Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

Wiercik77 15.06.2009 19:21

Pare zdjęć z dnia dzisiejszego. Pozdrawiam.

LukL 15.06.2009 23:15

15.06.2009
http://img195.imageshack.us/img195/4460/58753459.jpg

http://img34.imageshack.us/img34/8567/79455912.jpg

Krzysztof 16.06.2009 14:17

44 najnowsze zdjęcia (wtorek, 16.06.2009, godz 12:00)
na www.reymonta22.pl

http://img35.imageshack.us/img35/5182/94120313.jpg

arth_ur 17.06.2009 20:38

Zdjęcia z budowy mojego autorstwa.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...801c729f8.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...801c729f8.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7f9cc0cf5.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...04824a2b0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c091f53cf.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8dd6bf8ec.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a7c165111.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7649d0312.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8fcc5481e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bee20a1e9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f5ee5ab4b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0b991620c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...864453af8.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6ff5c841c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...927889a3d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...67a9deca4.html

Biuro Prasowe 18.06.2009 15:57

Czwartek na budowie!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3367629733.jpg

hajduk 21.06.2009 18:04

http://krak.tv/kategoria-9,film-468.html - wywiad z Wilczkiem nt. przebudowy stadionu

hajduk 21.06.2009 18:25

http://krak.tv/kategoria-9,film-469.html - sorki pomyliło mi się, pod tym linkiem jest wywiad z wilczkiem o przebudowei

Biuro Prasowe 23.06.2009 15:48

Budowa w deszczu!


http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...7681189039.jpg

borsuk 30.06.2009 17:21

Chyba w ferworze okienka transferowego zapmnieliśmy o tym, że budują nam stadion.
Zdjęcia z oficjalnej http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...oj_na_budowie/

WILU TS 02.07.2009 17:57

Postęp prac od dnia 11 Maja do 3 Lipca
http://wyslijto.pl/files/download/2dgnqwyh4j
Nie wiem czy w tym temacie czy zdjecia wiec wrzucę i tu i tu ;)

KoPer 05.07.2009 14:44


Wolna niedziela
http://tsw.com.pl/galerie/budowa5/18.jpg

borsuk 06.07.2009 21:35

Trzeba trzymac reke na pulsie panowie. Kolejne zdjecia z oficjalnej
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...dmiany_budowa/

Biuro Prasowe 10.07.2009 14:08

Pracują non stop

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...2311473738.jpg

LukL 10.07.2009 16:14

10.07.2009 godz: 13:45
http://img379.imageshack.us/img379/1825/budo.jpg

Biuro Prasowe 16.07.2009 14:23

Coraz wyższa trybuna!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...7503182847.jpg

Evil_ 23.07.2009 21:28

kolejne fotki z budowy
http://wisla-online.pl/galeria/album/raport-21-lipiec-6

http://wisla-online.pl/upload/gallery/p7NqHqvWEU.jpg

Biuro Prasowe 24.07.2009 15:43

Widok z trybuny C na boisko!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4463919614.jpg

Biuro Prasowe 27.07.2009 14:44

Poniedziałkowa budowa

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7018094752.jpg

wierny 28.07.2009 20:25

http://www.11.pl/rytm_pilki/kask_na_...e_czesc_lxvii/

Biuro Prasowe 29.07.2009 14:59

Budowa trybuny zachodniej!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8755892193.jpg

fot11 29.07.2009 15:01

http://www.11.pl/_pliki_/filemanager...aEABD_mala.jpg

Więcej 'księżycowych' zdjęć znajdziecie na 11.pl :)

Biuro Prasowe 31.07.2009 16:19

Narożniki coraz wyższe!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0530109565.jpg

Biuro Prasowe 03.08.2009 18:11

Budowa idzie do przodu!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3193029160.jpg

Biuro Prasowe 05.08.2009 16:17

Szybkie tempo prac!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4853102733.jpg

KaRaSTSW 10.08.2009 11:08

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...we_czesc_lxix/

Biuro Prasowe 10.08.2009 15:04

Widok na budowę z trybuny E

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9128963015.jpg

PiterSTS 14.08.2009 07:36

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...artkowa_budowa

royalmichael 14.08.2009 17:25

http://krak.tv/kategoria-9,film-649.html

Konrad. 18.08.2009 12:15

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...a_czesc_lxxiii

Super zdjęcia.

sayek89 20.08.2009 15:12

O to parę zdjęć które dzisiaj wykonałem z budowy stadionu.

http://img20.imageshack.us/img20/8416/dsc00825kopia.png

http://picasaweb.google.com/sayek89/...onuWisYKrakow#

Emilio 20.08.2009 19:17

Moja dzisiejsza galeria, a w niej m.in. :

http://img35.imageshack.us/i/jedencqb.jpg/

http://img36.imageshack.us/i/dwawow.jpg/

http://img91.imageshack.us/i/trzye.jpg/

http://img185.imageshack.us/i/cztery.jpg/

Pełna galeria: KLIK!

Biuro Prasowe 24.08.2009 16:21

Zobacz perspektywę z najwyższego rzędu!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1270188793.jpg

Biuro Prasowe 27.08.2009 15:23

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3827993794.jpgBudowa pełna słońca!

LukL 28.08.2009 22:12

po długiej przerwie trochę zdjęć na stadionwisly.info

trybuna zachodnia:
http://img391.imageshack.us/img391/6333/64260618.jpg

trybuna wschodnia
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/149/10.jpg

famul 29.08.2009 23:31

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...a_czesc_lxxvi/

połączona galeria Cracovii i Wisły , niezłe fotki szczególnie te z samej góry nowej trybuny C :)

http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12515764163210.jpg

KoPer 31.08.2009 10:57


Poniedziałek na budowie
http://tsw.com.pl/galerie/budowa6/39.jpg

LukL 31.08.2009 11:38

27 zdjęć z budowy trybuny wschodniej na stadionwisly.info

http://img256.imageshack.us/img256/2724/64281438.jpg

rav 31.08.2009 17:30

Trochę zdjęć z tego weekendu >>

spartan 31.08.2009 21:12

Widok z latającego balona:

http://zapodaj.net/images/1f0e9d3e52c9.jpg

http://zapodaj.net/images/949796ee5e86.jpg

http://zapodaj.net/images/2b33e4776f01.jpg

LukL 02.09.2009 20:07

2.02.2009 Środa stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/150/18.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl