![]() |
Cytat:
Stolarski to sporo facet ale albo okaże się dla Motoru drugim Szulczkiem albo przepadnie. |
Feio out, Motor wypisuje się z walki o awans imho.
|
Cytat:
Potem są 3 kolejki "luzu" 28, 29, 30 (może coś się zmienić jak Wisła Płock czy Miedź wrócą do top6) I mocna końcówka 31-34 - najgorzej ma Lechia i GKS Katowice. Cytat:
Choć Motor ma teraz trzy mecze z top6 (GKS T, my, Arka) a potem ma trochę luźniej - obecne 7 i niżej. |
Cytat:
Za to żeby wyprzedzić Tychy musimy mieć punkt więcej. |
Motorynka przyjeżdża do Krakowa, a właśnie ich wyjaśniła Stal w Rzeszowie.
Są dwa zagrożenia - po pierwsze nowa miotła w Lublinie. Po drugie przed meczem z nimi gramy puchar z Piastem. Na szczęście oba mecze w Krakowie. |
my tu gadu gadu a tu do walki o awans włączył się na poważnie GKS Katowice. Kolejna drużyna noł nejmów a idą jak burza. Już nas wyprzedzili
|
Patrzę sobie tak na te wyniki i wydaje mi się, że wariant bezpośredniego awansu Lechii i Arki jest już niemal pewny. Grają dobrą piłkę i raczej dowiozą awans. My z kolei powinniśmy się doczołgać na baraże. I uważam, że te baraże jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Chyba, że znów w kluczowym momencie sezonu coś pęknie. Tą niewiadomą jest brak Rodado. Dlatego w kontekście tych baraży ciekaw jestem jak wyjdzie jutrzejszy mecz pucharowy. Świetna próba przed barażami, jeżeli chodzi o nastawienie i walkę w sytuacji gdy jeden mecz decyduje o wszystkim.
|
Lechia nie gra dobrej piłki. wczoraj mega mega mega fart, który więcej im się nie zdarzy. Nie dość że dwa gole strzeliła sobie Odra to jeszcze karnego Odra nie wykorzystała. Teraz dla Lechia zaczynają się schody.
|
Nie gra dobrze ale wygrywa i to się liczy. My też nie gramy dobrze ale mamy na 6 meczów 10 pkt, a nie 15-18. I to jest ta różnica zespołu i trenera.
Lechia ma już nad nami taką przewagę, że może sobie pozwolić na zadyszkę, słabsze mecze, porażki, bo nawet jak przegra 3 mecze pod rząd to później wygra 2-3 w krótkim czasie, a my przez te 5-6 olejek przegramy jeszcze ze dwa. Także Lechia zrobiła to co do niej należało i jeśli tylko nie zaliczy kompletnego zjazdu to awans mają pewny. |
trzeba robić swoje i liczyć na dobra pozycje wyjsciowa przed barazami (3 miejsce)
top 2 nierealne tzn matematycznie realne, ale widzimy jak jest |
Cytat:
|
Ogromne gratulacje za dziś.
Ale nie ma czasu na świętowanie bo w niedzielę też musi być zwycięstwo. |
Cytat:
|
dzisiejszy mecz pokazał, że można. Jak się chce. chociaż gra Jarocha i Goku była dramatyczna. co się stało z Goku to jest największa zagadka. Ani przyjęcia ani podania ani dobrego zagrania. Nie wierzę już w niego. Jaroch też od kilku spotkań nie gra nic. W Głogowie na stronie jego i Goku autostrada a dziś Ameyaw wsadził go na karuzelę. Oj nie mamy zastępstwa za nich i to może odbić nam się czkawką.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chrobry z Arką miał w ostatniej minucie doliczonego czasu stuprocentową sytuację na 2-2. Potwierdzają, że w obecnej formie mogą być groźni dla każdego.
|
Podobnie ostatnio Odra miała karnego i w efekcie poprzeczkę w ostatniej minucie z Lechią
Niestety rywalom dopisuje szczęście |
Cytat:
No i sabotaż Krzyżanowskiego, ale taka jest cena ogrywania naszych wunderkidów. |
Szczęście to my mamy, że nie pogubiliśmy więcej punktów na starcie rundy
|
Jeżei nasi sa w stanie zrobic jakaś serie to w wlasnie w kolejnych 6 meczach i wtedy mecz z Lechią o awans.
Tak wiem marzenie ale chyba sie zgodzicie że taka dola kibica xD |
No to tak wychodzi, ale raczej jest juz pozamiatane. Margines błędu (straty punktów) max w jednym meczu... No może max dwa remisy i 7 zwycięstw, ale to i tak sporo życzeniowe
Jutrzejszy mecz Gieksa- Lechia da dużo odpowiedzi. Nie będę zaskoczony wynikami 3-0 w żadną stronę, choć stawiam raczej na żaboli. W tej formie są faworytem do miejsc 2 barażowych. |
Jeżeli Lechia przegra z Arką i GKS, a my równolegle wygramy to mecz z nimi będzie o awans. A zostaje jeszcze 6 kolejek. Więc twierdzenia, że coś jest pozamiatane nie wiem na jakiej podstawie się opierają.
Jutrzejszy mecz jest arcyważny. Przy naszej wygranej mocno awansujemy. |
Cytat:
(żabole to Zabrze) |
Cytat:
Obyśmy chociaż wywalczyli baraże PS. Z żabolami to prawda, mój błąd |
Szybko te matematyczne szansę uciekają. Chociaż, gdybyśmy wygrali wszystko do końca, a Lechia by wszystko przegrywała to ich przegonimy także... Kto wie, no kto wie.
A tak serio. Oglądanie na Lechię już się skończyło. Jak GKS dzisiaj wygra to jeszcze jeden w....... nasz i się skończy oglądanie na GKS. A miało być tak pięknie, a taka walka od końca miała być z Lechią, a mieliśmy być na najlepszej drodze do bezpośredniego awansu. Królewski king. |
My walczymy o baraże i to moim zdaniem z umiarkowaną szansą.
O jakichkolwiek bezpośrednich awansach to już dawno można było zapomnieć. |
Uff dobrze ze mamy terminarz łatwy a lechia trudny. Gdyby liczyła się umiejętność gry w piłkę to byłbym zmartwiony ale całe szczęście to tylko kwestia terminarza więc luźno awans z 1 miejsca pewnie przed ostatnia kolejka jeszcze XDD
|
Cytat:
Przynajmniej wiemy, że Sobol (jak wcześniej Brzęczek, jak wcześniej Gula, jak wcześniej Hybala, Skowronek, Stolarczyk...) nie był jedynym problem. Oczywiście raczej z tego wniosków nikt sensownych nie wyciągnie. |
No, terminarz mamy zajebisty.
8 meczów, z czego 5 na wyjeździe + Lechia w gazie u siebie. Pomijam kwestię finału PP który nas też wydupcy fizycznie. |
Cytat:
Ja wiem, kiedy awansujemy: kiedy na nasze koszulki wróci Tele-Fonika ;) |
Zaczniemy wygrywać jak pożegnamy amatorów w klubie.
|
Terminarz chyba każdy ma finalnie taki sam :D Oczywiście inaczej się gra z Chrobrym w gazie a inaczej z Chrobrym w dołku ale to jest szczegół. Raz się trafi mocny Chrobry a raz słabszą Lechię czy Odrę. Nieważne.
Jesteśmy chujowi i o tym świadczy średnia pkt w każdym sezonie, zdobywana od 5 lat. Oczywiście serce by chciało aby nagle po zmianie trenera czy przyjściu jakiegoś piłkarza, czy po jakimś tweecie Królewskiego nagle Wisła zaczeła wszystko wygrywać i by miała średnią 3,0 ale to nie bajki, tylko życie. Jak punktujemy około 1,4 na mecz czy 1,6 na mecz, to plus minus można taką średnią z pozostałych meczów wyciągnać i doliczyć ile pkt uzbieramy na koniec sezonu. A oszukiwanie się, że tu Lechia gra z Arką jeszcze, a później z nami hohohooo, co to będzie. To będzie, że Lechia idzie swoim rytmem i średnią i nam ucieka sukcesywnie, a my idziemy swoją i spadamy. To będzie, że jeszcze się nikt w tym klubie nie nauczył, ze trzeba w każdym meczu zapierdzielać, a nie się skupiać na jakiejś iluzji, że za rok gramy z Lechią i wtedy wszystko się odwróci bo my to z nimi wygramy wtedy. Ale przede wszystkim to trzeba przestać tworzyć cyrk i zacząć profesjonalnie rządzić klubem, bo jak kopacz x miał powiedziane (NAKŁAMANE), że przychodził do klubu grać w piłkę, a nagle się okazało, ze wylądował w cyrku, to nie dziwię się żadnemu z nich, że grają gorzej niż potrafią. |
https://i.ibb.co/QjBb0hX/tab.jpg
stało się wypadliśmy już nawet ze strefy barażowej przegrany w meczu w Płocku może już ostatecznie pożegnać sie z bezposrednim awansem i całkiem mocna spiąc dupe żeby dobry start w barażach wywalczyć |
Awans bezpośredni to pożegnaliśmy nie z motorem tylko tydzień wcześniej w meczu z chrobrym. To miejsce w barażach uprawniające do gry dwóch meczów na własnym stadionie to mit - odkąd są baraze w 1 lidze to z 3 miejsca jeszcze żadna drużyna nie awansowała.
|
Eeee chyba awansowała...Nie chce mi się sprawdzać ale rok temu była rozkmina
Sprawdziłem,Warta 19/20 |
Cytat:
Sezon 19/20 Warta awansowała po barażach z 3 miejsca. Dotychczas były 4 edycje baraży i awansowały z nich drużyny z miejsc 3, 4, 5, i 6. Odpowiednio Warta, Korona, Puszcza i Łeczna A awans przegraliśmy bezpośredni realnie na jesień. Mając tyle wyjazdów na wiosnę trzeba było mieć przynajmniej 2-3 pkt przewagi nad 3 zespołem żeby nie mieć spiny o każdą jedna stratę punktów. |
nie żaden mit , tzn może statystycznie tak to wygląda , ale akurat w NASZYM przypadku gra u siebie to zdecydowany atut
|
Za Rudego to nie wiem, nie wiem. 3 mecze i 2 w.......e w lidze:D
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl