![]() |
Jeżeli Szot za Jarocha to Tachi z Sapałą wręcz muszą zagrać, bo inaczej przewaga centymetrów Puszczy bedzie miażdżąca.
A oni wolny z połowy boiska konczą wrzutką w pole karne. U nas Łasicki nie jest orłem w pojedynkach powietrznych, Moltenis trochę lepszy. A reszta to już wzrostem nie grzeszy. |
jak dla mnie to Jaroch skończył już sezon.. czasu nie wiele a diagnoza brzmiała poważnie, nie wierzę w nasz sztab medyczny
|
Już są! Wideo kulisy - niepublikowane nigdzie indziej smaczki, zakulisowe rozmowy, ujęcia z wiślackiej szatni, przemowa Radka Sobolewskiego i wiele więcej z meczu Górnik Łęczna 0-3 Wisła:
https://www.youtube.com/watch?v=92VJlk-7v00 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl