Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   BARAŻE 29 maja, 1 czerwca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11112)

Adryan 30.05.2025 17:22

Tak, bo Carbo by sam objechał całą drużynę drwali z Legnicy i zapakował na pustą w same widły, jeden zawodnik nic by tu nie zmienił, zamiast Carbo zagrał Ikbekeme i nie zagrał złego meczu, późniejsza zmiana Poletanovicia na Carbo nie miałaby żadnego sensu, ewentualnie w sytuacji gdybyśmy mieli korzystny wynik, to centrymetry, odbiór piłki oraz wyprowadzenie do kontrataku lub drugiej linii byłyby koniecznością, nie wiem, Łasicki miał zejść żeby Carbo wszedł za niego przy takim wyniku? W końcu patrząc po pozycjach to ofensywna zmiana na gonienie wyniku. Ma to sens.

FraMat 30.05.2025 18:03

Umówmy się, że tak jak napisał nawet nieprzychylny Królewskiemu Boniek ten mecz to było kuriozum.
Cytat:

Takiego pecha to dawno nie widziałem, nie zasługiwaliście na porażkę
Nie napisał, że przegraliśmy przez błedy Jopa.
Nawet z taki ustawieniem jakie zaproponował Jop powinniśmy byli ten mecz wygrać.
Jednak:
- tracimy bramkę z dupy, strzał życia
- mamy kilka poprzeczek i słupek
- tracimy Baenę, Mikulca i Poletanovica

Nie mam pretensji do Jopa za ten mecz.

Widocznie to pechowy człowiek. Że wspomnę, że do tej pory w Poznaniu mówią o nim: Santo, subito.

Karherop 30.05.2025 18:09

Akurat te elementy w meczach Wisły sa niezmiene, bez znaczenia z kim jest trenerem.

Tyle ze nie lapiemy juz czerwonych kartek, marne to jednak pocieszenie

Patryko 30.05.2025 19:11

Chyba jednak wolałem czerwone kartki, niż połamane nogi i pourywane kolana.

Kulminacja pecha we wczorajszym meczu była po prostu nie do uwierzenia, tak naprawdę Miedź mogła dostać ze 3-4 bramki. Kontuzje to była tylko wisienka na torcie.

Drozd 30.05.2025 19:34

Taki mecz zdarza się raz na kilkanaście. Jeżeli od pierwszego do 34 będziemy grać z takim zaangażowaniem to wygramy 30 i z 90 punktami awansujemy do Ekstraklasy na 120 lecie klubu :).

Adryan 30.05.2025 20:39

Nie wygramy 30 meczów w sezonie, bo nie jesteśmy regularną drużyną, żeby takie wyniki wykręcać. Skoro średnio przyjmując na nasze 2 wygrane przypada 1 remis i 1 porażka, to w żaden sposób 30 meczów w sezonie nie jesteśmy w stanie wygrać.

Ogryzek 31.05.2025 04:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adryan (Post 1647723)
Nie wygramy 30 meczów w sezonie, bo nie jesteśmy regularną drużyną, żeby takie wyniki wykręcać. Skoro średnio przyjmując na nasze 2 wygrane przypada 1 remis i 1 porażka, to w żaden sposób 30 meczów w sezonie nie jesteśmy w stanie wygrać.

Nie przesadzaj - gdyby Jop był od początku sezonu i miał srednią taką jaką miał - bylibysmy na 2 miejscu.
(pomijam pocałunek śmierci - puchary gdzie straciliśmy na początku sezonu mnóstwo punktów)

tedyy 31.05.2025 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1647727)
Nie przesadzaj - gdyby Jop był od początku sezonu i miał srednią taką jaką miał - bylibysmy na 2 miejscu.
(pomijam pocałunek śmierci - puchary gdzie straciliśmy na początku sezonu mnóstwo punktów)

Gdyby Moskal dostał kompletną kadrę na pierwszy trening to wyglądałoby to inaczej a gdyby Jop był od początku to wszyscy wieszaliby na nim psy za grę drużyny .2-tygodniowy okres przygotowawczydo pierwszego meczu

Książę Palownik 31.05.2025 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1647717)
Jeżeli od pierwszego do 34 będziemy grać z takim zaangażowaniem to wygramy 30 i z 90 punktami awansujemy do Ekstraklasy na 120 lecie klubu :).

Nie wygramy 30 meczów, bo kadra będzie skompletowana we wrześniu, a zgrana będzie w październiku, kiedy będziemy mieć już z 10 pkt straty do drugiego miejsca.

To samo będzie na wiosnę, gdzie kadrę uda się skompletować pewnie w marcu, a zgrać na koniec kwietnia.

Ja nie rozumiem jaki jest sens upierania się przy tej ofensywnej, kombinacyjnej grze, kiedy nie stać nas na zawodników, którzy to potrafią. Z uporem maniaka szukamy piłkarzy do takiej gry kiedy wiadomo, że do nas przyjdą już tylko tacy, których nie chciał nikt bogatszy.

To jest cyrk. Jesteśmy w tej lidze 3 lata i ani razu nie graliśmy z kimś, kto prezentuje styl podobny do naszego.

Adryan 31.05.2025 19:54

Czy Królewski tego nie widzi/nie nauczył się/nie chce się nauczyć/nie chce tego widzieć, że tu już od jutra trzeba zacząć robć jakieś sensowne plany co do tego jak będzie kadra wyglądała na przyszły sezon zamiast gadania o tym, że "będziemy się starać zatrzymać tego i tego", "kadra potrzebuje gruntownych wzmocnień i przebudowy" pierdu pierdu dla gawiedzi.
Tu już trzeba się wziąć za jakieś zmiany, usiąść do tego i do tamtego zawodnika i przedstawić swoje postulaty, a nie robić pierwszy transfer początkiem lipca, a drugi po 1 kolejce nowego sezonu, natomiast następne ewentualne za pięć dwunasta z ręką w nocniku i branie byle kogo. Przecież tak było w tym sezonie, ilu zawodników pożegnaliśmy równy rok temu? Sobczak, Raton, Satrustegui, Żyro, Basha jakby nie patrzeć, Junca, Villar, akurat Goku odszedł do Wieczystej trochę później. A ilu zakontraktowaliśmy przed sezonem? Sukiennicki i Mikulec? Z tego co kojarzę to tylko oni byli dostępni na mecz z Llapi i na sparingi, a reszta przyszła dopiero później. Tak kolejny sezon się nie da.

MaLk 03.06.2025 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adryan (Post 1647776)
Czy Królewski tego nie widzi/nie nauczył się/nie chce się nauczyć/nie chce tego widzieć, że tu już od jutra trzeba zacząć robć jakieś sensowne plany co do tego jak będzie kadra wyglądała na przyszły sezon zamiast gadania o tym, że "będziemy się starać zatrzymać tego i tego", "kadra potrzebuje gruntownych wzmocnień i przebudowy" pierdu pierdu dla gawiedzi.

W sensie czy jest przygotowany plan B, którego nie było jak spadaliśmy, nie było jak nie awansowaliśmy w pierwszym sezonie ani nie było jak nie zawansowaliśmy w drugim sezonie?

Na pewno!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl