Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

marcinarsenal 31.08.2008 17:55

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/200...bb_468x338.jpg



Taki śmieszny :rotfl: (dla niewiedzących: to ten łysy pan w środku)


ja proszę o głupie zdjęcie kasi cichopek, bo jej nie lubię :P

Kobieta_Wislak 31.08.2008 17:57

no to ja jakąś ładną Kibickę Wisły - na trybunie :))))

zlotowa92gdansk 31.08.2008 18:07

http://s24.pl/img/auto2/LM_Wisla_Barcelona_24.jpg


;)

Proszę o zdjęcie Wernera Licki na łąwce trenerskiej Wisły ;)

marcinarsenal 31.08.2008 18:16

http://ts-wislakrakow.webpark.pl/liczka.jpg

Chyba nie musi siedzieć , czy musi :P ?

Ja proszę kanapkę z szynką

Lunar 31.08.2008 18:28

http://www.counterfeitimage.com/_ima...Sandwich_A.jpg

I jeszcze bułka na deser jeśli za mało szynki. :D

http://www.buckinghambbq.com/images/...m_sandwich.jpg

Proszę zdjęcie japońskiego zespołu heavy metalowego.

Kobieta_Wislak 31.08.2008 20:48

a ja poproszę zdjęcie żółtej taksówki w NY :)

Etiop 31.08.2008 21:14

http://lh6.ggpht.com/_HErhrAyQ3Sc/R-...M/P1000395.JPG

Poproszę o zdjęcie Macieja Szczęsnego w barwach Wisły.

simone 31.08.2008 21:22

http://www.dziennik.pl/files/archive...025_59661l.jpg

To ja bym chciał fotkę z budowy wieży Eiffla.

Kobieta_Wislak 31.08.2008 21:25

to ja poproszę jajko na miękko

Boro1906 :) 31.08.2008 21:31

http://www.digitalphoto.pl/foto_gale..._2007-0144.jpg

A ja poproszę zdjęcie naszego stadionu z lotu ptaka !

Ja_Kibic 31.08.2008 21:35

Jajko

prosze o jakis fajny budynek w Berlinie

Kobieta_Wislak 31.08.2008 21:39

ja w takim razie poprosze jajecznicę

Ja_Kibic 31.08.2008 21:42

Jajecznica poczatek

Jajecznica final wersja :P


prosze o ladnego kotka :)

Kobieta_Wislak 31.08.2008 21:55

to ja poprosze wspomiane zdjecie stadionu (naszego oczywiście) z lotu ptaka

piter116 31.08.2008 22:13

http://wislakrakow.com/www/picture/2...a1a8ffa428.jpg
:)
Poproszę zdjęcie kibicki Cracovii, która była pokazywana na początku dzisiejszego meczu:P

mari339 01.09.2008 18:13

http://strefa.straszne.pl/fotogaleri...129_resize.jpg

może to nie ona ale masz, a ja poproszę o fotkę beagle

Kobieta_Wislak 01.09.2008 18:18

ja poprosze zdjecie kibica Wisły który ma pomalowaną całą twarz w kolorach Wisły

simone 01.09.2008 21:58

Robicie burdel w tym temacie, po to ktoś ustalił kiedyś zasady żeby ich przestrzegać! Czy naprawdę wielkim problemem jest zajrzeć na pierwszą stronę (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=1085) i się z nimi zapoznać... ?!

piter116 wkleja fotkę mimo, ze uprzedził go Ksawery (post 602), potem zamiast stadionu daje makietę z "lotu ptaka"

dymek_nhs wrzuca sobie co chce

marcinarsenal zamiast jednej fotki grafa ŚWL wrzuca dwa oddzielne ŚW i L albo nie odróżnia siedzącego od stojącego Liczki

Kobieta_Wislaka prosiłem o zdjęcie z budowy wieży Eiffla, Ty tymczasem wrzucasz kolorową fotkę z jakiejś renowacji (najprawdopodobniej z lat 80, wieże zaś zaczęto budowac 1887 roku, widać różnicę między tym co znalazłem- http://upload.wikimedia.org/wikipedi...our_eiffel.JPG a tym co wrzuciłaś), potem nabijasz posta pod postem, istnieje taka opcja jak edytuj post

Powyższe przykłady to tylko kilka ostatnich stron, mam zatem propozycję zacznijmy od zera, niech ktoś rzuci jakieś nowe zlecenie.

michu-k 01.09.2008 22:06

No to zaczynamy.

Nasz piękny Kraków nocą poproszę.

TKNW 01.09.2008 22:19

http://www.dobrakomorka.pl/photo/son...on-w660-00.jpg
http://www.cracow.come2europe.eu/img...la_jubilat.jpg

ja poprosze zdjęcie dziewczyny z filoetowymi włosami

michu-k 01.09.2008 22:21

http://bi.gazeta.pl/im/6/1904/z1904916X.jpg

Racowisko na Reymonta.

TKNW 01.09.2008 22:28

http://www.legialive.pl/zdjecia/ns14_wisla3.jpg

myszkę od komputera

michu-k 01.09.2008 22:32

http://www.tech-blog.pl/pliki/myszka_komp-real.jpg

Zielony banan.

simone 01.09.2008 22:41

http://www.naszecytrusy.pl/bananowie...37;20banan.jpg

Skoro o racowiskach wspomniano to chętnie zobaczyłbym jakieś z Gdańska.

piter116 01.09.2008 22:43

http://fotylechii6.w.interia.pl/foty/Lg-Et6.jpg
Ja poproszę Macka Maleńczuka.

michu-k 01.09.2008 22:45

http://img.interia.pl/facet/nimg/fac977059.jpg

Eva Angelina dla kontrastu, tylko cenzuralne :-)

Kobieta_Wislak 01.09.2008 22:47

włoska plaża

Kurt 01.09.2008 22:50

http://joe70.files.wordpress.com/2008/03/plaza.jpg
A plaża jest w Rimini ;) po 3 razach wreszcie się dopchałem ;) widzę że zabawa zrobiła się popularna ;)

Zdjęcie Ronaldinho z meczu Milan - Bologna

gris 01.09.2008 23:27

http://i2.cdn.turner.com/cnn/2008/SP...ldinho2.gi.jpg


Wiślacki tatuaż jakiś chętnie zobacze

Kobieta_Wislak 02.09.2008 01:58

poproszę piegi na nosie

atbb 02.09.2008 02:00

http://img512c.imageshack.us/img512/...i1kopiakx3.jpg

Marek Zieńczuk w koszulce Lechii Gdańsk

Kobieta_Wislak 02.09.2008 19:00

http://i34.tinypic.com/5miv0x.jpg
a ja chcę ręcznik ze wzorem - truskawki

Jazda 02.09.2008 19:34

Masz gruszke,cytryne i jablko gratis!!!!!!! http://www.lambfield.com/photo/1263.jpg
to jA poprosze fajn,a "pupę" =P

pio 02.09.2008 19:44

http://i34.tinypic.com/33mwdvo.jpg

anioł dziewczynę poproszę :)

TSman 02.09.2008 20:00

1 Załącznik(ów)
Załącznik 801

ja za to poprosze piwo OKOCIM O.K. BEER

Kobieta_Wislak 02.09.2008 20:05

http://i34.tinypic.com/okohg3.jpg

zielone porzeczki :)

kubawislak 02.09.2008 20:14

http://plfoto.com/mini/661080.jpg
To aj poproszę Kube Błaszczykowskiego w koszulce jeszcze tu wrócę, czy jakoś tak. ;););) Miał ją jak się z nami żegnał.

palon 02.09.2008 20:53

1 Załącznik(ów)
http://i38.tinypic.com/258pbvl.jpg

Twarz Dolhy judasza po pamietnym meczu na R22:evil:

FajQ 02.09.2008 21:36

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...1/rzepa/27.jpg
Nie wiem czy o takie ci chodzi ale jak dobre to ja prosze zdjęcie labradora koniecznie biszkoptowego:P

Prezydentowa 02.09.2008 21:45

http://petsfact.com/images/Labrador-Retrieve.gif



jak już przy zwierzakach jesteśmy to białego kota poproszę. Całego białego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl