![]() |
Cytat:
|
Cytat:
"Skąd tyle niedokładności?" :> |
Cytat:
Jebnięty jesteś mocno xd Jak tu liżesz dupę Zaskrońcowi to realnie jest tak, ze dupy wylizujesz? Bo tu na forum są pewne przesłanki, czyli rozumiem, że to jest fakt, a nie takie gadanie kilku osób z forum? :D Nie no co ja pytam, jesteś lizodup i to jest fakt, a nie domysły. |
Cytat:
|
Nagranie z gabinetu Kwietnia https://www.youtube.com/watch?v=_jLlDcCVD-A
|
A tu Zaskroniec w sobotni wieczór https://www.youtube.com/watch?v=THXjZ0qY4lI
|
Uderz w stół...
|
....koniom lżej.
|
Wara od prezesa. Dlaczego za takie posty jaroo1, nie sypią się dla niego bany??
|
Kolejna afera rozkminiona przez drozda dzięki domysłom i kilku postom na forum. Teraz już wszystko się zgadza, dziennikarze wiedzą, na forum kryształ i ja też coś wiemy, widać, że jesteśmy razem z nimi umoczeni.
Ty musisz drozd mocne leki brać bo widać, że czasami jak dawka za mała to się w .... grubo dzieje. A ty lesiu się postaraj bardziej żebym ci odpisał. PS Jeszcze tylko trzeba wyłapać jakiś kadr z meczu jak Duda i Kuziemka się nie cieszą po zdobytym golu i będzie można z tym iść do płokułatuły |
Jedyne co mi przychodzi na myśl to,że Zaskroniec znalazł sposób na załatanie dziury w budżecie i sam te mecze skręca i obstawia.
|
Cytat:
|
Panowie, to są jakieś totalne bzdury.
Wisła zrobiła na początek sezonu formę "olimpijską". I owszem biliśmy wtedy wszelkie rekordy. Ale po takim piku przychodzi proporcjonalny dół. Resztę rundy jedziemy od przerwy do przerwy reprezentacyjnej będąc mniej lub bardziej pod formą CAŁY CZAS. Dlatego wyglądamy tak jak wyglądamy. Ciężko też powiedzieć, żeby to nam się ostatecznie nie opłaciło. W następnej rundzie większy sens jednak będzie miało przygotowanie się na maraton, z niższą niż na początku obecnej rundy ale możliwą do utrzymania dłużej, równą solidną formą. To są niuanse makrocyklów treningowych, a nie jakieś spiskowe kocopoły, z większym ryzykiem niż zyskiem. |
Cytat:
|
Cytat:
Ot przytrafił się słabszy mecz z dobrze funkcjonującym przeciwnikiem.To,że niektórzy myśleli,że my wszystkich będziemy golić 3-4 bramkami?Nie każdy ma jak widać kontakt z rzeczywistością. |
Cytat:
|
Nie zapomnij leszczyno załączyć tego screena jak wyzywasz prezesa od pajaców
|
Cytat:
Ale byl tez taki niszowy angielski manager (nie pamietam nazwy teraz) w ktorym mozna bylo obstawiac swoje wlasne mecze i w ten sposob zarabiac ekstra szmal na przyklad specjalnie przyegrywajac z outsiderami. :-D Pamietam ze w tym menadzerze jak sie ogladalo animacje meczu 3D to 95% goli to byly takie bomby z 30 metrow. |
Cytat:
|
No no działaj....
|
Kurde, jeśli 1 (słownie: jeden) przegrany mecz stał się podstawą do tworzenia tylu teorii spiskowych, to jak wytłumaczyć nasze ostatnie kilka sezonów :D
|
I to wcale nie był taki zły mecz. Po prostu tym razem nie udało się przepchnąć meczu, które przy takim xG do tej pory wygrywaliśmy, często bardzo wysoko. Kwestia niedoborów jakości pojedynczych zagrań (niższa forma fizyczna). Taktycznie i wolicjonalnie drużyna zrobiła wystarczająco dużo, żeby wygrać. Percepcja tego meczu byłaby zupełnie inna, gdyby jednemu jedynemu Rodado wychodziło wszystko jak na początku sezonu. Już nawet nie wspominając o reszcie, której też szło gorzej (Ertlthaler, Kuziemka).
|
Cytat:
Lada chwila na Weszlo pojawi sie artykul, ze Wisla puszcza mecze bokiem :-P |
Cytat:
|
był też Polsatu...
|
Cytat:
Obecnie o dziwo James robi postępy i to w sprawach, w którym rzeczywiście w przeszłości wyglądał nieco słabiej. Śmiało można powiedzieć, że ta jesień jest jego najlepszą rundą pod względem jakości gry ze wszystkich innych w barwach Wisły. Mimo iż nie jest młodzieniaszkiem, rozwija się i na pewno nie jest też tym samym zawodnikiem, którym był jeszcze parę lat temu, tylko lepszym i bardziej uniwersalnym, zwłaszcza w kontekście poziomu pierwszej polskiej ligi. Teraz nawet raz za razem potrafi celnie strzelać z dystansu. Ma wiele atutów, których jeszcze nie ma Duda, a zwłaszcza odczuwający trudy rundy i będący w słabszej dyspozycji Kacper. Dziś to nie James jest jakimkolwiek problemem. Bardzo dobrze się stało, że jednak został w Wiśle i jest do dyspozycji Jopa. |
Łatwo przychodzi o tym zapominać, przez jego długie nieobecności i okresy kiedy przez to jest bez formy, ale Igbekeme w formie jest absolutnie kluczowym zawodnikiem Wisły.
|
Cytat:
No jednak szacun za inwencję. |
Tym bardziej,że przez takie wyniki to bukmacherzy raczej tracą musząc wypłacać wysokie wygrane.
|
Każdy obiektywny wie, że idzie taki Rodado z Dudą do STS, obstawia, a potem dzieli się wygraną z bukiem. Czego nie rozumiesz?
A i oczywiście Duda po wygranym kuponie się nie uśmiecha. |
Leszczyna już robi screeny....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl