![]() |
Doping
Chodzę na Wisłę 14 lat, czegoś takiego na meczu ligowym nie pamiętam.
Koledzy z pracy którzy nie byli na meczu a oglądali w TV byli pod wrażeniem tego co się działo na trybunach. Widać, że grajki Legi też to czuły, a Cieznika? błąd za błędem.. |
Lepszego prezentu na urodziny nie mogłem dostać :) Piękny mecz z naszej strony, wypada tylko pogratulować drużynie i Stolarczykowi.
Co do wiadomej flagi, to mam nadzieję że to tylko jednorazowy incydent. Nie powinno być żadnej taryfy ulgowej dla bandytów z WSH. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma co się czepiać i okazywać brak szacunku. Ty ich pamiętasz z szalonych czasów tytularnych sponsorów jak Legia Deawoo Warszawa. Z resztą Wisełek na mapie piłkarskiej Polski jest dość sporo, w końcu to największa rzeka w kraju i przepływa przez nie jedno miasto. Nie ma co się z tego powodu gorączkować. Wiadomo, że my byliśmy pierwsi i mówiąc Wisła - 90 % ludzi ma na myśli tą z Krakowa. |
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=1Syhoj6UX3M& Deja vu :tsw_raca: |
Nagralem sobie powtorke dzis z C+ ,bede sobie ogladal na zly humor ,cos pieknego ,chwilo trwaj....
Co do nazw to Wisła mimo ze wiele =Kraków,Górnik mimo ze wiele=Zabrze.Tradycja, marka,historia,kibice robią swoje. |
Cytat:
|
Cytat:
Po drugie: tu nie chodzi o samą karę - 10, 20 tys? A o zamknięcie trybuny. To prawie 5 tysięcy miejsc mniej! Cytat:
Kibiców będzie spokojnie powyżej 20 tys, jest nawet szansa na komplet... Dramat będzie jak nam zamkną to trybunę, dla 20 rac... Nie można już innych opraw robić? Kartoniady, sektorówki? |
Nie sądziłem że kiedyś to napiszę, ale w interesie Wisły są zakazy stadionowe dla UW, a na pewno dla tych debili z racami. Sądziłem że potrafią się wykazać minimum zrozumienia i intelektu w sytuacji klubu, byłem w błędzie.
|
Ostatni raz taką atmosferę czułem w 2011:
https://www.youtube.com/watch?v=AXW_UaN18r8 Niesamowity mecz! Gratulację należą się całej drużynie, a zwłaszcza TRENEROWI! Mądra, przemyślana gra. Taką Wisłę chce zawsze oglądać i czuć taką atmosferę na trybunach. To był dla mnie szok że przez prawie 90min, niemalże 3/4 górnego E stało i normalnie prowadziło doping razem z C i D. Co do rac: - Z jednej strony trochę głupio, ze względu na kary - Z drugiej strony ja osobiście je lubię ze względu na atmosferę i klimat. Dlatego zawsze w tych sytuacjach stoję między młotem, a kowadłem |
@wolfy
Szczerze mam nadzieje że nigdy takie debile jak ty się na Wiśle nie pojawią |
Stolar pamięta Wisłę Kasperczaka, i wiele z jej elementów przeniósł do zespołu z jesieni, jak i tego, w zasadzie przebudowanego od nowa przez zimowe odejścia. Już nie widać braku Imaza, Kostala, Ondraska, Korta i pary innych.
Z tym trenerem i odpowiednia polityką transferową zajdziemy daleko. Oby Stolar na lata. |
Cytat:
Mam nadzieję, ze wasz czas się kończy. |
Cytat:
|
Dopiero się zaczyna
|
Cytat:
Nie po to ja i wiele innych osób wydaliśmy kilka - kilkadziesiąt tysięcy złotych ratując Wisłę żeby jakiś szczeniak topił i tak tonący klub, bo to jego święte prawo narobić bydła i puścić z dymem 20 tys. Na stadionie jestem pewnie wiele dłużej niż Ty i to raczej ja zostanę. |
Cytat:
|
Jednej nadziei w tym że nam nie zamkną trybuny upatruje w tym że macze z Piastem jest znowu w TVP i ekstraklasa sobie strzeli w kolano psując widowisko zamknięta trybuna.
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie, nie twierdze, że teraz grali lepiej, ciężko to porównać. Po prostu śmieszy mnie gadanie, że "kiedyś to było" jak futbol idzie mocno do przodu i jestem przekonany, że obecna drużyna tamtą by pewnie pyknęła. Futbol idzie do przodu, szczególnie pod względem intensywności. Problem, że u was wolniej niż na zachodzie i dlatego nam Europa ucieka. Jak był ten program na TVP Sport, co pokazywali mecze z przeszłości i oglądałem Lazio - Wisła to jakby grali w slow motion. |
Widzę, że w internetach bez zmian :)
Race be, kibice na trybunie C be, pozdrowienia dla Warszawy be. Flagi były, race były, wszyscy to przeżyli, bawili się, kręcili komórką. Fajnie, że internet swoje, a rzeczywistość swoje bo już się bałem, że tylko WSH i UW zostaną na meczu, gdy czytałem internety. |
To było niesamowite widowisko, genialnie było przeżywać coś takiego.
A jakie były minusy? 1. Obecność flag ze złodziejskimi symbolami. 2. "Świeczki", jak to się wyraził prezes Wisłocki, i w konsekwencji kara finansowa. 3. Pozdrowienia dla pseudozgód. |
Cytat:
|
Cytat:
Kara będzie Kasy już nie mamy Nero znasz fajniejsze sposoby na wydanie 150 tys? Ja sobie wyobrazam. |
Cytat:
Podwyżka dla Sarapaty i Dukata. Magazyn meczowy. Firma sprzątająca. Złotówka dla SKWK... ;) |
Szacunek dla piłkarzy. Dla mnie, mega jakość wprowadził Savicevic i Burliga. Chociaż w tym meczu Vukan, miał dwa zle podania które spowodowały kontrę Legii to jednak widać jakość w tym grajku. Nie wiem czy to przypadek ale Basha odkąd obok siebie ma Savicevica gra dużo lepiej. Bury natomiast może sobie koślawo biegać, ale i tak daje nam bardzo dużo dobrego. Jeśli chodzi o ofensywę to Palcic przy nim to jakieś 3 półki niżej. Świetny ruch że sprowadzeniem go tu i jeszcze Jaga dopłaca :D. Cała drużyna gra świetnie i oby tak było jeszcze coś najmniej przez dwa tygodnie (plus ew. Derby)
|
Poza oczywistymi pieknymi momentami bylo jeszcze kilka innych truskaweczek na torcie: wedka Stolarskiego w 40 min, Skastrowany Carlitos schodzacy przy 3-0 i zamrozony Ciezniak w bramce na 3-0. Karma is a bitch.
|
Miałem nic nie pisać, bo żeby napisać wszystko to, co chciałem, musiałbym wysmażyć mały esej. Ale spróbuję.
Myślę, że ten wczorajszy mecz będziemy wspominać przez dziesięciolecia. Bo był naprawdę nieźle zagrany i skończył się doskonałym wynikiem, a przede wszystkim przez wszystkie podteksty, które mu towarzyszy. Ja na pewno będę. Jakkolwiek nie skończy się przygoda tego składu i tego trenera z Wisłą, będę ich wspominał tak, jak wspominam pierwszego Kasperczaka i wczesnego Skorżę. Jeśli chodzi o podteksty i medialność tego spotkania, to spotkały się drużyna najbogatsza i drużyna, która istnieje dzięki kroplówce. Klub, który dominuje i klub, który kiedyś dominował a dziś żyje wspomnieniami. Trener arogant i naciągasz oraz trener otwarty i pnący się w górę. Zmanierowane i przepłacane gwiazdki na wypożyczeniach oraz starzy wyjadacze wzmocnieni skreślonymi gdzie indziej chłopakami, którzy gryzą trawę i mają coś do udowodnienia. Nawet taka głupota, jak to, że jeden klub jest ze stolicy, a drugi z historycznej stolicy - z tego można zrobić kapitalny przedmeczowy materiał wideo. Dzieciaki przed telewizorami skakałyby na dywanie jak po 3 espresso, gdyby ktoś wpasował to w oprawę z NBA czy NFL. Musimy zdać sobie sprawę, że te i inne podteksty oraz styl gry drużyny sprawiają, że Wisła jest w tej chwili najbardziej medialnym klubem w Polsce. Jest wizytówką tej ligi. Warto przypominać to dziennikarzom, warto to przekuć na PR, a PR na kapitał. Jestem naprawdę szczęśliwy. Mam nadzieję, że uda się finansowo spiąć ten sezon z następnym, a najbliższy maraton meczowy nie wpłynie negatywnie na tę intensywną grę drużyny. |
Cytat:
|
Mi tam race sie podobaja i w takiej formie ss bezpieczne. Choc w naszej obecnej sytuacji moglo by sie bez nich obyc
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale co ich tam, to nie ich pieniądze. |
tym którzy tak najeżdżają na racę odpowiadam, to nie Wy macie monopol na nieomylność i nie tylko Wasze zdanie się liczy. Wpłaciłem bardzo dużo pieniędzy (jak na moje warunki) na Wisłę żeby ją ratować, właśnie po to żeby oglądać takie widowiska jak w meczu z Legią. show na boisku i trybunach (chociaż dopracowałbym go jeszcze). race są bezpieczne, dopóki nie są rzucane na murawę czy w kogoś a to, że jesteście malkontentami i płaczkami tego nie zmieni. prawo jest chore i powinno być zmienione. co do kary, dołożę swoje kilka groszy, bo jestem za tym aby race stanowiły część widowiska piłkarskiego. dziwi mnie tylko to Wasze narzekanie, po takim meczu i tego nigdy nie pojmę :)
|
Sam się chętnie dorzucę jeśli trzeba będzie pokryć ewentualne straty jako konsekwencje rac.
Prawo zabraniające używania rac to nonsens. Dopóki nikt nimi nie rzuca, to są one bezpieczne i tyle. Stadionowy klimat jaki budują jest niepowtarzalny. Niemniej jednak rozumiem tych z nas, którzy twierdzą, że w obecnej sytuacji piro to nie był najlepszy ruch UW. Prawda jest taka, że strata to nie tylko kara pieniężna od KL, ale głównie strata z dnia meczowego (zamknięcie trybuny). Zobaczymy, czy uda się to pokryć. Mam nadzieję, że kibice pokażą klasę i pokryjemy to. |
Cytat:
Jeśli prawo Ci nie odpowiada to rób wszystko żeby je zmienić, a nie buntuj się i potem podciągaj innych do odpowiedzialności zbiorowej. To tak jakbyś dostał mandat za chlanie publiczne i potem chodził po rodzinie pytając czy ktoś Ci się na mandat nie dorzuci. Bo fakt, picie alkoholu jest fajne, ale w ciepłą pogodę bez picia w plenerze to nie jest ten sam klimat! Cytat:
I żeby nie było - ja też uważam że race na stadionie budują klimat. Ale w momencie gdy klub ma taką sytuację finansową schowajmy dumę w kieszeń i nie palmy pieniędzy na trybunach. Przed paroma miesiącami myśleliśmy że trzeba będzie przeżyć kilka lat bez Wisły na R22. Czy w zamian za Wisłę na R22 nie możemy zrezygnować z działań narażających na kary? Dla mnie to niewielka cena. |
Cytat:
Atmosfera na trybunach w moim odczuciu była NAJLEPSZA od pamiętnego meczu z APOELem, bo potem brakowało troszkę takiego rozmachu i szaleństwo jednocześnie. W momencie gdy miała iść fala na C, a tu cały stadion siada na krzesełkach i nagle idzie fala szaleństwa na D,E,G itd to aż mnie ciary przeszły i łezka się zakręciłą w oku, że ten stadion żyje na 1906%! Czy przeszkadzały mi race? Chłopaki odpalili, wszyscy się dobrze bawili po czym race wylądowały w rękach u każdego kto je odpalał. Nie było rzucania na murawę, specjalnego przerywania meczu i innych jakiś krzywych akcji. Brawo! Jak mówi prezes Boniek tak to właśnie miało wyglądać: "Pozwólmy na piro, ale kontrolowane"! |
Przeciez byl mecz przerwany.... Widac cos ci umknelo. Moze ze wzgledu na zadymienie.
|
Jak ktoś myśli, że na Wiśle nie będzie chuliganów, flag chuligańskich, nie będzie awantur na mieście, nie będzie bluzgów to się chyba wczoraj urodził :D
|
Cytat:
Czyli grupka debili powoduje karę finansową a wszyscy kibice mają za to zapłacić? Czyli: "my się bawimy, a wy za to płaćcie"? A ja mam nadzieję, że klasę pokażą, nie wszyscy kibice, ale debile, którzy zapalili race. Niech ta grupka debili sama zapłaci karę i pokryję niedobór w kasie z tytułu zamknięcia trybuny. Może być? A najlepiej niech sobie ta banda sterydowych rezusów wybuduje obok swój mały stadion i tam co tydzień sobie bawi się w race. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl