Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [V kolejka] Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 21-08-2021, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10428)

LucjuszWielki 23.08.2021 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1571019)
Lucjusz, skoro FIFA.com podała tą bramkę na twitterze to chociaż skasuj:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...6&postcount=70
https://wislakrakow.com/forum/showpo...6&postcount=54

Jesteś chyba jedyną osobą, która wygłupiła się dwa razy.
Jesteśmy na forum Wisły i kurde, nie oczekuję by wybielać błędy ale krytyka naszych po dobrym meczu to na prawdę przesada.
Sorry, za rozwinięcie "PiS" w poście #86 ale przegiąłeś.

Mi się wydaje, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem i nie wiecie (mimo, że to pisałem pare razy) o co mi chodzi, ostatni raz:
1) akcja Yeboaha nie jest dla mnie BRAMKĄ SEZONU, bo widziałem ładniejsze i zapewne takie nawet w naszej lidze ogórkowej padną, wrzutka i przewrotka Śląska zrobiła na mnie większe wrażenie w tej kolejce - zalecam oglądnąć
2) obrońcy górnika stali jak KOŁKI/PACHOŁKI co nie wynikało z magii/kunsztu strzelca, a z ich nieporadności i beznadziejności;
3) pisałem, że bramka Yeboaha podsumowała cały mecz tzn: Górnik mimo, iż przebiegł więcej km niż Amika z Lechią nie grał, wręcz stał (to odpowiedź do kogoś, kto twierdził, że to niemożliwe aby grac ślamazarnie i przebiec 120km w meczu);
4) mając w pamięci nasze wyczyny, nie podnieca mnie zupełnie to co się wydarzyło w łęcznej, co nie oznacza, że nie cieszą 3 punkty - co również zaznaczyłem w pierwszej wypowiedzi - polecam przeczytać.

EDIT:

NAJBARDZIEJ w tej bramce cieszy mnie to (co również podkreślałem w pierwszym poście), że Yeboah ośmieszył rymaniaka, bo to straszna k,,, Tak, więc osmieszenie rymaniaka przez naszego zawodnika cieszy mnie bardziej niż piękna bramka :]

krysztal 23.08.2021 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1571030)
Teraz ja nie rozumiem.
Gdzie tu napierdalanie albo przypinanie latek?

To przeczytaj jeszcze raz temat meczowy.Na pewno więcej jest przypierdalania niż tej niby ekstazy

Jagul 23.08.2021 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1571035)
To przeczytaj jeszcze raz temat meczowy.Na pewno więcej jest przypierdalania niż tej niby ekstazy

No idealnie chyba jeszcze nie jest, to można coś wytknąć?
Czy od razu beatyfikujemy wszystkich?

tomytom 23.08.2021 20:28

@Jagul: jasne, że można, nawet trzeba! Chodzi o to, żeby zachować umiar, oczywiście w obie strony.
No i jest różnica w pisaniu "moim zdaniem" a przekazywaniu "jednie słusznej prawdy" :-)

krysztal 23.08.2021 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1571036)
No idealnie chyba jeszcze nie jest, to można coś wytknąć?
Czy od razu beatyfikujemy wszystkich?

Pokaż choć jeden wpis mówiący o tym że jest idealnie.Prawie wszyscy ci którzy chwalą zaznaczają że graliśmy z jednym z najsłabszych zespołów ligi.Okopałeś się w swojej tezie o ekstazie i na siłę szukasz dowodów na jej udowodnienie

wolfy 23.08.2021 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1571032)
a w przerwie po kolejnym transferze (chyba Skravki) były rozkminy na co nam tylu na środek. Jak się okazało nie ma kto grać, a wiadomo było, że będą kontuzje, kartki.

EDIT: Nie wiem czy Plewka to taki stricte defensywny pomocnik, ale skoro o takich mowa to : czy Mawutor zagrałby lepiej w ostatnich meczach niż Kuljevic? :D Oto jest pytanie.

Prawdopodobnie Mawutor wypadłby lepiej w destrukcji, w rozegraniu obaj są beznadziejni, ale każdy na swój sposób. Mawutor wie że jest drewnem i podaje do tyłu, ew. do najbliższego. Kuvejliciowi wydaje się że jest dobry technicznie, więc podaje za plecy, na zapalenie płuc, na kontrę, strzela z 35 metrów od bramki w nogi gościa dwa metry dalej..
Obaj są destrukcyjni dla jakiejkolwiek gry do przodu, ale z tyłu przynajmniej Mawutor odbierał i łapał faule. Kuvejlić to aktualnie dramat. Nie skreślam go, opisuję aktualną formę.

Kurz 23.08.2021 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1571039)
Prawdopodobnie Mawutor wypadłby lepiej w destrukcji, w rozegraniu obaj są beznadziejni, ale każdy na swój sposób. Mawutor wie że jest drewnem i podaje do tyłu, ew. do najbliższego. Kuvejliciowi wydaje się że jest dobry technicznie, więc podaje za plecy, na zapalenie płuc, na kontrę, strzela z 35 metrów od bramki w nogi gościa dwa metry dalej..
Obaj są destrukcyjni dla jakiejkolwiek gry do przodu, ale z tyłu przynajmniej Mawutor odbierał i łapał faule. Kuvejlić to aktualnie dramat. Nie skreślam go, opisuję aktualną formę.

Zamiast Kuvelijcia i Savicia przydałby się nam ktoś do 1 składu w stylu Brleka czy Chrapka. Nie obraziłbym się, gdyby był to jedyny transfer w najbliższym okienku.

Jagul 24.08.2021 06:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1571038)
Pokaż choć jeden wpis mówiący o tym że jest idealnie.Prawie wszyscy ci którzy chwalą zaznaczają że graliśmy z jednym z najsłabszych zespołów ligi.Okopałeś się w swojej tezie o ekstazie i na siłę szukasz dowodów na jej udowodnienie

To było pytanie, a nie stwierdzenie.
Czyli gdzie to przypinanie łatki piłkarzom? Ty też twardo okopany. Tyle, że ja nie widzę w tym problemu, a Ty twardo go szukasz po mojej stronie.
A dowody mi nie są potrzebne, bo przedstawiam subiektywną opinie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1571039)
Prawdopodobnie Mawutor wypadłby lepiej w destrukcji, w rozegraniu obaj są beznadziejni, ale każdy na swój sposób. Mawutor wie że jest drewnem i podaje do tyłu, ew. do najbliższego. Kuvejliciowi wydaje się że jest dobry technicznie, więc podaje za plecy, na zapalenie płuc, na kontrę, strzela z 35 metrów od bramki w nogi gościa dwa metry dalej..
Obaj są destrukcyjni dla jakiejkolwiek gry do przodu, ale z tyłu przynajmniej Mawutor odbierał i łapał faule. Kuvejlić to aktualnie dramat. Nie skreślam go, opisuję aktualną formę.

Ja bym poszedł o krok dalej. Ktoś wmówił Kuveljiciowi, że jest dobry technicznie, a on w to uwierzył.
Generalnie mija drugi rok jego pobytu tutaj i pozytywów praktycznie brak.

robert777 24.08.2021 07:02

Jak to nie ma pozytywów? Kuvelic i Sadlok potrafią uderzyć z daleka. Na szczęście ostatnio mogą to robić tylko z ławki rezerwowych więc krzywdy wielkiej nie wyrządzą. W ostatnim meczu Kuvelic i Sadlok ile strat i zawalonych bramek? Zero. I z tego trzeba sie cieszyć

Jagul 24.08.2021 07:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1571042)
Jak to nie ma pozytywów? Kuvelic i Sadlok potrafią uderzyć z daleka. Na szczęście ostatnio mogą to robić tylko z ławki rezerwowych więc krzywdy wielkiej nie wyrządzą. W ostatnim meczu Kuvelic i Sadlok ile strat i zawalonych bramek? Zero. I z tego trzeba sie cieszyć

Raczej chodziło mi o pozytywy jak już na boisku pojawia :rotfl:

pepe72 24.08.2021 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1571042)
Jak to nie ma pozytywów? Kuvelic i Sadlok potrafią uderzyć z daleka. Na szczęście ostatnio mogą to robić tylko z ławki rezerwowych więc krzywdy wielkiej nie wyrządzą. W ostatnim meczu Kuvelic i Sadlok ile strat i zawalonych bramek? Zero. I z tego trzeba sie cieszyć

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ale Kuvelic wszedł na końcówkę (78 minuta) więc jakieś straty pewnie miał.

bridgeburner 24.08.2021 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1571040)
Zamiast Kuvelijcia i Savicia przydałby się nam ktoś do 1 składu w stylu Brleka czy Chrapka. Nie obraziłbym się, gdyby był to jedyny transfer w najbliższym okienku.

Dla mnie kimś takim jest teraz Skvarka, ok nie ma takiego dryblingu jak Brlek ale funkcja podobna
Najbardziej bym chciał kogoś kto zorganizuje grę defensywna w środku pola, zabiega, doskoczy i przyp.ierdoli jak będzie potrzeba
(Góralski, Llonch, kiedyś Sobol czy Czarek Wilk)
Tylko na takiego co jeszcze potrafi rozegrać chyba nas nie stać a takiego bez rozegrania Gula do swojego stylu gry nie będzie pewnie chciał

Karherop 24.08.2021 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1571045)
Dla mnie kimś takim jest teraz Skvarka, ok nie ma takiego dryblingu jak Brlek ale funkcja podobna
Najbardziej bym chciał kogoś kto zorganizuje grę defensywna w środku pola, zabiega, doskoczy i przyp.ierdoli jak będzie potrzeba
(Góralski, Llonch, kiedyś Sobol czy Czarek Wilk)
Tylko na takiego co jeszcze potrafi rozegrać chyba nas nie stać a takiego bez rozegrania Gula do swojego stylu gry nie będzie pewnie chciał

No nie wiem czy porównanie Brleka ze Skvarka wyjdzie tak korzystnie dla tego pierwszego, patrząc na liczby które notowali. Myślę że Skvarka nam jeszcze pokaże swoje możliwości, jak dojdzie do formy.

Belek miał fajny balans ciała, ale choćby przypominając sobie jego powrót za Carrilo to był wrak piłkarza.

ciastek88 24.08.2021 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1571042)
Jak to nie ma pozytywów? Kuvelic i Sadlok potrafią uderzyć z daleka. Na szczęście ostatnio mogą to robić tylko z ławki rezerwowych więc krzywdy wielkiej nie wyrządzą. W ostatnim meczu Kuvelic i Sadlok ile strat i zawalonych bramek? Zero. I z tego trzeba sie cieszyć

Uwielbiam te wygłaszane tezy w trakcie meczu przez komentujących ekspertów " potrafi uderzyć z dystansu " :>. Sadlok dlatego , że na ponad 300 meczów w ekstraklasie może ze 2 razy zdobył gola uderzając z dystansu ale prawdziwy kwiatek to Kuvejlic , opinia , że potrafi uderzyć z daleka wynika z pogłosek z treningu jakoby miał młotek w nodze :P Może i młotek w nodze ale przy okazji dzban w mentalu :P

JudasPriest 24.08.2021 11:24

https://weszlo.com/2020/09/18/maciej...afisz-uderzyc/

Tu sa opisane wszystkie jego gole. Od tamtego września strzelił chyba jeszcze jedna z Piastem

s1mone 24.08.2021 11:53

Brlek to byl najbardziej przereklamowany pilkarz jakiego opylilismy za granicę. Jedna udana runda, gdzie strzelil pare bramek, a wcześniej to się kopał u nas po czole. Skvarka to przy nim pan piłkarz, wystarczy przeanalizowac dokładniej cv. Z resztą podobnie jak Brlek wystrzelił u nas Kolar, z tymze on przed tą super rundą dostawał niewiele szans, a na Petara mocno stawiano bo był to transfer gotówkowy.

Abstrahuję od tego kto ten transfer przeprowadzal bo pewnie większość kasy się rozeszła w dziwnych kierunkach....

krysztal 24.08.2021 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1571041)
To było pytanie, a nie stwierdzenie.
Czyli gdzie to przypinanie łatki piłkarzom? Ty też twardo okopany. Tyle, że ja nie widzę w tym problemu, a Ty twardo go szukasz po mojej stronie.
A dowody mi nie są potrzebne, bo przedstawiam subiektywną opinie.



Ja bym poszedł o krok dalej. Ktoś wmówił Kuveljiciowi, że jest dobry technicznie, a on w to uwierzył.
Generalnie mija drugi rok jego pobytu tutaj i pozytywów praktycznie brak.

Nie chce mi się tego wszystkiego szukać ale przecież chyba wiesz o co chodzi.Aschraf został juz głównym hamulcowym.Biegański to ponoć pomyłka i nie będzie w stanie nadrobić swoich braków.Szot do utylizacji,Szota...no na chwilę dano spokój ale pierwszy kiks i zacznie się jazda.Sadlok -sabotażysta ....i tak można wymieniać.

!!IRIVER!! 24.08.2021 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek88 (Post 1571047)
Uwielbiam te wygłaszane tezy w trakcie meczu przez komentujących ekspertów " potrafi uderzyć z dystansu " :>. Sadlok dlatego , że na ponad 300 meczów w ekstraklasie może ze 2 razy zdobył gola uderzając z dystansu ale prawdziwy kwiatek to Kuvejlic , opinia , że potrafi uderzyć z daleka wynika z pogłosek z treningu jakoby miał młotek w nodze :P Może i młotek w nodze ale przy okazji dzban w mentalu :P

Akurat kolega Robert sobie ironizuje na temat umiejętności strzeleckich Maćka "mityczna lewa noga" Sadloka.

ciastek88 24.08.2021 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1571052)
Akurat kolega Robert sobie ironizuje na temat umiejętności strzeleckich Maćka "mityczna lewa noga" Sadloka.

Wiem. Ja natomiast naśmiewam się z ekspertów piłki kopanej , zwłaszcza tych komentujących w Canal+.

wolfy 24.08.2021 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1571044)
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ale Kuvelic wszedł na końcówkę (78 minuta) więc jakieś straty pewnie miał.

Wszedł w 78 minucie wygranego meczu. Z Zagłębiem też niczego nie zdążył popsuć. Pewnie dlatego że Wisła już tak nie cisnęła bo miała wynik, więc też nie miał okazji pokazać swoich firmowych zagrań, w tym mitycznego strzału z dystansu.

Ja bym bardzo chciał żeby się ogarnął i odszedł chociaż za milion euro do Chin albo Turcji, ale on od dwóch lat nie czyni znaczących postępów.

Lvcas 24.08.2021 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1571049)
https://weszlo.com/2020/09/18/maciej...afisz-uderzyc/

Tu sa opisane wszystkie jego gole. Od tamtego września strzelił chyba jeszcze jedna z Piastem

Z Jagiellonią strzelił na wiosne z... dystansu :)

s1mone 24.08.2021 17:51

I ostatnio głową w bramkarza i wpadło:)


/edit :



Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy
Postawił na siłę uderzenia i to była słuszna decyzja.


Przecież nie od dziś wiadomo, że potrafi uderzyć :))

wolfy 24.08.2021 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1571056)
I ostatnio głową w bramkarza i wpadło :)

Postawił na siłę uderzenia i to była słuszna decyzja.

Kurz 24.08.2021 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1571045)
Dla mnie kimś takim jest teraz Skvarka, ok nie ma takiego dryblingu jak Brlek ale funkcja podobna
Najbardziej bym chciał kogoś kto zorganizuje grę defensywna w środku pola, zabiega, doskoczy i przyp.ierdoli jak będzie potrzeba
(Góralski, Llonch, kiedyś Sobol czy Czarek Wilk)
Tylko na takiego co jeszcze potrafi rozegrać chyba nas nie stać a takiego bez rozegrania Gula do swojego stylu gry nie będzie pewnie chciał

Mógłby być drugi taki, jak Skvarka tylko odrobinę lepszy w defensywie. Może da się takiego znaleźć u Czechów lub Słowaków i namówić do gry w Wiśle?

Karherop 25.08.2021 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1571062)
Mógłby być drugi taki, jak Skvarka tylko odrobinę lepszy w defensywie. Może da się takiego znaleźć u Czechów lub Słowaków i namówić do gry w Wiśle?

Pierwszy raz od dawna mamy trenera z głową, Dyrektora z prawdziwego zdarzenia i z naszą kasa jest odrobinę lepiej, więc sądzę że i nasze ruchy kadrowe mogą być co raz ciekawsze i również nie trudno dostrzec gdzie mamy największe "braki"

Na wiosnę, a już nie mówiąc o letnim okienku transferowym nasza kadra znowu będzie rozsądnie korygowana.

A co do Pana Sadloka to sądzę, że to jego ostatni sezon w Wiśle, chyba że zejdzie tak z 70% ze swojego bajecznego kontraktu, podpisywanego jeszcze za Sarapaty.

Patryko 25.08.2021 07:31

Biorąc pod uwagę krzywą formy prezentowanej przez Maćka obawiam się, że za rok będzie mieć problem z zahaczeniem się w Wieczystej ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl