![]() |
Jak wygramy nastepne dwa mecze to bedzie mozna patrzyc na mozliwosc wejscia do top 8.
|
Cytat:
|
Cytat:
Niemniej jednak, kluczowym w walce o górną ósemkę wydaje się być zdrowie piłkarzy. |
Mama takie pytanie (mieszane uczucia): wolelibyście aby arka przegrałą z Rakowem (opcja lepsza w kontekście utrzymania), czy tak jak się wydarzyło wygrała (opcja lepsza na top8) ?
|
Tak jak się wydarzyło. Arka jest słaba i mecz z Rakowem tego nie zmieni. I zawsze jakieś tam minimalnie większe szanse na 8 :)
|
A nie lepiej mieć to w dupie i po prostu wygrywać mecz za meczem? Jak wygrywamy z tak dysponowaną Koroną, przy tak słabej swojej grze (fatalne ostatnie/przedostatnie decyzje, podania), to dlaczego mamy nie powalczyć z Legią czy Piastem, przy trochę większym skupieniu i lepszej dyspozycji dnia?
Fajnie jakby Brożek wrócił do formy z początku sezonu, skoro wtedy tak wymiatał to teraz mógłby jeszcze bardziej. |
Najgorsze teraz co moze byc to zaczać dywagować ,ile,co jak,To nie ma sensu, to tylko mąci wodę.
Grajmy co mecz o wszytsko jakby to miał byc ostatni mecz w ekstraklasie,dawajmy my kibice tez z siebie wszytsko na trybunach.Historia sama sie zapisze. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl