![]() |
dlatego ja juz mam dosc, bez kitu po zeszlym sezonie blamazy i historycznej serii porazek nie biore na klate nic wiecej
pora na konsekwencje bo sie zaczyna jeszcze gorzej |
Kup karnet, obowiązuje na puchar Polski*
*- nie dotyczy klubu Wisla Kraków Karnety kupujemy, choć mamy najdroższe w lidze, ściągamy piłkarzy , są sponsorzy, a oni odpadają z 3 ligą. To jest kompromitacja... Dej złotówkę, mam hory klób. I tak w kółko. Co roku. |
Czy ktoś może napisać co zawiodło? Wyglądaliśmy źle piłkarsko (jak w końcowym Stolarczyku/wczesnym Skowronku, po wznowieniu ligi po covidzie), kondycyjnie (jw.; Skowronek znów sam przygotował zespół), zabrakło motywacji?
|
Relacja kibica na innej stronie:
Cytat:
|
Cytat:
abstrahując od wszystkiego, przygotować aklimatyzacji, ble ble ble to do jasnej cholery przez ostatnią dekadę gdzie ten Puchar rzeczywiście stał sie prestiżowy wizerunkowo i finansowo to do dalszych etapów dochodziły jakieś wynalazki typu Błękitni czy nawet do finału jakieś Zawisze, Zagłębia, Arki więc odpadanie rok w rok w pierwszej rundzie jest NIEPOJĘTE druga sprawa patrząc szerzej. wrócił ten Kuba, zrobił wielką rzecz uratował klub ale koniec kariery coraz bliżej.. fajnie byłoby jakby w barwach Wisły jako kapitan podniósł jakieś trofeum, na mistrzostwo w najbliższych sezonach trudno liczyć, w PP też nie ma lekko ale mimo wszystko, forma dnia, trochę szczęścia i na ten Narodowy naprawdę można by było się doczłapać, Kuba to jedno ale dla samego klubu, spoko może jeszcze w tym sezonie odpalą, może będzie to fajnie wyglądać, będzie jakaś seria zwycięstw ale do gabloty tego nie włożymy, a tam od 2011 się kurzy.. |
Cytat:
|
Tradycji stało się zadość. Wpi****l na jakimś zadupiu od drużyny, której się chciało. Rafał Boguski w podstawowym składzie. Trener mówiący, że po tym blamażu musi zachować spokój. Czeski k*rwa film.
|
Byłem w Ostrowcu, no więc tak:
W 1. połowie prowadziliśmy grę, mało wyszukany był to styl, w każdym razie KSZO bardzo rzadko pojawiało się na naszej połowie, a ich wrzutki z dalekich pozycji nie były żadnym zagrożeniem. Setki w tej połowie (i meczu) mieliśmy dwie (Boguski) - jedna to prezent od rywali, którzy wystawili RB9 sam na sam, druga to wolej z bliska po kombinacji Chuki i Jeana Carlosa. Oprócz tego ciekawy rożny zagrany przed pole karne na Boguskiego, kilka rajdów skrzydłami (głównie Mak), kilka strzałów niecelnych/zablokowanych. Ogółem - do przerwy jakiś tam plan próbujemy realizować, tyle że wychodzi z tego tylko 1 celny strzał. W 2. połowie mniej więcej status quo aż do momentu w którym strzelamy gola - KSZO w efekcie podchodzi odważniej do przodu, Hoyo zostaje brutalnie ograny na skrzydle, dostaje kartkę i powoli tracimy kontrolę. O golu na 1:1 czytam, że to błąd Buchalika, więc się nie wypowiem (Edit: na powtórce widać, że zupełnie minął się z piłką). Po wyrównaniu w ofensywie wyglądaliśmy coraz słabiej, w pomocy duży chaos, po zmianach zero chemii w zespole - akcje były rwane, sporo strzałów z nieprzygotowanych pozycji, okazji jak na lekarstwo. Ostatecznie pogrąża nas świetne uderzenie po szybko wykonanym wolnym. Wyróżnili się: Buchalik - 2 strzały na bramkę i 2 gole, klasyk; Obrona - w 2. połowie zawalił każdy po trochu - sporo pojedynków przegranych na skrzydle, rożnych i fauli w groźnych strefach, na co tylko czekali gospodarze; Pomoc - momenty przyzwoitej gry tylko w 1. połowie, później fatalnie; Buksa - bardzo niewidoczny, a gdy już miał piłkę, to zazwyczaj szybko tracił/odbijał się od rosłego obrońcy. Moim zdaniem błąd, że zagrał całe 90 min, w 2. połowie najsłabszy na boisku; Boguski - nie mam wobec niego sporych wymagań, i moim zdaniem nie grał tym meczu źle, starał się (wiem, typowo o Rafale) - szarpał, rozgrywał, pressował, zszedł przy wyniku 1:0, na jego konto idą pudła i opaska kapitańska w kolejnej kompromitacji w pucharze; Trener - czytam, że według niego mieliśmy sporo sytuacji stuprocentowych - pozwolę się nie zgodzić. Nowe nabytki: Beciraj - nie zapowiada się póki co na seryjnego strzelca, wygląda raczej na typ do gry na ścianę, jak Ondraszek - na minus kiepska zwrotność, na plus podanie w uliczkę do Savicia (ten nie trafił z ostrego kąta); Savić - dużo sobie po nim obiecujemy, i tak - w pierwszych momentach pokazał parę niezłych, przyspieszających zagrań, późniejsze strzały nieudane, w końcówce znikł, jednak jestem raczej o niego spokojny, szybkość i technika użytkowa przyzwoite. Podsumowując, jeśli odpadamy z drużyną, w której pierwsze skrzypce grali kapitan Wojciech Trochim oraz 40-letni Marcin Kaczmarek, to ciężko mówić o jakichkolwiek nadziejach na najbliższy sezon... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzięki za relację, Costur.
Czyli wyszliśmy jak na sparing (ofensywne ustawienie na to wskazuje), oddaliśmy trochę strzałów, a potem na boisku pojawili się nowi zawodnicy i gra się posypała. Rywal rzucił wszystko, trochę nas przycisnął i w kluczowych momentach zrobił to, co trzeba. Martwi to, że nawet z III-ligowcem musimy wyjść z defensywnym pomocnikiem, który trzyma pozycję, bo inaczej rywal przejmie kontrolę nad meczem. |
|
Kompromitacja, wstyd i żenada, zgadza się... Natomiast lepa na twarz powinni dostać ci, którzy nie widzieli 10 sekund meczu, ale wiedzą że to Boguski był najsłabszy na boisku. Trwa jakaś zmasowana akcja niby naszych kibiców na tego grajka kompletnie nie rozumiem z jakiego powodu. Dlatego, że reprezentuje już w ponad 300 meczach Białą Gwiazdę? Dlatego że w tych meczach zdobył 63 bramki i miał zapewne kilkadziesiąt asyst? Czy może dlatego, że wywalczył dla niej 3 mistrzostwa Polski?
A już wiem! To dlatego że Boguski wpada co rok do gabinetu prezesa, przykłada mu lufę do skroni i tak zmusza go do przedłużenia kontraktu, a potem to samo robi każdemu trenerowi który tu przychodzi przy ustalaniu składu! Nie wiem skąd bierze się aż taka wielka ilość imbecyli na tym forum, ale bardziej przeraża mnie, że wylewa się to w dużej mierze już poza to miejsce co jest niepokojące. Jakiś matoł coś powie, jeszcze większy który nie potrafi sam myśleć i mieć własnej opinii usłyszy i powtórzy i tak oto wzięła się ogólna narracja jako by Rafał Boguski to największe zło tego klubu... |
Cytat:
|
tak przypomne 4 ostatnie mecze:
35 kol Wisla Korona 1:1 36 kol Zaglebie - WIsla 3:1 37 kol Wisla - Arka 0:1 1/32 PP KSZO - WIsla 2:1 Idziemy na rekord znowu? |
Żenada.
Można robić filmy, przychodzą nowi sponsorzy i zawodnicy + do tego kibice kupujący kosmicznie drogie karnety. A Ci jak zwykle cały świat mają w piździe i przegrywają z 4 ligowcem, grającym 40-letnim Trochimem i resztą, którzy dziś musieli wstać na 6 do roboty. Moje pytanie jest jedno - czy po takim w.......u, normą w klubie jest, że nasz trener i przedstawiciele drużyny w poniedziałek z samego rana są u prezesa, tłumacząc dlaczego tak się stało i do kiedy trener przedstawi plan na poprawę. Czy zapominamy o temacie, mówimy w mediach, że to "blamaż" i tyle. |
Cytat:
Błaszczu ma się tłumaczyć swojemu bratu? Sorry, ale nie mamy prezesa, który mógłby wyciągnąć konsekwencje. |
To jest wstyd i kompromitacja dla klubu, zawodników i przede wszystkim trenera... Przegraliśmy z trzecioligowcem, ewidentnie go lekceważąc... ale to nie ma znaczenia bo porażka to porażka i to jeszcze haniebna. Mam świadomość ,że kluby z eklapy potrafią przegrać z każdym kto ma akurat wolne 90 minut... ale aby nawet z III ligą... eh...
W słowniku ludzi kulturalnych brak słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić porażkę naszego klubu!!! Mam nadzieje, że klub wyciągnie konsekwencję za ten żenujący wynik, ze zwolnieniem trenera włącznie! Nie mazadnego usprawiedliwienia aby przegrywać z drużyną z trzeciej ligi!!!! |
Cytat:
Boguski Janicki Silva (choć ten akurat dwoił się i troił) Mak (wtedy wszedl z ławki) Kiedy jak nie po takim meczu wyciągać konsekwencje od zawodników? I nie ważne czy nazywasz się Sadlok czy Buksa. Jeśli konfrontacja z 4 liga was przerasta to o czym my tu mówimy... Niestety nie spodziewam się zimnego prysznicu dla tych zawodników bo zwyczajnie na świecie po nich to spływa (może za wyjątkiem Buksy) Boguski, Buchalik, Burliga czy Sadlok odhacza sobie kolejne kompromitację do kolekcji i żyje się dalej. Karnie zawodników uczestniczących we wczorajszym zbiegowisku polecam usadowić na ławie i wyjść składem: Lis- Niepsuj, Klemenz, Mehrovic, Abramowicz - Basha, Kuveljic, Kuba, Savic, Szot - Beqiraj Savicia, Beqiraj - pomijam bo dopiero weszli w zespol |
Zgadzam się, Boguski i Mak won ... jak mogli dopuścić do straty dwóch bramek w końcówce meczu ... a nie ... czekaj ... :D
|
Cytat:
|
Fajna bramka na 2-1 - typ podaje ze swojej połowy prosto do napastnika, który obraca się i strzela gola - poziom podwórkowy.
Wisła powinna wycofać się z pucharu Polski - nawet za Cupiała nam tam nie szło, a ostatnie lata to blamaż za blamażem. |
Cytat:
Uwielbiam to pitolenie że PP nam nie leży To co się robi w gabinetach? Patrzy w statystyki ile PP ma Legia i kolejnym trenerom stawia się to za cel. A po zwycięzcy poprzedniej edycji wiesza się w szatni zdj Probierza i spółki z wzniesionym PP i odpowiada jak Lechia Arce w 2019 |
Im to kury szczać prowadzić,a nie w piłkę grać.
|
O to to ;)
|
Cytat:
Tylko ciekawe czy AS ma jaja na taką manifestacje |
pozostaje jeszcze pobiczować się bramkami z meczu
https://www.youtube.com/watch?v=7BSBKLi6I6A&t=5s Niech to zostanie na pamiątkę |
Cytat:
|
miałem pisać ku pocieszeniu że żydownia właśnie odpada z chrobrym głogów , ale w momencie pisania tego posta wyrównali a mamy 91 minute
|
no i uj , 118 minuta wdowiak i żydownia gra dalej
|
no i wuj, niech se grają, a my patrzmy na siebie
|
Wczoraj nic nie napisałem bo dostałbym pewnie bana, ale naprawdę uwłaczające jest odpadnięcie z IV ligowcem...
Może to i dobrze, że nie było tej transmisji, bo tylko wstyd poszedłby w Polskę. Znowu szykuje się sezon walki o utrzymanie :> Może zakończę cytatem: "Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki" Henryk Reyman |
Cytat:
Żadnej walki o Puchary, żadnej walki o utrzymanie, środek tabeli, coś wygramy, coś przegramy, tu zaskoczymy, tam się zbłaźnimy. |
No i dlatego dla mnie ten sezon już jest zakończony.
W lidze nie walczymy o nic więc jest mi zupełnie obojętne czy będzie to 5 czy 15 miejsce.Nie jestem księgowym żeby jarać się ile kasy dostaniemy za jakie miejsce. |
Spokojnie. Jutro pewnie znów na profilu fb jakaś akcja marketingowa wleci żeby uspokoić kibica i tak będzie za każdym razem kiedy Wisła będzie dostawać wpierd** od spawaczy i hydraulików. Socios w trybie pilnym powinno zwołać zebranie zarządu i wydać komunikat że kibic nie ma zamiaru opłacać z własnej kieszeni tego cyrku.To już lepiej przeznaczyć tą kase na nasze koszykarki...
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli jesteś w Socios to chyba wiesz jaki jest ich cel? Nie umawialiśmy się z klubem, że w zamian za nasze składki Wisła ma być niezwyciężona, lub że cokolwiek żądamy. |
Cytat:
Trzeba się w końcu obudzić. |
Wypowiedź Skowronka zalatuje takim późnym Stolarczykiem, który w pewnym momencie nie wiedział już z której strony biją.
|
odpadliśmy kiedyś z kimś z tak niskiej klasy ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl