Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1473)

varredo 22.06.2009 21:34

Transfer Vladavicia medialnym wymysłem

Bośniak Admir Vladavić nie wzmocni drużyny Wisły Kraków. - To wymysł polskich mediów - mówi właściciel klubu MSK Żilina.
Jak informowała poniedziałkowa prasa, Wisła miała być blisko podpisania kontraktu z zawodnikiem zespołu MSK Żilina, Admirem Vladaviciem.

- Praktycznie doszedłem już do porozumienia z polskim klubem. Wszystko powinno być sfinalizowane w ciągu kilku najbliższych dni - miał powiedzieć piłkarz "Super Expresowi".

Tymczasem, sam zainteresowany przekonuje, że o transferze dowiedział się ze słowackiej telewizji, oraz że nie udzielał żadnego wywiadu polskim mediom.

- Nikt z Polski, ani z innego kraju, nie kontaktował się ze mną i nie prosił o wypowiedź w sprawie transferu do Wisły - przyznaje bośniacki skrzydłowy. - Mam ważny kontrakt z Żyliną, z którą wyjeżdżam na obóz do Austrii - dodał.

Także właściciel klubu MSK Żilina przekonuje, że zamieszanie wokół Vladavicia musi być wymysłem polskich mediów.

źródło:http://sport.wp.pl/kat,32282,title,T...wiadomosc.html

tsw biała gwiazda 23.06.2009 07:33

Hit transferowy - ze Sportingu Lizbona pod Wawel?!

Milan Purović nie sprawdził się w Sportingu Lizbona. Z Czarnogórcem wiązano niemałe nadzieje, ale on zamiast dawać z siebie wszystko na boisku, wolał kłócić się z trenerem. Teraz może zostać partnerem Pawła Brożka w linii ataku Białej Gwiazdy

W najbliższym czasie komplet informacji na temat Purovicia trafi na ręce Macieja Skorży. Nad sprowadzeniem do Krakowa reprezentanta Czarnogóry mocno pracuje menedżer Karol Glomb.

Wisła nie jest jedynym klubem zainteresowanym usługami napastnika Sportingu. O podpis pod jego kontraktem zabiega również jego były klub - Crvena Zvezda Belgrad.

Ostatie pół roku Czarnogórzec spędził na wypożyczeniu do tureckiego Kayeserisporu. Rozegrał w nim szesnaście spotkań spotkań i zdobył zaledwie trzy bramki. Co ciekawe wszystkie trafienia zanotował... w debiucie w nowej ekipie.

"Super Express".

Grantar 24.06.2009 06:19

Rorys Aragon (bramkarz Standardu Liege)
http://sport.onet.pl/0,1248699,1995664,wiadomosc.html

WioReXXX 25.06.2009 07:16

Dziś ma wrócić do Krakowa Miroslaw Bozok, który po badaniach przebywał na Słowacji. Lewoskrzydłowy, mimo zastrzeżeń co do długości kontraktu, postanowił przystać na warunki wiślaków.


Źródło: Przegląd Sportowy

Forenza 26.06.2009 21:52

http://www.pogon.v.pl/news.php?id=16283

ZNAMEK 27.06.2009 09:02

http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=52206

firstborn 27.06.2009 09:25

Cytat:

Mołdawski bramkarz może zagrać w Polonii Bytom

W kręgu zainteresowań bytomskiego klubu znalazł się drugi bramkarz Wisły Kraków Ilie Cebanu. Drużyna Jurija Szatałowa rozegra w sobotę sparing w Kluczborku z miejscowym beniaminkiem I ligi. Po raz kolejny ma być testowana grupa piłkarzy aspirujących do gry w Polonii. O miejsce w bramce bytomskiej drużyny walczą Zbigniew Małkowski i Paweł Linka. Kandydatem do wzmocnienia Polonii są także drugi bramkarz Wisły Kraków Mołdawianin Ilie Cebanu oraz Słowak Lubisz Ilizi (Ban~k Sokolov).


źródło: wybiórcza

bravelukas 27.06.2009 10:30

Diaza obserwuje Celtic:
http://www.11.pl/rytm_pilki/diaza_obserwuje_celtik

KuLwIk 27.06.2009 12:16

Rumuńskie media: Florin Lovin może trafić do Wisły

Wciąż pojawiają się spekulacje transferowe dotyczące Wisły Kraków. Teraz rumuński portal Fotbal Top twierdzi, iż do klubu z Reymonta może trafić Florin Lovin, który na boisku pełni zazwyczaj rolę defensywnego pomocnika.

Wydaje się niemal pewne, iż kariery w zespole Steauy Bukareszt nie będzie kontynuował Florin Lovin. 27-letni piłkarz jakiś czas temu popadł w konflikt z klubowym kolegą, Mihăiţą Pleşanem. W tej sytuacji działacze stołecznego klubu chcą się jakoby pozbyć defensywnego pomocnika.

Odejście Lovina ze Steauy wydaje się niemal przesądzone, o czym może świadczyć fakt, iż trener Cristiano Bergodi ogłosił w tym tygodniu, iż nie zamierza go zabrać na zgrupowanie w Austrii. Jednak wydaje się, iż jeśli nawet faktycznie Wisła interesuje się pomocnikiem, to ma on zapewne oferty z innych zespołów.

Źródło: http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...afic-do-wisly/

Krystian168 27.06.2009 20:47

19-letni Paweł Bylak znalazł się na celowniku czołowych klubów Ekstraklasy. O zawodnika Agrykoli Warszawa starają się Legia, Wisła i Lech.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

sharkey 28.06.2009 09:03

Ciekawe, a przecież Junior Diaz ostatnio zapowiadał ze nie chce się nigdzie z Wisły ruszać :/

Cytat:


Przeprowadzka do Krakowa była znakomitą życiową decyzją Juniora Diaza - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". sas_pageid='8176/62717'; sas_formatid=3348; sas_target='pn_orange'; SmartAdServerStd(sas_pageid,sas_formatid,sas_targe t); sas_pageid='8176/62717'; sas_formatid=3348; sas_target='pn_orange'; SmartAdServerEndPage(sas_pageid,sas_formatid,sas_t arget);


Ostatni miesiąc był pasmem sukcesów Juniora Diaza. Z Wisłą obronił mistrzostwo Polski, z reprezentacją Kostaryki znacznie przybliżył się do finałów MŚ i dowiedział się, że po raz pierwszy zostanie ojcem.

U selekcjonera Rodrigo Kentona ma pewne miejsce w „11". Przeciwko USA (3:1) grał bardzo dobrze do 90. minuty. Wtedy sprokurował rzut karny i dostał żółtą kartkę eliminującą go z występu przeciwko Trynidadowi i Tobago (3:2). - Strasznie się denerwowałem przed telewizorem, gdy koledzy grali to drugie spotkanie - przyznaje.

Diaz to drugi po Marcelo trafny zagraniczny wybór dyrektora sportowego Jacka Bednarza. Kiedy zimą 2008 roku zaproszono go na testy, większość fachowców i kibiców była sceptyczna. 26-letni Kostarykanin niemal prosto z lotniska wyszedł na pierwszy trening. To przypadło do gustu wiślakom i chociaż w pierwszym sparingu z Basel Diaza strzelił samobójczą bramkę, to kupili go za 200 tysięcy dolarów z Herediano.

Półtora roku później Biała Gwiazda wycenia go na 1,5 miliona euro. Kostarykaninowi przyglądali się już wysłannicy klubów francuskich, m.in. Auxerre i Le Mans. Diaz z prasy dowiedział się, że jest również w orbicie zainteresowań Celtiku Glasgow.

Więcej przeczytasz w sobotnim „Przeglądzie Sportowym".


znalezione na sports.pl

Grantar 29.06.2009 07:03

Według dzisiejszej Gazety Krakowskiej (a własciwie wg Jacka Bednarza):
- Bożok odpada (za drogi)
- Carlinhos jeszcze jest szansa
- Nurkowić - jedzie na obóz w celu dalszego testowania

Wrona 29.06.2009 07:24

Z Panathinaikosu trafi do Wisły Kraków?


Cytat:

Jak informuje "Fakt", wiele wskazuje na to, że Wisłę zasili niedługo mający za sobą występy w brazylijskiej kadrze U-20 obrońca David Braz.
Piłkarz jest obecnie zawodnikiem Panathinaikosu Ateny, ale w barwach "Koniczynek" wystąpił zaledwie w trzech spotkaniach rozgrywając w sumie 147 minut. Braz już zimą był bliski przejścia do Wisły, ale ofertę mistrzów Polski przebił wówczas właśnie klub z Grecji.

Teraz władze Panathinaikosu chcą wypożyczyć 22-letniego obrońcę i jak zdradzają, miałby to być klub z Polski. Nietrudno domyślić się, że najprawdopodobniej chodzi o Wisłę, która już wcześniej zabiegała o Davida Braza.

David Braz rozegrał w brazylijskiej młodzieżówce trzy spotkania i zdobył jednego gola.

Więcej w "Fakcie"

raciborzanin 29.06.2009 13:52

Bożok nie dla Wisły?

Cytat:

Wszystko wskazuje na to, że Miroslav Bożok nie zostanie jednak zawodnikiem Wisły. Nie wiadomo też co będzie z przymierzanym do Białej Gwiazdy Carlinhosem.
Poniżej krótki wywiad z Jackiem Bednarzem, który ukazał się w dzisiejszy, wydaniu "Gazety Krakowskiej".

Tydzień temu transfery Słowaka Bożoka i Brazylijczyka Carlinhosa wydawały się przesądzone. Czyżby teraz sytuacja się zmieniła?

Jacek Bednarz: - W przypadku Bożoka wszystko wskazuje na to, że niestety tak... W każdym razue Słowak nie jedzie z nami na austriackie zgrupowanie. Natomiast jeśli chodzi o Carlinhosa, sprawa wydaje się rozwojowa, ale i jego nie będzie z nami w Austrii.

Rozwojowa, czyli jednak na "tak"...

- Bardzo bym chciał, żeby tak się stało.

Co z kolei najbardziej skomplikowało związanie się z Bożokiem? Czyżby, tradycyjnie już, finanse?

- Tak można to ująć i niech na razie tak zostanie.

źródło: Gazeta Krakowska
http://www.wislasoccer.com/news_item_10820.htm

raciborzanin 29.06.2009 13:56

Andraz Kirm na testach medycznych?
Cytat:

Andraž Kirm, pomocnik NK Domžale, wyjechał na testy medyczne do Polski - informują słoweńskie media. Pomocnik jest podobno bliski podpisania kontraktu z Wisłą.
"Kirm z Wisłą do Ligi Mistrzów" - ogłasza na swoich stronach słoweński portal Sport1. Z tej informacji wynika, że skrzydłowy NK Domžale wyruszył już do Polski, gdzie przejdzie testy medyczne i wkrótce podpisze kontrakt. W grę wchodzi pięcioletnia umowa.

Jeszcze zimą skrzydłowy słoweńskiego klubu zarzekał się, że jeśli opuści swój klub, to tylko dla jednej z pięciu najlepszych lig w Europie. Wygląda na to, że jednak zmienił zdanie, bo wybrał ofertę Wisły Kraków. O jego transfer zabiegał też norweski klub Tromso.

Według słoweńskich mediów Wisła jest bardzo bliska porozumienia z NK Domžale w sprawie kwoty odstępnego, którą zapłaci za transfer Kirma. Mówi się o kwocie 500 tysięcy euro i udziale NK Domžale w następnym transferze zawodnika. Na konto Słoweńców miałoby wpłynąć 15 procent kwoty za którą Wisła sprzeda Kirma do innego klubu.

Andraž Kirm urodził się 6 września 1984 roku, mierzy 183 cm wzrostu i może grać na prawej lub lewej stronie pomocy. Jest też reprezentantem swojego kraju. W drużynie narodowej rozegrał 17 spotkan
http://www.wislasoccer.com/news_item_10821.htm

KuLwIk 01.07.2009 10:29

Cytat:

Z Serie A do Wisły Kraków?

Wisła Kraków nadal szuka dobrego partnera do ataku z Pawłem Brożkiem. Włoskie media podają informacje, że mistrz Polski kontaktował się z Regginą Calcio w sprawie transferu Christiana Stuaniego.

Stuani to 23-letni napastnik z Urugwaju. Do Włoch przeniósł się zimą 2007 z Danubio Montevideo. W Regginie się jednak nie zadomowił. W zeszłym sezonie zagrał w sześciu meczach i strzelił jednego gola (w ostatnim meczu sezonu ze Sieną z rzutu karnego - 1:1). Stuani ma jeszcze ważny kontakt z Regginą, ale klub chce się pozbyć tego piłkarza.

Zespół Białej Gwiazdy może wzmocnić także drugi Urugwajczyk z Regginy, Pablo Menedez Alvarez. 24-letni prawy obrońca, który rozegrał w minionym sezonie dziewięć spotkań w Serie A, również został zaoferowany polskiemu zespołowi.

Transfery Wisły są o tyle możliwe, że Reggina zajęła w sezonie 2008-09 przedostatnie, dziewiętnaste miejsce w Serie A i w przyszłym sezonie będzie grać na niższym szczeblu rozgrywkowym. Działacze Wisły na razie nie komentują sprawy. - Ja o Urugwajczykach pierwsze słyszę, ale prowadzimy wiele rozmów na temat transferów i zapewniam, że Wisła będzie w przyszłym sezonie mocnym zespołem - powiedział Futbol.pl Adrian Ochalik, rzecznik klubu.
Źródło: http://www.futbol.pl/artykul/56787.html

Sami 01.07.2009 14:21

Mariusz Jop wróci do Wisły?
Cytat:

Już jutro lub w piątek do trenujących w Grosspetersdorf piłkarzy Wisły Kraków może dołączyć były obrońca Wisły i reprezentacji Polski Mariusz Jop - informuje serwis wislakrakow.com.
Zawodnik po pięciu latach spędzonych w rosyjskim FK Moskwa postanowił wrócić do kraju, do swojego byłego klubu.

Jop od jakiegoś czasu rozmawiał z władzami Wisły na temat powrotu i swojego indywidualnego kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że strony są bliskie zawarcia porozumienia i już wkrótce ten 31-letni środkowy obrońca może zasilić drużynę mistrza Polski.
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Karherop 01.07.2009 18:30

Aby nie siać zamętu :

Wisła nie rozmawia z Jopem
Cytat:

Dziś pojawiły się informacje jakoby Wisła Kraków była bliska porozumienia z Mariuszem Jopem. W klubie zaprzeczają, że negocjują z zawodnikiem FK Moskwa.
- Nic mi na ten temat nie wiadomo - mówi rzecznik krakowskiego klubu, Adrian Ochalik. - Rozmawiałem w tej sprawie z Jackiem Bendarzem i mogę zapewnić, że żadne rozmowy z Jopem nie są prowadzone - dodaje. Rzecznik Wisły dementuje także plotki dotyczące rzekomych przenosin pod Wawel Davida Braza z Panatinaikosu Ateny, którego greckie media już kilka dni temu wytransferowały pod Wawel. - W prasie pojawiają się różne nazwiska, większość z nich to jednak tylko plotki.
http://www.wislasoccer.com/news_item_10830.htm

royalmichael 01.07.2009 19:18

Brożek i Smolarek też w Rubinie?

Cytat:

Zdaniem holenderskich mediów Rafał Murawski już wkrótce może mieć w zespole Rubina Kazań polskich kolegów. Specjalistyczny portal v-bal.nl poinformował, że mistrz Rosji zainteresowany jest dwoma innymi reprezentantami naszego kraju.

Holendrzy donoszą, że Rubin chce pozyskać napastnika Wisły Kraków Pawła Brożka oraz Ebiego Smolarka, zawodnika Racingu Santander.

Trzech polskich zawodników stworzyłoby w rosyjskiej ekipie małą kolonie. Czy transfery Smolarka i Brożka są realne? Jeśli chodzi o względy finansowe to na pewno - Rubin pieniądze ma.

Czy potrzebuje naszych piłkarzy? W ataku ekipy z Kazania nie ma wielkich nazwisk.Najbardziej znany jest Argentyńczyk Alejandro Dominguez, oprócz niego trener mistrzów Rosji ma do dyspozycji Romana Adamowa, Aleksandra Bucharowa i Turka Hasana Kabze. Te nazwiska nie rzucają na kolana, więc wygląda na to, że dla dwóch Polaków znalazłoby się w Rubinie miejsce.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32272,t...wiadomosc.html

CWA 01.07.2009 22:42

Cytat:

Edvin Kurtagić, menedżer z Sarajewa, negocjuje z Wisłą transfer do Krakowa Admira Vladavicia (27 l.), ale przyznaje, że sprawa jest trudna, bo krakowianie oferują zdecydowanie za mało.
http://www.se.pl/sport/pilka-nozna/e...zy_101073.html

Grantar 02.07.2009 11:22

http://www.tvn24.pl/12694,1607849,0,...wiadomosc.html

cichy_71 02.07.2009 11:27

Brazylijski snajper z Wisłą Kraków

http://sport.onet.pl/74319.wk,124869...wiadomosc.html


Agent: David Braz na 90 procent w Wiśle

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

pablo92TSW 02.07.2009 12:16

Czekamy na testy Kirma i podpisujemy

http://tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=5158

Baala 02.07.2009 12:38

Cytat:

Po raz pierwszy w tym roku naprawdę realne wydaje się odejście Pawła Brożka z Wisły Kraków. Do decydujących rozmów ma dojść w sobotę, kiedy na zgrupowanie do Austrii przyjadą wysłannicy jednego z londyńskich klubów. Podobno znają cenę za króla strzelców naszej ekstraklasy i ją w pełni zaakceptowali.

Na kierunek angielski Brożek jest zdecydowany, o czym wie już także trener Maciej Skorża. Oczywiście za chwilę wszystko może runąć i do transferu wcale nie dojdzie, ale na dziś temat istnieje. I to temat poważny.

Na pewno chodzi o klub z Londynu. Słyszeliśmy dzisiaj, że to zapewne Tottenham, ale w to akurat tak w pełni nie wierzymy - coś nam się wydaje, że Brożek nie cieszy się aż taką renomą, by na dzień dobry trafić na White Hart Lane. Może więc Fulham? Kto wie - wszystko się wkrótce wyjaśni.
weszlo.pl
(10 znaków)

jabadabaryba 02.07.2009 12:38

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wenii_w_wisle/

no to go mamy ;]

Zwierze 02.07.2009 13:40

Ale podobno znów pracuje pan nad transferem do Polski?

- Jest możliwość przejścia Admira Vladavicia z Żiliny do Wisły Kraków. Tylko że Polacy zaoferowali 350 tysięcy euro, a realna cena to 600 tysięcy.
http://legia.com.pl/pl/25761,Agent_z...owa_Legii.html

mr_kwolf 03.07.2009 07:26

Niedzielan w Pogoni Szczecin?

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

KuLwIk 04.07.2009 10:14

Cytat:

Braz jednak nie trafi do Wisły?

Transfer Davida Braza do Wisły Kraków stanął pod znakiem zapytania. Obrońca Panathinaikosu miał przejść do zespołu Białej Gwiazdy na zasadzie wypożyczenia.

Ponadto na dniach do Wisły powinien dołączyć Mariusz Jop. Były reprezentant Polski musi załatwić jeszcze kilka ważnych formalności w dotychczasowym klubie, FK Moskwa. Gdy tylko to się stanie, powinien pojawić się w Krakowie. Sztab szkoleniowy Wisły jest zgodny co do tego, że ten zawodnik bardzo przydałby się mistrzom Polski.
Źródło: http://www.futbol.pl/artykul/57092.html



Cytat:

Brożek: W Londynie czułbym się jak w kraju

Już w sobotę powinna się wyjaśnić najbliższa przyszłość Pawła Brożka. Zainteresowanie napastnikim Wisły Kraków wykazuje Fulham Londyn. Wszystko zależy od przebiegu rozmów. Piłkarz jest zdecydowany na przeprowadzkę.
Źródło: http://www.futbol.pl/artykul/57107.html

WioReXXX 04.07.2009 14:09

Zatrudnienie Słoweńca Kirma jest dopiero początkiem realizacji planów wzmocnienia drużyny - informuje serwis Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków.
Według portalu skwk. pl kolejnym wzmocnieniem może być 21-letni zawodnik występujący w klubie, grającym w jednej z czterech najlepszych lig europejskich. Potem wszystkie siły zostaną przerzucone na finalizację transferu Carlinhosa i Mariusza Jopa, którego powrót w szeregi Białej Gwiazdy jest już podobno niemalże przesądzony.

Kolejnym wzmocnieniem ma być pozyskanie bramkarza i podpisanie umowy z zawodnikiem, który będzie konkurentem Mariusza Pawełka do gry w pierwszym składzie.

A może się okazać, że to wcale nie będzie jeszcze koniec transferów tego lata...

KuLwIk 04.07.2009 14:38

Cytat:

Wisła będzie testować bramkarza

Wisła Kraków planuje zaproszenie na testy kolejnego, dwudziestego już bramkarza. Golkiper miałby dojechać do wiślaków na zgrupowanie w Austrii.

Wisła nie wklucza powrotu do rozmów brazylijskim obrońcą Carlinhosem. Jeżeli transfer innego Brazylijczyka, Davida Braza z Panathinaikosu ostatecznie nie dojdzie do skutku, możliwe, że mistrzowie Polski ponownie będą zainteresowani sprowadzeniem Carlinhosa. Jak zapewnił dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz, ostatecznie wyjaśniono sprawę formalnej przynależności klubowej zawodnika, jest pewne, że nie jest on obecnie związany żadnym kontraktem. Na liście trenera Skorży piłkarz ten znajdował się jednak niżej niż Braz.

Intensywne poszukiwania obrońców nie oznaczają, że Wisła planuje sprzedanie Marcelo w letnim okienku transferowym. W klubie zapewniają, że ani Marcelo nie jest zdeterminowany, by już teraz wyjeżdżać za granicę, ani Wisła nie chce się tego stopera pozbywać. - Oczywiście gdyby przyszła naprawdę świetna oferta, taka nie do odrzucenia, musielibyśmy usiąść do rozmów - przyznają pod Wawelem. Jednak wszyscy w klubie zdają sobie sprawę, że za rok utalentowany Brazylijczyk może być wart dwa razy tyle, co teraz na rynku transferowym i nie ma się co śpieszyć z jego sprzedażą.
Źródło: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...za,1333944,812

KuLwIk 04.07.2009 16:53

Cytat:

Wisły problem z Niedzielanem

Andrzej Niedzielan, napastnik Wisły Kraków wciąż nie zdecydował o swojej przyszłości. Wisła porozumiała się z Pogonią Szczecin, teraz wszystko zależy od samego zawodnika.

Jeszcze kilka miesięcy temu 30-letni napastnik zapewniał, że najbardziej zależy mu na tym, żeby odbudować swoją karierę, że chciałby przede wszystkim grać w pierwszym składzie. Wydawało się, że w sytuacji, gdy trener nie widzi go w drużynie, w ostateczności byłby w stanie nawet zgodzić się na rozwiązanie kontraktu z Wisłą - Zaproponowaliśmy mu rozwiązanie umowy za odszkodowaniem, ale się nie zgodził - przyznają w klubie.

W krakowskim klubie nie ukrywają irytacji postawą zawodnika. Pod Wawelem liczono, że Niedzielan sam będzie chciał odejść z drużyny, w której trener nie widzi dla niego miejsca. W efekcie piłkarz został przesunięty do drużyny Młodej Ekstraklasy.
Źródło: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...elanem,1333967

Zimon 04.07.2009 23:26

http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...rzami-regginy/

Luk4s 05.07.2009 12:27

http://www.futbol.pl/artykul/57222.html

Luk4s 05.07.2009 17:04

Cytat:

Zagrał fantastycznie. Jest bliżej gry w Wiśle Kraków.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,w...l?ticaid=1854a

Badyl1999 06.07.2009 22:01

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=18567

Luk4s 07.07.2009 08:33

http://www.sports.pl/pilka_nozna/art...?Artykul=52906

KOMINEK 07.07.2009 11:13

proszę w jednym zdaniu informować czego link dotyczy - ale bez własnych komentarzy

lodecki 07.07.2009 13:49

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Lech porozumial sie z Podbeskidziem spawie Chrapka.

Luk4s 07.07.2009 14:50

Kolejny duży transfer Wisły przed czwartkiem?



http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

peterwislak 07.07.2009 15:51

http://www.futbol.pl/artykul/57411.html

kolejna plotka o pozyskaniu przez Wisłę Portugalskiego pomocnika Filipe da Costa


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl