![]() |
Cytat:
Bo oczekiwanie że będzie srał na siebie przed kamera jest naiwnoscia. On w tym nie ma interesu. Piłkarz (w juz na pewno w 1 lidze) to po pierwsze zawod zarobkowy, a nie miejsce gdzie sie wykonuje cos dla pasji czy specjalnie dla kibiców. On ma zarobic i utrzymac sie ma tym poziomie. Z racji wieku i ograniczen fizycznych nic wiecej niz gra w czubie 1 ligi mu nie grozi. |
Może być publicznie. Skoro Szefu się potrafi przyznać do swojej "ułomności" wynikającej z Aspergera to czemu on nie może się przyznać, że nie ma umiejętności strzału i koncentracji ? On przynajmniej jest w stanie pokonać te niedoskonałości przy odpowiednim nastawieniu.
Poza tym... nie chodzi o traktowanie tego "przyznania się" zbyt dosłownie. Zamiast uszy po sobie to typ gada o szczęściu. No szlag mnie trafia. Nie trening, praca- chociaż jeśli przez 30 lat tej umiejętności nie nabył to wątpie czy jest w stanie to nadgonić - tylko szczęścia mu brakło. Nosz k... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl