Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   20 kolejka, Wisla Kraków - Znicz Pruszków, 15 lutego 2025, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11069)

Watts 15.02.2025 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1642496)
Jestem rozdarty pomiedzy 1-1 a 0-1.

Scenariusz meczu bedzie taki, ze wsiadziemu na Znicz od pierwszego gwizdka a ci beda sie bronic cala druzyna w okolicach pola karnego co chwile przecinajac nasze podania. Ich gleboka obrona odbierze nam mozliwosc zagrywania prostopadlych pilek wiec bedziemy "grac swoje" czyli schodzic do bokow i nieudolnie wrzucac w pole karne. Wiekszosc wrzutek bedzie oczywiscie w trybuny a te lecace w pole bramkowe beda bez problemu wybijane przez stoperow Pruszkowa.

chylę czoła, naprawdę

Markus 15.02.2025 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1642643)
wystarczy kilku wybieganych Polaków z mazowieckich pastwisk

Powiedz to 15-stu drużynom z tej pierwszej ligi grającymi przede wszystkim "wybieganymi Polakami", które nie tylko nie awansują do ekstraklasy, ale z których jeszcze na dodatek kilka spadnie do drugiej ligi.

Pomijam już fakt, że dziś na boisku nie było żadnej Wisły złożonej w większości z hiszpańskich zawodników.

Dziś mamy przede wszystkim totalną kompromitację Jopa, który nie tylko źle przygotował zespół na obozie do inauguracji sezonu, ale dodatkowo popisał się fatalnymi zmianami i doborem wyjściowego składu. Trzeba być niespełna rozumu, by zmieniać Rodado na Sukiennickiego i liczyć, że po tym gra będzie wyglądać lepiej.

Trzeba być też człowiekiem totalnie bez wyobraźni i rozsądku, by nagle zapomnieć, ile razy Rodado ratował zespół indywidualnym zagraniem nawet w beznadziejnych sytuacjach i przy beznadziejnej grze.

Jeśli zmiana ta nie była wymuszona urazem, Jop został właśnie nowym błaznem klubu.

wolfy 15.02.2025 19:14

Obawiam się że Rodado nie nadaje się do nowej taktyki Jopa. Nie wygrywa główek z dwumetrowymi obrońcami.
Inna sprawa że większość dośrodkowań w naszym wykonaniu jest tragiczna.

Drozd 15.02.2025 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1642660)
To jak tam, płaczki czy jednak realnie patrzacy na sytuację ludzie którzy potrafią myśleć? ;) hehehe

A to dopiero początek pięknej serii, co to się będzie działo w przez kolejny miesiąc :D :D :D

Jasne, myśleć :). To że 80% naszych piłkarzy to leniwe ....eczki od, których nikt nic nie wymaga to wiadomo od dawna. Płakanie, biadolenie i tłumaczenie ich olewactwa na różne sposoby w niczym nie pomoże. To że spacerując dostaną w cycki z każdym walczącym przeciwnikiem to nie jest odkrycie ameryki. Bo przegrywają nie dlatego że są słabsi tylko dlatego, że są leniwymi cipami. A taki Szot dostaje szanse pokazania się i odpuszcza sobie bieganie. Tam jest potrzebny wstrząs, bo inaczej nic się nie zmieni żaden transfer niczego nie zmieni.

Zobaczymy co powie Jop o postawie Szota czy Dudy. Weszli sobie pospacerować.

Patryko 15.02.2025 19:23

Szot, który jak widać był wielkim "wygranym" przygotowań, właśnie się dziś swoja grą posadził na ławce do końca sezonu (przynajmniej mam taką nadzieję). Mam nadzieję, że jeśli nie wywalczymy w jakiś cudowny sposób awansu, to Królewski w końcu zostanie zmuszony do odsiania z Wisły wiecznych inwalidów i piłkarskich beztalenci.
Zastąpi go tylko ciut lepszy Jaroch, który w głowie przede wszystkim będzie mieć swój kończący się kontrakt w Wiśle i będzie uważać, żeby mu się coś nie stało (czyli poziom zaangażowania w grę, jaki prezentował Villar przed odejściem).

FraMat 15.02.2025 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1642669)
Powiedz to 15-stu drużynom z tej pierwszej ligi grającymi przede wszystkim "wybieganymi Polakami", które nie tylko nie awansują do ekstraklasy, ale z których jeszcze na dodatek kilka spadnie do drugiej ligi.

Te drużyny i tak w większości z nami wygrają.
No chyba, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i całkowicie zmieni taktykę i ustawienie.
Nie da się wygrywać grając do bólu przewidywalnie i wolno, bez oddawania strzałów.

FraMat 15.02.2025 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642671)
A taki Szot dostaje szanse pokazania się i odpuszcza sobie bieganie.

Ale przecież Szot biegał. Tyle, że z piłka i bez sensu.
W ogóle w pierwszej połowie to zamiast szybko podawać piłkę my ją holowaliśmy i biegaliśmy z nią.

Jagul 15.02.2025 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642671)
Jasne, myśleć :). To że 80% naszych piłkarzy to leniwe ....eczki od, których nikt nic nie wymaga to wiadomo od dawna. Płakanie, biadolenie i tłumaczenie ich olewactwa na różne sposoby w niczym nie pomoże. To że spacerując dostaną w cycki z każdym walczącym przeciwnikiem to nie jest odkrycie ameryki. Bo przegrywają nie dlatego że są słabsi tylko dlatego, że są leniwymi cipami. A taki Szot dostaje szanse pokazania się i odpuszcza sobie bieganie. Tam jest potrzebny wstrząs, bo inaczej nic się nie zmieni żaden transfer niczego nie zmieni.

Zobaczymy co powie Jop o postawie Szota czy Dudy. Weszli sobie pospacerować.

Ciekawe co Prezes powie. On zachwalał wszystkich przed startem rundy.

wolfy 15.02.2025 19:31

Ciekawe jakie taktyczne perły ukrywał Jop na zamkniętych sparingach.

As 15.02.2025 19:32

Cóż można powiedzieć.

Scenariusz meczu przewidziałem właściwie bezbłędnie conajmniej tak jakbym ten mecz sam wyreżyserował. Bramkę straciliśmy nieco inaczej ale to bez znaczenia, gra naszej drużyny oraz taktyka przeciwników były w 100% takie jak opisane w cytowanym poście.
Najgorsze jest to, że dokonanie celnej przepowiedni nie jest żadnym fartem a wynika wprost z niemal trzech lat oglądanie tej drużyny w 1-lidze. Jeśli ktoś mecze ogląda a nie tylko bezmyślnie gapi się na boisko to dojdzie nieuchronnie do tych samych wniosków. Ja dzisiejszy mecz ze Zniczem od momentu spadku widziałem już jakieś 70 razy. Zmieniają się kolory koszulek, czasem stadiony ale mecz jest ten sam. Swoisty dzień świstaka. Scenariusz w tych meczach zawsze był taki sam, jakby pisany przez kalkę. Nie może to w sumie dziwić bo każdy trener drużyny przeciwnej popatrzy na profil zawodników z ofensywnej formacji Wisły Kraków i ustali dokładnie taką samą taktykę: bronimy głęboko i wąsko bo Wisła ma w ataku kurdupli a skrzydłowi i tak nie potrafią wrzucać. Jak zawęzimy pole gry to nas nie rozklepią. Jeśli powiedzie się nam kontra to wygramy a jak nie to wywalczymy remis.

Mówię od trzech lat, że potrzebny jest nam dryblas do ataku, taki chłop 190+ żeby zmusić trenerów drużyn przeciwnych do ustalenia innej taktyki w obronie, żeby wyszli wyżej i bronili szerzej. Jest to dla mnie absolutnie nie do zrozumienia dlaczego nikt w klubie tego nie widzi. Trzymani na kontraktach są zawodnicy totalnie bezużyteczni a na wysokiego napastnika z 3 czy 4 ligi, który przyszedłby siedzieć na ławce i wchodzić od czasu do czasu nie ma pieniędzy.
Uryga biegający dzisiaj do ataku to był widok i frustrujący i dramatyczny. Jop ewidentnie widział, że potrzeba mu wzrostu w ataku ale nie miał żywcem kogo wprowadzić z ławki.


Zapamiętajcie moje słowa, awansu nie będzie dopóty dopóki nie przyjdzie wysoki napastnik na ławkę albo do pierwszego składu bo co drugi mecz w lidze będzie wyglądał tak jak ze Zniczem.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1642496)
Jestem rozdarty pomiedzy 1-1 a 0-1.

Scenariusz meczu bedzie taki, ze wsiadziemu na Znicz od pierwszego gwizdka a ci beda sie bronic cala druzyna w okolicach pola karnego co chwile przecinajac nasze podania. Ich gleboka obrona odbierze nam mozliwosc zagrywania prostopadlych pilek wiec bedziemy "grac swoje" czyli schodzic do bokow i nieudolnie wrzucac w pole karne. Wiekszosc wrzutek bedzie oczywiscie w trybuny a te lecace w pole bramkowe beda bez problemu wybijane przez stoperow Pruszkowa.

Po jednym z przechwytow Majewski zagra lage na szybkiego Pruszkowianina. Biedrzycki jak zwykle bedzie zle ustawiony i na 20 metrze sfauluje chlopa w efekcie rozpaczliwej proby naprawienia swojego bledu.

Do pilki podejdzie Majewski i albo zaladuje nam gola albo wrzuci na Okhronchuka, ktory nieudolnie kryty na radar przez Uryge bez problemu skieruje pilke do bramki obok kompletnie zaskoczonego Letkiewicza.

Pozostala czesc pierwszej polowy oraz cala druga polowe bedziemy uskuteczniac te same wrzutki co przed strata gola. W okolicach 70 minuty wkurvvienie na trubynach osiagnie poziom wrzenia a Jop na lawce bedzie sie zastanawial dlaczego mu kurvva nie sprowadzono
Antkowiaka https://www.transfermarkt.pl/hubert-...spieler/266214
lub Cherniego https://www.transfermarkt.pl/kostyan...spieler/313674

ktorzy byliby idealni do wprowadzenia w tym momencie za Zwolaka i ktorych mozna bylo sprowadzic za worek uzywanych pilek. Jesli bedziemy mieli farta to stoper Pruszkowa obetnie sie w 91 minucie, doskoczy Rodado i cudem uratujemy remis


ciacho 15.02.2025 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1642667)

Jeśli Jop czegoś nie wymyśli, to ani nas nie będzie w Ekstraklasie w przyszłym sezonie, ani jego na ławce od czerwca.

Tak, zaraz ci wielki trener Jop coś wymysli:haha:

ciacho 15.02.2025 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1642670)
Nie wygrywa główek z dwumetrowymi obrońcami.
Inna sprawa że większość dośrodkowań w naszym wykonaniu jest tragiczna.

Ty się zdecyduj. Przed chwilą opowiadałeś, że najlepszy na boisku jest Baenka brylujacy w dośrodkowaniach.

wolfy 15.02.2025 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1642684)
Ty się zdecyduj. Przed chwilą opowiadałeś, że najlepszy na boisku jest Baenka brylujacy w dośrodkowaniach.

Wskaż gdzie napisałem że bryluje w dośrodkowaniach. Napisałem coś zgoła odmiennego oceniając jego grę - niemal wszystkie gole padły po jego podaniach wzdłuż pola karnego i ścinaniu akcji do środka.

Co więcej - wielokrotnie już pisałem że nie ma u nas w składzie nikogo kto umie wrzucić piłkę, nawet ze stałego fragmentu.

Ewidentnie jesteś za głupi żeby zrozumieć co napisałem, to może nie komentuj?


++++++++

Jop podsumował mecz: Znicz miał jeden celny strzał, my stworzyliśmy 29 sytuacji bramkowych.
Czyli praktycznie sukces, tylko punktów zabrakło.

ciacho 15.02.2025 19:46

Jedynym naszym ratunkiem pozostaje już tylko to, że Poletanovic wjedzie tu z buta i rzuci trochę asyst z różnych i wolnych, jakieś ze 3 brameczki z dystansu i przepchniemy trochę meczów żeby się psim swędem doczlapac do barazy.

ciacho 15.02.2025 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1642685)
Wskaż gdzie napisałem że bryluje w dośrodkowaniach. Napisałem coś zgoła przecienego oceniając jego grę - niemal wszystkie gole padły po jego podaniach wzdluż pola karnego i ścinaniu akcji.

Co więcej - wielokrotnie już pisałem że nie ma u nas w składzie nikogo kto umie wrzucić piłkę, nawet ze stałego fragmentu.

Ewidentnie jesteś za głupi żeby zrozumieć co napisałem, to może nie komentuj?

Gość nic innego nie robił tylko dośrodkowywał. Wszystkie dośrodkowania koncertowo spierd..lił a wg ciebie był najlepszy. To jest piłkarski analfabeta. Nie ma żadnych typowo piłkarskich atrybutów. Zero dyblingu, zwodu, dośrodkowania, podania, strzału. Z drugiej strony, Alfaro jest jeszcze gorszy, bo nie ma nawet szybkości Baeny. Jop się skompromitował wystawiając go kosztem Duarte.

wolfy 15.02.2025 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1642687)
Gość nic innego nie robił tylko dośrodkowywał. Wszystkie dośrodkowania koncertowo spierd..lił a wg ciebie był najlepszy. To jest piłkarski analfabeta. Nie ma żadnych typowo piłkarskich atrybutów. Zero dyblingu, zwodu, dośrodkowania, podania, strzału. Z drugiej strony, Alfaro jest jeszcze gorszy, bo nie ma nawet szybkości Baeny. Jop się skompromitował wystawiając go kosztem Duarte.

Nikt u nas nie umie dośrodkować ze skrzydła. Jeśli Jop każe im tak grać (a na konferencji przyznał że każe) to jesteśmy w dupie.

Baena ma najwięcej asyst, ale nie po wrzutkach. Jako jedyny też wygrywa pojedynki na skrzydle.

To nie moja wina że mamy kretyńsko zbudowany skład. Nie jest to też wina Jopa.

Czego nie rozumiesz?

Bo szczerze mówiąc mam w dupie że nie lubisz Baeny, sam też nie mam jego plakatu nad łóżkiem, ale i tak jest najlepszy. No chyba że każe mu się dośrodkowywać. Tyle że reszta też tego nie umie...

Drozd 15.02.2025 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1642678)
Ale przecież Szot biegał. Tyle, że z piłka i bez sensu.
W ogóle w pierwszej połowie to zamiast szybko podawać piłkę my ją holowaliśmy i biegaliśmy z nią.

Biegał? Człapał, a nie biegał przy stracie bramki było widać czym się różni bieg o tego co pokazał Szot.

El'kabat 15.02.2025 20:10

Heh komedianci, jednak to 2:2 to był optymizm :D

Ten sam skład, ta sama gra, czego tu w sumie oczekiwać więcej.

Uryga - kapitan klasa, wykartkować się w samej końcówce meczu na Ruch.. Biedrzycki i Kutwa to będzie złote połączenie.

Jaroo1 15.02.2025 20:15

Jak tam droździk, jednak nic te świetnie przez Wisłę szparingi nie dały? Hehe

No dzisiaj lizodup drozd żeby głębiej wylicac odbyt JK napisał że piłkarze w 80 procentach to pozdeczki. Przed runda pisał że super grają w sparingach i trzeba się cieszyć. Zależy jak wiatr zawieje, tak świnia drozd zmienia zdanie żeby bronić bagienka węża i rodzinki :D

Szneka 15.02.2025 20:20

dzisiejszy mecz pokazał, że trener Jop nie jest lepszym trenerem niż Sobolewski czy Rude. Wiedział jak zagra Znicz a nie miał żadnego planu B czy C. Duda Rodado Igbekeme nie potrafili nic wykreować, Alfaro kompletnie nie współpracował z Mikulcem a Szot i Baena poza wiatrem nie robili nic na prawym skrzydle. Wejście Jarocha i Duarte trochę grę ożywiło ale zaraz weszli bezproduktywni Kiss i Sukiennicki. Niby mamy dobrych technicznie graczy a kombinacyjnej gry było jak na lekarstwo. Jeśli dziś zagrali wygrani zimowego zgrupowania jak np. Szot to strach pomyśleć co prezentują Ci, którzy dziś nie grali albo weszli na zmiany. Nie potrafiliśmy i nie potrafimy przepchnąć takiego meczu i tych punktów może nam braknąć nawet do baraży, Na dwa mecze wypada Uryga i zostajemy z Kutwą i Biedrzyckim.

Skawa Wadowice 15.02.2025 20:36

Strasznie sie sfrajerzylem ze oczekiwalem ze Wisla strzeli az 2 gole. Obstawialem 2:2. Nie ma skrzydelek nie ma dogran nie ma bramek. Inaczej 11 zawodnikow na 20metrach nie rozmontujemy. To w koncu polska liga i to jeszcze pierwsza.

Witalis 15.02.2025 20:45

Ale czy to nie jest tak, że taką taktykę wymusza przeciwnik, umiejętnie ustawiający się pod nasz potencjał osobowy? Przecież to było widać, że to głębokie cofnięcie się pasowało Zniczowi. Nie widział tego tylko Mielcarski, komentujący mecz.

Szneka 15.02.2025 20:48

Witalis ale my kibice wiedzieliśmy jak zagra Znicz, wiedział to Jop i co ? Miał dwa miesiące żeby coś wymyślić. to wymyślił tradycyjny Pierdyliard wrzutek do nikogo

wolfy 15.02.2025 20:49

Pytanie co innego może wymyślić z taką kadrą.

Witalis 15.02.2025 20:52

Szneka, jeszcze raz: przeciwnik wybiera taktykę, wiedząc, jakie możliwości grania mamy my. To trochę jak grać w kamień, papier nożyce, wiedząc, że przeciwnik ma problem ze zginaniem palców, więc raczej pokaże papier.

Dlatego imo Jop popełnił błąd przede wszystkim co do wyboru składu, a nie taktyki.

Niemniej na taktyce nie znam się, piłkę obserwuję jako zwykły kibic.

krysztal 15.02.2025 20:53

Wszystko przez takich głuptasków jak Drozd który nawet w dzień meczowy nie umiał sobie darować swoich mądrości i namawiał do trzymania kciuków żeby Wisła nie wygrała.Życzenie spełnione panie Drozd ale więcej razy już o to nie proś...

Szneka 15.02.2025 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1642702)
Pytanie co innego może wymyślić z taką kadrą.

Duda Rodado Alfaro Igbekeme Duarte potrafią poklepać piłkę, trzeba było próbować kombinacyjnej gry. Poszukać jakieś rzutu wolnego blisko pola karnego. tłukliśmy głową w mur wrzucając piłki na Zwolińskiego, który doszedł do piłki ze 3 razy. Nie idzie 20 minut? Daj sygnał, że trzeba coś zmienić. Druga sprawa, że nie mamy lidera, który pociągnąłby zespół. Niby takim jest Rodado ale dziś obok Szota najsłabszy na boisku,

Witalis 15.02.2025 20:55

No ale czy to nie jest tak, że nie mogliśmy klepać, bo oni byli ustawieni głęboko i wąsko?

Drozd 15.02.2025 20:56

Skoro przeciwnicy stoją w 10 w polu karnym to dlaczego nie ma strzałów z tych 25 metrów, rykoszet bramkarz zasłonięty. Jop mówi o wygraniu pojedynku na skrzydle żeby ktoś musiał wyjść z ustawienia, ale jak to się dzieje na powierzchni pola karnego to kolejny jest już gotowy i czeka. Jedyna szansa to rozegranie z pierwszej piłki i strzał z pierwszej piłki, na nic innego nie ma czasu. Od dwóch lat wszyscy grają z nami tak samo, a u nas żadnej refleksji.

Jop na konferencji połapał się, że jak wymaga cierpliwości to niektórzy się nie śpieszą :). Alleluja...

Drozd 15.02.2025 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1642705)
Wszystko przez takich głuptasków jak Drozd który nawet w dzień meczowy nie umiał sobie darować swoich mądrości i namawiał do trzymania kciuków żeby Wisła nie wygrała.Życzenie spełnione panie Drozd ale więcej razy już o to nie proś...

Ciebie nie trzeba do tego namawiać, płaczku... Zadowolony?

Szneka 15.02.2025 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1642704)
Szneka, jeszcze raz: przeciwnik wybiera taktykę, wiedząc, jakie możliwości grania mamy my. To trochę jak grać w kamień, papier nożyce, wiedząc, że przeciwnik ma problem ze zginaniem palców, więc raczej pokaże papier.

Dlatego imo Jop popełnił błąd przede wszystkim co do wyboru składu, a nie taktyki.

Niemniej na taktyce nie znam się, piłkę obserwuję jako zwykły kibic.

ja też się znam ale jeśli coś nie zdaje efektu to trzeba to zmienić. Trener Jop pokazał dziś, że gubi się i nie ma pomysłu jak wybrnąć z problemów.

Skawa Wadowice 15.02.2025 21:04

Swoja droga dobrze ze przegralismy z kims takim jak znicz. Jasny sygnal dla wszystkich ze mamy slabiutka kadre. Jarek musi zrozumiec ze albo zrobi transfery jakosciowe, albo odda komus kto to zrobi albo po prostu odejdzie. Inaczej bez tego z roku na rok jest coraz gorzej. Sezon juz przegrany. Niech przejebie 5 meczow z rzedu, niech w koncu dotrze to Jarka ze samo sie nie zrobi awansu.

Witalis 15.02.2025 21:05

Mógł im kazać ładować z dystansu, ale pewnie wie, że żaden nie umie przymierzyć. Może Rodado? Jak nie, to chyba została już tylko szarańcza - na tym forum powinniście tę taktykę pamiętać :)

PAWEŁ 15.02.2025 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642710)
Ciebie nie trzeba do tego namawiać, płaczku... Zadowolony?

Zrozum tępy rekinie, że z tym składem pod sterami padalca to nie mogło i nie może zatrybic. A to co widzisz to nie światełko w tunelu tylko zapierdalajaca lokomotywa.

Sylwus1988 15.02.2025 21:33

dlaczego Jop w 22 minucie był zeszklony? miał świeczki w oczach łzy na policzkach i telepał się jak galareta

Szneka 15.02.2025 21:40

https://www.youtube.com/watch?v=Rgx5...dapodLup%C4%85
redaktor Wójtowicz potwierdza co powyżej napisałem

krysztal 15.02.2025 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642710)
Ciebie nie trzeba do tego namawiać, płaczku... Zadowolony?

Już to pisałem,nie ma na forum większej płaczki niż ty.Zli sedziowie,zła murawa,zły komentator,zli kibice bo krytykują,za ciepło,za zimno jeden wielki płacz...

Drozd 15.02.2025 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1642715)
Zrozum tępy rekinie, że z tym składem pod sterami padalca to nie mogło i nie może zatrybic. A to co widzisz to nie światełko w tunelu tylko zapierdalajaca lokomotywa.

W zeszłym roku ten sam skład wygrał z Pogonią Widzewem i Piastem i przegrał z Głogowem, Tychami. W tym roku ten sam skład przegrał z Wartą i wygrał z Termaliką. Skład to nie problem, problemem jest to jak ten skład gra...

Witalis 15.02.2025 22:45

Ten Wójtowicz to jest taki dziennikarski Tomaszewski.

wolfy 15.02.2025 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1642723)
Ten Wójtowicz to jest taki dziennikarski Tomaszewski.

Bo powiedział prawdę?
Czy może lepiej nadal walić głową w mur i opowiadać brednie o 29-ciu sytuacjach bramkowych przeciw Zniczowi?

Napisz wprost co Wójtowicz powiedział co nie było prawdą.
Jop się obruszył bo dziennikarz trafił w dziesiątkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl