![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Głęboko łudziłem się, że remis w Zabrzu to jakiś tam zalążek pracy Skowronka, który być może miał przyjść z lekkim opóźnieniem. Po kolejnych dwóch meczach dalej łudzę się, że będzie dobrze i mam nadzieję, że w środę nie bedę musiał zmieszać z błotem Ogryzka :], choć wydaje mi się, że to kwestia niedalekiej przyszłości, coś wręcz nieuniknionego. Mam również nadzieję, że moje przypuszczenia nie spełnią się i przestaniemy kopać się po czole.
|
Scenariusz na najbliższe tygodnie:
Wisła - Lechia 2-1 - bramka w doliczonym czasie gry po wyrównanym meczu decyduje o wygranej Wisły, Wisła nie zasłużyła na zwycięstwo Raków - Wisła 0-1 Wisła wygrywa po golu samobójczym, lider dzisiaj marnował sytuację, Wisła nie zasłużyła na wygrana I ciągle będzie tu kilku "kibiców" którzy będą tylko narzekać na grę, trenera i tak w ogóle piłkarze i kibice też są do wymiany. |
Widzisz uważasz że wynik jest kluczowy, zdaniem niektórych nie jest. Kluczowe jest żeby budować zespół chcący i potrafiący grać w piłkę. To jest zadanie trenera, który jest już u nas prawie rok. Więc nie ma się co dziwić że efekty jego pracy powinny być widoczne. W grze, której wyniki są pochodną ale nie wyznacznikiem.
|
ale serio uwazasz ze jak zespol zwalnia przy 6:0 to jest zespołem "nie chcacym i nie potrafiacym" grac qw pilke ?
|
Jakis problem jest Arku. W koncu mamy 5 zmian, prawie polowe skladu mozna wymienic. Czyli Ci ktorzy wchodza nie chca sie pokazac? Wola przeczlapac byle do konca?
W Ajaxie maja inne podejscie. Jest okazja to cisniemy do ostatniej minuty. Strzelaja 7 czy 8 bramke i sami biora pilke na srodek boiska zeby szybciej zaczac. Czaisz roznice? Potem mamy mecz z Podbeskidziem i pierwsze 30 minut nie istniejemy. Bo rywal biega, rywal presuje, atakuje. Jasne, taka taktyka z druzyna ktora miala 18 straconych bramek. Nikt nie spada w zasadzie, bo spadnie ktos z trojki beniaminkow. Jest okazja budowac zespol, a my z podbeskidziem kopiemy sie po czole i strzelamy szczesliwe bramki. I podnieta. Mnie to nie podnieca. Najblizsze dwa meczee dadza odpowiedz gdzie jest Wisla parodysty. Wygramy oba spotkania i pokazemy styl (jakikolwiek, ale niech bedzie!) - chetnie odszczekam. Ale jak patrze na to wszystko to beda dwa razy becki i placz ze skowronek out. |
Cytat:
|
Cytat:
|
I co to zmienia, sugerujesz ze jakby było 6:0 po 20 minutach to należy przez pozostałe 70 minut czekać na gwizdek?
A dlaczego przy 6:0? Może już 2:0 wystarczy żeby się nie wysilać. A może 0:0 na trudnym terenie... Tu nie ma znaczenia wynik tylko podejście do meczu. Albo się drużynie chce grać, jak to dawniej mówiono, dopóki piłka w grze, albo w którymś momencie sobie stwierdza, a... na dzisiaj wystarczy i zaczyna się plaża. Najgorsze jak taka drużyna ma za cel 12 miejsce "bo na więcej nas nie stać", a w lidze jakimś zbiegiem okoliczności zajmuje dajmy na to 8. Czy czasem wtedy nie poplażuje od początku meczu? Niestety takie nawyki ciężko potem zwalczyć. |
Rozumiem że Wy swoich zakładach pracy, tudzież szkołach do ostatniej minuty nap******** robotę/wkuwacie wiedzę? :> Już to widzę. Szczególnie po ilości postów na forum przez cały dzień.
|
Mecz to jest sprawdzian, test praca to jest na treningu. Skoro na teście można symulować to szkoda myśleć co się dzieje w pracy. Nie dziwota że siły nie ma.
|
A na sprawdzianie liczy się wynik...Nikt nie da ci oceny za ładne pismo
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl