![]() |
Myślę że za Rude po czerwonej kartce byśmy przegrali a za Moskala jest chociaż remis - taka różnica.
btw Rozumiem że stado "ojkofobów" juz szaleje - ale poczekajcie z hejtem chociaż do 6-7 kolejki. Nawet Rude dostał "kredyt zaufania" na początku. A tu już niektórzy popuścili... |
Cytat:
Chłop zawsze słynął z tego że potrzebuje kilku świetnych sytuacji, żeby zrobić z tego gola i nie zmieniło się nic. |
Cytat:
|
Trzeba też na ten mecz spojrzeć z tej perspektywy: wyjmijcie dowolnej drużynie I ligi jej środek pola i zastąpcie go drewnianym młodzieżowcem + typem, który niespecjalnie lubi się wysilać i każcie zagrać dobry mecz.
Obejrzałem sobie na spokojnie skrót meczu i tak naprawdę mogliśmy ten mecz w dziesięciu wygrać, zabrakło (klasycznie) trochę szczęścia (i pewnie umiejętności) przy strzałach Rodado czy Zwolińskiego. Trzeba poczekać do meczów, gdzie zobaczymy w środku pola zestawienie Carbo - Duda - Sukiennicki, a na bokach chociaż pół skrzydłowego, któremu nie odcina prądu przy ostatnim podaniu. |
Cytat:
Ograni koledzy to tacy sami parodyści jak on. Jak tobie wystarcza, że jakiś junior zagrał lepiej od pierwszego lepszego parodysty to potem nie ma co się dziwić, że jesteśmy na dnie. Tak w ogóle skąd ta zmiana? Kutwa ma jakieś korzenie hiszpańskie, że go tak namiętnie bronisz? |
Ciężko się czyta to co niektórzy wypisują na tym forum.Pierwszy mecz ,a tu nagonka jakbyśmy przegrali już cały sezon.Ludzie trochę lodu na głowy,bo tak naprawdę nic wielkiego się nie wydarzyło,zważywszy na okoliczności jakie miały miejsce w tym meczu.Czerwona kartka i granie w osłabieniu w tamtym sezonie oznaczało pewna porażkę, a pozatym nie dało się tego oglądać,bo po prostu nie wiedzieliśmy co i jak mamy grać. Wczoraj oglądając nasza drugą połowę i grę w osłabieniu wyglądało to naprawdę dobrze i nie było widać,że Polonia ma jednego zawodnika więcej. Musimy mieć na uwadze też to,że nie grało kilku zawodników, którzy normalnie by grali gdyby nie kontuzje,kartki i późne dołączenie do zespołu, a przez to nieprzygowanie do sezonu.Dajmy popracować naszemu trenerowi ,bo napewno potrzebuje czasu aby to wszystko poskładać i poukładać, a później będziemy go rozliczać z osiągniętych wyników.
|
Trzeba też pamiętać, ze Zwoliński przyszedł 15 lipca więc trenuje z zespołem jakieś 2 tygodnie.
A my już gramy w pucharach. A jakby był taki super-hiper to by do nas nie przyszedł. Więc niestety takie spotkania jak to z Polonią to się będą powtarzać nim się drużyna zgra. |
Cytat:
|
Potwierdza się jak specyficzna jest pierwsza liga.Mimo wszystko wynik chyba lepszy niż gra.Nie wiem dlaczego wszyscy przypierdalają się do Zwolaka a o Rodado cisza choć miał równie dobrą sytuację.Angel jest w średniej formie.W tamtym sezonie taką sytuację zakończyłby jakimś szczurem obok bezradnego bramkarza.
Klęliśmy na Uryge to teraz mamy dwóch.Sorry ale taka specyfikacja gry na środku obrony że można cały mecz grać poprawnie i za.......ić jedną interwencję a odbiór występu będzie negatywny. 4 mecz z rzędu z czerwoną kartką 5 czerwona kartka w 4 ostatnich meczach,czy to nie są jakieś rekordy ligi? |
Nie dziwię się, że Moskal nie chce brać młodych zawodników nawet na trening jak później wychodzi taki Kutwa i można tylko załamać ręce.. Chłopie wchodzisz na słabego rywala, masz szanse od 1-minuty, a ten cały czerwony biega pospinany, zero błysku, jakiejś dynamiki.
|
Cytat:
Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza. Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje. Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował. A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem. Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni. @bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie. Jest jeszcze przecież runda rewanżowa :> Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali. |
Cytat:
bo taki jest stan Wisły na dziś bez spida pt. wow gramy w pucharach cza zapierpapier w tym składzie personalnym nic więcej tu nie będzie nawet jeśli okaże się, że ci nowi skrzydłowi do czegoś się nadają |
Cytat:
Nie rób z siebie zakompleksieńcu obiektywnego recenzenta bo nigdy nim nie byłeś i nie będziesz. Kto głupi może się na to nabierze - farbowany lisie... btw Kilku kolegów przeczołgało cię na forum gdzie wyszła twoja "wiedza" pseudoanalityku i uprzedzenia więc nie pisz mi tu kocobołów... wyznawco Rude. "Podwóje standarty" wolfy - tak to powinno brzmieć. |
Jakby Biedrzycki był ponad trzydziestoletnim Hiszpanem, to byłaby radość po jego wczorajszym występie.
|
Cytat:
Oby strzelił tyle goli co Pawetł niegdyś, a będę szczęśliwy. W tej sytucji sam na sam, dostał piłkę "na ciało" a nie przed sobą, więc normalne, że mógł tylko modlić się, żeby w ogóle tę piłkę uderzyć. Pewnie będąc w lepszej formie coś by z tego zrobił, a tak się nie udało. |
Cytat:
Na raz beznadziejny poziom naszej gry. Kilku zawodników zagrało żenująco słabo w pierwszej połowie: Kutwa, Młyński, Sapała. Dzisiaj niestety fatalnie na tą chwilę wygląda również Jaroch i Baena (choć on przynajmniej biega i stara się walczyć), Sukiennicki też na razie jest cieniem siebie z poprzednich meczów. :D Cytat:
Zobaczymy co będzie dalej. Moim zdaniem realnie ma szansę dobić do tych min. 10 goli o ile będzie regularnie grał. |
No, ale to prawda, że Baena się stara walczyć i biega.
Nie, żeby go to całkowicie wybielało, ale zawsze jakiś mały plusik. |
Cytat:
@Ogryzek - no i widzisz pajacu, nie masz merytorycznie nic do napisania poza majaczeniem o "polskiej Wiśle", szukaniem ojkofobów i jaraniem się bredzeniem podobnych Tobie którzy rzekomo mnie przeczołgali. Po co w ogóle się wypowiadasz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia? Ktoś tu chwalił Satrusteguiego który miał podobne ograniczenia? No może poza tym że strzelił dla nas dwa gole, w tym wygrał nam Puchar Polski i uratował budżet. Ale w obronie to laurek nie dostawał. Czemu? Bo jeśli ktoś go minął to mógł albo odpuścić, albo złapać asa kier. Nowy sezon i za kasę (Satrustegui był z kartą na ręku) przychodzi podobny ananas. A Ty biedna ofiaro wyzywasz od ojkofobów ludzi którym się to nie podoba. Myślisz że to normalne? To spoko, dam ci namiary na kolejnych członków ojkofobicznego spisku sabotujących polskich piłkarzy: - zawodnicy i trener Polonii Warszawa . Ale to dopiero początek, śledztwo jest rozwojowe. Na koniec sezonu może obejmować większość drużyn pierwszej ligi. Cytat:
|
Cytat:
Powiało grozą! |
A ja uważam, że Wisła z Mikulcem, Biedrzyckim, Sukiennickim, Zwolińskim i z Moskalem w roli trenera ma o wiele większe szanse na awans.
Nawet jak jedyny prawdziwy piłkarz z Hiszpanii z sezonu 23/24 Rodado odejdzie. |
Cytat:
A co do majaków dotyczących narodowości, tylko w pustych głowach wiecznych płaczków ocena boiskowej postawy zależy od paszportu. Oczywiście wszyscy to będą teraz parodyści, a winny będzie Królewski, bo płaczkom o nic innego nie chodzi tylko pozbyć się Królewskiego. :) |
Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" - jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości i popełnia jeszcze większe błędy w ustawieniu zespołu w stosunku do taktyki rywali oraz jeszcze gorzej reaguje na nią podczas zarządzania meczem?
Przecież gdyby wierzyć niektórym teoryjkom niektórych forumowiczów, takie coś nie miałoby prawa mieć miejsca, a znajomość specyfiki ligi miała zapewnić lepsze rozpoznanie rywali, dobranie taktyki i tak dalej, dodatkowy handicap! I to też im poszło w piach... :evil: :rotfl: |
Cytat:
Zagrał słabo i tyle. Tak się właśnie kończy wprowadzanie juniorów w tym klubie. Klepanie po plecach, a potem gość skończy w IV lidze :D |
Cytat:
|
Cytat:
Argumenty :lol: zrobiłeś mi dzień :D Wracaj do lizania dupy wolfa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ten dalej szoruje po dnie kultury i erudycji, ale cóż, nie ma się co dziwić, że ktoś dla kogo Guru jest Koaliczek, może myśleć tylko o lizaniu rowa czy dupy. :evil: :rotfl: Bardzo progresywnie i na czasie. Tacy jak on najpierw wywalają Babiarza, a potem gardłują o wolności słowa.:evil: :lol: |
Cytat:
PS. Masz już listę Hiszpanów czy twoje argumenty kończą się na pisaniu bez pokrycia? |
Cytat:
Po drugie: to prawda, że Rude pierwszy mecz cudem wygrał, a Moskal tylko zremisował. Jednak sama gra, styl, ustawianie się, płynność akcji, były w meczu pod wodzą Moskala o niebo lepsze. Niektórzy mają pamięć złotej rybki i z meczów zapamiętają tylko wynik. W tym przypadku było tak: Cytat:
Nie pogrążaj się. |
Cytat:
|
Sprawdzaliście kiedyś czy macie autyzm?
|
Cytat:
Dla podtrzymania poziomu. |
Jad sączący się z pyska hejterku Markusa jest bardzo mocny. Nagle się okazało, że można hejtowac, można trzymać kciuki za porażki. Wszystko w imię tego żeby polski trener okazał się gorszy od cudaka z Hiszpanii.
Pomijam fakt, że gdyby to Rude a nie Moskal przeszedł z tym składem jedną rundę kw. LE i mimo porażki zagrał dobry mecz z Rapidem to markusik zesralby się na kolorowo ze szczęścia. A gdyby ktoś napisał że słabo wypadł w meczu z Polonią to z tego kolorowego gówna zrobiłby barwy wojenne rozmazując je na twarzy i pisał elaboraty jak to nie ocenia się negatywnie dobrego trenera po jednym meczu w lidze skoro wczensiej drużyna grała wspaniale. PS wysrywy o gorszym starcie w lidze niż Rude też ciekawe. Rude nie startowal w trakcie pucharów jak teraz Moskal. Przypominam że za Rudego to między pucharami mecze ligowe przegrywaliśmy, za Rudego to po czerwonej kartce przegrywaliśmy. Także wstawaj Markus, zmazuj barwy wojenne z policzków i uświadamiają sobie dalej jak chujowy był Rude Rude = na sto procent porażka gdyby jego Wisła grała w 10 Rude = na sto procent porażka gdyby Wisła grała w pucharach a za kilka dni mecz ligowy |
Cytat:
|
Cytat:
A Twój asperger to stwierdzony na piśmie? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Taka sugestia. P.S. Założyłbym też temat "Czerepach poznaje ChatGPT". |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl