![]() |
Piekny mecz, oby Drzazga byl OK.
|
Cytat:
:shock::tsw_wislazkrakowa: |
Podobno tylko sharki trzymaja z ruchem itp... sharkow podobno nie ma juz na stadionie a z trybun leca pozdrowienia... czegos tu nie kumam
|
Cytat:
Syn do ojca - Tato, opowiedz mi jakiś dowcip. - Cycki. - Nie łapię... - I nigdy nie złapiesz. |
Dawno w koncówce nie czulem takich emocjii........Krzysiek,Kuba piekne gole palce lizać.3 pkt bezcenne.
Zawsze nad Wami. |
panowie Marlowe , dogadajcie sie co do avatara bo zmylacie :P
|
czy gol na 3-1 sprezentował stratą Plewka?
|
Coż, myliłem się, z Drzazgi i Kolara ewidentnie nic nie będzie, tak samo z Kubą i Peszko. Wszyscy do tarcia chrzanu.
Dużo emocji na koniec na własne życzenie, ale widać że wreszcie dobrze funkcjonuje gra ofensywna. Tak naprawdę wszystko posypało się po zejściu Drzazgi, mam nadzieję że kontuzja nie jest poważna. Kuba widać że technicznie i inteligencją przerasta tą ligę o kilka poziomów, każdy inny piłkarz tej ligi na jego miejscu załadowałby w obrońcę Cracovii albo obok bramki. Nawet nie muszę tego argumentować, wystarczy mecz Cracovii... Probierz widać że starał się trzymać nerwy na wodzy. Już zapomniałem jak źle gra nogami Buchalik. Brawo Wisła! Cytat:
|
Siedliśmy na nich na początku i szybko 2 bramy padły. To pozwoliło nam na cofnięcie się i gra z kontry. Stąd cracovia miała optyczną przewagę. Po 3:0 już wgl na spokojnie do obrony. To zgubiło nas. Ważne, że zwycięstwo mimo nerwowej końcówki.
Podobało mi się jak walczyliśmy na boisku. cracovia standardowo dla statystyk mnóstwo strzałów z dystansu i wrzutek stąd przewaga w strzałach. Brawo Wisła Wisła Pany! |
Cytat:
Humphrey'a nigdy nie za wiele.:D ps. Zawsze nad Wami !! :tsw_wisla_flaga: |
Podzielam opinie wyzej :)
TIME TO SAY GOODBYE,jakie to piekne :) |
|
Cytat:
|
Cytat:
ogólnie mecz na plus ale zrobiliśmy to co pogoń w meczu z Nami- za szybko uwierzyliśmy że jest po meczu. graliśmy swoje a raptem walka o życie. Zawodnik meczu- Janusz Gol. Taki gracz u Nas i mamy rewelację w środku pola. |
|
Cytat:
|
Cytat:
Co Kolega wygrał? |
Super mecz ale czy ktoś wie dlaczego Balickiego znów nie ma? Widać było co się działo na koniec spotkania.
|
Tylko Wisła:)!!!!!!!!
|
@szneka
stratę zrobił nie Plewka tylko Savicevic. Zamiast kontry na 4-0 zrobiło się 3-1. Co nie zmienia faktu, że Vukan zagrał bardzo dobry mecz. Kolejny. Nasze brakujące ogniwo w drugiej linii. |
Po takich meczach nie ma sensu nikogo indywidualnie oceniać. Brawa dla całej drużyny i nawet dwie głupio stracone bramki tego nie zmienia.
Bardzo szkoda Buchala.... Która to już jego tego typu kontuzja ..? Człowiek ze szkła. I słowo na temat Drzazgi... rośnie nam mega napastnik. Niech przedłużają kontrakt ze sporą podwyżka , bo na takich ludziach trzeba budowac Wisle. |
Oby Drzazga w tak dobrym dla siebie okresie nie załapał jakieś poważnej kontuzji... naprawdę złapał wiatr w żagle..
|
Cytat:
|
Szkoda ze pedały z K1 doznały podniecenia w końcówce ale licza się 3 pkt! Jebac Żydów!
|
@staszek2309
fakt, mecz w wykonaniu Naszym bardzo dobry. Drzazga z przodu okazuje się być zagrożeniem równie dużym co był Ondraszek |
http://i65.tinypic.com/2cq1paf.jpg
Ciekawe czy kur.wa* wypatrzyła flagę jg i race? Patrzy się ch.ujek zupełnie w innym kierunku niż pozostali ludzie. * Jakby ktoś nie poznawał to niejaki cwel jadczak. |
Powiedzny sobie szczerze ten inwigilator z lornetka ma jakas paranoje albo cos nad czym powinien sie pochylic jakis lekarz specjalista. Mam nadzieje ze to czyta. Co do meczu: piekny wynik, cudowne emocje i niesamowity doping caly stadion sie wlaczal spiewajac bylo ich 6... a na koniec nasza tradycja time to say goodbye..i Jaro na c wsrod kibicow chwalacy atmosfere a nie bunkrujacy sie w lozach :)
|
Mnie to "time to say goodbye" ucieszyło raz. Spontaniczne, wtedy gdy zwycięstwem spuszczaliśmy pasiastych do I ligi. Od tej pory to takie naciągane jak guma w majtach, pod "januszy" trochę.
|
Tak jak Jadczak ma obsesję na punkcie Wisły tak Wy macie na jego punkcie.
I co napisał po tym meczu? Pochwalił kibiców Wisły i zganił panienki.. i kto szuka dziury w całym? |
Cytat:
|
jebać te stare ....y żydowskie,
a po drogie co wy macie z tym klaskaniem po każdym prostym kopnnieciu prostym przez pilkarza? strasznie rozwala to doping, guli by was jebal za to |
Cytat:
|
Wisła pany
|
Wisłą PANY!
Zadowolenie jest lecxz do szczęścia zabrakło 3:0 lub 4:0 kiedy Peszkin zawalił sam na sam prawie ehhhh Krzysiu D. rozwija się, Boże spraw abym się mylił w jego ocenie. Cała drużyna na PLUS. Pierwsze 20 minut zadziałała MAGIA R22, parchate strasznie sie obsrały plus nasi ładnie ich gonili, presing gruby, bałem się, że po 1:0 cofniemy się, a tu druga brama i napór przez chwile trwał. Szkoda tego cofania się i nerwówki, tak neistety u nas sie gra - prowadzenie i cofanie. MAGIA R22 jest potężna parchowae zawodniki nie wiedziały co się dzieje, a tak się napinali przed meczem :] Nie dla... pejsa kiełbasa ! |
Cytat:
|
Cudownie, że zwycięska passa z sąsiadką trwa. Niesamowity paradoks, że dzieje się to w momencie, gdy walczymy o przetrwanie kolejny sezon, a nie lata temu, gdy byliśmy absolutnym dominatorem w lidze.
Szkoda tych dwóch straconych bramek, szkoda zmarnowanej sytuacji Peszki (dobry mecz Sławka tak swoją drogą) na 4:0, bo taki pogrom miałby chyba też psychologiczne znaczenie w następnej potyczce, która być może zdarzy się jeszcze tej wiosny. A fakt, że w sumie niewiele zabrakło do remisu, na pewno da im jakiś oddech, choćby niewielki. A może przesadzam i nie ma to żadnego znaczenia, zresztą nie mam też zamiaru jakoś bardzo się nad tym roztrząsać, bo mimo wszystko czwarte zwycięstwo z kolei to rzecz wspaniała. Co do pierwszego gola... Ręke Kolar położył, czy było to wyraźne pchnięcie? No właśnie nie, nie było to mocne, wyraźne popchnięcie i wydaje mi się, że tym sugerował się sędzia uznając bramkę. Czy ta ręka miała wpływ na wyskok Dytiatjewa? Być może, wie to tylko on sam, a pewnie nawet sam siebie będzie kłamał przez resztę życia. Cała sytuacja wygląda zdecydowanie mniej nieprzepisowo w czasie rzeczywistym, nie na spowolnionej powtórce. Bramki Drzazgi i Kuby fantastyczne, ale dla mnie MVP jest Burliga. Był dzisiaj wszędzie, absolutnie wszędzie. Przecinał, odbierał, wybijał, blokował. Naprawdę świetny mecz, oby tak dalej, nic dziwnego, że posadził Palcicia na ławce. Ofensywa powoli się dociera, wygląda to wszystko zdecydowanie lepiej niż na początku rundy, sporo chyba jednak daje Savicevic, choc dzisiaj jakby gorszy niż w Kielcach i dwa tygodnie temu w meczu z Pogonią. Wojtkowski jak zwykle, kompletnie mnie nie przekonuje... Teraz przerwa na kadrę - złapać oddech, potrenować i zagrać z Legią jak najlepiej, bo dawno przy R22 z nią nie wygraliśmy, a patrząc na jej formę, jest na to naprawdę spora szansa. Trzeba walczyć o ósemkę z całych sił. |
Cytat:
|
Kolejne derby nasze i po raz kolejny probierz dostaje po dupie :)
Bury!!! Mamrot nie płakał jak sprzedawał? I jeszcze mu płacą.. heh. Zejście Drzazgi i potem zdjęcie Kolara i zrobił się dramat z przodu... Nie było komu zagrywać, nie było komu tej piłki przytrzymać. Buchal - aż mi go szkoda... dwa razy w tym sezonie wskakiwał do pierwszego składu i dwa razy sam się z niego wyrzucił. Ogólnie: BRAWO PANOWIE PIŁKARZE (+sztab). I na koniec: Pleksa vs Pajace - zdecydowane zwycięstwo Pleksy ;) |
Jakby jeszcze wylaczyc swiatla na satadionie, to efekt bylby jeszcze lepszy.:-D
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu że dla mnie zawodnik pierwszej trójki za Kuba i na równi z Basha. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl