![]() |
Do koleżeństwa, które tu tak raczy pierd***ć o "ratowniku" i "mesjaszu" Królewskim,a czym się chce już rzygać...
Zróbcie jeden z drugim zrzutkę na poważną analizę zleconą firmie zajmującej się Business Managementem czy agencji wizerunkowej. Poproście o kosztorys kampanii pojawienia się tysiące razy w największych mediach w Polsce danego nazwiska i danej firmy. Smętacie przy każdej okazji, że wyłożył grube miliony (zapominając, że to POŻYCZKA, w zasadzie śmiesznych pieniędzy). Czy ktokolwiek z Was zdał sobie, że taka akcja najogólniej mówiąc marketingowa jaką zrobił sobie Królewski ze swoją firmą to byłby koszt lekką ręką kilkunastu milionów? Czy zdacie sobie sprawę, że to nie jest żaden pierd***ny chłop z sentymentem i miłością do Wisły (jak bardzo maślanych oczek by nie robił w kolejnym wywiadzie) tylko BIZNESMEN, który upatrzył sobie banalny sposób na zaoszczędzenie DLA SIEBIE niemałych pieniędzy? Abstrahując od tego, patrząc na ogromny procent błaznów z argumentami "nie mielibyśmy ekstraklasy, bla bla bla", to naprawdę dobrze by nam głęboki spadek zrobił. Nie tylko organizacyjnie, nie tylko sportowo (w długiej perspektywie), ale przede wszystkim MENTALNIE. Strach przed spadkiem, paskudna sprawa, co? Bo trzeba by było się pozbyć szalika w trzy kolory i po cichaczu zmienić na dwukolorowy? Lechia dała radę, Zawisza dał radę, Pogoń dała radę, ŁKS i Widzew pewnie też. Tylko dla jaśnie państwa rodem z Krakowa i okolic to przepierd***na perspektywa. |
Niektorzy chyba uwazaja, ze rekin a nie Biala Gwiazda jest symbolem Wisly.
I niech ktos powie: jakich flag zabroniono wywieszac! |
Cytat:
|
Cytat:
Postów takich jak Pana @stanka nawet ciężko skomentować. |
Cytat:
|
Skonczyl sie szmal wynoszony w siatkach skonczyl sie doping. Tacy k.... kibice.
|
@stanko to sa smieszne pieniadze? Wiec rozumiem Ty z kumplami to lekka reka macie takie na pozyczke.
No chyba nie bo przedtem to pieniadze mogly leciec od klubu a nie do klubu. Generalnie spadek do IV ligi nie jest zle. Znacznie gorzej , ze nie mozna rekina wywiesic. O to wtedy trzeba sie wkurzyc. To jest problem. IV liga nie . |
Przeciez wszedzie sa kumaci,Ogryzek czy myslisz ze o ty nie wiemy?
Tu chodzi o to ze wydarzenia listopad/grudzien/styczen pokazaly ze Ci nasi kumaci posuneli sie o duzo za daleko ,bo jakos nie slysze zeby ekipa z Legii wydoila klub na skraj bankructwa i po tych wydarzeniach klub ma im w czyms ustępować jak dzis?no way,pozatym niektore z flag napewno mogly zawisnać .a doping mogl byc,zreszta byl I brawa dla narożnika!czyli dawnych bywalcow C. |
Ja nie widzę sensu dalszej dyskusji z osobami, dla których flaga Wisła Sharks jest ważniejsza niż doping i wsparcie swojej drużyny.
Część kibiców przejrzała na oczy po tych dwóch latach, a drugiej, mniejszej części tak wyprali mózgi, że nawet upadek klubu by nic nie dał i dalej wielbiliby swoich idoli z trybun. Rządy kibiców zrobiły swoje. Nie ma się co dziwić tym osobom tylko współczuć ich naiwności, że dalej są przez nich wykorzystywani i oszukiwani, a nadal ich wspierają... |
To przykre, że doczekaliśmy czasów w którym zarząd decyduję jakie flagi mogą wieszać kibice :(
|
Cytat:
|
Cytat:
A gdzie jest po Osuchu? W okręgówce, budując od najniższej klasy B klub, bez płaczu po ekstraklasie internetowych błaznów. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzisiejszy mecz, a konkretnie jego ostatnie 30 minut, uzmysłowił mi, że - wbrew dotychczasowym pozorom - w odpowiedniej konfiguracji jesteśmy w stanie grać do przodu i na dodatek stwarzać sytuacje. Czyli jest jakaś nadzieja. Gdyby jeszcze tak mieć w składzie jakiegoś napastnika, mogłoby być naprawdę spoko ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Po drugie napastnik... Po trzecie Vulkan widać, że piłka mu nie przeszkadza. Zapowiada się fajny grajek |
^^3-0 bylo od 49 min, a gra dopiero sie zaczela od 60.
|
Cytat:
|
W naszej sytuacji brak dopingu to nic innego jak działanie na szkodę klubu!!!!
Jak widać są ludzie dla których bardziej liczy się flaga niż klub... muszę przyznać powalająca logika... Retorycznie spytam: jesteście kibicami klubu czy flagi?!!! Niby czemu zarząd miałby ufać kibicowskim flagom?! Ciekawe czy ktoś odważy się na pokazanie flag które miały zostać na meczu... Według mnie flaga Wisła Sharks powinnna być w klubie zakazana!!!! Z kolei jeśli chodzi o sam mecz... no cóż taka jest smutna prawda... a mogło być gorzej bo mogło być taka, że kończylibyśmy sezon juniorami... Niestety Plewka pokazuje jaki jest poziom szkolenia... Jak na razie gość nie jest przygotowany do gry w Eklapie... ale może się wyrobi... Sparingi pokazywały, że będzie słabo w lidze. Dla mnie liczy się abyśmy się utrzymali i znaleźli sponsora, a przynajmniej jakieś sensowne źródło finansowania klubu w Eklapie. Tak czy siak jest jakaś nadzieja.... Vukan Savicevic dał dobrą zmianę... może trzeba też dać o zgrozo Buchalika na bramkę... Chłopaki mają zaburzony okres przygotowawczy ale wierze ze z meczu na mecz będzie lepiej... |
To jest temat meczowy? oglądał ktoś z dyskutantów mecz?
|
Lis mógł jedną z dwóch bramek obronić - karnego nie liczę.
Środek pola w grze ofensywnej nie istnieje. Plewka miał nabywać doświadczenia a narazie to nabywa strachu przed grą. Skrzydła nie istnieją. Kuba i jego zwod do prawej przypomina mi Łobo :( Peszko. Kolar nic z przodu nie daje - kiedyś Stolar szukal mu miejsca na skrzydle. UW? Kpina, ale przynajmniej widać teraz komu zależy na klubie. Możecie pisać o pożyczkach, firmach od Jara itp. Gówno to da bo to nadal On i 2 innych typów wyłożyli HAJS, dali możliwość gry w tej buraczanej lidze i teraz mają prawo do podejmowania decyzji i brania za nie ODPOWIEDZIALNOŚCI. Mogło SKWK z UW WSH PF DHW I CHWDP dać tą kasę, wieszać flagi tylko KTO wziąłby odpowiedzialność? |
Trzeba mieć mocny syndrom sztokholmski, żeby po wydarzeniach minionej zimy stawać w jakiejkolwiek sprawie po stronie SKWK/UW/WSH.
|
|
Jesteście zjebani ludzie i tyle. Cała Wisła zawsze razem. Jebac szczekaczy spod znaku rekina.
|
Cytat:
Wisła gra dalej w lidze dzięki temu zdrowemu egoizmowi. Być może grałaby dalej, gdyby pojawili się inni zdrowi egoiści albo nawet święci altruiści. Być może nawet tacy byli i przebierali nogami, by pomóc Wiśle, no ale tak się akurat stało, że pomogli ci, a nie inni. Jestem im za to wdzięczny. Tak, jak wdzięczny byłbym tym innym egoistom albo altruistom - gdyby to oni pomogli. Po drugie, Wisła Kraków jako organizator imprez sportowych to specyficzna instytucja, bo jej jedynym akcjonariuszem jest stowarzyszenie, a więc organizacja społeczna, a do tego sport o głębokich tradycjach społecznych, jak piłka nożna w Europie, nie da się całkiem sprowadzić do modelu usługodawca-konsument. Innymi słowy, ze zdaniem kibiców trzeba się liczyć, jeśli ten projekt ma wypalić (inaczej odwrócą się od klubu). Z drugiej strony, jeśli ze zdaniem kibiców liczyć się za bardzo (zwłaszcza tych kibiców, nazwijmy ich, patologicznych), klub upadnie. Ten drugi model nie tak dawno przerabialiśmy w Wiśle. Teraz (Twoim zdaniem) przerabiamy ten pierwszy. Masz do wyboru dwie opcje: (1) możesz postarać się o zmianę zarządzających Wisłą i sprawić, aby była zarządzana wedle Twoich żądań - ale musisz się liczyć z tym, że się nie uda, albo że znów doprowadzi to do upadku klubu; (2) możesz bojkotować mecze, imprezy, inicjatywy Wisły, aby zmusić zarządzających do uwzględnienia Twoich żądań - ale musisz liczyć się z tym, że się nie uda i zostaniesz zignorowany, albo że klub na tym skorzysta/kto inny przejmie trybuny. Do dzieła! |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
co po niektórym już tutaj odpiertala, klub był na skraju upadku, a teraz wszystko rozchodzi się o flagi. Wisłocki potwierdził już, że nie chodziło o Wierność, no ale próba wzajemnej argumentacji i dyskusji z drugą stroną kończy się jak na gadaniu z ścianą. Bardziej merytoryczną dyskusję da się już przeprowadzić z 2-letnim dzieckiem. Co do meczu. Lis zawalił bramę, obrona słabiutko, sadlokowi znów odcięło bezpieczniki, basha przy plewce grał ewidentnie asekuracyjnie i po wejściu Savicevicia pokazał, że jednak chce grać z przodu. Sławek słabiej dziś niż ostatnio, kuba również średnio, ale trudno było oczekiwać że będzie miał formę z finału CHL. Kolar jedynia na wejścia z ławki, a wojtkowski to typowy drybler z orlika co zamiast podać do woli pokazać skill (87 minuta i kapkowanie sobie w polu karnym...). Wygranymi dzisiejszego meczu są rezerwowi. Burliga zasuwał po murawie jak maszyna, drzazga pokazał się z dobrej strony i to on powinien za kolara grać, a savicević bardzo ładnie, widać umięjetność dryblingu, wrzutki i strzału, a jego odbiory palce lizać. Na koronę z saviceviciem i basha w srodku, inaczej bedzie do dupy. Cała Wisła zawsze razem! |
Cytat:
|
@jedenzero:
"bandytów z lasu" - byłbyś uprzejmy nie wrzucać do tematu meczowego tego typu debilizmów? |
Cytat:
Klub bez finansów i stadionu nie musiałby dostać licencji. Miasto miało was dość (i się bało), wiec obstawiam, że bardzo chętnie pozbyło by się problemu. Stadion i tak jest problemem m.in. przez prawa autorskie, których miasto nie ma. A jeśli liczyłeś, że podobna akcja finansowania udała by się w klubie zarządzanym przez patologię to polecam wizytę na Babińskiego. |
Cytat:
Dzwońcie do prokuratury, Misiek niewinny - dobrze że Ogryzek wszystko nam wyjaśnił :D |
https://www.facebook.com/StadionowiO...pe=3&sfns=xmwa
Oooo jak rodzinnie i milusio, będziemy z Jareczkiem projekty flag ustalać ;) proponuje, kto ma karnet to jego głos liczony jest za dwa punkty, karnet VIP za 4 punkty. Na prowadzenie dopingu rozpisali już przetarg? Fajnie, tak nowocześnie na tych trybunach. |
Mam gdzieś bojkot dopingu ! Mam gdzieś miłosników ryb drapieżnych! Mam gdzies organizacje przestępczą WSH i tym podobnych grabarzy Wisły ! Przychodzę na mecze pilkarskie a nie na ogladanie tego co wisi na płocie. Taki doping spontaniczny jaki był na Pogoni w zupełności mi odpowiada. Jeśli ceną za to że na meczach nie będę musiał oglądać szmat z rybami drapieżnymi oraz im podobnych z miast tekstyliów oraz miasta na "Ch" będzie to że nie będzie także flag Wisły to akceptuję to. Nie dla powrotu tego co było ! Amputacja raka jakim był tez złodziejski ruch pseudokibicowski musi być zdecydowana i bezwzgledna !
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie będę to tłumaczył bo każdy czytać sam potrafi. |
Nie mogę pojąć, że ktoś ma skrupuły stawiać jakiekolwiek żądania.
|
Tez uwazam, ze wczorajszy protest UW to w ..ch uj.. nie potrzebne robienie syfu i mogliby teraz odpuścić parę flag ale ten tweet królewskiego, ze uszyje flagi to syf jak ..... Co moze jeszcze bedzie je wozil na wyjazdy z oplacanymi kibicami z wuwuzelami a potem będą zdobic ploty innych ekip.Teraz pasowaloby się dogadac odpuscic .ku...a inne flagi. Abg wiernosc flagi osiedli albo fanclubow nie powinny przeszkadzac. Ja rozumiem, ze flaga sharksow po tym co sie dzialo nie ma prawa wisiec(media, potencjalni inwestorzy itd by od razu sie mogli zrazic) ale ....a zeby zaraz sie nie zrobila legia iti. Zeby nie bylo nie jestem zwolennikiem skwk i innych grup ale b3z jaj troche.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl