![]() |
Czy ktos wie jak wyglada sytuacja z urazem Łobodzińskiego??
|
Cytat:
|
A co z Berreto trenuje z nami? Zagra w superpucharze? Powinien dostać szansę bo uważam że jest lepszy od wszystkich poza pierwszą 13. Pytanie ile u nas zarabia i czy trzymanie go na ławce jest u nas opłacalne.
|
ma być po meczach z Żydami, z tego co pamiętam.
|
http://www.sports.pl/g/ArtykulyFotog...6534802776.jpg
Ciekawe, w jakim języku się porozumiewali. Z przymrużeniem oka oczywiście. |
W ostatnim wywiadzie w PS Janas mowil, ze Skorza bardzo dobrze zna angielski.
|
Wywiad z Jirsakiem:
http://wislaportal.pl/news.php?id=13481 |
Kmieciu rasista wg. kolegi Krzysztofa :lol:
http://i37.tinypic.com/2i8ixcl.jpg Zdjęcie miażdzy :rotfl: |
Cleber - SZACUNEK! Takich zawodników nam potrzeba.
www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4207 |
Brawo, brawo, jeszcze raz brawo.
Niedościgniony przykład dla tysięcy Kokoszek. Na boisku i poza nim! Przydałoby się pokrzyczeć na Ruchu. |
Cytat:
|
Ogromny szacunek dla Clebera, oby zdrowie mu pozwolilo do 40-stki grac, bo to swietny zawodnik oraz czlowiek!
|
Zdrowie to on ma jak koń. 2 pełne mecze w 2 dni, mało ? :)
|
Dziś o godz. 14 w Galerii Krakowskiej w sklepie Umbro ma być spotkanie z piłkarzami Białej Gwiazdy: Marcinem Baszczyńskim, Piotrkiem Brożkiem i Mariuszem Pawełkiem.
|
Cytat:
też widzieliśmy ten baner... |
Cytat:
|
Cytat:
edit: o.O Sory nie wiedziałem że jest on też na wislakrakow.com, zobaczyłem go na oficjalnej ;) |
Cytat:
|
Nikola, Nikola ... :) Taki serbski Sypek. Tak naprawde to niewazne co pilkarz robi poza boiskiem ale wazne jak sie prezentuje na nim, a do Mijailovica nie mozna bylo miec pretensji.
BTW to bardziej do tematu o bylych grajkach -> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=229 |
Rygielski odchodzi z Wiśły (na rok... na razie).
Cytat:
|
Cytat:
|
Co do Rygielskiego to dla niego samego to chyba dobrze,ma 25 lat ,u nas gralby pewnie dalej w Mlodej ,a mlody juz wcale taki nie jest, na pierwszy sklad Wisly jest mowiac krotko -zdecydwanie za slaby.
We Flocie zle nie bedzie mial. |
Cytat:
|
Przebywający na testach w Empoli obrońca Wisły Kraków Adam Kokoszka strzelił gola w wygranym 16:0 sparingu z Gambassi Terme. 22-letni obrońca w przyszłym tygodniu ma podpisać kontrakt ze spadkowiczem z Serie A
Polak strzelił gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Była to piąta bramka Empoli. Kokoszka grał przez pierwsze 45 minut, występował na środku obrony. W przerwie trener Silvio Baldini zmienił całą jedenastkę. Był to pierwszy sparing Empoli tego lata. Następny zagra we wtorek z bułgarskim Botewem Płowdiw. --- Zastanawiałem się gdzie to wstawić, ale chyba póki co nie jest to były piłkarz Wisły... Po tym co zrobił ani trochę nie życzę mu pozytywnego rozwoju kariery... Tak czy siak zapowiada się, że niebawem czeka go długie oczekiwanie na decyzje PZPN w jego sprawie... |
jak bylo 16:0 to raczej ciezko nie strzelic
|
Piotr Cwielong strzelil kolejna bramke dla Ruchu,szkoda ze go nie wzieli spowrotem bo zawsze byla by wieksza rywalizacja w skladzie przy obecnych dzialaniach transferowych
http://www.90minut.pl/sparing.php?id=6007 |
Dotyczy to naszych piłkarzy więc napisze tutaj, właśnie oglądam galerie z oficjalnej 'Wisła w Jerozolimie' i musze przyznac ze bardzo fajnie to wygląda jak widze ze cała ekipa Wisły jedzie w garniturach, a nie jak jakaś zbieranina każdy w czym innym albo w dresach.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://wisla.krakow.pl/galerie/2008_...etr_losowy=553
Wiecie co wczoraj było na tylnej stronie SE? Cleber niech to żona zobaczy :rotfl: |
http://***************/news/show/1456
Szacunek za ten artykuł. Niby mówi się, że kibice nie powinni wtrącać się w takie sprawy ale to zaczyna już być żenujące. W Realu gdyby piłkarz prezentował takie lenistwo to kibice pomachali by mu białymi chusteczkami, oczywiście wiem, że to inna skala. Tu nawet nie chodzi już o umiejętności piłkarskie Maruo które sotnio nie są na zbyt wysokim poziomie, to co zrobił z Beitarem to było czyste olanie sprawy wystarczyło pobiec za zawodnikiem, on dobrze widział, że on tam wbiega i może być groźnie a dupy nie ruszył. Nawet nie wiecie jak żałuje jak nazwany przez was "połamaniec" Varga ma kotuzje. W tych meczach których grał Norbert naprawdę nie zawiódł, szybciej rusza się od Mauro i miał naprawdę serce do gry. Dla mnie pozycja Macieja Skorży jest nie podważalna ale niech przejrzy końcu na oczy, niech nie boi się zganić Mauro bo jemu porządna opierdziel jest potrzebna. Takie gadanie "muszę zobaczyć tą sytuację jeszcze raz bo było tam szereg błędów jest dla mnie trochę śmieszne. Właśćie nigdy my kibice nie wtrącaliśmy się w aspekty sportowe ale wydaję mi, że pewnego dnia przydałoby się wyciągnąć białe chusteczki i pomachać Mauro na do widzenia. Aspekt poza sportowy ma tu również znaczenie, Mauro zasłynął swoimi wypowiedziami i w mediach zyskał miano człowieka który "może się pokroić za Wisłę" Przyszło co do czego to oddaje sprawę do sądu o parę złotych" . Dodajmy, że Mauro na tą kasę po prostu nie zasłużył pchając się z kontuzją do gry w meczu z Nancy tylko po dlatego gdyż brakowało mu występu do otrzymania większej kasy. Pozdrawiam z tego miejsca Dana Petrescu, który poznał się na tej pseudo gwieździe. |
A co ma się pocić na zapas jak nic mu nie grozi ?
Dostaje pieniądze, zmiennika nie ma (darujcie sobie proponowanie Mączyńskiego np)... To co ma biegać? Wisła to zwykły klub, jego pracodawca, nie pierwszy, być moze nie ostatni. Za rok Mauro może kopać gdzieś w Grecji/Szkocji itp. A że dużo kiedyś głosił wszem i wobec o miłości do naszego klubu - ktoś w to wierzył na serio? Trudno żeby mówił źle o klubie, który gwarantuje mu stabilność finansowa, pewność, że jak jutro ma być kasa na koncie to bedzie co do euro. I tyle, cóż innego ma łączyć Argentyńczyka z polskim klubem? W cuda nie wierzmy! Czy każdy z nas poszedłby w ogień za swojego pracodawce? Nie bądźmy obłudni... Aha - ten post nie jest pochwałą takiego zachowania! Mauro po prostu odstawia minimalizm. Tacy piłkarze jeszcze nie raz nam się przytrafią. Problemem jest, ze nie uruchamia się żadnych srodków by ten stan zmienić. Bo nie dość, że nei ma(?) pieniędzy na wzmocnienia (zwiększenie konkurencji) to do tego dochodzi trener (z całym szacunkiem dla Skorży, którego generalnie oceniam pozytywnie), którego przywiązanie do nazwisk widzi chyba każdy... Także tu jest pies pogrzebany. |
Cytat:
|
Ale wy smęcicie. Oglądnijcie sobie tą bramkę na spokojnie a zobaczycie że Cantoro się spóźnił ze startem do przeciwnika bo ten mu wybiegł zza pleców. Kiedy zauważył że mu wybiega Baruchyan to się zebrał, ale że był spóźniony to próbował przeciąć to podanie co nie wyszło i już była dupa zbita.
Można mieć pretensje że go że krył na radar, ale ****a, nie że nie ruszył dupy. Usłyszeliście od jakiegoś 'znawcy' z TV te mądre słowa i tak powtarzacie jak papugi... |
Petrescu nie przesdził z Cantoro!
|
|
Dzisiaj Patryk Małecki obchodzi 20 urodziny.
Wszsystkiego trojkolorowego ! A szczegolnie przebicia sie do pierwszego skladu-potrzeba nam wiecej takich charakternych pilkarzy,jak on. |
Teraz najeżdżacie na Cantoro o brak ambicji itd , a na stadionie to każdy z Was śpiewał nie raz nie dwa Mauroooo Mauro Cantoro . A wiecie czemu wogóle ta "piosenka" powstała ? Bo Cantoro czymś się wyróżnia. Pytanie czym ? AMBICJĄ !
|
Cytat:
yhy, szkoda że brakuje mu ostatnio tej ambicji,za to nie brakowało mu jej jak pozywał Wisłe... rozpuścił sie Mauro i tyle |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl