Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, 23-02-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10264)

Blixa 24.02.2020 14:57

Jak wygramy nastepne dwa mecze to bedzie mozna patrzyc na mozliwosc wejscia do top 8.

Ajax 24.02.2020 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blixa (Post 1550540)
Jak wygramy nastepne dwa mecze to bedzie mozna patrzyc na mozliwosc wejscia do top 8.

Nie rozpędzałbym się tak :) Wygranie 5 meczów z rzędu uplasowało nas ledwie 2 punkciki nad strefą spadkową.

_ukoL 24.02.2020 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1550542)
Nie rozpędzałbym się tak :) Wygranie 5 meczów z rzędu uplasowało nas ledwie 2 punkciki nad strefą spadkową.

Biorąc pod uwagę fatalną passę porażek, która poprzedziła ostatnie pięć kolejek, trudno by było inaczej. :-D

Niemniej jednak, kluczowym w walce o górną ósemkę wydaje się być zdrowie piłkarzy.

LucjuszWielki 24.02.2020 18:16

Mama takie pytanie (mieszane uczucia): wolelibyście aby arka przegrałą z Rakowem (opcja lepsza w kontekście utrzymania), czy tak jak się wydarzyło wygrała (opcja lepsza na top8) ?

Jakub92 24.02.2020 18:22

Tak jak się wydarzyło. Arka jest słaba i mecz z Rakowem tego nie zmieni. I zawsze jakieś tam minimalnie większe szanse na 8 :)

guardian_angel 24.02.2020 19:21

A nie lepiej mieć to w dupie i po prostu wygrywać mecz za meczem? Jak wygrywamy z tak dysponowaną Koroną, przy tak słabej swojej grze (fatalne ostatnie/przedostatnie decyzje, podania), to dlaczego mamy nie powalczyć z Legią czy Piastem, przy trochę większym skupieniu i lepszej dyspozycji dnia?

Fajnie jakby Brożek wrócił do formy z początku sezonu, skoro wtedy tak wymiatał to teraz mógłby jeszcze bardziej.

Wojtas 24.02.2020 19:37

Najgorsze teraz co moze byc to zaczać dywagować ,ile,co jak,To nie ma sensu, to tylko mąci wodę.

Grajmy co mecz o wszytsko jakby to miał byc ostatni mecz w ekstraklasie,dawajmy my kibice tez z siebie wszytsko na trybunach.Historia sama sie zapisze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl