Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

El'kabat 14.10.2024 09:00

Kiedy jest losowanie 1/8 i mecze?

doktor granat 14.10.2024 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1636848)
Kiedy jest losowanie 1/8 i mecze?

Mecze w okolicy 4 grudnia, a losowanie pewnie 4-5 listopada po wszystkich meczach 1/16.

Karherop 14.10.2024 10:27

Ciekawa sprawa, że mimo to iż spora kasa, prestiż, przepustka do europy to dalej kluby esa traktują PP jak zło.

Zeszły rok po 1/32 zostało 15 klubow esa (dziś 11)
Teraz po 1/16 zostanie max 10, a pewnie bez niespodzianek też się nie obejdzie. Rok temu przeszło 12 zespołów.

FraMat 14.10.2024 10:36

Ja myślę, ża raczej różnica poziomów pomiędzy klubami w Polsce nie jest aż tak duża, żeby nie dało się jej zniwelować zaangażowaniem, wybieganiem, agresją i zapierdalaniem w opozycji do olewactwa, przekonania o własnej zajebistości drużyn z wyższego poziomu.
Oczywiście, chodzi zawsze o 1 mecz na 10.
Resovia raz na dziesięć spotkań jest w stanie pokonać Lecha, Miedź wyeliminować Raków, czy Sandecja Cracovię.
Im dalej w kolejnych rundach to i faworyci podchodzą do rywalizacji poważniej.

Arked 14.10.2024 16:11

To prawda. Różnica między drużynami na poziomie centralnym w przygotowaniu fizycznym i taktycznym jest niewielka. Są różnice w umiejętnościach piłkarzy oczywiście, ale ani nie są one dramatycznie wielkie, ani te umiejętności nie są specjalnie wykorzystywane w polskoligowej imitacji gry w piłkę.

marek2a 25.10.2024 20:55

realnie analizując,szansa na ponowne zdobycie PP nie jest iluzoryczna. Z poważnych przeciwników pozostali Legia , Jaga , Widzew , Pogoń ,Piast . Legia i Jaga tak do połowy marca najprawdopodobniej będą grały w LK i PP będą olewały znamy to .Ich grajkowie będą wypluwali płuca w LK będą starali sie jeszcze dobrze grać w ekstraklasie czyli gonić Amikę a PP to ich trzeci wybór. Pogoń tu możemy mieć problem

Jaroo1 25.10.2024 23:00

Widzew, Piast, Pogoń? Brzmi znajomo :D

Arkadiusz.Czerepach 26.10.2024 06:36

obrona PP i znowu europa to by było coś niesamowitego

Karherop 26.10.2024 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1637580)
realnie analizując,szansa na ponowne zdobycie PP nie jest iluzoryczna. Z poważnych przeciwników pozostali Legia , Jaga , Widzew , Pogoń ,Piast . Legia i Jaga tak do połowy marca najprawdopodobniej będą grały w LK i PP będą olewały znamy to .Ich grajkowie będą wypluwali płuca w LK będą starali sie jeszcze dobrze grać w ekstraklasie czyli gonić Amikę a PP to ich trzeci wybór. Pogoń tu możemy mieć problem

Dostaniemy Arkę czy ŁKS na wyjeździe i dostaniemy w cymbał a nie PP

azor 26.10.2024 11:50

Nie dostaniemy na wyjeździe, bo jesteśmy niżej w lidze.

Karherop 26.10.2024 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1637593)
Nie dostaniemy na wyjeździe, bo jesteśmy niżej w lidze.

Że co proszę?

El'kabat 26.10.2024 11:55

Gdybać nie ma co, tak samo możemy dostać u siebie z krawatami 0-4 jak cudem przejść, jak wjebać gdzieś na wy....owiu. Dla mnie to jest jedna wielka loteria ten pp, pokazał to nasz ostatni mecz.

azor 26.10.2024 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637594)
Że co proszę?

Jeżeli trafimy na Arkę czy ŁKS będziemy grali u siebie.

Patryko 26.10.2024 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1637593)
Nie dostaniemy na wyjeździe, bo jesteśmy niżej w lidze.

Cytat:

5.2. Gospodarzami meczów pierwszej rundy Pucharu Polski są drużyny występujące w niższej
klasie rozgrywkowej w sezonie 2024/2025.
W przypadku drużyn występujących w tej samej klasie rozgrywkowej, gospodarzami są drużyny,
które podczas losowania danej pary zostały wylosowane jako pierwsze.
Dla pozostałych etapów PP jest dokładnie taka sama zasada.

https://pzpn.pl/public/system/files/...02024-2025.pdf

azor 26.10.2024 16:19

A to przepraszam, mój błąd

Arkadiusz.Czerepach 27.10.2024 12:40

kiedy losowanie ?

Jaroo1 27.10.2024 16:28

W grudniu po południu

pepe72 27.10.2024 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1637626)
kiedy losowanie ?

Myślę, że 4 listopada. Poprzednio też było miesiąc przed meczami.

marek2a 27.10.2024 20:39

przeanalizuję dwa teoretycznie najgorsze losowania. Legia 28.11 mecz na Cyprze z Omonią , 30.11 lub 1.12 mecz w Mielcu a 4.12 na Reymonta 8.12 Lubin wyjazd. Możemy powalczyć. Jaga analogiczne terminy wyjazd NK Celje ,wyjazd Szczecin ,Gościmy na Reymonta ,potem mecz w Niepołomicach. Możemy powalczyć .Zeby nie było nie napisałem że wygramy ale nie stoimy na straconej pozycji.

Karherop 27.10.2024 21:50

Dlatego to wcale nie są dla Wisły najgorsze losowania.

marek2a 27.10.2024 22:05

mile widziany wygrany pary Wigry-Polonia W ,lub Olimpia- Resovia , albo Sandecja-Pogoń Grodzisk M,

leszekpw 28.10.2024 00:31

Bronić PP. Go Wisła.

swiety37 28.10.2024 07:39

Wyeliminować ekstraklasowicza bez Carbo będzie bardzo ciężko.
Najważniejsze by nie dostać wyjazdu na jakieś pastwisko jak w Tarnobrzegu.

pepe72 28.10.2024 10:41

Do 4 grudnia Carbo powinien wrócić.
Jak dla mnie to albo mecz w domu albo bliski wyjazd. Ciężko mówić z kim, bo grają dopiero w tym tygodniu.

Patryko 28.10.2024 14:14

"Informujemy, że losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski odbędzie się 4 listopada o godzinie 16:00 w siedzibie Telewizji Polskiej. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi TVP Sport" - brzmi komunikat PZPN.

Martinho 28.10.2024 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1637713)
Do 4 grudnia Carbo powinien wrócić.
Jak dla mnie to albo mecz w domu albo bliski wyjazd. Ciężko mówić z kim, bo grają dopiero w tym tygodniu.

No to czekamy na jak największą ilość niespodzianek :) Ja tam wolę jechać nawet do Suwałk jeśli unikniemy topu Ekstraklasy u siebie

pepe72 29.10.2024 00:40

29 listopada(-1 grudnia) gramy w Krakowie z ŁKSem
6-9 grudnia gramy w Warszawie z Polonią.
W okolicy 4 grudnia to wolałbym albo bliski wyjazd albo dobre boisko (np. nasze).

Karherop 29.10.2024 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 1637738)
No to czekamy na jak największą ilość niespodzianek :) Ja tam wolę jechać nawet do Suwałk jeśli unikniemy topu Ekstraklasy u siebie

Połowy topu ekstraklasy już nie ma w PP :lol:

Zobaczymy kto znajdzie się w 1/8, bo przypuszczam że jak zawsze beda niespodzianki.

marek2a 29.10.2024 08:37

Bliski wyjazd to Sandecja, Kluczbork ewentualnie Rzeszów, Opole. więcej nie widzę bliskich wyjazdów. Mało tego z czwórki wymienionych Kliczbork (gra z ŁKS) i Opole(z Pogonią Sz) raczej nie wejdą do 1/8 , Choć wygraną Odry z Pogonią przyjmę z radością (tak samo jak wygraną Miedzi z L )

Karherop 29.10.2024 09:17

Przy obecnych drogach to i Skierniewice czy Świdnik nie są przesadnie daleko.

Natomiast szansa że zagramy jednak u siebie i tak przed losowaniem będzie z 70-80%

pepe72 30.10.2024 11:15

Możliwe wyjazdy po wczorajszych meczach:
Ruch Chorzów (przy złym losowaniu)
Olimpia Grudziądz

leszekpw 30.10.2024 11:48

Dlaczego Ruch złym? Jak mamy obronić puchar to wszystkich trzeba golić. Fajny kibicowsko. Jak dla mnie Ruch lub Widzew biorę w ciemno. Ale czuję, że będzie to GKS Katowice.

Arkadiusz.Czerepach 30.10.2024 12:59

https://i.ibb.co/Np355vQ/tyytty12.png


aby trwale okopać na pozycji nr 2 w historii polskiej piłki obrona pucharu jest konieczna

pepe72 30.10.2024 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1637816)
Dlaczego Ruch złym? Jak mamy obronić puchar to wszystkich trzeba golić. Fajny kibicowsko. Jak dla mnie Ruch lub Widzew biorę w ciemno. Ale czuję, że będzie to GKS Katowice.

Bo jak będzie dobre losowanie to Ruch przyjedzie na R22.

Przy okazji Sandecja też awansowała więc Nowy Sącz jest kolejną opcją.

marek2a 30.10.2024 20:27

Ruch to w 1/4 bym wolał, a moim marzeniem jeśli wolno marzyć jest finał Wisła- Widzew

pepe72 30.10.2024 20:34

Polonia awansowała więc możemy mieć najpierw Polonię w pucharze, a potem Polonię w lidze. :)
Unia Skierniewice pokonała kolejnego ekstraklasowca więc może być mecz rzut beretem od Warszawy.

leszekpw 30.10.2024 20:54

Chętnie Unia Skierniewice. Przynajmniej tam za Widzewem. Boisko dobrej jakości z tego co widzialem na relacji. I z pewnością wpuści gości.

marek2a 30.10.2024 20:54

mile widziany wyjazd do Skierniewic

Karherop 30.10.2024 20:56

Ciekaw jestem czy przy ewentualnym wylosowaniu Jagielloni ktoś z PZPN nie wpadnie na pomysł by dodać meczowi rangi superpucharu Polski :lol: w końcu już 21 lat temu za Listkiewicza zorganizowali podobny fikołek mieczy Lechem a Wisła.

pepe72 30.10.2024 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637846)
Ciekaw jestem czy przy ewentualnym wylosowaniu Jagielloni ktoś z PZPN nie wpadnie na pomysł by dodać meczowi rangi superpucharu Polski :lol: w końcu już 21 lat temu za Listkiewicza zorganizowali podobny fikołek mieczy Lechem a Wisła.

Zgodnie z regułami pucharu mecz Wisła - Jaga powinien być grany w Krakowie, zgodnie z regułami superpucharu w Białymstoku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl