![]() |
Wiadome że Sobol obejmie jak ma na to papiery.
|
Cytat:
|
My już mamy katastrofę. Okazało się, że brakuje budżecie kasy... Były cięcia, wielkie rozkminy, podobno było tak dobrze finansowo i nagle się okazalo, ze kilkanascie baniek brakuje...
Po drugie i co najważniejsze, kolejny pomysł trio i pragnienia forumowych ekspertów się nie sprawdziły, można nawet powiedzieć, że pomysł z Brzęczkiem liczymy od tego sezonu, bo w tamtym przyszedł na szybko. W lipcu mieliśmy więc nowe rozdanie, Wuja zaczynał od zera i miało zacząć to żreć. Wytrzymał ten projekt z Wująąą trenerem, MENEDŻREM 2 miesiące. Co teraz wymyśli nasz zarząd, co za pomysł? - który będą popierać ślepi poplecznicy? No niestety, po dwóch miesiącch Wuja okazał się zły i pomysł z funkcja wszechmogącego menedżera też okazał się nietrafiony, szyny też były złe, podwozie też było złe... Już nawet ciężko się z tego smiać. Tu już raczej robi się żal Kuby, trio, Brzęczka, szkoda, że aż tak im nic nie wyszło. |
Cytat:
AHA i z jakiego Górnego Śląska?? Co to ma za znaczenie skoro był szanowaną postacią w Legii.... To już się nie liczy w jakim ktoś klubie pracował tylko miejsce urodzenia? :) (Po sześciu latach spędzonych przy Łazienkowskiej, Maciej Kowal żegna się z warszawskim zespołem) Nieważne, że większość kariery spędziłeś w jednym klubie... ważne że urodziłeś się 50km w lewo i już jesteś skreślony :D --->>> w sumie masz rację: GŁOWACKI URODZIŁ SIĘ W POZNANIU i został zwolniony.... nie no BZDURY, BZDURY i jeszcze raz niewyobrażalne BZDURY , już chyba lepsza ta teoria z fermentem. Pasieczny, Gula, Dawid, Kuba --> pół układ rodzinny, potem : Wujek, Dawid, Kuba UKŁAD RODZINNY, teraz został sam Kuba, dał na prezesa osobą, której ufa czyli Nowaka, Dawida nie ma, Wujka też... To jaka teraz śpiewka będzie z tym nepotyzmem?? Co nowego wymyślicie? Aha będzie powrót do: " TRIO amatorzy, nieudacznicy"... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dla mnie jedynym wytłumaczeniem dlaczego brakuje jest ujęcie w planowanym budżecie kasy która miała spływać za sprzedanych zawodników.Bo gdzie niby mieli by nie doszacować wpływów jeśli nawet frekwencja jest zdecydowanie wyższa niż zakładano
|
Jeśli idziemy wg klucza wiślackości to coś mi się wydaje, że Łobo jest na wylocie w Miedzi..... :p
|
Cytat:
|
Sobol to kiepski pomysł. Choć chciałbym się mylić. Podobnie jak się myliłem że Brzęczek pociągnie zespół w 1 lidze (po pierwszych kolejkach wiele na to wskazywało)
Jakbym miał wybierać z tego co jest to rozsądek podpowiada: 1. Urban 2. Banasik W tej kolejności. Innych wolnych i dostępnych brak. Na eksperymenty nie ma czasu. |
Radosław Sobolewski poprowadzi poniedziałkowy trening.
- www.instagram.com/wislakrakowsa PS. Jeszcze Kmiecika brakuje ;D Chyba nic się nie zmieni, wciąż ten sam sztab szkoleniowy , sztab medyczny , psycholog, od ponad 3 lat wymieniany tylko trener, co niewiele daje, bo stary układ ma się cały czas dobrze. |
Cytat:
|
Nalezy zatrudnic trenera gwarantujacego srednia minimum 3pkt/mecz. Dziekuje za uwage.
|
ja osobiście utraciłem już wszelkie nadzieje na poprawę sytuacji, nawet przestałem się przejmować. Niech zostawią sobola nawet i na 10 lat do momentu aż JB zrobi kurs UEFA PRO i sam obejmie stery XD temu klubowi już nie da się kibicować, nawet nie da się za bardzo przejmować tym co się dzieje, pozostało tylko kręcenie beki XD
|
Cały sztab jest do wyczyszczenia, od dobrych kilkudziesięciu miesięcy nasi piłkarze nie rozwijają, a zwijają swoje umiejętności. Taki Pan Kmiecik to już powinien siedzieć sobie za biurkiem popijąc kawkę i obrabiając jakieś dokumenty Wisły... Dyja, Salwin... szkoda gadać, skończy się pewnie na Radku Sobolewskim i będzie po staremu.
|
Ja byłbym za jakimś fachowcem z 2 Bundesligi, czy nawet 3 Bundesligi, tam trenują ludzie z innej bajki u nas w Polsce to sami wuefiści poza Papszunem...
|
Jeśli mamy zastąpić Brzęczka Sobolem do końca rundy, to ja osobiście takiego ruchu totalnie nie rozumiem. To jest trener porównywalny lub gorszy od Jerzego, do tego poniekąd współodpowiedzialny za obecną sytuację jako asystent.
Ja również optowałbym za czystką w sztabie: Pan Kmiecik na jakieś honorowe stanowisko (ambasador?), Sobolewski wolna ręka w poszukiwaniu klubu, cały sztab medyczny powinien dostać dyscyplinarki za to, co się od lat odpierdala w kwestii zdrowia piłkarzy. |
Cytat:
:D nie ma co komentować mitologii, ja nie znam faktów od środka, wiele informacji na zewnątrz wychodzi pod publiczkę lub ZNIEKSZTAŁCONYCH - na podstawie zlepka takich "faktów" równie dobrze można oszacować właściwą liczbę ofiar drugiej wojny światowej... Obidziński... ma swoich psycho-fanów, ma również przeciwników. Ja nie łykam takich bajek pisanych patykiem po kałuży... Można sobie gdybać i układać scenariusza na 100 różnych sposobów. Obidziński się skończył i poszli po bandzie amatorsko zatrudniając Gulę i Pasiecznego, będąc jednocześnie hermetycznymi (oblężoną twierdzą) - a nie ten argument już nie za bardzo pasuje, to trzeba bić w "zmianę co pół roku" :D NIEEEE... JA WYSIADAM.... I Ty się powołujesz na LOGICZNE MYŚLENIE ?? Teraz doczytałem ten kwiatek: " śmieszne wywalenie Hyballi, obsmarowanie go w mediach żeby był pretekst do zwolnienia" -->czyli wychodzi na to, że jakby go nie obsmarowali w mediach to nie dałoby się go wywalić, bo potrzebowali pretekst, a bez pretekstu się nie da :D Wystarczającym argumentem były np WYNIKI (pierwszy lepszy przykłąd z brzegu), a nie jakaś mania obsmarowywania. Co za wierutna bzdura pozbawiona jakiegokolwiek sensu logicznego? Zero spójności logicznej. W innym klubie przedstawiali hyballe jako wykręczaca sutków i co? Boże jakby takie coś wyszło od nas z szatni to byłaby niewyobrażalna nagotka tych od "logicznego wyciągania wniosków", woda na młyn. Tryb "zgnilizny" ON (włączony - z j.angl. :D ) |
Cytat:
Ale to chyba chodzi o to, że nikt Brzęczka nie zwalniał tylko sam podał się do dymisji więc w tym przypadku wchodzi asystent i kontynuuje myśl szkoleniową :D |
Nie ma czym się podniecać, gdyż problem jest głębszy niż tylko w osobie trenera. Problemem Wisły jest to, że rządzi nią banda dyletantów, która do tego zrobiła z klubu prywatny folwark przyjacielsko - rodzinny, plus do tego mamy do czynienia z nieudolną polityką transferową, w ramach której sprowadza się zawodników nie pasujących do siebie stylem gry i do tego słabych piłkarsko, a do tego dochodzi jeszcze kiepski sztab szkoleniowy, gdzie duża część jego członków jest głównie dlatego, bo są legendami klubu (np. Kmiecik). Co do Brzęczka, to wcale bym się nie zdziwił, gdyby teraz oficjalnie dostał posadkę dyrektora sportowego. Jak mówiłem wielokrotnie, Brzęczek jest trenerskim nieudacznikiem, który nie ma żadnych sukcesów (ciężko za takowe uznać 5. miejsce z Wisłą Płock), do dziś nie potrafię zrozumieć jak on mógł zostać selekcjonerem w reprezentacji. Każdy inny trener, po takim bilansie jaki miał tzw. Wuja wiosną, zostałby zresztą zwolniony już latem ... Jeżeli chodzi o nowego trenera, to bardzo możliwe, że w pierwszych meczach będzie miała miejsce trochę lepsza gra i wyniki, ale na dłuższą metę najprawdopodobniej niewiele się zmieni i za pół roku znów będzie miała miejsce zmiana szkoleniowca. Przypominam, że za poprzedników, tj. Stolarczyka, Skowronka, Hyballi, Guli tak właśnie było, więc widać wyraźnie, że problem leży gdzie indziej.
|
Cytat:
Ale żeby była jasność - uważam go za dobrego specjalistę, którego odejścia szkoda. Mam wrażenie, że to był jeden z tych nielicznych okresów (wliczając czasy Cupiała), kiedy bramkarze się w Wiśle rozwijali. Trio/Kuba podejmowali też dobre decyzje i parę razy naprawdę zatrudnili profesjonalistów. Nie zmienia to jednak oceny całościowej. To nie logika formalna, gdzie wyjątek obala regułę, tylko ocena co dominowało. Cytat:
|
Lucjusz za logike to sie nie bierz ;)
|
Cytat:
Hyballe wywalili bo układ koleżeński chciał zniszczyć :D |
Cytat:
Mam prośbę do Ciebie, daj tutaj podyskutować ludziom którym rzeczywiście zależy na tym klubie. A jak chcesz polizać wora błaszczykowskiemu to możesz to robić w innym miejscu. |
Geniuszu :D Skoro odpisujesz na te wysrywy to jednak je przeczytałeś. BRAWO ! Coś jeszcze mądrego?
Przerażające jest to, że ludzie nie mają swojego zdania, tylko przeczytają gdzieś jakieś hasełko "hermetyczność, nepotyzm" i będą tak klepać bez refleksji bo fajnie brzmi i w sumie to może pasuje. Kolejny genialny argument: kiełbaski sprzedaje firma z Częstochowy, uj tam że zielony smok czy jak to tam się zwało dawał ciała po całej linii. Nie liczy się zmiana in plus, tylko to że z Częstochowy :D Odkupuj udziały kozaku będziesz sobie swój folwark tworzył :D A jak chcesz polizać wora KOALIKowi to możesz to robić w innym miejscu. Ja to widzę tak: OBIDZIŃSKI rzucił ku uciesze gawiedzi hasło "HERMETYCZNOŚĆ, OBLĘŻONA TWIERDZA" i swołocz powtarza to bez pomyślunku mimo, że ma dużo faktów, które przeczą tej teorii. |
Lucjusz, to ile tych Brzęczków jest do obejmowania posady trenera, że mieli już zamiast Hyballi i Guli zatrudnić Jurka nr 1, nr 2 a teraz obecny co poleciał byłby już Jurkiem nr 3?
Jak Ty nie widzisz jaka w klubie jest patologia i się jeszcze jak głupi śmiejesz to ja... W tym klubie na stanowiskach utrzymują się tylko koleżcy, a kto nie koleżka, legenda, rodzina albo nie liże wszystkich z układu rodzinno-przyjacielskiego po jajach, to szybko wypada z układanki, szybko staje się winny i takiej osobie dupsko obsmarowują - Obidziński, Hyballa, Pasieczny-Gula. Niech może ktoś z rodziny coś powie na temat pracy Dawida i Jurka. Bo to najgorsze miernoty jakie w tym klubie były a wychodzi na to, że są najmniej winni. Tak, własnie to świadczy o hermetycznym środowisku. Zamykają się w swoim zajebistym gronie. A jak przyjmą kogoś z zewnątrz to nie ma problemu go zwolnić albo dupę obrobić w mediach. Tak się własnie kończą takie układy rodzinne i nepotyzm. Z Hyballą to nie wiem czy głupiego udajesz. Pod tym gościem najpierw kopano dołki. Nasz super właściciel Kuba był w szatni, wiedział co się w szatni dzieje, wiedział jaki jest Hyballa i zamiast go wyjebać, bo jest właścicielem to najpierw zrobiono jakiś cyrk z transparentami, artykułami w mediach itp Dopiero jak złe wyniki pozwoliły na zwolnienie to go zwolnili. Pomijam fakt, że oni przecież specjalnie grali na wyjebanie jego, obrazili się jak ....eczki, bo Niemiec (i nie ważne, że czubek) miał swoje zdanie, woleli bronić lenistwa niż pracy oraz legendy, która nic nie robi w tym klubie (Pana Kmiecika). Dla mnie, to był taki moment przełomowy w Wiśle, który przypieczętował ten moralny upadek, po tym jasno się okazało, że najleży lizać dupsko temu komu powinno się to robić, siedzieć cicho bo będą problemy i że nie liczy się praca, rozwój, tylko kombinacje i układziki. I dokładnie od tego momentu, czarnej serii, która służyła do zwolnienia Guli jesteśmy pośmiewiskiem jeśli chodzi o organizację klubu oraz wyniki sportowe. Upadliśmy można powiedzieć z dnia na dzień. Po Hyballi był już Gula i Brzęczek, obaj trenerzy nie dali nawet cienia nadziei, że będzie lepiej (nie było żadnego fajnego okresu w grze). Ale ja wiem, że dla Ciebie to będzie wymyślanie głupot na siłę :D PS A co do rodziny, Dawida i Jurka. Teksty w stylu, że Dawid to taki zajebisty prezes i też zostaje dlatego, że sponsorzy nie wyobrażają sobie aby on odszedł. Tekst z Kubą, który zajebał bo nie grał. To zasługuje na umieszczenie jako cytaty w jakiejś złotej księdze. Ci ludzie się ośmieszają a takie ich farmazonienie idealnie to potwierdza. |
Wyleciał Obidziński, Hyballa, Pasieczny-Gula wyleciał również Dawid, Głowacki, a teraz Wujek.
Zobaczymy kogo w zimie wymyślą. Jak Sobola nie zmienią to będziemy wtedy dorabiać kolejne teorie :) Jak dla mnie oczywistym jest, że obecnie nie mają kandydata za Wujka i być może (mam nadzieję) będą szukać, choć nie wykluczam, że mogę się mylić. :D |
Oby NIE Sobolewski.
Był w sztabie spadającym z ekstraklasy odpowiedzialnym za bilans 1/14. Był w sztabie w I lidze gdzie gramy gówno od samego początku. Odpowiada za SFG jako ich główny pomysłodawca. W stałych fragmentach gry jesteśmy jeszcze bardziej beznadziejni niż w grze ogólnie. W defensywie każda wrzutka to pożar, w ataku zero pożytku. Jak już ktoś napisał - niech biorą piłkę i grają sami. Na jedno wyjdzie. Jeśli którykolwiek z nich byłby chętny, to widzę 3 kandydatów: 1.Brosz 2.Urban 3.Banasik W tej kolejności. |
Absolutnie i bezwzglednie Jakub Blaszczykowski.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaro - To chyba nie ten Urban :D
|
IMHO Sobol powinien skompletować nowy sztab trenerski. Mieć swoich ludzi, swoich asystentów, wziąć sprawy w swoje ręce i być szefem przez duże S. Wtedy mógłby zostać po jakimś czasie rzetelnie rozliczony za swoją pracę.
Teraz jeżeli jest to tylko wymiana 1 do 1 (Sobol za Brzęczka) to wątpię żeby coś się zmieniło, może jakieś zrywy będą, ale wielkiego in plus bym nie oczekiwał. |
Dlatego żadnego Sobola, będzie dalej to samo.
|
Jeśli z Sobolem gra i wyniki od razu nie odpalą (a niby dlaczego miałyby??) to do zimy już będzie marazm- remisy przeplatane porażkami.
|
Dobra,mój "egzotyczny "typ Mariusz Pawlak z Wisły Puławy.Nie musicie dziękować ;)
|
do czasu meczu z ŁKSem można zamknąć temat ;)
|
A może faktycznie spróbować namówić Fornalika. Miał dość długi okres dobrej pracy w Piascie. Ewentualnie Mateusz Rumak.
|
Najpierw namówić JB żeby wypier.. z Wisły, a potem spytać o dobrego trenera kogoś kto się na tym zna.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl