Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   19 kolejka, Polonia Warszawa - Wisla Kraków, 6 grudnia 2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11065)

Martinho 08.12.2024 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1640219)
Ściągnięcie Biedrzyckiego i to za konkretne pieniądze to kolejne horrendum naszego prezesa, równie idiotyczne jak uparte trzymanie Sobolewskiego w przeszłości, czy rozpieprzenie pieniędzy na przedłużenie kontraktów takim zawodnikom jak Broda, Łasicki, Jaroch, Talar, a teraz pewnie i Gogół.

Zgadzam się z postem, wnioskami po dwumeczu z Polonią ale ten akapit... hmmm
Biedrzyckiego chciał Moskal a nie Królewski(swoją drogą ciekawe kogo jeszcze chciał bo moglismy sciagnac wiecej szrotu "doswiadczonych solidnych ligowcow"), Sobolem każdy był zmęczony ale nikt z następców nie odmienił Wisły w niczym Hansi Flick w Barcelony, a te przedłużenia kontraktów, nie wiemy na jakich to warunkach, ile % jest tam w wyjściówkach(prezes mówił że idą w tym kierunku żeby dobre pieniądze podnosić z boiska), my możemy gdybać a może okazac sie ze za grosze zabezpieczylismy pozycje na których alternatywy w kadrze są bardzo słabe i jest to margines dyskusji niczym Omrani pół roku temu.

s1mone 08.12.2024 13:30

Rozdzieranie szat wersja 24804280505340583 :D

No kurcze, po pierwszym niezłym meczu z Polonią rezerwowym składem zagraliśmy ligowy niby w pierwszym garniturze i się okazało, że zmiennicy w sumie lepiej zagrali niż etatowi wyjadacze, a tu lament, że ławki nie mamy.

Jakby nie było to z Polonią zawiedli nasi liderzy z Rodado, Carbo czy Zwolińskim na czele. Ale oczywiście - obwiniajmy Sukiennickiego czy Gogóła :D Róbmy boga z xDkeme, bo by nam sam te dwa mecze wygrał izi, gdyby tylko był na murawie.

Dla każdego z nas te dwa mecze to była gorzka pigułka, ale większość teorii tutaj przedstawianych - całkowicie z 4 liter. Wystarczyłoby, aby Rodado wykorzystał jedenastkę i kto wie czy podbudowani awansem nie cieszylibyśmy się z podwójnego zwycięstwa z Polonią. Taka jest piłka, takie detale przesądzają o wygranych meczach. Pewnie gdyby tak było Markusik by tu piał z zachwytu jakiego Jop ma niesamowitego nosa, a tak to mu się oberwało od tego pseudo intelektualisty.

Niestety ewidentnie teraz złapaliśmy dołek, dobrze by było to przełamać z Miedzią przed końcem rundy. Potencjał i jakość kadry jest wystarczająca, w przeciwieństwie do teorii Markusika, tylko nasi muszą mentalnie to unieść, bo my głównie z głową mamy problemy. Czysto piłkarsko przerastamy tą ligę, co już udowodniliśmy z Termalicą czy Arką. Jak głowa dojedzie naszym na mecz, to o wynik jestem spokojny.

Jaroo1 08.12.2024 16:19

Markusik jaki hejter. Zamiast wspierać klub to co chwila wysryw na właściciela.
Co ciekawe wysrywy robi teraz jak jest miejsce w barażach, a jak za Rude było 10 miejsce to się cieszył jakiego potwora zbudował Jaro z Albertem xd
Tak czy inaczej, wstydzilbys się hejterku ciągle jechać po klubie, oni teraz potrzebują wsparcia a nie sabotowania przez forum i zwalniania wszystkich przez forum :(

wolfy 08.12.2024 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1640278)
Rozdzieranie szat wersja 24804280505340583 :D

No kurcze, po pierwszym niezłym meczu z Polonią rezerwowym składem zagraliśmy ligowy niby w pierwszym garniturze i się okazało, że zmiennicy w sumie lepiej zagrali niż etatowi wyjadacze, a tu lament, że ławki nie mamy.

Jakby nie było to z Polonią zawiedli nasi liderzy z Rodado, Carbo czy Zwolińskim na czele. Ale oczywiście - obwiniajmy Sukiennickiego czy Gogóła :D Róbmy boga z xDkeme, bo by nam sam te dwa mecze wygrał izi, gdyby tylko był na murawie.

Dla każdego z nas te dwa mecze to była gorzka pigułka, ale większość teorii tutaj przedstawianych - całkowicie z 4 liter. Wystarczyłoby, aby Rodado wykorzystał jedenastkę i kto wie czy podbudowani awansem nie cieszylibyśmy się z podwójnego zwycięstwa z Polonią. Taka jest piłka, takie detale przesądzają o wygranych meczach. Pewnie gdyby tak było Markusik by tu piał z zachwytu jakiego Jop ma niesamowitego nosa, a tak to mu się oberwało od tego pseudo intelektualisty.

Niestety ewidentnie teraz złapaliśmy dołek, dobrze by było to przełamać z Miedzią przed końcem rundy. Potencjał i jakość kadry jest wystarczająca, w przeciwieństwie do teorii Markusika, tylko nasi muszą mentalnie to unieść, bo my głównie z głową mamy problemy. Czysto piłkarsko przerastamy tą ligę, co już udowodniliśmy z Termalicą czy Arką. Jak głowa dojedzie naszym na mecz, to o wynik jestem spokojny.

Brutalna prawda jest taka że Duda, Gogół i Sukiennicki gówno zagrali, a Ty się do jednego z lepszych na boisku - Carbo dosrywasz. Po co ten młody szrot w kadrze to chyba tylko Ty wiesz. Jeszcze Duda jakoś się broni jako zmiennik jak reszta dobrze gra, ale pozostali są do wywalenia.

W meczu pucharowym też nasi młodzi się skompromitowali, zwłaszcza Sukiennicki. Zapychają leszcze kadrę i nawet im się biegać nie chce. Dno.

Witalis 08.12.2024 19:03

Zdarza się. Walczymy dalej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl