![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Dla mnie to jest najlepszy filmik podsumowujący czasy Wielkiej Wisły: https://www.youtube.com/watch?v=GJ9BIRI7FxA |
Myślę, że prosi się aż o pełnometrażowy film dokumentalny. Zresztą to, co działo się po Cupiale byłoby jeszcze ciekawszym sequelem, choć to już inny gatunek, bardziej sensacyjny.
|
Cytat:
|
Cytat:
Co za żałosne typy na tym forum... |
Cytat:
Gdzie indziej duma honor walka, lech, sracovia, arka... U nas od trenerów (Skowronek, Gula) po piłkarzy (kliment, savić) prawie sami "chłopcy z gejmonta". Niestety ale Gula, Skorża, Kasperczak, to dobrzy są do dobrych drużyn. Do drwali dobrzy są Lettieri czy Ojrzyński. My nie mamy ani prawdziwych piłkarzy-artystów, ani drwali tylko głównie parapiłkarzy. A tu ciężko żeby ktokolwiek pomógł. Chyba jakiś cudotwórca albo inny Jezus - mesjasz. Niemiecki magik w każdym razie nie dał rady, a był to chyba jedyny nie "ciepłe kluchy" trener w ostatnich latach. Tak, Brzęczek to też miękka faja, choćby i z Sobolem na plecach. A tu potrzebny był/jest ktoś kto będzie potrafił walnąć pięścią w stół. Jesteśmy zdegradowani, więc można zacytować Stanisława Anioła: "Schodzimy w dół, żeby się odbić! Zresztą teraz potrzebni są tacy ludzie z dołu, ludzie prości, ale rzetelni. Tacy co to potrafią dobrze pracować i dobrze walnąć pięścią w stół kiedy trzeba!" Więc trzeba się na coś zdecydować: drwale i ich surowi nadzorcy, "zwolennicy twardej ręki", albo artyści i ich wyrozumiali opiekunowie - "wielcy taktycy". Trzeciej drogi jak widać nie ma. . |
Cytat:
Zobaczymy jak Gula poradzi sobie w Pradze, podejrzewam że lepiej niż u nas. Dobrze że możemy pozbyć się większości z tych paralityków. |
Pajace...wszyscy WON!!
Wszyscy do samego końca grali pod nas... Cyrk |
Po dzisiejszej grze jak nie wyjebia tego pseudo trenera to ja juz nie wiem..
|
Cytat:
|
Nie ma trenera, nie ma drużyny, nie ma pionu sportowego, nie ma zarządu.
Szkoda nerwow na to wszystko. Odnoszę wrażenie, że oprócz kibiców wszyscy pozostali w klubie nie czują tej mieszanki wstydu, smutku, złości i i bezsilności. Naprawdę jak to mawiał klasyk, szkoda strzępić ryja. Wyłączyć neta i czekać. Inaczej zawał albo inne gowno.... |
Mecz jak większość w tym sezonie, w sumie - od lat. Sytuacje były, drewno z przodu nie umiało wykorzystać (Młyński okradł Gio z asysty, inaczej nie da się tego opisać),. Strzał życia zawodnika Warty i przegrywamy 0:1.
Ten skład jest za słaby na ekstraklasę, na awans z pierwszej ligi pewnie też. Pytanie co klub z tym zrobi, ale po nikim płakać nie będę - kilku maks średniaków którzy u nas robili za gwiazdy na tle pozostałych paralityków. Harcownik - samymi przecinakami to my się w pierwszej lidze maks utrzymamy. Muszą być zawodnicy do gry do przodu - gdybyśmy mieli chociaż jednego napastnika pewnie byśmy się utrzymali. Czy klub podoła? Nie napiszę że jestem pełny wiary, trzeba trzymać kciuki. |
A najlepsze jest to, że jakby się spięli z Radomiakiem, to dziś gralibyśmy o utrzymanie.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Trener może piłkarzy ustawić, ale nie gra na boisku. Każdy idiota pyskuje zawsze na trenera - my ich zmieniamy co pół roku. Gula sam powiedział że nic z tymi zawodnikami już nie zrobi po Stali - to apropos czy by nas utrzymał. Zamiast szukać trenera cudotwórcy trzeba wreszcie ściągnąć solidnych piłkarzy. To głupie że kibice nawet mimo dowodów na boisku nie są w stanie uwierzyć że Warta ma lepszy skład. Tańszy, ale lepszy. Weźmy takiego Fazlagicia - ja do dziś nie wiem jakie są jego atuty piłkarskie. Warty nie stać by było na niego, ale ma lepszych piłkarzy w składzie. |
Nie ma lepszego składu. Ma lepiej grający skład. W naszych realiach każdy piłkarz gra 50% tego co potrafi. Dowodem strzał Młyńskiego, myślisz że on nie potrafi dołożyć nogi do takiej wrzutki? Ja to potrafię. Pytanie dlaczego tego nie robi. Odpowiedź. Bo ma pop....olone w głowie. jest przestraszony, nerwowy, zrezygnowany, nie wierzy w siebie.
To samo z Fazlagicem on po prostu nie pokazuje atutów tak jak cała zbieranina, co nie znaczy że ich nie ma. Co zrobić żeby kopacze grali na miarę swoich możliwości to jest zadanie. Bez zmian w tej kwestii przyjdą nowi, zaczną dołować i znowu będzie pitolenie że słabi... Ashraf w połowie rundy już stawał się szrotem. |
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli nie poprawimy polityki transferowej to nie będzie miało znaczenia kto poprowadzi zespół. Na boisko wychodzą piłkarze, nie trener. |
Dowodem upadku Wisly byla dzis gra Szota ,no przeciez to była komedia jak cała nasza druzyna.
Nie bylo szans na utrzymanie z takimi zawodnikami,i brakiem napastnika. A co gorsza Szot nie nadaje sie nawet na 1 lige. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Za Brzęczka poprawiliśmy grę w obronie i ilość stwarzanych sytuacji. Tyle taktyka. Ale Ondraszek goli nie strzela, Kliment goli nie strzela itd. Frydrych zawala 3 bramki przy prowadzeniu 0:2. Trzeba odróżnić taktykę od wykonania. AS82 - budżety nie grają. Za darmo da się ściągnąć piłkarza lepszego niż Fazlagić, a niemal niemożliwe jest znaleźć napastnika gorszego od tercetu Kliment-Forbes-Ondraszek. Razem strzelili pięć goli. Poza tym pierwsza liga to niższy poziom. Ale tak, mogą to zjebać, wtedy żaden trener nie pomoże. |
Cytat:
|
Ja jestem zdania ,że dobry trener nawet z relatywnie słabymi piłkarzami może zrobić drużynę ,czego przykładem jest trener Warty.
Brzęczek nie odcisnął na tej drużynie żadnego pietna , może grali trochę lepiej niż za Guli , ale to nie było zbyt trudne zadanie . Może od braku taktyki i pomysłu na grę jeszcze gorsze było to ,że Brzęczek nie potrafił mentalnie tej drużyny nastawić ,żeby wygrywali, aby konsekwentnie szli po swojei jeszcze bardziej boli to ,że w kilku meczach prowadziliśmy i przy dobrym zarządzaniu , można było te mecze wygrać, ale jak się prowadzi i nie ma koncentracji albo nagle przestaje się grać jak z Piastem czy Radomiakiem to się tak kończy. |
Cytat:
Ale zasadniczo zgoda, nie trener był/jest naszym największym problemem, po tym jak zmieniono Gulę. |
Cytat:
Rafał Boguski ma w sobie więcej zaangażowania i walki niż Kliment/Skvarka/Savić/Fazlagić/Młyński razem wzięci. czaro - nie będę oceniał czy istnieje hipotetyczny trener który być może by nas utrzymał. Jest to kompletnie bez sensu, bo raz że nie sprawdzalne, a dwa - wielu trenerów nas olało po Guli (np. Brosz, który moim zdaniem jest lepszym trenerem od Brzęczka czy Guli). Jest to nieweryfikowalne .......enie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak Brzeczek mowi A to niech powie B. Niech wymieni piłkarzy, którzy sa do wypirdolenia. I właśnie tutaj trzeba mieć takie jaka jak nasz kochany Hyballa, który może czasami mógł sie ugryźć w język ale czasami wyjaśniał sytuację szybko.
A teraz co mamy? Pitu pitu. Brzeczek niby bierze wine na siebie za 1/14 ale z drugiej storny to piłkarze za słabi i z nimi sie nie dało lepiej. To ....a w końcu bierze wine na siebie czy nic lepiej sie nie dało zrobic z takimi ciotami? Zarzad tez, misie kolorowe niewinne, dalej udaja ze dziennikarze zli itp spisek. Tu nikt prawdy nie chce powiedzieć albo jej nie widzi. |
Cytat:
|
Ja .......ę co to było, kabaret, odpusćili mecz, nawet im się biegać nie chciało.
Naprawdę należał nam się ten spadek, przecież tej zbieraniny nie można nazwać drużyną, to są paralitycy z przypadku. ....a, myślałem, że się zepną na ostatni mecz, a tu wyjebane, Warta nas rozklepała. Nie wróżę nam szybkiego powrotu do Ekstraklasy. Najgorsze, że miliony złotych poszły z dymem na pensje tych patałachów. Pluję na nich, nie są godni założenia tej koszulki ani podania ręki. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...rVGLz3Nb1K.jpg |
Mam nadzieję, że żadnego z tych zagranicznych wkładów do koszulek nie zobaczymy w przyszłym sezonie. Wstyd mi było dzisiaj patrzeć na tą bandę chuja.
|
Dawno nie słyszałem z trybun takiego gromkiego "Wypier***ć."
Pięknie poleciało też "Po burzy słońce wychodzi zza chmur" - i to pozostawiam Wam i sobie jako nadzieję na coś lepszego. Tych zagranicznych przebierańców proszę mi wszystkich gremialnie wypie***ć z klubu. Razem z tym pożal się Boże gwiazdorem za 500k EUR. Dzisiejszego meczu długo nie zapomnimy i nie wybaczymy tym wkładom do koszulek. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Może ten post da komuś do myślenia, szczególnie tym co obrazili się na piłkarzy, zarząd, ogólnie klub.
Pamiętajcie, że Wisła to MY - kibice. Bez kibiców nie ma Wisły i jej nie będzie. Nasze wsparcie jest teraz kluczowe. Wypinając się na klub odetniemy pieniądze, a bez pieniędzy nie ma powrotu do ekstraklasy. Mniej kibiców = mniejsze wpływy z biletów, mniej z gastronomii (nawet jak to firma zewnętrzna), mniejsza sprzedaż pamiątek klubowych, mniejsze wpływy z praw transmisyjnych, mniej od sponsorów (bo niby do kogo kierować reklamy podczas meczu itp). Oczywiście sam spadek to mniejsze pieniądze chociażby z praw transmisyjnych (nawet jak będzie nas nadal tylu chodzić), ale MY teraz możemy odegrać kluczową rolę. Bez pieniędzy nie ma gry, z pieniędzmi też niekoniecznie może być dobrze, ale lepiej spróbować. Wiem, że wielu z Was ma dosyć. Ile można? Kupować pamiątki, kupować bilety/karnety, kupować wirtualne bilety, być w socios itp. Nikt Was nie zmusza, ale przynajmniej chodźcie na te mecze, żeby była kasa z biletów, sponsorów i praw transmisyjnych. Niektórzy mogą powiedzieć... Dosyć już, przegięli teraz, basta. Ile można pomagać? Starać się? Płacić? Nic nie otrzymać w zamian - pije tu do obietnic wielkich resetów, czy górnej połowie tabeli... Mamy prawo być w....ieni, sam jestem! Jednak bez naszej pomocy klub skończy na dnie. Cuda też się zdarzają i może przyjdzie sponsor, następca pana Cupiała i kupi Wisłę... nawet przy pustych trybunach itp? Chcecie czekać i wierzyć na cud? Ja nie. Ktoś ma ulubiony teatr i do niego chodzi. Nagle spektakle w tym teatrze stają się kaszaną. Przestaje chodzić. Zrozumiałe prawda? Czy podobnie jest z Wisłą? Uważam, że nie, bo Wiślakiem się jest na dobre i na złe. Nikt z Wisłą ślubu nie brał, że to w biedzie i szczęściu, chorobie ble, ble, ble. Jednak zastanówcie się, czy będziecie z czystym sumienie chodzić na Wisłę, gdy wróci do ekstraklasy... po tym jak ją zostawiliście? Ja bym nie dał rady. Wiele rzeczy mi się nie podoba w Wiśle i na stadionie, ale nigdy klubu nie opuściłem. Kiedyś chodziłem na C, byłem ostatni raz w 2015, zmieniłem sektor, bo nie podobała mi się polityka ówczesnych "grubasów". Cały czas chodzę na inny sektor. Nie podobały mi się nowe układy (więc zaprzestałem definitywnie wyjazdów). Nie mam zamiaru wracać na C (obecna polityka też mi się nie podoba, chociażby przez jw). Ilu chłopaków przestało w ogóle chodzić wtedy na Wisłę? Masa! Dlaczego? Przecież to nie wina klubu! Dzisiaj piłkarze, sztab szkoleniowy, zarząd itp. są winni naszego spadku. Szacunek dla pana Błaszczykowskiego za uratowanie klubu, ale dlaczego jemu się wybacza, a pan Królewski dostaje pstryczki? Jakub nas uratował, ma wielkie serducho, jest legendą, jest człowiekiem o złotym sercu (500 zł, wspieranie akcji charytatywnych itp), ale niestety jest również winny spadku. Czy pan Królewski też nas nie uratował? Gdzie sens i logika? Jeden dostaje, drugi ok i zbiera oklaski. Jestem zły na wszystkich pracowników klubu, bez wyjątków, ale Wisły nie opuszczę i WY też tego nie powinniście robić. PS. Rozumiem, że Zdenek ma serducho, chciał walczyć, starał się itp. Tylko... Ile bramek strzelił? Również jest odpowiedzialny za spadek. Nie ma wyjątków! Winni są wszyscy pracownicy Wisły i koniec kropka. Zdenkowi z całego serca życzę powrotu do zdrowia, ale na pierwszą ligę chyba też się nie nadaje. Mam tylko nadzieje, że ta kontuzja nie będzie oznaczała dla niego końca kariery. Apeluję ostatni raz... Nie zostawiajcie klubu. Wisła nas potrzebuje i bez nas tylko cud pomoże w odbudowie. Edit. Wiecie, że mam świra na punkcie Wisły? Byłem nawet na rozmowie o pracę... jako sprzedawca pamiątek klubowych. Jak myślicie co się stało? Nie dostałem pracy. Wiecie co jest najlepsze? Na rozmowie powiedzieli mi, że zadzwonią bez względu na wynik rekrutacji. Nie zadzwonili. Też się na klub nie obraziłem... Nie pozdrawiam pani, która przeprowadzała rozmowę. Piękne budowanie marki i dbanie o kibiców klubu (zadzwonimy). |
@wolfy
@AS82 Mają umiejętności czy ich nie mają, dla mnie są pozorantami. Nie rozumiem jak można zarabiać kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i przejść obok meczu jak niektórzy dzisiaj. Zero szacunku do kibiców, do siebie zresztą też nie wspominając już o honorze czy wstydzie. Odechciewa się wszystkiego po takim meczu i całym sezonie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl