata, której jednak nie muszą znacząco uzupełniać. Bramki strzelać potrafi, to na pewno,więc będą mieli z niego pożytek. No i ten transfer doda także uroku derbom :)
|
Transfer Pirlo do Chelsea jest prawie przesądzony. Włoch ma już tylko złożyć podpis na kontrakcie. Kontrakt ma obowiązywać przez 4 lata, opiewa na 6 mln E za sezon. Na konto AC Milan ma wpłynąć około 20 mln E.
Czyli Chelsea też zaczyna wreszcie jakieś ruchy transferowe :) |
Sven Goran Eriksson będący obecnie dyrektorem sportowym IV ligowego angielskiego Notts County chce sprowadzić do swojej drużyny Pavla Nedveda. Czech odszedł z Juventusu i wciąż nie podjął decyzji co do swojej przyszłości. Sponsor Notts County postawił przed Erikssonem jasny cel - w ciągu 5 lat ma z drużyną awansować do Premier League dlatego też Szwed zamierza namówić do powrotu do gry poza Czechem także Luisa Figo, Patricka Vieirę oraz pozyskać Sola Campbella. Pierwszym dokonanym transferem jest przyjście Kaspera Schmeichela.
http://fotbal.idnes.cz/trener-erikss..._zahranici_rou Kopanie się po kostkach dla takich zawodników to chyba byłby już wózek inwalidzki. Ale jestem ciekaw co z tego wyniknie... |
Barcelona podobno już nie będzie robić transferów do końca tego okienka, a jednak cały czas interesują się Vidićem i szykują ofertę dla Manchesteru. Nemanja na początku nie chciał słyszeć o przenosinach, a teraz jego agent twierdzi,że to wielkim marzeniem Vidića jest gra w Barcelonie. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Ferguson zdecydowałby się sprzedać jednego ze swoich najlepszych piłkarzy, mając jeszcze na uwadze ostatnie kontuzje Ferdinanda.
|
Barcelona podpisała dziś 5-letni kontrakt z 22-letnim ukraińskim obrońcą Dmytrem Czychryńskim. Został wykupiony z Szachtara Donieck za ... 25mln euro. Podobno zgodził się na obniżenie kontraktu aby transfer doszedł do skutku.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą to bardzo dużo jak na obrońce. |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...nu,1393858,100 Czy serial pt. "Transfer Ribery'ego" dobiegnie końca :-p Ja osobiście uważam że transfer do Manchesteru City nie byłby świetnym rozwiązaniem. Chociaż myślę, że na pewno lepszym niż Real.
|
http://chelsea.pl/news_8316.php
Zakaz transferowy dla Chelsea zawieszony |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl