Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Poszukuję mp3 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=125)

Pawel.Busko 04.07.2008 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 562089)
Hmm... Poszukuje piosenki ktora spiewa babka, taka bardzo spokojna. podklad grany jest bodajże na pianinie... Z tekstu zapamietalem tylko : I love You so Much... Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc :)

Z Gory Dzieki! Tylko Wisła!

babka????:)
Może to Komodo - I Love You So Much (Madis Remix) ???

Pawel.Busko 04.07.2008 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nita (Post 562090)
http://www.wrzuta.pl/audio/9PEV9zGrxN/
ktoś wie co to za muzyczka?

proszę:)

http://www.wrzuta.pl/audio/k7OkKXuH6...-like_no_other

Nita 04.07.2008 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 562101)


Wielkie Dzieki:*

markokrk 04.07.2008 16:06

Poszukuje:
Flanders - Behind (Callea Radio Mix)
Ercola Feat. Daniella - Every Word (Wendel First Sunlight Radio Mix)
Kazik - ku**y wędrowniczki
El Doopa - Natalia w Bruklinie

Furbyy 04.07.2008 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 562185)
Poszukuje:
Flanders - Behind (Callea Radio Mix)
Ercola Feat. Daniella - Every Word (Wendel First Sunlight Radio Mix)
Kazik - ku**y wędrowniczki
El Doopa - Natalia w Bruklinie

http://www.sendspace.pl/file/FolZ5uhY/

wislak_92 04.07.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 562185)
Poszukuje:
Flanders - Behind (Callea Radio Mix)
Ercola Feat. Daniella - Every Word (Wendel First Sunlight Radio Mix)
Kazik - ku**y wędrowniczki
El Doopa - Natalia w Bruklinie

http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj

drevno 04.07.2008 16:48

poszukuje napisów do filmu RIZE !!!

Żmijka 04.07.2008 20:12

Jakąs płytkę składankę z tych do radia wydaja - ESKA, RMF (tylko po polsku?) czy jakies takie. Bardzo prosze i dość pilne ;-) I błagam nie na rapida :) Z góry thx.

Pzdr!

Armia_Białej_Gwiazdy_NH 04.07.2008 20:33

!!
 
Wie ktoś co to za muzyczka ?

Bardzo proszę o pomoc ! :)
i z góry wielkie Dziękujeee !!

Pawel.Busko 04.07.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armia_Białej_Gwiazdy_NH (Post 562328)
Wie ktoś co to za muzyczka ?

Bardzo proszę o pomoc ! :)
i z góry wielkie Dziękujeee !!

http://www.wrzuta.pl/audio/8ZRL7wkFN..._chicken_dance ??

Manson33 04.07.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 562317)
Jakąs płytkę składankę z tych do radia wydaja - ESKA, RMF (tylko po polsku?) czy jakies takie. Bardzo prosze i dość pilne ;-) I błagam nie na rapida :) Z góry thx.

Pzdr!

http://www.sendspace.com/file/8crtob

Próbuj takie coś : VA-Promo Only Polish Edition 7-2008

don'Talar 04.07.2008 22:59

http://pl.youtube.com/watch?v=iL_RbCGxqsc potrzebuje ten kawałek

wisnia 04.07.2008 23:00

http://mp3.teledyski.info/ POLECAM TĄ STRONE:)

Lord of WC 05.07.2008 09:36

Witam!!

Mam pytanie, czy jest jakaś stronka albo ma ktoś do udostępnienia występy różnych kabaretów, tylko w formacie mp3. Bo w sieci jest pełno różnego rodzaju skeczy i piosenek, ale większość to video..

Ciężko coś znaleźć, żeby sobie ściągnąć na dysk. Chyba, że słabo szukam:)

W razie czego proszę o pomoc.

Najbardziej zależy mi na kabaretach:

DNO, Kabaret Skeczów Męczących, Neo-nówka, Łowcy.B, Formacja Chatelet..

Z góry dzięki:]

kaco1985 05.07.2008 10:16

siemano... prosze o plyte O.S.T.R. ,, Ja tu tylko sprzatam...'' Jesli ktos ma bylbym bardzo wdzieczny... z gory dzieki ;-) pozdro dla Wislakow i zgod !!!

kreseq 05.07.2008 12:23

Manchester - Dziewczyna Gangstera. Poszukuje :D

usiu 05.07.2008 15:23

ktos wie co to za piosenka?

http://www.zippyshare.com/v/13130265/file.html

Patka 05.07.2008 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 562579)
Manchester - Dziewczyna Gangstera. Poszukuje :D

http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
Do wyboru...

kreseq 05.07.2008 15:45

Patka - Dziekuje bardzo :) Widac na LL nie pomoga ale na Wisle zawsze :D
Problem w tym ze nie dziala mi nic....6 linkow dead

Patka 05.07.2008 16:01

kreseq - aby już w pełni pomóc:
http://s010.wyslijto.pl/index.php?fi...66847732549436
Może ten link będzie działał. :)

Wasiu 06.07.2008 18:36

Wpadla mi w ucho jedna piosenka, ale nie znam ani wykonawy, ani tytulu.
Leciala w czwartek na rmfie przed 17.
Podklad calkiem spokojny, cos w stylu Elektrycznych Gitar. Refren lecial mniej wiecej tak: "tak to jest kiedy myslisz o kobiecie, ktorej nie mozesz miec". Temat calej piosenki byla nieszczesliwa milosc faceta do laski, ktora "calowala innych jak znaczek z klasera" czy cos w tym stylu.
Wie ktos moze co to ? Pomocyyyyy :D

Patka 06.07.2008 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 563047)
Wpadla mi w ucho jedna piosenka, ale nie znam ani wykonawy, ani tytulu.
Leciala w czwartek na rmfie przed 17.
Podklad calkiem spokojny, cos w stylu Elektrycznych Gitar. Refren lecial mniej wiecej tak: "tak to jest kiedy myslisz o kobiecie, ktorej nie mozesz miec". Temat calej piosenki byla nieszczesliwa milosc faceta do laski, ktora "calowala innych jak znaczek z klasera" czy cos w tym stylu.
Wie ktos moze co to ? Pomocyyyyy :D

http://nifa.wrzuta.pl/audio/7qEao1Dh...i_znaczek#none
Tego szukasz? :)

wislak_92 06.07.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaco1985 (Post 562509)
siemano... prosze o plyte O.S.T.R. ,, Ja tu tylko sprzatam...'' Jesli ktos ma bylbym bardzo wdzieczny... z gory dzieki ;-) pozdro dla Wislakow i zgod !!!

peb.pl

Cytat:

Witam!!

Mam pytanie, czy jest jakaś stronka albo ma ktoś do udostępnienia występy różnych kabaretów, tylko w formacie mp3. Bo w sieci jest pełno różnego rodzaju skeczy i piosenek, ale większość to video..

Ciężko coś znaleźć, żeby sobie ściągnąć na dysk. Chyba, że słabo szukam:)

W razie czego proszę o pomoc.

Najbardziej zależy mi na kabaretach:

DNO, Kabaret Skeczów Męczących, Neo-nówka, Łowcy.B, Formacja Chatelet..

Z góry dzięki:]
http://mp3.teledyski.info/index.html...ret&name=eplik

Precel z makiem 06.07.2008 20:17

Jay-Z - Dirt Off Your Shoulder
Jay-Z - Hardknock Life
ma ktoś??
z góry dzieki

usiu 06.07.2008 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 562686)


podbijam !!!

Lukaszeti 06.07.2008 20:51

oj dawno mnie tu nie było ;p wrzucam Wam nowe nutki radiowe :P Pozniej wrzuce jakies seciki ;p

Lucky Twice - Lucky
http://rapidshare.com/files/12768263...ce_-_Lucky.mp3

Alex C. feat. Y-Ass - Du Bist So Porno
http://rapidshare.com/files/12768438...t_so_Porno.mp3

Enrique Iglesias - Can You Hear Me
http://rapidshare.com/files/12768698...Hear_Me_1_.mp3

Kat Deluna - Run The Show
http://rapidshare.com/files/12768862...Shaka_Dee_.mp3

Shaun Baker - Hey Hi Hello (Radio Edit)
http://rapidshare.com/files/12769086...lubbers.pl.mp3

Kate Ryan - Ella Elle L'a
http://rapidshare.com/files/12769219...a_Elle_L_a.mp3

Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie Kłam Że Kochasz Mnie
http://rapidshare.com/files/12769433...chasz_mnie.mp3

East Clubbers - Where Are You
http://rapidshare.com/files/12769593...re_Are_You.mp3

David Guetta - Tomorrow Can Vait (vs El Tocadisco)
http://rapidshare.com/files/12769784...tocadisco_.mp3

DJ Remo Ft. Gosia Andrzejewicz - You Can Dance
http://rapidshare.com/files/12769992..._Can_Dance.mp3

FRAGMA - TOCAS MIRACLE (INPETTO 2008 REMIX)
http://rapidshare.com/files/12770651...008_remix_.mp3

Lil Wayne Ft. Young Jezzy - Lolipop (Remix)
http://rapidshare.com/files/12770912...atic_Major.mp3

Pzdr

Wasiu 06.07.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patka (Post 563062)

Tak, tego!
Wielkie dzięki !! :D

.:MEDALIK:. 06.07.2008 21:03

Poszukuję piosenki T.Love - Wychowanie (aka To wychowanie).

Ważne - nie chodzi mi o wersje tą najbardziej rozpowszechnioną, tylko szybszą, bardziej gitarową... nie wiem jak to opisać. W każdym bądź razie jak macie inną wersje tej zacnej piosenki to bardzo bym prosił o udostępnienie.

Dzięki.

Pozdro.

zuraw9 07.07.2008 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez .:MEDALIK:. (Post 563093)
Poszukuję piosenki T.Love - Wychowanie (aka To wychowanie).

Ważne - nie chodzi mi o wersje tą najbardziej rozpowszechnioną, tylko szybszą, bardziej gitarową... nie wiem jak to opisać. W każdym bądź razie jak macie inną wersje tej zacnej piosenki to bardzo bym prosił o udostępnienie.

Dzięki.

Pozdro.

Nie wiem czy Ci chodzi o tą piosenkę ale na wszelki wypadek wrzucam
http://rapidshare.com/files/12782841...wychowanie.mp3


putinm
http://rapidshare.com/files/12782910..._Na_Dworcu.mp3

gsr. 07.07.2008 11:46

bez cenzury - reprezentuje siebie


dzięki z góry

Lukaszeti 07.07.2008 12:14

Wrzucam Wam bardzo fajnego seta, którego wykonawcą jest

Armin Van Buuren - A State Of Trance Epizode 332
http://rapidshare.com/files/127745978/ASOT_332.rar

Tracklista jest bardzo ciekawa jest to noworoczny ASOT ale jeden z najleszych :)

Pozdrawiam :)

TSW Fanatyk 07.07.2008 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gsr. (Post 563331)
bez cenzury - reprezentuje siebie


dzięki z góry

http://www.sendspace.com/file/h0u46y

jct ściąg to co mam w podpisie ;) tyle

Above 07.07.2008 16:32

Poszukuje wszelkiego rodzaju kibicowskich mp3 głównie z Polski.
Z góry dzięki!

zuraw9 07.07.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 563445)
Poszukuje wszelkiego rodzaju kibicowskich mp3 głównie z Polski.
Z góry dzięki!

Jaskółcze gniazdo
http://rapidshare.com/files/58853919...ze_Gniazdo.mp3

BHFanatcos - Nas Stav
http://rapidshare.com/files/11708993...-_Nas_stav.mp3

Lechia Gdańsk - Ludzie klubowi wierni
http://rapidshare.com/files/12789190...owi_Wierni.mp3

Hej Śląsk
http://rapidshare.com/files/127894647/Hej_Slask.mp3

.:MEDALIK:. 07.07.2008 20:28

Cytat:

Cytat:

Poszukuję piosenki T.Love - Wychowanie (aka To wychowanie).

Ważne - nie chodzi mi o wersje tą najbardziej rozpowszechnioną, tylko szybszą, bardziej gitarową... nie wiem jak to opisać. W każdym bądź razie jak macie inną wersje tej zacnej piosenki to bardzo bym prosił o udostępnienie.

Dzięki.

Pozdro.
Nie wiem czy Ci chodzi o tą piosenkę ale na wszelki wypadek wrzucam
http://rapidshare.com/files/12782841...wychowanie.mp3
Chodziło mi właśnie o inną wersje od tej. Ale dzięki za chęci.
Może kto inny posiada.

usiu 07.07.2008 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 562686)

podbijam ostatni raz, moze ktos slyszal

zalezy mi :evil:

Lukaszeti 08.07.2008 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 563659)
podbijam ostatni raz, moze ktos slyszal

zalezy mi :evil:

główkuje już z 30 minut co to ale znaleźć nigdzie nie moge ;/

ona tam śpiewa chyba jakoś tak:
"can i said i be have u, you said: he will always save u"??

ale nic nie znaljduje ;/

usiu 08.07.2008 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukaszeti (Post 563775)
główkuje już z 30 minut co to ale znaleźć nigdzie nie moge ;/

ona tam śpiewa chyba jakoś tak:
"can i said i be have u, you said: he will always save u"??

ale nic nie znaljduje ;/

sam glowkowalem po roznych stronach i nic mi do glowy nie przychodzi, a tekstu tego nie znajduje :-/

felipe 08.07.2008 08:55

Źle usłyszeliście, ona tam śpiewa:
"When I said I needed you, you said you will alway stay"

To tekst z piosenki pt "You don't have to say you love me". W oryginale wykonywała ją Dusty Spriengfield
http://www.youtube.com/watch?v=GBwSN0Yw5l0

Na wikipedii podanych jest kliku późnijeszych wykonawców tej piosenki, niestety po przejrzeniu ich wersji musze stwierdzić, ze nie tego szukamy :) Więc będzie ciężko...

usiu 08.07.2008 10:43

zawsze to coś

dzięki!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl