![]() |
Cytat:
|
+ największym talentem w Pogoni od dawna nazywany jest Kozłowski.
|
A ja mam jeszcze pytanie do tych co bardziej śledzą przepisy i zmiany w regulaminie ESY. Jak wygląda sytuacja z graczami spoza UE na ten sezon?
Bo u nas sprawa jest prosta. Gra Yaw na prawym skrzydle i co dalej? Mawutor z obywatelstwem Ghany i Tadżykistanu, Kone z WKS, Kuveljić z Serbii. Mamy w teorii 4 zawodników do gry czy jednak tylko jednego, którego może w zależności od wyniku zmienić jeden z pozostałej trójki? |
W Ekstraklasie i PP nie ma juz tego przepisu.
|
Calego nie widzialem... bo zasieg w gorach ujowy a wifi w apartamencie szwankowalo.
Ale wiele tych luk nie bylo (oczywiscie pierwszej bramki nie widzialem live). Ten mecz przede wszystkim pokazal, ze Hyballa nie jest uparty jak osiol i ze potrafi elastycznie podejsc do przeciwnika oraz stanu osobowego. Znamienna jest jego wypowiedz z konfy, ze dzwonil do Lewego i Muellera, ale chwilowo nie maja czasu zagrac w Wisle :-) Mysle, ze dal jasno do zrozumienia, ze nie jest zadowolony z tego kogo ma w kadrze, ale robi co moze. I faktycznie. Mam takie wrazenie, ze pomimo tej kadry zweszyl nosem ze ten sezon jeszcze nie jest stracony. Mysle, ze nie spodziewal sie, ze juz teraz bedziemy tak dobrze wygladac na tle tej buraczanej ligi i ma swiadomosc jak niewiele brakowalo, zebysmy teraz byli w top 8 i z niewielka strata do pucharow. Ktos tu krytykowal, ze potrzebny jest inny profil napastnika do gry z Forbesem a nie druga wieza. Powala mnie niektorych filozofia. Pomysl byl prosty, dluga laga na dwie wieze z oczekiwaniem, ze ktoras z nich zbierze pilke/odegra do boku. Jak inny profil (niski, zwinny?) mialby tutaj sie odnalezc? Debiut Starzynskiego palce lizac. Daje bardzo duzo druzynie, ale wciaz mam wrazenie, ze jest lekko niesmialy na boisku :-) O Wachowiaku w innym temacie sie pisze, wiec tutaj odpuszcze. |
Cytat:
|
Skoro już było o konferencji prasowej to na pytanie o kontuzję Mehremicia odpowiedział coś co brzmiało jak "top Scheisse" czego tłumacz zbyt dokładnie nie przełożył :>
Powiedział, że oczekują dłuższej przerwy. |
Uszkodzenie wiezadla stawu skokowego.
Przerwa 4-8 tygodni. |
Jeśli wariant pesymistyczny się potwierdzi to mamy problem. No ale z problemami trzeba sobie radzić. Może nowy Ghanijczyk będzie za tydzień gotowy do gry na środku obrony?
|
Hoyo, Kone, Mawutor - któryś z nich musi zaskoczyć
|
Nie jesli. To juz oficjalne informacje. Jak dlugo bedzie trwac kuracja zalezy od reakcji na reakcji na rehabilitacje.
Takze na ten moment obrona bedzie wygladac tak: Burliga, Sadlok, Frydrych, Szot/Szota Muwator mam wrazenie ze raczej DPS z Plewka a przed nich Zhukov, ktory dostanie wiecej zadan ofensywnych o ile Muwator gotowy do gry. |
Cytat:
Szote pewnie większość by tam widziała, ale ewidentnie nie wpadł w oko Hyballi. Podobnie jak Hoyo. Obaj będą grać z przymusu. Jeśli Murator nie odpali to pewnie powrót do wariantu z Sadlokiem.w środku i Burliga na lewej. |
Murator :D zobaczymy :P
Muwator to Wisly Krakow motor! :P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl