Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Stal Mielec, 12-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10474)

ciastek88 12.02.2022 17:06

Jak to jest , że Hiszpan wchodzi za Savica - jedynego piłkarza , który pokazywał się w 1 połowie a zostaje Skvarka ? Savic to tragedia , do wyj... ale mimo wszystko więcej daje niż Mitrovi.... yyyy Skvarka.

Jesteśmy na autostradzie do 1 ligi i właśnie wrzuciliśmy 5 bieg. Przed mecze obstawiałem , że w dwóch kolejnych meczach ze Stalą i Łęczną wywalczą 1 pkt, dzisiaj jestem pewien , że Łęczna wywiezie z Reymonta 3 pkt.

Jesteśmy największymi dziadami tej ligi , bez charakteru, bez woli walki, bez umiejętności . KURTYNA

aNouc 12.02.2022 17:08

Słów kilka od trenera Guli w asyście Kawuli po meczu:

https://www.youtube.com/watch?v=k9FB2k9ne9Q

AS82 12.02.2022 17:09

Nawet nie potrafili "wywalczyć" 0-0 , musieli w swoim stylu frajersko przej*bać...

Nie mamy nawet pół napastnika w składzie, Kliment to jest parodia , 40 letni Ondrasek dotknal 2 razy piłke..

Po co wszedł Gruszkowski, Młyński i Ondrasek ? Nie pokazali absolutnie nic !

Wyjebać tego trenera parodyste, bo sytuacja jest już naprawde podbramkowa...

Markus 12.02.2022 17:10

To był żałosny spektakl boiskowego nieudacznictwa. Znów nie umieli nawet poprawnie kopnąć piłki.

Wygląda na to, że obecny skład plus obecny trener to gwarancja spadku do pierwszej ligi. Znaleźliśmy się w momencie, w którym chcąc ratować ekstraklasę trzeba pilnie zmienić jedno i drugie. Okno transferowe jeszcze jest otwarte.

Jestem też bardzo ciekaw, jaki to konkretnie "błyskotliwy umysł" wpadł na pomysł, by znów ściągnąć do klubu Ondraszka.

gambit88 12.02.2022 17:10

Tu nie chodzi o piłkarzy... Oni nie wiedza co grac

Dive Pirate 12.02.2022 17:11

Entliczek pentliczek nienormalny knedliczek!
Zdjął Savica i Hugiego a zostawił Skvarke i to drewno podkreślam to drewno Klimenta od którego się piłka ciągle odbija jeśli nie zdąży się wcześniej wyjebać, to jest nie do wiary jak taki typ może być zawodowym piłkarzem.

FraMat 12.02.2022 17:15

Po namyśle:

- nie mamy środka pola.
- brak Aschrafa aż nadto widoczny. Aschraf mimo, że miał swoje wady i nie był żadnym wielkim kreatorem ani nawet bulterierem w środku pola, sprawiał, że drużyna miała pewien środek ciężkości wokół którego wszystko się obracało.
Teraz mamy w środku pola jedno wielkie ZERO.
To sprawia, że kuleje zarówno gra defensywna jak i gra do przodu.
Nikt nie przytrzymuje środka, żeby udaremnić w zarodku akcje rywala, nikt nie wie, co zagrać do przodu - przez kilka minut takim zawodnikiem środka pola w grze do przodu wydawał się Fernandez, ale rywal się zorientował i szybko go zneutralizował, bo bez wsparcia prawdziwego DP ten niewiele mógł zdziałać.

Królestwo za środek pola - inaczej niewiele zdziałamy.

d 12.02.2022 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1577605)
Skvarka, Savic, Kliment wypierdalać. Jesteście piłkarskimi zerami z umiejętnościami na drugą ligę.

Przepraszam bardzo, jak Savić mnie w....ia i mam nadzieje, że w lecie go już nie będzie, to dziś był jednym z niewielu, którym od biedy coś wychodziło i probowali coś robić. Pozostałym dwóm wyżej wymienionym powoli zaczynam współczuć, bo mimo kiepskiego poziomu jaki prezentują stają się ofiarami odklejonego od rzeczywistości trenera.

Muszę jeszcze niestety wyróżnić Konrada Gruszkowskiego - to wejście to był jakiś totalny kabaret, dosłownie każdy kontakt z piłką na minus. Czyste 1/10.

speedfashion 12.02.2022 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gambit88 (Post 1577627)
Tu nie chodzi o piłkarzy... Oni nie wiedza co grac

Zgadzam sie.

Fernandez pokazal pare fajnych zagran, a potem wtopil sie w ten boiskowy burdel. Nasi ustawiaja sie losowo, wchodza sobie w droge, wzajemnie przeszkadzaja.

Mielec mial przygotowane warianty, ich formacje wspolpracowaly... U nas Skvarka i Kliment biegaja bez ladu i skladu.

Jak nie wywala Guli, to czeka nas piekna katastrofa.

ashkeczup 12.02.2022 17:23

No nie wiem, może Aschraf jebał system i robił to, co uważał za słuszne, a nie to, co trener im zalecił. Przeciez to jest taki dzban że ...., każe im rozgrywać po ziemi, od obrony, a kończy się tak, że albo tę piłkę tracą pod własnym polem karny, albo idzie do bocznego obrońcy, ten wali 50 metrową wrzute xDDD no i zastanówcie się, czy wrzuta przez pół boiska w wykonaniu zawodnika ekstraklasy będzie celna. Moim zdaniem nie trzeba się o tym przekonywać w praktyce, mi jest ciężko sobie przypomnieć celną wrzutę na 10metrów, no ale to pan trener ich widzi na treningu i morda tam bo nie mamy wglądu xD Najlepszym podsumowaniem filozofii tego gamonia jest wprowadzenie jakiejkolwiek niepewności w szykach obronnych Stali na koniec meczu, gdzie był grany Kiko- środkowy obrońca zamyka oczy i kopie gdzieś przed pole karne przeciwnika. Wirtuoz na ławce, futbol na tak. Upośledzona wersja Stawowego

fansorina 12.02.2022 17:38

Pierwsze 10 minut Fernandeza było godne uwagi nic poza tym (mieliśmy wtedy dużo miejsca na kontry).

Gratulacje dla Stali, panowali przez 80 minut na boisku i zasłużenie wygrali. Chciałbym Tomaszewicza u nas, ale czy będzie chciał iść do pierwszej ligi??? ;) ;)

No patrzcie ludzie, to jednak nie przegrywamy przez Sadloka?? :))

Będzie ciężka walka do końca o byt, tylko my nie walczymy...na boisku.

wolfy 12.02.2022 17:40

Gula mówi że Fernandez ma siły na 20-30 minut gry.
Wielopoziomowa kompromitacja trio: trener, dyrektor sportowy, transfery.

Cycu 12.02.2022 17:42

Gula, bierz tych paralityków z Czechosłowacji i wypierdalaj pajacu.

A Kuba niech lepiej dzwoni do wujka, póki jeszcze jest czas.

d 12.02.2022 17:48

Rozumiem w....ienie, ale przestańcie wreszcie pisać o "paralitykach z Czechosłowacji". Paralitykami są też Frydrych i Ondrasek?

Gramy jak gramy nie przez to jaki paszport mają ci czy inni piłkarze, tylko przez to że na ławce siedzi człowiek, który niczego nie ogarnia.

fansorina 12.02.2022 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1577659)
Rozumiem w....ienie, ale przestańcie wreszcie pisać o "paralitykach z Czechosłowacji". Paralitykami są też Frydrych i Ondrasek?

Gramy jak gramy nie przez to jaki paszport mają ci czy inni piłkarze, tylko przez to że na ławce siedzi człowiek, który niczego nie ogarnia.

Ondrasek tak.

RAF 12.02.2022 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577649)
Gula mówi że Fernandez ma siły na 20-30 minut gry.
Wielopoziomowa kompromitacja trio: trener, dyrektor sportowy, transfery.

I jeszcze trener wiedząc o tym wpuszcza go na 45 minut gry; w meczu który trzeba wygrać.

Dziecko wie ze w takiej sytuacji przez 25 graliśmy w dziesiątkę.

Gula won!

wolfy 12.02.2022 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1577661)
Ondrasek tak.

Ondrasek to emeryt.

bódyń 12.02.2022 17:53

To jest skandal co oni graja. Jakie regres kazdego gracza. Colley jeszcze gra bo nei doswiadczyl dotyku Guli.
Zalosny mecz. I Polowa ponizej krytki, druga po prostu ch**wa.


Mam nadzieje ze Gula pod sie do decyzji zarzadu przynajmniej. Wystawianie Skvarki to sabotaz i nepotyzm

leszekpw 12.02.2022 18:18

Wisła. 0 strzalow celnych na bramkę. Wszystko w temacie.
Dalej niech zarząd głaska trenera. ��

Kataryniarz 12.02.2022 18:19

Idzie człowiek na ten mecz, kupuje jedne z najdroższych biletów w lidze, oglądać mecz zespołu, który koło gry w piłkę nożną nawet nie stał, i dostaje takie widowisko. Pal sześć mecz z Rakowem bo tam nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewał punktów, ale ze Stalą 3pkt to był obowiązek. Z perspektywy trybun, Savić i Hugi coś się starali, patrząc na ich grę można było mieć cień nadziei że cos w ofensywie zdziałamy, to nasz Guardiola zdejmuje ich a zostawia na boisku parodystów Skvarkę i Klimenta. Oddał bym całą swoją kasę by poznać procesy myślowe jakie zachodziły w głowie trenera przy tych zmianach. Czas żeby góra zdjęła różowe okulary i zobaczyła że ten projekt nie ma sensu. po 9 miesiącach mamy spaloną ziemie i właściwie brak jakiegokolwiek punktu zaczepienia, na którym można budować optymizm.

Arkadiusz.Czerepach 12.02.2022 18:23

ale jaka góra ? Bracia Be to szkodniki , a nie wiem ile maja do powiedzenia Jażdżyński i Królewski , poza głupawym twittowaniem

Sylwus1988 12.02.2022 18:23

Wszyscy po kolei jadą po czechosłowakach a nikt się nie zająknie o tym jak słabi dziś byli Szot i Grucha a byli jeszcze 10 razy gorsi niż nasi kozacy z południa, co się stało z tymi chłopakami?

Pulpet 12.02.2022 18:34

Idż pan w .......

Znamienna sytuacja w 90+ minucie.
Stal zamiast ustawić autobus - cały czas atakuje.
BO KURVVA WIEDZĄ, że nie nadzieją się na żadną kontrę i napewno nic się już nie zmieni,

Kabaret.

Ogryzek 12.02.2022 18:55

To już nawet nie jest kwestia że jak zwykle jako kibic Wisły trzeba się najeść wstydu że takie dziadostwo jak Mielec nas tresuje i wygrywa zasłużenie znamy.

Gdzie jakieś instynkty samozachowawcze właścicieli? Spadniemy i w hooj pójdzie kasa za Yeboaha i Marokańćzyka.
Po Łęcznej to ostatni moment na zmianę trenera. Niech Gula buduje swoją Barcelonę, Ajax czy Arsenal na Słowacji. Widać nasza liga nie daje takich szans jak się ma przeciętniaków w składzie. Tu więcej zdziała taki Fornalik, Urban czy Brzęczek.

Chyba pora się żegnać.

Ajax 12.02.2022 19:08

Ja tam myślę, że jest spoko od razu widać, że oczyszczenie atmosfery w szatni i lekkie treningi pomogły naszym gwiazdom wyjść na prostą. W końcu mamy trenera profesjonalistę, który wymaga tyle co piłkarze potrafią czyli nic.

Nie wiem czym się podniecacie ja tego meczu nie oglądałem i następnego pewnie też nie zobaczę.

Zabawa pod tytułem "ile razy zobaczymy w transmisji bramkarza przeciwników" mi się już znudziła.

Jesteśmy najgorszym piłkarsko zespołem w lidze, w każdym meczu powinniśmy grać autobus + laga do przodu każda inna taktyka jest kretyńska.

bridgeburner 12.02.2022 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwus1988 (Post 1577699)
Wszyscy po kolei jadą po czechosłowakach a nikt się nie zająknie o tym jak słabi dziś byli Szot i Grucha a byli jeszcze 10 razy gorsi niż nasi kozacy z południa, co się stało z tymi chłopakami?

Jak chcemy się bronić przed spadkiem to jeszcze powinni ściągnąć prawego obrońcę a pomysł promowania młodego na tej pozycji odłożyć na spokojniejszy sezon
Obaj dzisiaj poniżej krytyki, a to co Grucha odpierniczal to by w b-klasie nie przeszło, wiem bo grałem
Nad Skvarka czy Klimentem to nawet nie chce mi się pastwić, szkoda energii

KOALIK 12.02.2022 19:28

Jeżeli do jutra nie będzie żadnych decyzji, to oznacza, ze celem Świętego i jego klakierów jest spadek.

Co powinno być?

Wywalenie tej miernoty trenerskiej z Czech, dymisja prezesa figuranta, dymisja dyrektorka z Arsenalu - ciekawe co tam robił, dymisja zarządu Socios - zwłaszcza za propagandę z ostatnich dni (zwłaszcza przed meczem z Rakowem), zawieszenie w prawach zawodniczych bez możliwości powrotu kilku odpadów menedżerskich - wkładów na koszulki.

A jak będzie?

Nic.

Dalsze poklepywanie po plecach, dalsza propaganda sukcesu, sweet focie na Twitterku (to określenie jest adekwatne).

Też powinien być zakaz klakierstwa na forum. Tu oczekiwałbym reakcji.

guardian_angel 12.02.2022 19:30

Colley, Frydrych, Savic, być może Fernandes jak widać i Biegański - jedyni, których bym tu zostawił, resztę wrzucić do jednego wielkiego wora z etykietką drewno i wysłać do innej galaktyki. Fazlagić... 500k euro, poważnie? tzn chłopa jeszcze nie skreślam, ale czarno widzę, żeby był jakimś sensownym wzmocnieniem



Na ich miejsce wziąć chętnych ludzi z ulicy, zapewniam, że mając ładnych parę kilo nadwagi i ostatni raz grając w piłkę 10 lat temu, Wisła będzie mieć ze mnie więcej pożytku niż ze Skvarki.


Swoją drogą biorąc pod uwagę jak ostatnio szaleją ceny drewna, to może finansowo przed nami świetlana przyszłość? xD

wolfy 12.02.2022 19:32

Ten moment kiedy to co pisze KOALIK zaczyna dla ciebie mieć sens...
Kibicowanie Wiśle szkodzi zdrowiu.

guardian_angel 12.02.2022 19:33

Colley, Frydrych, Savic, być może Fernandes jak widać i Biegański - jedyni, których bym tu zostawił, resztę wrzucić do jednego wielkiego wora z etykietką drewno i wysłać do innej galaktyki. Fazlagić... 500k euro, poważnie? tzn chłopa jeszcze nie skreślam, ale czarno widzę, żeby był jakimś sensownym wzmocnieniem



Na ich miejsce wziąć chętnych ludzi z ulicy, zapewniam, że mając ładnych parę kilo nadwagi i ostatni raz grając w piłkę 10 lat temu, Wisła będzie mieć ze mnie więcej pożytku niż ze Skvarki.


Swoją drogą biorąc pod uwagę jak ostatnio szaleją ceny drewna, to może finansowo przed nami świetlana przyszłość? xD


Tak swoją drogą w czym zapatrujecie szans na utrzymanie się? Pytam poważnie i niech mi ktoś odpowie bez szyderstwa? Od któregoś momentu gra zacznie się jednak kleić? Łęczna, Warta i Podbeskidzie zejdą do formy z początku sezonu?

Ajax 12.02.2022 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1577715)


Tak swoją drogą w czym zapatrujecie szans na utrzymanie się? Pytam poważnie i niech mi ktoś odpowie bez szyderstwa? Od któregoś momentu gra zacznie się jednak kleić? Łęczna, Warta i Podbeskidzie zejdą do formy z początku sezonu?


Co kopaczy powaga sytuacji dojdzie dopiero w momencie kiedy będzie kilka kolejek do końca i będziemy w strefie spadkowej.

Arkadiusz.Czerepach 12.02.2022 20:13

tak sobie mysle czy kopaczy to wogle obchodzi że spuszczą klub ?

jak to jest z wyplatami w takiej sytuacji ?

zrywaja kontrakt z winy klubu , i znjaduja sobie ciepla posadke gdzies indziej , a z wiselką chvj ?

Wojtas 12.02.2022 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577714)
Ten moment kiedy to co pisze KOALIK zaczyna dla ciebie mieć sens...
Kibicowanie Wiśle szkodzi zdrowiu.


Tez sie na tym złapałem

nie bylo ligi 2 miechy,spokój mile weekendy

ale nagle powrocily koszmary w postaci koniecznosci ogladania Skvarki,Klimenta i innych niepełnosprawnych
naprawde chyba trzeba odstawic na razie ogladanie meczów bo to mija sie z celem zeby czlowiek 90 minut rzucał miesem przez taką druzyne pozorantów,dzis zdalem sobie sprawe ze to wszytsko chyba nie jest tego warte,zwlaszcza oni skoro wszytsko mają w dupie i niczego nie szanują.

Karherop 12.02.2022 20:22

Uczucia podobne jak po 0-3 z Płockiem za Skowronka lub po 0-1 z Arka za Stolarczyka.
Widać było, że to już jest pozbawione sensu.

Szkoda tych paru utalentowanych chłopaków którzy muszą brać udział w takiej parodii futbolu. Nie mniej szkoda kibiców że muszą za coś takiego płacić. Wielu kibiców po dzisiaj da spokój na dłużej z wizytami na stadionie.

Z Łęczna w poniedziałek będzie 2-3k max na stadionie.

Drozd 12.02.2022 20:35

W obronie zero doskoku, ustawili się i czekali aż Stal się pomyli w ogóle im nie przeszkadzali kabaret. Co oni robią na treningach? Jeżeli też są tacy agresywni to nic dziwnego że Kliment prezentuje się rewelacyjnie.

Szneka 12.02.2022 20:36

weźmy jeszcze pod uwagę ,że Stal przed sezonem musiała pożegnać de Amo i nie wykupić Piaseckiego bo....... nie było stać ich. dodatkowo nie zagrał Mak a mimo to zabawili się z nami jak z dziećmi. My potężny zastrzyk gotówki za Aschrafa i Yeboaha do tego zejście z kontraktów Mehremicia i Buchalika. w zamian przychodzą Ring Fazlagić Ondrasek czy Colley , ludzie którzy po 2 meczach w lidze już pokazują , że są co najwyżej średni i w żaden sposób warci kasy za jaką przyszli. człapią tak samo jak Ci, którzy byli w klubie już. zero walki zero ambicji zero chęci pokazani się.
Co znaczy ambicja i wola walki pokazało dziś w Bundeslidze Bochum pokonując Bayern.

nieznajomy 12.02.2022 21:30

Mourinho po meczu Inter-Roma w szatni po meczu:


Chciałbym się dowiedzieć od każdego z was, dlaczego się ze...ście w pierwszych dziesięciu minutach meczu. Chcę wiedzieć, dlaczego od dwóch lat okazujecie się tak mali w spotkaniach z wielkimi drużynami. Jeśli będziecie mali, to sędziowie również będą tak do was podchodzić. Traktują Romę jak dziecko – denerwował się Mourinho.

– Inter to super drużyna, ale zamiast znaleźć odpowiednią motywację, ze...ście się. Największą wadą mężczyzny jest brak jaj, brak charakteru. Boicie się takich meczów? W takim razie idźcie grać w Serie C, gdzie nigdy nie znajdziecie drużyn z mistrzami, najlepszych stadionów i presji wielkiego futbolu – powiedział "The Special One".



U nas nie ma nikogo kto by mógł tak powiedzieć, walnąć pięścią w stół!!! To jest kółko wzajemnej adoracji. Jarek, Kuba Tomek x2 , Dawid i Gula. Rodzinna cudowna atmosfera a będzie pobótka w I lidze...

bridgeburner 12.02.2022 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1577720)
tak sobie mysle czy kopaczy to wogle obchodzi że spuszczą klub ?

jak to jest z wyplatami w takiej sytuacji ?

zrywaja kontrakt z winy klubu , i znjaduja sobie ciepla posadke gdzies indziej , a z wiselką chvj ?

Jest taki przepis że klub może po spadku wypowiedzieć umowy zawodników i rozwiązać kontrakt kosztem 1 miesięcznej pensji
Kilku parodystow by się można pozbyć w ten sposób

Karherop 12.02.2022 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1577745)
Jest taki przepis że klub może po spadku wypowiedzieć umowy zawodników i rozwiązać kontrakt kosztem 1 miesięcznej pensji
Kilku parodystow by się można pozbyć w ten sposób

Ciekawe, nie znałem.

Z tej perspektywy to przynajmniej można uchronić się przed bankructwem.

bódyń 12.02.2022 21:45

Nie slyszalem o czyms takim. Mozesz podeslac linka do jakiego regulaminu z tym?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl