![]() |
|
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl: |
I gdzie są Ci wieczni krytycy Alfaro? Uwzieli się na niego i Baenę, a teraz cisza.
|
Cytat:
:> |
krytykujecie Jarocha po TYM meczu ?
|
Z Jarochem jest troche jak z Duda. Wszyscy go docenia jak go zabraknie na dluzej.
|
Duda lada moment przestanie być doceniany, bo mu się skończy status młodzieżowca.
|
Cytat:
Zauważ że w chwili kiedy wchodził mieliśmy już dwóch młodzieżowców na boisku. Jak długo Letkiewicz będzie trzymał formę status młodzieżowca przestaje być złotym biletem. No a jest jeszcze Kutwa... |
Cytat:
W sumie dosc ciekawa sytuacja ze przeszliśmy od sytuacji ze wystawienie mlodziezowca jest wylacznie oslabieniem, do potencjalej sytuacji że 3 mlodziezowcow w 1 skladzie to nie s-f i to calkowicie zasluzenie Oczywiscie nie wiemy jakby Jop chcial zniescic na raz Dude, Carbo i Igbekeme. Na pewno niedlugo zobaczymy znowu pare Carbo - Duda, bo Igbekeme ma 3 zolte kartki |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
podanie Jarocha z którego strzelił Baena to ciasteczko jakiego by sie nie powstydził Toni Kroos
|
Cytat:
Zwoliński to nasz najlepszy piłkarz w kilku ostatnich meczach. |
No i niech dalej będzie, ale niech czuje na plecach oddech konkurencji do pierwszej jedenastki.
Casus Jarocha, typ w zasadzie bez konkurencji do pierwszej jedenastki (nie z jego winy), no i poziom obniża regularnie od x czasu. |
Cytat:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=21991&id_sezon=105 Jedyny "junior" trochę na siłę wepchniety do składu to Letkiewicz. Z tym, że skorzystał z tej szansy i na razie nie daje się wygryźć Cziczkanowi. Co dobrze rokuje w temacie obrony pucharu :> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl