![]() |
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/200...bb_468x338.jpg
Taki śmieszny :rotfl: (dla niewiedzących: to ten łysy pan w środku) ja proszę o głupie zdjęcie kasi cichopek, bo jej nie lubię :P |
no to ja jakąś ładną Kibickę Wisły - na trybunie :))))
|
http://s24.pl/img/auto2/LM_Wisla_Barcelona_24.jpg
;) Proszę o zdjęcie Wernera Licki na łąwce trenerskiej Wisły ;) |
http://ts-wislakrakow.webpark.pl/liczka.jpg
Chyba nie musi siedzieć , czy musi :P ? Ja proszę kanapkę z szynką |
http://www.counterfeitimage.com/_ima...Sandwich_A.jpg
I jeszcze bułka na deser jeśli za mało szynki. :D http://www.buckinghambbq.com/images/...m_sandwich.jpg Proszę zdjęcie japońskiego zespołu heavy metalowego. |
a ja poproszę zdjęcie żółtej taksówki w NY :)
|
http://lh6.ggpht.com/_HErhrAyQ3Sc/R-...M/P1000395.JPG
Poproszę o zdjęcie Macieja Szczęsnego w barwach Wisły. |
|
to ja poproszę jajko na miękko
|
http://www.digitalphoto.pl/foto_gale..._2007-0144.jpg
A ja poproszę zdjęcie naszego stadionu z lotu ptaka ! |
|
ja w takim razie poprosze jajecznicę
|
|
to ja poprosze wspomiane zdjecie stadionu (naszego oczywiście) z lotu ptaka
|
http://wislakrakow.com/www/picture/2...a1a8ffa428.jpg
:) Poproszę zdjęcie kibicki Cracovii, która była pokazywana na początku dzisiejszego meczu:P |
http://strefa.straszne.pl/fotogaleri...129_resize.jpg
może to nie ona ale masz, a ja poproszę o fotkę beagle |
ja poprosze zdjecie kibica Wisły który ma pomalowaną całą twarz w kolorach Wisły
|
Robicie burdel w tym temacie, po to ktoś ustalił kiedyś zasady żeby ich przestrzegać! Czy naprawdę wielkim problemem jest zajrzeć na pierwszą stronę (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=1085) i się z nimi zapoznać... ?!
piter116 wkleja fotkę mimo, ze uprzedził go Ksawery (post 602), potem zamiast stadionu daje makietę z "lotu ptaka" dymek_nhs wrzuca sobie co chce marcinarsenal zamiast jednej fotki grafa ŚWL wrzuca dwa oddzielne ŚW i L albo nie odróżnia siedzącego od stojącego Liczki Kobieta_Wislaka prosiłem o zdjęcie z budowy wieży Eiffla, Ty tymczasem wrzucasz kolorową fotkę z jakiejś renowacji (najprawdopodobniej z lat 80, wieże zaś zaczęto budowac 1887 roku, widać różnicę między tym co znalazłem- http://upload.wikimedia.org/wikipedi...our_eiffel.JPG a tym co wrzuciłaś), potem nabijasz posta pod postem, istnieje taka opcja jak edytuj post Powyższe przykłady to tylko kilka ostatnich stron, mam zatem propozycję zacznijmy od zera, niech ktoś rzuci jakieś nowe zlecenie. |
No to zaczynamy.
Nasz piękny Kraków nocą poproszę. |
http://www.dobrakomorka.pl/photo/son...on-w660-00.jpg
http://www.cracow.come2europe.eu/img...la_jubilat.jpg ja poprosze zdjęcie dziewczyny z filoetowymi włosami |
|
|
|
http://www.naszecytrusy.pl/bananowie...37;20banan.jpg
Skoro o racowiskach wspomniano to chętnie zobaczyłbym jakieś z Gdańska. |
http://fotylechii6.w.interia.pl/foty/Lg-Et6.jpg
Ja poproszę Macka Maleńczuka. |
|
włoska plaża
|
http://joe70.files.wordpress.com/2008/03/plaza.jpg
A plaża jest w Rimini ;) po 3 razach wreszcie się dopchałem ;) widzę że zabawa zrobiła się popularna ;) Zdjęcie Ronaldinho z meczu Milan - Bologna |
|
poproszę piegi na nosie
|
|
|
Masz gruszke,cytryne i jablko gratis!!!!!!! http://www.lambfield.com/photo/1263.jpg
to jA poprosze fajn,a "pupę" =P |
|
1 Załącznik(ów)
|
|
http://plfoto.com/mini/661080.jpg
To aj poproszę Kube Błaszczykowskiego w koszulce jeszcze tu wrócę, czy jakoś tak. ;););) Miał ją jak się z nami żegnał. |
1 Załącznik(ów)
|
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...1/rzepa/27.jpg
Nie wiem czy o takie ci chodzi ale jak dobre to ja prosze zdjęcie labradora koniecznie biszkoptowego:P |
http://petsfact.com/images/Labrador-Retrieve.gif
jak już przy zwierzakach jesteśmy to białego kota poproszę. Całego białego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl