![]() |
|
|
|
|
http://krak.tv/kategoria-9,film-468.html - wywiad z Wilczkiem nt. przebudowy stadionu
|
http://krak.tv/kategoria-9,film-469.html - sorki pomyliło mi się, pod tym linkiem jest wywiad z wilczkiem o przebudowei
|
|
Chyba w ferworze okienka transferowego zapmnieliśmy o tym, że budują nam stadion.
Zdjęcia z oficjalnej http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...oj_na_budowie/ |
Postęp prac od dnia 11 Maja do 3 Lipca
http://wyslijto.pl/files/download/2dgnqwyh4j Nie wiem czy w tym temacie czy zdjecia wiec wrzucę i tu i tu ;) |
|
Trzeba trzymac reke na pulsie panowie. Kolejne zdjecia z oficjalnej
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...dmiany_budowa/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
http://www.11.pl/_pliki_/filemanager...aEABD_mala.jpg
Więcej 'księżycowych' zdjęć znajdziecie na 11.pl :) |
|
|
|
|
|
|
|
|
O to parę zdjęć które dzisiaj wykonałem z budowy stadionu.
http://img20.imageshack.us/img20/8416/dsc00825kopia.png http://picasaweb.google.com/sayek89/...onuWisYKrakow# |
Moja dzisiejsza galeria, a w niej m.in. :
http://img35.imageshack.us/i/jedencqb.jpg/ http://img36.imageshack.us/i/dwawow.jpg/ http://img91.imageshack.us/i/trzye.jpg/ http://img185.imageshack.us/i/cztery.jpg/ Pełna galeria: KLIK! |
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3827993794.jpgBudowa pełna słońca!
|
po długiej przerwie trochę zdjęć na stadionwisly.info
trybuna zachodnia: http://img391.imageshack.us/img391/6333/64260618.jpg trybuna wschodnia http://www.stadionwisly.info/files/gallery/149/10.jpg |
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...a_czesc_lxxvi/
połączona galeria Cracovii i Wisły , niezłe fotki szczególnie te z samej góry nowej trybuny C :) http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12515764163210.jpg |
|
27 zdjęć z budowy trybuny wschodniej na stadionwisly.info
http://img256.imageshack.us/img256/2724/64281438.jpg |
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl