Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10256)

wolfy 09.02.2020 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1549894)
Silva na ławkę się nie załapał ze względów sportowych?
Umówmy się, gość coś potrafi. Jeśli dla seniora brakuje miejsca na ławce to znaczy, że mamy duże możliwości rotacji.

Cieszy, że nie irytował Wojtkowski - nieźle rozprowadzał ataki, strzelił bramkę i jeździł na dupie.

Hołownia też się nie załapał.

guardian_angel 09.02.2020 12:43

Jednak jeszcze lepiej byśmy wyglądali z typowym skrzydłowym, Wojtkowski schodzi do środka, Kuba schodzi do środka... Nie ma nikogo kto by narobił wiatru przy linii, no ale nie ma jak Maka wsadzić do tej układanki.

wolfy 09.02.2020 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1549896)
Jednak jeszcze lepiej byśmy wyglądali z typowym skrzydłowym, Wojtkowski schodzi do środka, Kuba schodzi do środka... Nie ma nikogo kto by narobił wiatru przy linii, no ale nie ma jak Maka wsadzić do tej układanki.

Gramy wahadłowymi, na skrzydłach biegają Burliga i Sadlok, czasem zbiegali na bok Żukow i Savicević. Mozno zagęszczamy środek pola.
Nie wiem czy to tylko na Jagę, czy to teraz nasze standardowe ustawienie.

it 09.02.2020 13:09

Przy tak obsadzonym środku pola nie będzie niestety miejsca dla Pawłowskiego. Niestety w tym znaczeniu, że z młodzieżowców zostaje tylko Wojtkowski gwarantujący sensowny poziom.

Karherop 09.02.2020 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1549895)
Hołownia też się nie załapał.

Łącznie w kadrze meczowej brakowało Silvy, Hołowni, Brożka, Szot-a, Wasilewskiego (kartki) i Drzazgi (wiadomo).

Jeśli kontuzje nas będą ominąć to grupa która spędzać będzie mecz na trybunach będzie spora.

Dobrze że PZPN zwiększył kadrę meczowa z 18 do 20 zawodników, choć to pokłosie przepisu o mlodziezowcu.

Konrad. 09.02.2020 13:13

Cytat:

Hołownia też się nie załapał.
Trzeba oddać, że bardzo powiększono naszą kadrę. Nawet na ławkę nie załapali się: Hołownia, Silva, Wasilewski, do tego kontuzjowani Brożek i Drzazga.



Jeszcze pół roku temu walczyliby o pierwszą 11...


Sam mecz: szacunek za to jak wyglądamy kondycyjnie. Jak utrzymamy taką formę fizyczną, to utrzymanie mamy już w kieszeni.



Wróciło to co uwielbiałem w drużynie "początkowego" Stolarczyka. 86 minuta - prowadzimy 2-0. Ekstraklasowa drużyna zaczyna symulować faule, grać na czas, wybijać po autach... A u nas najstarszy na boisku Kuba walczy pod polem karnym przeciwnika, żeby podwyższyć na 3-0.

AgresywnyChomik 09.02.2020 13:14

Slowa uznania dla trenera, nie mamy wejscia w runde czy innego lapania swiezosci.

Wygladalismy wczoraj dobrze fizycznie i mam nadzieje ze to sie utrzyma do konca rundy.

Lemoniadowy Joe 09.02.2020 13:22

Trener na ten moment wydaje sie strzałem w "10" kluczowa pierwsza decyzja mega plus dla decyzyjnych, transfery które widzielismy na boisku po tym meczu bardzo dobrze.

Kac 09.02.2020 15:45

Hebert caly?

Bo do momentu zejscia chyba z powodu kontuzji bardzo dobrze sie prezentowal

Zukov tez kozak, zostawia cale serce na boisku

bedzie dobrze

Wojtas 09.02.2020 19:29

Zukov to Llonch 2.0 ,super sie go oglada ,najwiecej przebiegnietych km wczoraj

generalnie po tym co sie ogladało przez ostatnie mecze ,wczoraj to było poprostu swietne widowsko,gdze kazdy jezdzil na dupie.Widac ze samym bieganiem mozna w tej lidze dużo.

brawo panowie ,jedziemy dalej

Karherop 09.02.2020 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1549923)
Zukov to Llonch 2.0 ,super sie go oglada ,najwiecej przebiegnietych km wczoraj

generalnie po tym co sie ogladało przez ostatnie mecze ,wczoraj to było poprostu swietne widowsko,gdze kazdy jezdzil na dupie.Widac ze samym bieganiem mozna w tej lidze dużo.

brawo panowie ,jedziemy dalej

Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.

Wojtas 09.02.2020 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549924)
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.



Imaza to bym dalej chciał:D ,jedyny wczoraj z Jagi ktory cos robił.

Pozatym to jak beda tak biegać ,to naprawde wszytsko widze w kolorowych(nie tęczowych-nie mylic) barwach.
Oby pradu nie odcinało jak jescze w grudniu w Zabrzu ,bo paskudunie sie to wtedy oglada.ALe zaczynam wierzyc w Wisłe Skowronka,bo grają obiecująco.

TommyTSW 09.02.2020 22:39

Cytat:

Nawet na ławkę nie załapali się: Hołownia, Silva, Wasilewski, do tego kontuzjowani Brożek i Drzazga.
Wasyl pauzował za kartki

Pulpet 09.02.2020 23:03

3 najbliższe mecze = 9 punktów

Wszystko zostało napisane, ja bym tylko dodał, że Burlidze ze dwa razy się zaczęły przepalać styki i tylko czekałem na czerwo. Musi Trener z nim porozmawiać.

nero 09.02.2020 23:14

Idziemy po mistrza :D

Proud 10.02.2020 06:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549924)
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.

Imaz zawsze bardzo dużo przebiega. W Wiśle było tak samo. Bardzo dobry i pożyteczny piłkarz. Do tego jak widać pracowity. Szkoda bardzo jego odejścia jak i Kostala i Arsenica. Ale taka była sytuacja...choć przypuszczam, że Oni też żałują trochę. Arsenić i Kostal zginęli w ligowej szarzyźnie.

Levis88 10.02.2020 07:18

Nikt jeszcze nie wspomniał, że nie rozgrywamy na siłę od bramkarza przez obrońców co za czasów Stolara było nagminne i stwarzało duże zagrożenie pod Naszą bramką.
Wystarczyło 5min żeby się zorientować że Alon to napastnik a nie pozorant. Nie chodzi już o samą bramkę ale o styl gry i ustawiania się.

pawlozm 10.02.2020 08:25

Brawa dla całej ekipy, po intensywności widać, że chyba faktycznie udało się optymalnie fizycznie przygotować drużynę już na pierwszy mecz.
W 86 minucie (przy bramce Olka) Kuba potrafi doskoczyć na sprincie wyprzedzić rywala i wygarnąć piłkę. Niespotykane w tamtej rundzie gdzie cała drużyna od 70 minuty nie miała prądu mecz w mecz.
Walka i determinacja drużyny robiła ogromne wrażenie! Ciężko wyróżnić jedną osobę, bo wszyscy robili swoje na 100%, nikt nie odstawiał nogi, nikt nie grał na alibi. Trener Skowronek na konferencji przed spotkaniem mówił, że ćwiczyli to żeby zachować równowagę na boisku, że bronić trzeba już w momencie ataku, mówił, że najważniejsze jet organizacja całej drużyny, by łapać przestrzenie boiska. To wszystko było widać! świetna asekuracja, każdy wiedział co ma robić, pracowały całe linie ze sobą idealnie. Brawo. Nie mogę się doczekać kolejnego meczu.

sandomingo 10.02.2020 08:32

Dobra, sporo tutaj wniosków jak na jeden mecz.
Mam nadzieję że trener i zawodnicy patrzą na to wszystko dużo spokojniej, bo jak gdzieniegdzie czytam o walce o ósemkę czy nawet wyżej to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
Jesteśmy na przedostatnim miejscu w tabeli, do końca czeka nas 16 cholernie trudnych spotkań, z czego 7 ostatnich w grupie spadkowej na noże. Kilka meczów wygramy, kilka przegramy - oby więcej tych pierwszych, wtedy się utrzymamy.
Najważniejszy wniosek po wczorajszym meczu jest taki, że tym razem w przygotowaniach błędu nie było i fizycznie wyglądamy dobrze - a to jest w tej naszej lidze niezbędna podstawa do czegokolwiek. To jest baza, na której można opierać optymizm.
Druga rzecz to taka, że w razie kartek i urazów ma kto grać i nie będą to typowe "zapchajdziury". Skoro z ławki nie podnieśli się w ogóle Chuca, Pawłowski, Kuveljic czy choćby Boguski a w ogóle na niej nie usiedli Silva czy Brożek to znaczy, że jest kim trenować i kim grać.
Natomiast z ocenami nowych wstrzymajmy się przynajmniej do końca miesiąca.

Gunner1906 10.02.2020 09:32

Brawo dla chłopaków za mecz i 3 punkty. Ja tylko bardzo proszę i apeluje. Nie piszcie znowu w samych superlatywach o trenerze skoro wiadomo że na przyszły sezon znowu rozbiórka drużyny i przyjdą słabsze mecze. Znowu potem zacznie się obrażanie, pisanie Skowron won itp. To jest żałosne. Dla przypomnienia wrzucam cytaty co się działo kiedy Stolarczyk wygrywał mecze na początku kiedy miał dobrą pakę:


Mamy KIBICÓW + Mamy ZESPÓŁ + mamy TRENERA = MAMY LIDERA !!!!

Panie Trenerze - zwracam honor i przepraszam za brak wiary w Pana umiejętności.

Z zadziwiająca łatwością przychodzi nam strzelać bramki. 5-2 z Lechem, 5-2 z Lechia, 3-0 z Górnikiem. Takich wyników nie powstydzilaby się Wisła Kasperczaka. Wisła Stolarczyka jednak piszę nowa historie.

Brawo drużyna, brawo trener, brawo klub. Tak trzymać!

Panie trenerze ! Panowie piłkarze ! Jak wy mie zaimponowaliście w tym momencie !!!!!!! Chylę czoła, a za tydzień powiem wam to osobiście !

Jak nie byłem przekonany do Stolarczyka, to teraz z radością odszczekuje. Trenerze gratulacje, ze z liderem zagrałeś swoje - mało kto ma tyle odwagi !!!!

Nie wiem kto wymyslil Stolarczyka jako renera ale narazie to strzal w 10.


Bardzo cieszy, że Stolar pokazał duże cohones i zagraliśmy to, co graliśmy od początku sezonu. Nie spękał, drużyna też. Za to wielkie brawa.

Graliśmy jednak trochę inaczej niż ostatnio, a przynajmniej zmodyfikowaną wersję. Po to Stalarczyk dał dwóch szybkich skrzydłowych, aby liczyć na szybki atak i zagrania na wolne pole do skrzydłowych z obrony albo drugiej linii.

Serce rośnie, jak się to ogląda. Stolarczyk pokazuje, że można grać w tej lidze efektownie i efektywnie.

Wlasnym oczom nie wierze momentami z jakim rozmachem i polotem konstruujemy akcje
Ale najbardziej mi sie podoba, ze po objeciu prowadzenia nie cofamy sie jak przez 5 ostatnich lat tylko cisniemy mocniej
Wiem, ze dopiero 6 kolejka ale dziekuje za te emocje,ktorych przed sezonem sie nie spodziewalem

Gratulacje dla trenera i drużyny.


Wynik mówi sam za siebie. Górnik sobie stworzył parę sytuacji, na szczęście nic nie wpadło, bo 3:0 wygląda lepiej niż jakieś 3:1. My też mogliśmy go dobić czwartym golem, ale nie ma co być zachłannym )

Emocje trochę opadły, chociaż dalej nie mogę uwierzyć w to, co miałem PRZYJEMNOŚĆ oglądać dzisiejszego wieczoru na Reymonta. PAN Trener, PANOWIE Piłkarze, PAŃSTWO Kibice !

Wyjebane, czy prowadzimy 2 czy 3-0. Dalej idzie ogień od przodu i lecimy na nich.
W końcu

"7 stracimy, 9 strzelimy ....a"

Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry.

Dziękuję za ten mecz DRUŻYNO i TRENERZE. Każdy tak myśli byliście dziś zajebisci!
Dawać następnych do golenia!

Bardzo mi się spodobało to, że Stolarczyk dał zadebiutować Grabowskiemu, pokazał tym ruchem, że on też jest częścią tej drużyny.

Świetny mecz całego zespołu. Dla mnie najlepsi w meczu byli Kort, Kostal i Pietrzak. Reszta również bardzo dobrze zagrała. Mateusz Lis wybronił wszystko - mecz na 0 z tyłu. Fantastyczny wieczór.

Dziekuje trenerowi i piłkarzom za ten wczorajszy spektakl


Najśmieszniejsze jest to że kilka z wyżej wymienionych zdań są napisane przez tych którzy potem najbardziej go wyzywali (m.in użytkownika ogryzka) :). Także apeluje: Nie podniecajcie się, że mamy super trenera bo znowu potem się rozczarowujecie i zaczniecie obrażać na całego.

1q2 10.02.2020 14:19

..................

Karherop 10.02.2020 14:49

Tak jak pochlebne słowa w stosunku do Stolarczyka jesienią 2018 były słuszne tak i teraz Skowronek (powoli) zasługuje na pochwałę i nie ma się tego wstydzic. Nie znaczy to oczywiście że zaufanie jest bezgranicznie i do końca świata Skowronek będzie prowadził Wisle bo takie rzeczy w naturze się nie zdarzają. Zawsze przychodzi wypalenie na linii sztab trenerski - zawodnicy, ale póki co nic ta drużyna nie osiągnęła by nagle miała wypalić ;)

Optymizm póki co buduje:
Przygotowanie fizyczne
Brak kontuzji
Bardzo szeroka kadra
Wzmocnienia
Świadomość drużyny i sztabu co do sytuacji klubu


Dodam na koniec, że wystarczy prześledzić ilość odbiorów w drużynie i co za tym idzie 0 kartek na koncie. Drużyna jest dobrze przygotowana, nadąża za rywalami i nie musi uciekać się do głupich fauli.

Gunner1906 10.02.2020 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549960)
Tak jak pochlebne słowa w stosunku do Stolarczyka jesienią 2018 były słuszne tak i teraz Skowronek (powoli) zasługuje na pochwałę i nie ma się tego wstydzic. Nie znaczy to oczywiście że zaufanie jest bezgranicznie i do końca świata Skowronek będzie prowadził Wisle bo takie rzeczy w naturze się nie zdarzają. Zawsze przychodzi wypalenie na linii sztab trenerski - zawodnicy, ale póki co nic ta drużyna nie osiągnęła by nagle miała wypalić ;)

Optymizm póki co buduje:
Przygotowanie fizyczne
Brak kontuzji
Bardzo szeroka kadra
Wzmocnienia
Świadomość drużyny i sztabu co do sytuacji klubu


Dodam na koniec, że wystarczy prześledzić ilość odbiorów w drużynie i co za tym idzie 0 kartek na koncie. Drużyna jest dobrze przygotowana, nadąża za rywalami i nie musi uciekać się do głupich fauli.

Oczywiście ja nie twierdzę że nie można chwalić. Również podoba mi się gra za Skowronka. Jednak głównym powodem tej dobrej gry jest przede wszystkim dobry materiał ludzki jaki posiada. Od razu widać że Turgeman nakrywa czapką Drzazgę tak jak Żukow Plewkę, a Herbert Janickiego. I tak jak Stolar miał fajny skład kiedy wygrywał tak po prostu potem nie miał żywnie kim grać stąd te wyniki i obrażanie go w tamtym okresie było dla mnie mega frustrujące. Nie chciałbym żeby po tym jak na jesień znowu odejdą kluczowi zawodnicy i Skowronek zacznie notować gorsze wyniki sytuacja się powtórzyła bo chyba zacznę strzelać do ludzi...

_ukoL 10.02.2020 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1549934)
Idziemy po mistrza :D

No raczej! Jarek już ćwierknął, że jak się utrzymamy to za rok atakujemy Champions League. :haha:

Ogryzek 10.02.2020 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1549942)
Brawo dla chłopaków za mecz i 3 punkty. Ja tylko bardzo proszę i apeluje. Nie piszcie znowu w samych superlatywach o trenerze skoro wiadomo że na przyszły sezon znowu rozbiórka drużyny i przyjdą słabsze mecze. Znowu potem zacznie się obrażanie, pisanie Skowron won itp. To jest żałosne. Dla przypomnienia wrzucam cytaty co się działo kiedy Stolarczyk wygrywał mecze na początku kiedy miał dobrą pakę:


Mamy KIBICÓW + Mamy ZESPÓŁ + mamy TRENERA = MAMY LIDERA !!!!

Panie Trenerze - zwracam honor i przepraszam za brak wiary w Pana umiejętności.

Z zadziwiająca łatwością przychodzi nam strzelać bramki. 5-2 z Lechem, 5-2 z Lechia, 3-0 z Górnikiem. Takich wyników nie powstydzilaby się Wisła Kasperczaka. Wisła Stolarczyka jednak piszę nowa historie.

Brawo drużyna, brawo trener, brawo klub. Tak trzymać!

Panie trenerze ! Panowie piłkarze ! Jak wy mie zaimponowaliście w tym momencie !!!!!!! Chylę czoła, a za tydzień powiem wam to osobiście !

Jak nie byłem przekonany do Stolarczyka, to teraz z radością odszczekuje. Trenerze gratulacje, ze z liderem zagrałeś swoje - mało kto ma tyle odwagi !!!!

Nie wiem kto wymyslil Stolarczyka jako renera ale narazie to strzal w 10.


Bardzo cieszy, że Stolar pokazał duże cohones i zagraliśmy to, co graliśmy od początku sezonu. Nie spękał, drużyna też. Za to wielkie brawa.

Graliśmy jednak trochę inaczej niż ostatnio, a przynajmniej zmodyfikowaną wersję. Po to Stalarczyk dał dwóch szybkich skrzydłowych, aby liczyć na szybki atak i zagrania na wolne pole do skrzydłowych z obrony albo drugiej linii.

Serce rośnie, jak się to ogląda. Stolarczyk pokazuje, że można grać w tej lidze efektownie i efektywnie.

Wlasnym oczom nie wierze momentami z jakim rozmachem i polotem konstruujemy akcje
Ale najbardziej mi sie podoba, ze po objeciu prowadzenia nie cofamy sie jak przez 5 ostatnich lat tylko cisniemy mocniej
Wiem, ze dopiero 6 kolejka ale dziekuje za te emocje,ktorych przed sezonem sie nie spodziewalem

Gratulacje dla trenera i drużyny.


Wynik mówi sam za siebie. Górnik sobie stworzył parę sytuacji, na szczęście nic nie wpadło, bo 3:0 wygląda lepiej niż jakieś 3:1. My też mogliśmy go dobić czwartym golem, ale nie ma co być zachłannym )

Emocje trochę opadły, chociaż dalej nie mogę uwierzyć w to, co miałem PRZYJEMNOŚĆ oglądać dzisiejszego wieczoru na Reymonta. PAN Trener, PANOWIE Piłkarze, PAŃSTWO Kibice !

Wyjebane, czy prowadzimy 2 czy 3-0. Dalej idzie ogień od przodu i lecimy na nich.
W końcu

"7 stracimy, 9 strzelimy ....a"

Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry.

Dziękuję za ten mecz DRUŻYNO i TRENERZE. Każdy tak myśli byliście dziś zajebisci!
Dawać następnych do golenia!

Bardzo mi się spodobało to, że Stolarczyk dał zadebiutować Grabowskiemu, pokazał tym ruchem, że on też jest częścią tej drużyny.

Świetny mecz całego zespołu. Dla mnie najlepsi w meczu byli Kort, Kostal i Pietrzak. Reszta również bardzo dobrze zagrała. Mateusz Lis wybronił wszystko - mecz na 0 z tyłu. Fantastyczny wieczór.

Dziekuje trenerowi i piłkarzom za ten wczorajszy spektakl


Najśmieszniejsze jest to że kilka z wyżej wymienionych zdań są napisane przez tych którzy potem najbardziej go wyzywali (m.in użytkownika ogryzka) :). Także apeluje: Nie podniecajcie się, że mamy super trenera bo znowu potem się rozczarowujecie i zaczniecie obrażać na całego.

A ty fermenciarzu okresliłeś już się komu kibicujesz? Bo jak sam pisałeś - nie Wiśle? To komu?

wiesniak842 10.02.2020 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1549963)
Oczywiście ja nie twierdzę że nie można chwalić. Również podoba mi się gra za Skowronka. Jednak głównym powodem tej dobrej gry jest przede wszystkim dobry materiał ludzki jaki posiada. Od razu widać że Turgeman nakrywa czapką Drzazgę tak jak Żukow Plewkę, a Herbert Janickiego. I tak jak Stolar miał fajny skład kiedy wygrywał tak po prostu potem nie miał żywnie kim grać stąd te wyniki i obrażanie go w tamtym okresie było dla mnie mega frustrujące. Nie chciałbym żeby po tym jak na jesień znowu odejdą kluczowi zawodnicy i Skowronek zacznie notować gorsze wyniki sytuacja się powtórzyła bo chyba zacznę strzelać do ludzi...

Jasne:D
Wyniki druzyn w poszczegolnych okresach i ogolnie gra zespolu jest jedynie odzwierciedleniem jakosci pilkarzy w nich grajacych. W takim razie po co Skowronek? Golym okiem widac poprawe w organizacji naszej gry - stale fragmenty gry, wyprowadzane kontry, mniej "tiki-taki" miedzy bramkarzem a srodkowymi obroncami. Roznice bylo widac od razu w pierwszym meczu Wisly za Skowronka.

Gunner1906 10.02.2020 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1549968)
A ty fermenciarzu okresliłeś już się komu kibicujesz? Bo jak sam pisałeś - nie Wiśle? To komu?

Oczywiście kibicuje Wiśle, przyjebałeś się do mnie o nick że kibicuje jakiemuś Arsenalowi a potem jak na to odpisałem ze nie kibicuje żadnemu klubowi to sobie już to odebrałeś po swojemu czyli kretyńsko. Podsumowując Ogryzek jak wisla wygrywała to by dupe Stolarczykowi wylizał jakby ten wypiął co udowodniłem wyżej cytując jego wypowiedzi a potem po serii porażek gdzie był skład padaka zaczął jechać 07 won. Historia znowu się powtarza, Skowronek dobry skład, dobra gra, dobre wyniki. Jest euforia. A jak przyjdą kontuzje odejdą wypożyczeni i nie przyjdzie nikt konkretny na jesień to ogryzek i tym podobni będą mu jechać bo przecież Drzazga też musi strzelać i biegać jak Turgeman a Plewka, Boguski i Janicki grać jak Żukow Basha czy Hebert. Tak samo było za Stolarczyka. Tępy łeb nie pojmie ze były wyniki bo po boisku biegał Imaz Ondrasek Arsenic kostal Basha Kuba Peszko a nie było wyników kiedy po boisku biegał Boguski Grabowski Plewka Drzazga czy Zdybowicz

Wiesniak:

Ale dlaczego przeignaczasz moją wypowiedź? Gdzie napisałem że jedynym? Materiał ludzki jest najistotniejszym czynnikiem a nie jedynym. Chcę tylko zaznaczyć że dopóki Stolarczyk miał zadowalająca sytuację kadrowa to osiągał wynikii satyfakcjonujace a w pierwszej fazie swojej pracy nawet wyśmienite. Skowronek od początku swojej pracy miał komfort że wszystkich miał zdrowych a w zimowym okienku dostał jeszcze wsparcie konkretnymi grajkami. Dlatego w głównej mierze gra Wisły mimo że przegrywała zaraz po przyjściu Skowronka wygląda już trochę lepiej i z każdym kolejnym meczem szła w górę.

Trener jest po to żeby te klocki poukładać ale najważniejsi są piłkarze jakich posiada. Gdyby tak nie było można by ściągnąć do klubu guardiole a na boisku wystawić 11 kolesi z tego forum....

Trzymam kciuki żeby Skowronkowi szło jak najdłużej dobrze bo potem żygać się chce czytając te wyzwiska w stronę naszych pracowników od forumowiczów mających się kibicami tego klubu

wolfy 10.02.2020 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1549939)
Nikt jeszcze nie wspomniał, że nie rozgrywamy na siłę od bramkarza przez obrońców co za czasów Stolara było nagminne i stwarzało duże zagrożenie pod Naszą bramką.
Wystarczyło 5min żeby się zorientować że Alon to napastnik a nie pozorant. Nie chodzi już o samą bramkę ale o styl gry i ustawiania się.

Dlatego bo rozgrywamy przez bramkarza i stoperów, ale rzadziej.
Na pewno jest to bardziej przemyślane, nikt już nie wymaga od Janickiego rozgrywania pod presją. Z drugiej strony Herbert ma bardzo dobre dalekie dogranie.

wiesniak842 10.02.2020 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1549972)

Wiesniak:

Ale dlaczego przeignaczasz moją wypowiedź? Gdzie napisałem że jedynym? Materiał ludzki jest najistotniejszym czynnikiem a nie jedynym. Chcę tylko zaznaczyć że dopóki Stolarczyk miał zadowalająca sytuację kadrowa to osiągał wynikii satyfakcjonujace a w pierwszej fazie swojej pracy nawet wyśmienite. Skowronek od początku swojej pracy miał komfort że wszystkich miał zdrowych a w zimowym okienku dostał jeszcze wsparcie konkretnymi grajkami. Dlatego w głównej mierze gra Wisły mimo że przegrywała zaraz po przyjściu Skowronka wygląda już trochę lepiej i z każdym kolejnym meczem szła w górę.

Trener jest po to żeby te klocki poukładać ale najważniejsi są piłkarze jakich posiada. Gdyby tak nie było można by ściągnąć do klubu guardiole a na boisku wystawić 11 kolesi z tego forum....

Trzymam kciuki żeby Skowronkowi szło jak najdłużej dobrze bo potem żygać się chce czytając te wyzwiska w stronę naszych pracowników od forumowiczów mających się kibicami tego klubu

W sumie sie zgadzam ino Stolarczyk nie potrafil poukladac klockow od samego poczatku. Bylismy strasznie chimeryczna druzyna, ktorej obraz znieksztalcilo kilka wynikow np 5:2 z Lechem czy Lechia. W sumie podobnie jest teraz po jednym meczu z Jagiellonia:D Czytam, ze super wystep, ze brawo trener, a przeciez widac golym okiem ile jeszcze jest do poprawienia. To jest chyba jakas choroba zbiorowa:D Przytrafi sie mecz, ktory wygramy wysoko, zaraz jakis przejebiemy grajac dokladnie tak samo tylko majac mniej szczescia i bedzie dokladnie to o czym piszesz, jechanie po trenerze itp
Stolarczyk byl "ogorkiem" od poczatku do samego konca. Po Skowronku widac od razu, ze ma wieksze pojecie, ale jak pisalem, jeszcze ogrom pracy przed nim i wiele rzeczy do poprawy.

Ogryzek 10.02.2020 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1549972)
Oczywiście kibicuje Wiśle, przyjebałeś się do mnie o nick że kibicuje jakiemuś Arsenalowi a potem jak na to odpisałem ze nie kibicuje żadnemu klubowi to sobie już to odebrałeś po swojemu czyli kretyńsko. Podsumowując Ogryzek jak wisla wygrywała to by dupe Stolarczykowi wylizał jakby ten wypiął co udowodniłem wyżej cytując jego wypowiedzi a potem po serii porażek gdzie był skład padaka zaczął jechać 07 won. Historia znowu się powtarza, Skowronek dobry skład, dobra gra, dobre wyniki. Jest euforia. A jak przyjdą kontuzje odejdą wypożyczeni i nie przyjdzie nikt konkretny na jesień to ogryzek i tym podobni będą mu jechać bo przecież Drzazga też musi strzelać i biegać jak Turgeman a Plewka, Boguski i Janicki grać jak Żukow Basha czy Hebert. Tak samo było za Stolarczyka. Tępy łeb nie pojmie ze były wyniki bo po boisku biegał Imaz Ondrasek Arsenic kostal Basha Kuba Peszko a nie było wyników kiedy po boisku biegał Boguski Grabowski Plewka Drzazga czy Zdybowicz

Wiesniak:

Ale dlaczego przeignaczasz moją wypowiedź? Gdzie napisałem że jedynym? Materiał ludzki jest najistotniejszym czynnikiem a nie jedynym. Chcę tylko zaznaczyć że dopóki Stolarczyk miał zadowalająca sytuację kadrowa to osiągał wynikii satyfakcjonujace a w pierwszej fazie swojej pracy nawet wyśmienite. Skowronek od początku swojej pracy miał komfort że wszystkich miał zdrowych a w zimowym okienku dostał jeszcze wsparcie konkretnymi grajkami. Dlatego w głównej mierze gra Wisły mimo że przegrywała zaraz po przyjściu Skowronka wygląda już trochę lepiej i z każdym kolejnym meczem szła w górę.

Trener jest po to żeby te klocki poukładać ale najważniejsi są piłkarze jakich posiada. Gdyby tak nie było można by ściągnąć do klubu guardiole a na boisku wystawić 11 kolesi z tego forum....

Trzymam kciuki żeby Skowronkowi szło jak najdłużej dobrze bo potem żygać się chce czytając te wyzwiska w stronę naszych pracowników od forumowiczów mających się kibicami tego klubu

Trener to zawód wysokiego ryzyka. Są wyniki, jest praca. Chwaliłem Stolarczyka jak było za co. Jak doprowadził zespół do serii porażek z hańbiącym 07 byłem za jak najszybszym jego zwolnieniem. To samo tyczy się Skowronka. Nieprzypadkowo ci ludzie zarabiają dziesiątki tysięcy miesięcznie. Ich praca, to nie praca na "etat" ale ciągłe wyzwanie. I nie ma znaczenia że pół roku temu było świetnie. Tak jest na całym świecie. Trzymanie pseudo lojalne Stolarczyka mogło skończyć się spadkiem w otchłań IV ligi.

I co z tego że Stolarczyk rok temu było "dobry'? Stracił kontakt z zespołem, nie potrafił nic z niego wykrzesać, zawalił przygotowanie itd. To wystarczy.

Jesli tego nie rozumiesz to do piaskownicy. Tu nie ma sentymentu i pseudo lojalności. Każdy trener, nawet najlepszy na świecie zostanie prędzej czy później zwolniony. No chyba że sam odejdzie. Taka praca.

Dla mnie liczy się Wisła a nie jeden czy drugi piłkarz albo trener.

btw
Teraz jesteś Wiślak. Niech ci będzie.

LucjuszWielki 10.02.2020 20:32

HAHA jak przeczytałem, że mecz na remis to PADŁEM ze śmiechu.

Pierwszy mecz od bardzo dawna, gdzie stosowalismy skuteczny pressing. Nie wiem czy słabość jagielloni nie wychodził właśnie z naszego pressingu..

Silva słaby podobnie jak Wojtkowski, Janicki i inni. Jedynie Niepsuj podoba mi się z tego starego zaciągu/szrotu.

Zdobywca pierwszej brami troszke podobnie to zrobił jak Brozio.

Dzidy, których było kilka pasowałyby na jakiegoś szybkiego gościa ala Paulista, a nie Żydka bo jest wolniutki.

Zukov super mecz - przypomina mi Lloncha (nie żadnego Cantoro)..

Generalnie mecz przyjemny, fajnie się oglądało, nie było męczenia buły.

wolfy 10.02.2020 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1549977)
HAHA jak przeczytałem, że mecz na remis to PADŁEM ze śmiechu.

Ja też. Mecz był pod kontrolą przez większość czasu, Jagiellonia strasznie się męczyła z naszym pressingiem.

Gunner1906 11.02.2020 06:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1549976)
Trener to zawód wysokiego ryzyka. Są wyniki, jest praca. Chwaliłem Stolarczyka jak było za co. Jak doprowadził zespół do serii porażek z hańbiącym 07 byłem za jak najszybszym jego zwolnieniem. To samo tyczy się Skowronka. Nieprzypadkowo ci ludzie zarabiają dziesiątki tysięcy miesięcznie. Ich praca, to nie praca na "etat" ale ciągłe wyzwanie. I nie ma znaczenia że pół roku temu było świetnie. Tak jest na całym świecie. Trzymanie pseudo lojalne Stolarczyka mogło skończyć się spadkiem w otchłań IV ligi.

I co z tego że Stolarczyk rok temu było "dobry'? Stracił kontakt z zespołem, nie potrafił nic z niego wykrzesać, zawalił przygotowanie itd. To wystarczy.

Jesli tego nie rozumiesz to do piaskownicy. Tu nie ma sentymentu i pseudo lojalności. Każdy trener, nawet najlepszy na świecie zostanie prędzej czy później zwolniony. No chyba że sam odejdzie. Taka praca.

Dla mnie liczy się Wisła a nie jeden czy drugi piłkarz albo trener.

btw
Teraz jesteś Wiślak. Niech ci będzie.

Jaki kontakt z zespołem? Stracił zespół a nie kontakt z zespołem. Jak tego nie rozumiesz to do piaskownicy. Kilka lat temu kopałem w Podgórzu (A klasa). Nieoczekiwanie do tego klubu przyszedł trenować Grzegorz Pater. I to wcale nie oznacza że z takim gościem na ławce klub sobie ot tak wejdzie do 3 ligi. Do tego potrzebne są pieniądze. Na początku razem z nim przyszło kilku dobrych grajkow i A klasa wygrana w cuglach. W następnym sezonie brakło punktu do awansu do IV ligi i ci lepsi poodchodzili. I co? Mimo że trenował nas gościu który miał kilka MP i ładował gole Barcelonie to z kalekami na boisku niewiele mógł zrobić. Efekt? Jeszcze dwa sezony w środku tabeli okręgówki i spadek do A klasy. Najważniejsza jest jakość piłkarzy. Oczywiście nie twierdzę że Stolarczyk powinien nawet z taką kadra jaka wtedy posiadał notować takie wyniki i nawet decyzję o jego zwolnieniu w tamtym momencie rozumiałem, ale nigdy by mi nie przyszło żeby z nim "jechać"

Można zwolnić trenera, można go nawet krytykować, ale obrażać trenera który dał tyle dobrego Wiśle w poprzednich latach to szczyt buractwa. A już wogole jak się pół roku wcześniej wychwalało go pod niebiosa. Gościu proszę cię, jak za pół roku masz pisać teksty obrażające Skowronka to teraz się nie ośmieszaj i nie pisz jaki on jest zajebisty

Ogryzek 11.02.2020 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1549993)
Jaki kontakt z zespołem? Stracił zespół a nie kontakt z zespołem. Jak tego nie rozumiesz to do piaskownicy. Kilka lat temu kopałem w Podgórzu (A klasa). Nieoczekiwanie do tego klubu przyszedł trenować Grzegorz Pater. I to wcale nie oznacza że z takim gościem na ławce klub sobie ot tak wejdzie do 3 ligi. Do tego potrzebne są pieniądze. Na początku razem z nim przyszło kilku dobrych grajkow i A klasa wygrana w cuglach. W następnym sezonie brakło punktu do awansu do IV ligi i ci lepsi poodchodzili. I co? Mimo że trenował nas gościu który miał kilka MP i ładował gole Barcelonie to z kalekami na boisku niewiele mógł zrobić. Efekt? Jeszcze dwa sezony w środku tabeli okręgówki i spadek do A klasy. Najważniejsza jest jakość piłkarzy. Oczywiście nie twierdzę że Stolarczyk powinien nawet z taką kadra jaka wtedy posiadał notować takie wyniki i nawet decyzję o jego zwolnieniu w tamtym momencie rozumiałem, ale nigdy by mi nie przyszło żeby z nim "jechać"

Można zwolnić trenera, można go nawet krytykować, ale obrażać trenera który dał tyle dobrego Wiśle w poprzednich latach to szczyt buractwa. A już wogole jak się pół roku wcześniej wychwalało go pod niebiosa. Gościu proszę cię, jak za pół roku masz pisać teksty obrażające Skowronka to teraz się nie ośmieszaj i nie pisz jaki on jest zajebisty

Idze idze w kukurydze.

Szkoda czasu na jałowe dyskusje. Chcesz, postaw sobie kapliczkę z Stolarczykiem w domu. Mnie szkoda czasu na twoje płacze.

Jest nowy trener, nowe rozdanie a ty dalej grzebiesz patykiem w.... Nie szkoda ci czasu na jątrzenie? Stolarczyk to już przeszłość. Teraz jest Skowronek.

Gunner1906 11.02.2020 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1549996)
Idze idze w kukurydze.

Szkoda czasu na jałowe dyskusje. Chcesz, postaw sobie kapliczkę z Stolarczykiem w domu. Mnie szkoda czasu na twoje płacze.

Nie wiem jak u Ciebie ale koło mojego miejsca zamieszkania kukurydza nie rośnie i ,,idze, idze" też nie wołają.

Kapliczkę Stolarczyka w domu to ty miałeś jak wygrywał, a jak przegrywał to postanowiłeś na nią napluć i sprzątnąć jednym ruchem ręki. Owszem jest nowy trener i ty zaczynasz robić to samo. :haha:

Ogryzek 11.02.2020 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1549997)
Nie wiem jak u Ciebie ale koło mojego miejsca zamieszkania kukurydza nie rośnie i ,,idze, idze" też nie wołają.

Kapliczkę Stolarczyka w domu to ty miałeś jak wygrywał, a jak przegrywał to postanowiłeś na nią napluć i sprzątnąć jednym ruchem ręki. Owszem jest nowy trener i ty zaczynasz robić to samo. :haha:

Taaaaaa to samo..... a ja dalej swoje idze idze w kukurydze. Całą zimę cie trzymało żeby się przyjebać? Skup zie na nowej Wiśle, nowym trenerze a nie żyj przeszłością. Zostaw już tego Stolarczyka. Przestań siać ferment.

btw
Byłem zdaje pierwszym który pisał na forum o Skowronku jako bardzo dobrym trenerze którego widziałbym w Wiśle. Było to w czasie kiedy leżałeś "Rejtanem" i atakowałeś każdego kto cokolwiek napisał źle o trenerze Stolarczyku. Więc ne kituj.... z tym "to samo"

Gunner1906 11.02.2020 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1549998)
Taaaaaa to samo..... a ja dalej swoje idze idze w kukurydze. Całą zimę cie trzymało żeby się przyjebać? Skup zie na nowej Wiśle, nowym trenerze a nie żyj przeszłością. Zostaw już tego Stolarczyka. Przestań siać ferment.

Przyjebałem się bo znowu robisz to samo. Stolarczyka wychwalałeś jak miał dobry skład i mu szło, jak mu się posypała kadra i wyłapywał w.......e to byłeś pierwszy żeby na niego pluć (nie krytykować, tylko pluć). Teraz Skowronek też ma dobrą grę i wyniki bo ma w miarę dobrych i przede wszystkim zdrowych grajków to go chwalisz. Na jesień znowu może się okazać lipa ze składem jak odejdą wypożyczeni, Skowronek przegra trzy mecze to ogryzek będzie wołał do niego tak jak u niego na wsi: ,, idze idze w kukurydze" albo ,,Skowronek won, bo się jednak nie nadajesz"

I nie pisz teraz ,,trenerze Stolarczyku" tylko bądź konsekwentny w tym jak go nazywałeś czyli "07" itp.

Ogryzek 11.02.2020 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1549999)
Przyjebałem się bo znowu robisz to samo. Stolarczyka wychwalałeś jak miał dobry skład i mu szło, jak mu się posypała kadra i wyłapywał w.......e to byłeś pierwszy żeby na niego pluć (nie krytykować, tylko pluć). Teraz Skowronek też ma dobrą grę i wyniki bo ma w miarę dobrych i przede wszystkim zdrowych grajków to go chwalisz. Na jesień znowu może się okazać lipa ze składem jak odejdą wypożyczeni, Skowronek przegra trzy mecze to ogryzek będzie wołał do niego tak jak u niego na wsi: ,, idze idze w kukurydze" albo ,,Skowronek won, bo się jednak nie nadajesz"

I nie pisz teraz ,,trenerze Stolarczyku" tylko bądź konsekwentny w tym jak go nazywałeś czyli "07" itp.

Idze idze w kukurydze fermenciarzu. Szkoda czasu na ciebie. Taaa pluć. Nie dość że niewiele wnosisz do dyskusji to się mocno "grzejesz". Calm down.

btw
Pierwszym orędownikiem Skowronka jako trenera u nas na forum byłem ja, nie ty. W tym czasie, kiedy ty leżałeś na płask przed śrubującym kolejne rekordy przegranych Stolarczykiem. Więc nie zmyślaj i nie pisz niestworzonych rzeczy bajoku. Tyle w temacie.

tomasz_19 11.02.2020 11:42

Przyszedł wreszcie środkowy pomocnik z prawdziwego zdarzenia (Żukov), środkowy obrońca (Hebert) i napastnik (Turgeman) to i wynik jest. Nie chce tu obwieszczać rychłego utrzymania, ale dla mnie ta sobotnia gra wlała sporo optymizmu na następne mecze. Wyglądaliśmy jak pitbul żądny krwi. Myślę, że musiałoby się stać jakieś nieszczęście żebyśmy się nie utrzymali. Przed nami 3 stosunkowo łatwe mecze z czego 2 u siebie, innego wariantu niż 9 pkt nie biorę pod uwagę :D

Gunner1906 11.02.2020 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1550000)
Idze idze w kukurydze fermenciarzu. Szkoda czasu na ciebie. Taaa pluć. Nie dość że niewiele wnosisz do dyskusji to się mocno "grzejesz". Calm down.

btw
Pierwszym orędownikiem Skowronka jako trenera u nas na forum byłem ja, nie ty. W tym czasie, kiedy ty leżałeś na płask przed śrubującym kolejne rekordy przegranych Stolarczykiem. Więc nie zmyślaj i nie pisz niestworzonych rzeczy bajoku. Tyle w temacie.

Przestań już z tymi wieśniackimi tekstami bo to forum Wisły Kraków a nie Jutrzenki Giebułtów. ,,Idze Idze w kurkurydze" "idze bajoku", co to kur wa ma być? Skąd ty się zerwałeś?

I co z tego że byłeś pierwszym orędownikiem? Byłeś też pierwszym orędownikiem kiedy Stolarczyk wygrywał a potem na niego plułeś.

Możesz być pierwszym orędownikiem Skowronka i lizać mu dupę teraz a potem przy serii 3 porażek z rzędu pisać do niego Skowronek won tak samo jak to robiłeś ze Stolarczykiem. Pfu...

U mnie w przeciwieństwie do ciebie na próżno szukać postów gdzie chwalę Stolarczyka co próbujesz mi na siłę wcisnąć. Ani go nie wychwalałem kiedy miał dobry skład ani go nie krytykowałem kiedy przyszła seria porażek z bardzo marnymi piłkarzami których miał do dyspozycji. Ty natomiast jak rasowa chorągiewka, był skład- były wyniki - Stolarczyk the best, przyszła seria gorszych meczów spowodowana milionem różnych czynników to "Stolarczyk won zerosiódemkowcu"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl