Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 19-02-2021, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10367)

Ogryzek 21.02.2021 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1562206)
Fornalczyk do Szczecina trafił z Bytomia niecały rok temu (swoją drogą był bliski związania się kontraktem z nami).

I szkoda że do nas nie trafił.

forthy 21.02.2021 20:45

+ największym talentem w Pogoni od dawna nazywany jest Kozłowski.

Arek95 21.02.2021 21:25

A ja mam jeszcze pytanie do tych co bardziej śledzą przepisy i zmiany w regulaminie ESY. Jak wygląda sytuacja z graczami spoza UE na ten sezon?
Bo u nas sprawa jest prosta. Gra Yaw na prawym skrzydle i co dalej? Mawutor z obywatelstwem Ghany i Tadżykistanu, Kone z WKS, Kuveljić z Serbii. Mamy w teorii 4 zawodników do gry czy jednak tylko jednego, którego może w zależności od wyniku zmienić jeden z pozostałej trójki?

Blixa 21.02.2021 22:00

W Ekstraklasie i PP nie ma juz tego przepisu.

skarabeus 22.02.2021 10:15

Calego nie widzialem... bo zasieg w gorach ujowy a wifi w apartamencie szwankowalo.
Ale wiele tych luk nie bylo (oczywiscie pierwszej bramki nie widzialem live).

Ten mecz przede wszystkim pokazal, ze Hyballa nie jest uparty jak osiol i ze potrafi elastycznie podejsc do przeciwnika oraz stanu osobowego.
Znamienna jest jego wypowiedz z konfy, ze dzwonil do Lewego i Muellera, ale chwilowo nie maja czasu zagrac w Wisle :-)
Mysle, ze dal jasno do zrozumienia, ze nie jest zadowolony z tego kogo ma w kadrze, ale robi co moze. I faktycznie. Mam takie wrazenie, ze pomimo tej kadry zweszyl nosem ze ten sezon jeszcze nie jest stracony. Mysle, ze nie spodziewal sie, ze juz teraz bedziemy tak dobrze wygladac na tle tej buraczanej ligi i ma swiadomosc jak niewiele brakowalo, zebysmy teraz byli w top 8 i z niewielka strata do pucharow.


Ktos tu krytykowal, ze potrzebny jest inny profil napastnika do gry z Forbesem a nie druga wieza. Powala mnie niektorych filozofia. Pomysl byl prosty, dluga laga na dwie wieze z oczekiwaniem, ze ktoras z nich zbierze pilke/odegra do boku. Jak inny profil (niski, zwinny?) mialby tutaj sie odnalezc?

Debiut Starzynskiego palce lizac. Daje bardzo duzo druzynie, ale wciaz mam wrazenie, ze jest lekko niesmialy na boisku :-)


O Wachowiaku w innym temacie sie pisze, wiec tutaj odpuszcze.

D@mian 22.02.2021 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1562214)
+ największym talentem w Pogoni od dawna nazywany jest Kozłowski.

Tak dokładnie jest. Pamiętam jak widziałem występ Kozłowskiego w kadrze narodowej juniorskiej w turnieju o Puchar Syrenki i przecierałem oczy ze zdumienia, że chłopak w tym wieku gra na takim luzie, a jednocześnie tak mądrze. Od tamtej pory go obserwuję i gdyby nie miał tyle pecha z kontuzjami, to już by im odfrunął za 15 milionów Euro. Moim zdaniem to jest największy talent ostatnich 30 lat w Polsce zaraz obok Lewego, Zielińskiego i ma szansę na podobną karierę. Ale jak wiadomo życie zweryfikuje, bo talenty u nas w kraju były ale często marnowane lub niszczone przez kontuzje. Cieszy, że idziemy drogą podpisywania młodych chłopaków, którzy już coś pokazali na poziomie ESA, 1 i 2 ligi. To w perspektywie kilku lat na pewno zaprocentuje i sportowo, i finansowo.

pepe72 22.02.2021 15:52

Skoro już było o konferencji prasowej to na pytanie o kontuzję Mehremicia odpowiedział coś co brzmiało jak "top Scheisse" czego tłumacz zbyt dokładnie nie przełożył :>
Powiedział, że oczekują dłuższej przerwy.

skarabeus 22.02.2021 16:58

Uszkodzenie wiezadla stawu skokowego.
Przerwa 4-8 tygodni.

Ogryzek 22.02.2021 17:40

Jeśli wariant pesymistyczny się potwierdzi to mamy problem. No ale z problemami trzeba sobie radzić. Może nowy Ghanijczyk będzie za tydzień gotowy do gry na środku obrony?

FraMat 22.02.2021 18:34

Hoyo, Kone, Mawutor - któryś z nich musi zaskoczyć

skarabeus 22.02.2021 18:37

Nie jesli. To juz oficjalne informacje. Jak dlugo bedzie trwac kuracja zalezy od reakcji na reakcji na rehabilitacje.



Takze na ten moment obrona bedzie wygladac tak:

Burliga, Sadlok, Frydrych, Szot/Szota


Muwator mam wrazenie ze raczej DPS z Plewka a przed nich Zhukov, ktory dostanie wiecej zadan ofensywnych o ile Muwator gotowy do gry.

Karherop 22.02.2021 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1562259)
Nie jesli. To juz oficjalne informacje. Jak dlugo bedzie trwac kuracja zalezy od reakcji na reakcji na rehabilitacje.



Takze na ten moment obrona bedzie wygladac tak:

Burliga, Sadlok, Frydrych, Szot/Szota


Muwator mam wrazenie ze raczej DPS z Plewka a przed nich Zhukov, ktory dostanie wiecej zadan ofensywnych o ile Muwator gotowy do gry.

Murator w 2020 roku jakieś 70% spotkań rozegrał na srodku obrony więc wg mnie tak będzie ustawiony. Tym bardziej po stracie Mehremicia. Kogoś trzeba mianować do 2 składu i zgrywać obronę.

Szote pewnie większość by tam widziała, ale ewidentnie nie wpadł w oko Hyballi. Podobnie jak Hoyo. Obaj będą grać z przymusu.

Jeśli Murator nie odpali to pewnie powrót do wariantu z Sadlokiem.w środku i Burliga na lewej.

skarabeus 22.02.2021 20:32

Murator :D zobaczymy :P


Muwator to Wisly Krakow motor! :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl