![]() |
Cytat:
Biedrzyckiego chciał Moskal a nie Królewski(swoją drogą ciekawe kogo jeszcze chciał bo moglismy sciagnac wiecej szrotu "doswiadczonych solidnych ligowcow"), Sobolem każdy był zmęczony ale nikt z następców nie odmienił Wisły w niczym Hansi Flick w Barcelony, a te przedłużenia kontraktów, nie wiemy na jakich to warunkach, ile % jest tam w wyjściówkach(prezes mówił że idą w tym kierunku żeby dobre pieniądze podnosić z boiska), my możemy gdybać a może okazac sie ze za grosze zabezpieczylismy pozycje na których alternatywy w kadrze są bardzo słabe i jest to margines dyskusji niczym Omrani pół roku temu. |
Rozdzieranie szat wersja 24804280505340583 :D
No kurcze, po pierwszym niezłym meczu z Polonią rezerwowym składem zagraliśmy ligowy niby w pierwszym garniturze i się okazało, że zmiennicy w sumie lepiej zagrali niż etatowi wyjadacze, a tu lament, że ławki nie mamy. Jakby nie było to z Polonią zawiedli nasi liderzy z Rodado, Carbo czy Zwolińskim na czele. Ale oczywiście - obwiniajmy Sukiennickiego czy Gogóła :D Róbmy boga z xDkeme, bo by nam sam te dwa mecze wygrał izi, gdyby tylko był na murawie. Dla każdego z nas te dwa mecze to była gorzka pigułka, ale większość teorii tutaj przedstawianych - całkowicie z 4 liter. Wystarczyłoby, aby Rodado wykorzystał jedenastkę i kto wie czy podbudowani awansem nie cieszylibyśmy się z podwójnego zwycięstwa z Polonią. Taka jest piłka, takie detale przesądzają o wygranych meczach. Pewnie gdyby tak było Markusik by tu piał z zachwytu jakiego Jop ma niesamowitego nosa, a tak to mu się oberwało od tego pseudo intelektualisty. Niestety ewidentnie teraz złapaliśmy dołek, dobrze by było to przełamać z Miedzią przed końcem rundy. Potencjał i jakość kadry jest wystarczająca, w przeciwieństwie do teorii Markusika, tylko nasi muszą mentalnie to unieść, bo my głównie z głową mamy problemy. Czysto piłkarsko przerastamy tą ligę, co już udowodniliśmy z Termalicą czy Arką. Jak głowa dojedzie naszym na mecz, to o wynik jestem spokojny. |
Markusik jaki hejter. Zamiast wspierać klub to co chwila wysryw na właściciela.
Co ciekawe wysrywy robi teraz jak jest miejsce w barażach, a jak za Rude było 10 miejsce to się cieszył jakiego potwora zbudował Jaro z Albertem xd Tak czy inaczej, wstydzilbys się hejterku ciągle jechać po klubie, oni teraz potrzebują wsparcia a nie sabotowania przez forum i zwalniania wszystkich przez forum :( |
Cytat:
W meczu pucharowym też nasi młodzi się skompromitowali, zwłaszcza Sukiennicki. Zapychają leszcze kadrę i nawet im się biegać nie chce. Dno. |
Zdarza się. Walczymy dalej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl