Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   25 kolejka, Wisla Kraków - Kotwica Kołobrzeg, 28 marca 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11085)

Karherop 31.03.2025 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1645030)
(...) Zamiast przyznać się przed sobą, że jest słaby i trenować bo ma ku temu wszystkie warunki to pierdzieli o szczęściu.... Dramat...

A to ma przyznać przed soba czy przed kamerą?

Bo oczekiwanie że będzie srał na siebie przed kamera jest naiwnoscia. On w tym nie ma interesu.

Piłkarz (w juz na pewno w 1 lidze) to po pierwsze zawod zarobkowy, a nie miejsce gdzie sie wykonuje cos dla pasji czy specjalnie dla kibiców. On ma zarobic i utrzymac sie ma tym poziomie. Z racji wieku i ograniczen fizycznych nic wiecej niz gra w czubie 1 ligi mu nie grozi.

adam_09 31.03.2025 12:51

Może być publicznie. Skoro Szefu się potrafi przyznać do swojej "ułomności" wynikającej z Aspergera to czemu on nie może się przyznać, że nie ma umiejętności strzału i koncentracji ? On przynajmniej jest w stanie pokonać te niedoskonałości przy odpowiednim nastawieniu.

Poza tym... nie chodzi o traktowanie tego "przyznania się" zbyt dosłownie. Zamiast uszy po sobie to typ gada o szczęściu. No szlag mnie trafia. Nie trening, praca- chociaż jeśli przez 30 lat tej umiejętności nie nabył to wątpie czy jest w stanie to nadgonić - tylko szczęścia mu brakło. Nosz k...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl