Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   32 kolejka, Podbeskidzie - Wisła Kraków, 20 maj 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10880)

Karherop 23.05.2023 10:38

Wielu to pewnie umknęło, ale po meczu z PBB:

Bramki z gry (bez karnych)
Angel Rodado - 8 - bramek z gry, gol co 259 min
Luis Fernandez - 12 - bramek z gry, gol co 183 min

To już nie jest taka przepaść jak była chociażby do kwietnia. Potem Rodado strzelił 5 bramek w 8 spotkaniach.

Gdzieś chyba na forum była dyskusja czy Rodado przebije 10 bramek w sezonie i wiele wskazuje na to że tak (jesli będą baraże to już na pewno).

Widać że nawet marnowane sytuację go napędzają. Czy to będzie napastnik na esa? Takie tuzy jak Śpiaczka czy Angielski były uznawane za snajperów to Rodado ma nim nie być? Jest jeszcze w wieku w którym może się ciagle rozwinąć.

sandomingo 23.05.2023 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601778)

Gdzieś chyba na forum była dyskusja czy Rodado przebije 10 bramek w sezonie i wiele wskazuje na to że tak (jesli będą baraże to już na pewno).

Hmmm. Na pewno? Czy ja wiem.
Gol co 259 minut. Pozostało 4 mecze, licząc bez dogrywek to 360 minut.
Rodado na 2 bramki potrzebuje 518 minut, więc spokojnie może się nie wyrobić.

Karherop 23.05.2023 11:41

Jeśli wziąć poprawkę tylko na wiosnę to strzela co 186 minut. Jeśli liczyć tylko od przerwy na kadrę (1 kwietnia) to co 110 minut.

Ewidentnie wziął w końcu strzelanie bramek na swoje barki. Jestem optymistą co do jego dalszego strzelania.

Smok 23.05.2023 13:19

A jesli wziąć pod uwagę ostatni mecz, to co 25 minut...........



Taki żarcik :rotfl:

wolfy 23.05.2023 13:30

Od dawna bronię Rodado przed histerykami. Jego grzechy główne to to że nie jest Maciejem Żurawski albo Tomaszem Frankowskim za półdarmo i że ściągnął go Brzęczek. Podejrzewam nawet że to drugie najbardziej rozpala żółć wielu osób w przełyku.

Pomijając nienawiść i paranoję którą najlepiej na żywca zaprezentował nam skarabeus w wątku o Błaszczykowskim (gdzie nie napisał o plotkach to skłamał) - Rodado nie jest egzekutorem. To jest koleś który gra na całej szerokości boiska, pressuje, podaje, zgrywa a dopiero na końcu strzela. Czasem zagra na skrzydle a na środek wbiegnie Mula bądź Villar, zwykle gra krótkie podania z Fernandezem, czasem to on wypuszcza Luisa w alejkę, czasem to on wbiega, czasem grają jako para napastników - w ramach jednego meczu. To jest atut, nie wada.

A że koleś z takimi zarobkami i który przyszedł za darmo (czy jakieś grosze) nie strzela 20-tu goli na sezon? Trzeba być skończonym idiotą żeby tego nie zrozumieć. W odróżnieniu od Junci czy Muli których defektem jest zdrowie - on po prostu nie ma super wykończenia i chłodnej głowy. Gdyby miał - nigdy by tu nie trafił. Naprawdę - tak trudno zrozumieć? To jest jakaś fizyka kwantowa że kompletni napastnicy z Hiszpanii nie idą do pierwszej ligi polskiej?

Niestety, sieroty po Cupiale żyją i mają się świetnie, ale to nie ten czas i nie te warunki. Rodado to kozak jak na pierwszą ligę.

Greg25 23.05.2023 14:49

Dobre sobie...
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1601637)
Jedyne co umiesz to obrazac :-) typowe kiedy ktos na twoim poziomie nie potrafi odpowiedziec na rzeczowe argumenty :-)
Nie boli mnie to wolfy, po prostu taki jestes :-) trzeba ci wybaczyc chlopie :-)

:rotfl: rzeczowe argumenty... Jedyne co potrafisz, to srać we własne gniazdo, jak wielu tutaj obsrywać legendy Wisły Kraków, ba nawet dostało się kiedyś Bogu ducha winnej wnuczce legendy, Karolinie Kawuli, że niby przez nią nic się w Wiśle nie klei!

Że niby Kuba uwłaszczył się na majątku Wisły, pościągał swoją rodzinę, kupił klub za złotówkę i dorobi się na tym fortuny...?!!! Wywlekanie jakichś rzekomych sytuacji z przeszłości, które są tylko niczym nie popartymi plotami pseudo dziennikarzyn?!!!

Cenicie ludzi własną miarką, bliska ciału koszula!!! Tak mogą się wyrażać tylko prowincjusze, może potomkowie milicji i ubeków, ludzie totalnie pozbawieni zasad i honoru!!!

Poziom Koalika, o którym myślałem kiedyś, że jest smrodem, który został po Cupiale, dziś raczej skłaniam się do tezy, że jest czymś, co Cupiałowi wypadło z nogawki, kto wie może kiedyś był nawet jego oficerem prowadzącym... Dobrze prawię Kolaliku...? :>

krysztal 23.05.2023 15:29

A daj spokój Jurek,tak się tego twojego bratanka uczepili jakby im co najmniej siostry przeleciał....

sevenheaven 23.05.2023 21:57

Wystarczy posłuchać co mówią piłkarze, np. Szot ostatnio w wywiadzie stwierdził, że Rodado to jest top3 jeśli chodzi o piłkarzy w kadrze, docenił go za to głównie jak pracuje dla drużyny, w obronie, jak presuje.. tacy gracze też są potrzebni w kadrze, ale nie jest to typ egzekutora i nigdy nie będzie

Karherop 24.05.2023 07:39

Wystarczy że dasz mu wykonywać karne i już z automatu będzie miał nie 8 a 16 bramek (albo i 18, bo karnych mieliśmy w tym sezonie 10, z czego jeden przestrzelony, a jeden wykonywał Żyro).

Wielu napastników cofa się do rozegrania a i tak potrafi nabijać dziesiątki bramek. Grunt to mieć sytuacje, a Rodado je ma.

W marnowaniu sytuacji to przypomina Brożka z najlepszych czasów.

sandomingo 24.05.2023 07:44

Przypomnę, że Rodado zmarnował karnego w Pucharze Polski z Puszczą.
Czyli na tą chwilę w Wiśle bilans karnych Rodado: 0/1

Porównanie Rodado do Brożka...no nie, naprawdę...

Arkadiusz.Czerepach 24.05.2023 08:21

no techniki Brozkowi troche brakuje w tym porównaniu, fakt

Karherop 24.05.2023 08:22

Porownalem jeden element, czytanie ze zrozumieniem się kłania...

Jakbyś sobie odświeżył temat o sezonie 2006/2007 to byś poczytał jak ludzie wyrzucali Brożka z klubu za swoje zmarnowane sytuacje.

Łaska kibica na pstrym koniu jeździ

Arkadiusz.Czerepach 24.05.2023 08:40

nie piszesz do mnie


ja pamietam tamten sezon

Brożek swoją indolencją zwolnił Petrescu

wolfy 24.05.2023 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1601797)
Wystarczy posłuchać co mówią piłkarze, np. Szot ostatnio w wywiadzie stwierdził, że Rodado to jest top3 jeśli chodzi o piłkarzy w kadrze, docenił go za to głównie jak pracuje dla drużyny, w obronie, jak presuje.. tacy gracze też są potrzebni w kadrze, ale nie jest to typ egzekutora i nigdy nie będzie

Bo Rodado jak na nasze warunki to kawał piłkarza. Jakby jeszcze był snajperem to - tak jak wcześniej napisałem - by tu nie grał.
Nie jedną jeszcze setkę zmarnuje, jak zresztą każdy napastnik na tym poziomie.
Jedna ważna rzecz którą już zasygnalizowałem - zero opuszczonych meczy...

Karherop 24.05.2023 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601807)
nie piszesz do mnie


ja pamietam tamten sezon

Brożek swoją indolencją zwolnił Petrescu

Nadpisalsś się zbyt szybko.

PS. Gdzie nowy temat meczowy?!

krysztal 24.05.2023 10:18

Ale pamiętacie,że gramy w pierwszej lidze?Kojarzycie na pewno,że stawce strzelców przewodzi 23 letni no-name który jeszcze nigdy nosa ponad pierwszą ligę nie wyściubił?Nie umknęło też pewnie waszej uwadze,że po 15 goli mają 35 letni Biliński czy Goku który chyba wcześniej granicy 5 bramek w sezonie nie przekroczył.

Patryko 24.05.2023 10:43

Nikt się tutaj raczej nie podnieca bramkami w I lidze, okno wystawowe i w miarę miarodajna weryfikacja jest piętro wyżej.

Jeśli Rodado strzeli w Ekstraklasie z 15 bramek i dołoży do tego kilka asyst, to bez problemu znajdzie sobie klub w mocniejszej lidze. Cały czas jest jeszcze młody.

sevenheaven 24.05.2023 12:14

To samo ludzie pisali o Fernandezie.. przed sezonem pisałem, że strzeli min. 15 goli i należy go zostawić to wiele osób mnie wyśmiało :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl