Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10232)

For_FuN_ 12.11.2019 16:43

Już o tym pisałem. Do utrzymanie potrzebne jest punktowanie na poziomie 1,5 pkt/mecz w pozostałych kolejkach. Takie coś jest niemożliwe do zrealizowania z tym trenerem i z tymi piłkarzami(znacznie lepszy skład i lepsi szkoleniowcy mieli z tym u nas problem w ostatnich latach...). Mamy w tej chwili założoną pętle i pytanie czy się uwolnimy, czy zawiśniemy.
Spadają 3, ale trzeba brać pod uwagę(statystyka to mówi, tj. bezpiecznie utrzymanie na poziomie ponad 40 punktów), że jedna z tych 4 fatalnych drużyn w końcu się ogarnie. Kto to będzie? Trudno powiedzieć, ale w pewnym momencie to nastąpi.

Wehrmacht 12.11.2019 17:57

Ogarnie sie ta, ktora sie zima wyprostuje transferami. Czyli na teraz my i ŁKS raczej odpadamy z tego towarzystwa ze wzgledu na brak kasy. Natomiast Arka i Korona smialo moga z miasta kase brac. Zreszta - jaki Arki juz teraz dala kontrakt Vejinovicovi byle tylko lige utrzymac... Zakladam ze i jedni drudzy zrobia skok na Ekstraklasie i tabun szrotu do nich zawita w zimie. O Gorniku nie wspominam, bo raz ze maja za duzo ptk na razie, dwa gdyby to sie zmienilo do grudnia, to tam chocby mieli asfalt pozdzierac z drog w calym miescie kasa na transfery bedzie.

Nas to nie wiem co moze uratowac (pod wzgledem transferow) chyba tylko jakies wygrane w totka a'la Imaz albo Carlitos, ktore z miejsca wypala.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl