![]() |
Mój kupon na dziś:
Lech - Khazar 1 (1,3) Gomel - Legia under 2,5 (1,75) Kurs 2,28 |
Cytat:
Co do polskich drużyn w europejskich pucharach to podchodzę raczej spokojnie i nie przewiduje totalnej masakry ze strony Lecha,co do Legii to już nie siadł mi kupon ale wydawało mi sie,że jakoś wymęczy to zwycięstwo i typowałem skromne 1:0 Teraz zostaje mi już tylko oglądanie bez nadzwyczajnego emocjonowania sie,chociaż liczę na oba nasze kluby. |
Fajnie, że w Bet-at-home można obstawiać ligę Polską :D:D:D Na Wisłę jest 1.75 myślę, że warto zaryzykować:)
|
Widzę, że doskonale orientujesz się w sytuacji w polskiej piłce, albo sobie jaja robisz ;-) Każdy szanujący się buk ma obecnie ligę polską w ofercie (nie tylko ekstraklasę, ale i drugą a wspomniany przez Ciebie BAH ma też III). Przynajmniej miał kiedyś. Mówię o "starej" wersji ligi oczywiście.
|
Cytat:
Ale po co jak się żaden nie odbędzie. Za bardzo nie widzę sensu w wystawianiu meczy-widmo. Sprawdziłem na sportingbet i bwin i oni nie dali meczy ekstraklasy, więc nie każdy szanujący się buk dodał ich do oferty :) |
Rapid - Kapfenberg x2 2,54
Brann - Hamkam x2 2,26 Zenit - FK Moskwa x2 2,40 Djokovic - Nadal 1 2,4 Bordo - Lyon 1 2,5 System 3z5 + prosty Stawka: 11x5zł Wygrana: 1009zł |
Gris- w odpowiedzi na Twoje posty można tylko napisać "No właśnie". Rozumiesz co piszesz wogóle?Poza tym- bwin i sportingbet to szanujący się buki? Bądźmy poważni. A mr kwolf mógł mi oddać tą kasę :D Nie wejdzie nawet to 3 z 5 :P Na dziś myślę, że można zagrać Spartak, Znicz i Wartę 8-)
|
Weekend:
CSKA Moskwa - Krylia Sowietow 1 (1,55) Salzburg - LASK Linz 1 (1,40) Sao Paolo - Vasco 1 (1,40) Wisła Płock - GKS Jastrzębie 1 (1,75) Brann - Ham Kam 1 (1,50) Zenit St.P. - FK Moskwa 1 (1,40) Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 1 (1,80) Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1 (2,05) PS. To są oczywiście 4 kupony po 2 zdarzenia. |
Elegancko
FC Zenit St.Petersburg - FK Moscow (0:1) (Handicap) Typ X
kurs 3.50 FK Khimki - Dinamo Moscow (Typ) 2 Tom Tomsk - Spartak Moscow (Typ)2 Kurs 3.70 Tur Turek - Znicz Pruszków 2 Kurs 2.55 |
Cytat:
Ja zagrałem dziś na Cibulkova D. - Bartoli M. 1 1,55 i Murray A. - Karlovic I. (-1.5/+1.5) (Handicap) 2 1,55 |
Kuuurna - nie bądźcie aż tak pewni Salzburga!!! Ostatnio zremisowali z beniaminkiem po kiepskiej grze i pokazie zmarnowanych szans. Jedynka może wejdzie ale wszelkie handicapy sobie odpuście.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tampere- Rovaniemi-1
Rapid-Kapfenberg-1 Ifk Goeteborg-Malmo-1 Płock-Jastrzębie-1 Kmita-Gks-x Ako 25.00 Stawka 10zł Ew.Wygr. 225zł |
Tak jak mówiłem- Spartak, Znicz i Warta 8)
I jeszcze na farta na dziś za małą kaskę Cytat:
|
A ja dzis jeszcze cos takiego:
Valerenga IF - Fredrikstad FK X2 Farul Constanta - Rapid Bucuresti 2 Kurs:3.13 |
Dorzucam jeszcze dwa kupony na dzisiaj:
Midtjylland - Horsens 1 (1,60) Hajduk Split - Varteks 1 (1,45) MTK Budapeszt - Kispest 1 (1,65) Hammarby - Ljungskile 1 (1,40) |
Midtjylland-Horsens 1
MTK Budapeszt-Honved 1 CSKA M.-Samara 1 Teplice-Cz.Budziejowice 1 Hammarby-Ljungskile 1 Lens-Dijon 1 Sion-Basel 2 ako.26.63 EWK.71.90 |
Ey ihr schwulen Homosexuellen Opfer, wer wills mit meiner Gang aufnehmen?
Wir sind 3 Kanacken aus Hagen-West und zocken jeden ab. Kommt her, ich werde euch an die Wand pissen! |
O, widzę, że ktoś pomylił nasze forum z pasiastym, ale i tacy są na świecie.
Na jutro krejzi kupon: Cytat:
|
FK Modrica - Aalborg 2
Basel - Goteborg 1 Hungaria - Fenerbahce 2 Wisła - Beitar 1 H. Town - Arsenal 2 N.Y Red Bulls - Barcelona 2 Dolcan - Kmita 02 kurs. 17,36 :D:D:D |
Ja dzis puszcze chyba singla na Zydow w promocji 'bez ryzyka' ,w sportingbet.
4.2 robi wrazenie a przy naszej wtopie ,przynajmniej w niewielki sposob zrekompensuje sobie zjebany wieczor/ |
chybaś z księżyca spadł...
|
Czy na www.bet-at-home.com jest jakaś minimalna stawka przy pierwszej wpłacie na konto ?
|
Cytat:
Jak obstawiam to nigdy nie kieruje sie emocjami badz sympatiami i uwazam ze Beitar ma wieksze szanse na wygrana niz to wynika ze wspolczynnika - ale nie obawiaj sie - bede kibicowal Wisle od 1 do ost. mniuty:) |
1q2 - jesteś dla mnie prze.....m... mi by chyba ręka zwiędła jak bym miał postawić przeciw Wiśle...
|
Cytat:
|
do hasioka
|
Cytat:
Nie raz stawialem przeciw Wisle, przeciw Reprze ,choc na pewno o wiele wiecej razy na Wisle ,niz przeciw. Podstawa obstawiania jest znajomosc tematu a niczego lepiej nie znam niz naszego klubu:> Moze juz stary jestem i dlatego nie mam co do tego obiekcji bo pewnie lat temu 10 to tez by mi lapa zwiedla. I wcale nie uwazam ze my to przejebiemy dzis , ale 1.7 vs 4.2 to wielka roznica a mecz z gatunku fifty fifty - mam nadzieje ze pokrecicie beke z mojego typu wieczorem:) |
Ja polecam obstawiać na Maccabi Tel Awiw w meczu z Polską. Kurs to jakieś 10, a znając grę naszych i patrząc na to, że gramy "młodzieżówką" w pokręconym składzie na pewno się opłaci. Do tego dorzucić jakieś 3-4 pewniaki po kursach 1,5 i kasa jako taka będzie.
|
ale to jest mecz Repra - Juniorzy Maccabi...
|
Wągrowiec-Kołobrzeg 1 (1,75)
Podbeskidzie-Warta 1 (1,50) Tychy-Żagań 1 (1,70) Wisła awansuje (1,90) BATE awansuje (1,55) Tibilisi-PAO mniej 2,5 (1,80) stawka 5 zł ew. wygrana 106 zł |
3 zabawki ode MNie na dzis:
nr1) D.Tbllisi-Panathinaikos 2:( Mtk-Fenerbahce 2:) Petrzalka-Tampere 1:) Wisła-Beitar 1:) za 5 zl------->28,40 nr2) Podbeskidzie-Warta 1:) Jastrzebie-Odra O 1:) Sparta P-Sh.Tiraspol 1:) Wisła-Beitar awans 1:) D.Zagrzeb-Domzale 1:) za 3 zl------->22,0 nr3) Wisła-Beitar (1poł) 1:) Petrzalka-Tampere 1:) Partizan-Inter Baku 1 :( Modrica-Aalborg x :( za 2 zl------->30,70 |
Cytat:
|
Cytat:
pozdrawiam |
A mi się wczoraj udało 36 zł wygrać na takim kuponie:
Wisla K. - Beitar Jer. (1) Rapid W. - Anorthosis F. (1) Basel - IFK Goeteborg (1) Jastrzebie - Odra O. (1) Podbeskidzie - Warta P. (1) |
Argentyna - WKS 1
Elfsborg - Kalmar 10 Valur - Fylkir 1 Start - Honefoss 1 Haka - TP 47 1 Independiente - Real 2 kurs. 7,20 |
Dzisiaj mi ładnie wlazł singielek na USA z Japonią po kursie 2.60
|
a ja dalem niezle ciala z tymi Zydami haha - wiecej wiary , tego mi chyba potrzeba + ze byl to no risk i kasa powrocila na konto:)
|
Śląsk-Lechia 1 (1,90)
Wisła - Polonia 1 (1,20) Birmingham-Sheff.Utd. 1 (1,95) FK Rostov-Novosibirsk 1 (1,30) Lyon-Touluse 1(1,35) Sochaux-Grenoble 1(1,85) Stawka 5 zł ew. wygrana 64 zł |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl