Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie piwo (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10037)

JudasPriest 18.07.2019 11:19

Piwko pyszne, ale cena 11zł trochę dużo. W każdym razie:
"Jesteśmy dumą tego miasta!
A w naszych żyłach Biała Gwiazda" :D

Ela 18.07.2019 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1541472)
W sklepie monopolowym na Pachońskiego brak (przynajmniej w dniu wczorajszym).

Wiadomo jaki jest nakład rozlanego naszego piwka?

Nie było na Pachonskiego? Czyżby już wszystko zeszło?

Do tej pory rozlano 2500 butelek plus 860 dla Carrefoura.
Widząc szerokie zainteresowanie podjęliśmy decyzję o dodatkowym rozlewie 1000 butelek :)

Kamil 19.07.2019 07:20

Wyprzedane. W przyszłym tygodniu będzie następna partia rozlana.



GRATULUJE! :)

Arkas 19.07.2019 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541475)
Nie było na Pachonskiego? Czyżby już wszystko zeszło?

Do tej pory rozlano 2500 butelek plus 860 dla Carrefoura.
Widząc szerokie zainteresowanie podjęliśmy decyzję o dodatkowym rozlewie 1000 butelek :)

Jeśli mówimy o tym przy żabce (a chyba tam jedyny monopol) to nie było już po południu.

Cieszy duże zainteresowanie, oby trwało ono jak najdłużej.

chapson 19.07.2019 08:54

Na Pachońskiego zostało jeszcze kilka sztuk ! Przed chwilą byłem - 11zł !

Marcinnno 22.07.2019 06:22

Jakiś sklep w Niepołomicach? Okolice?

Griszka30KR 22.07.2019 07:45

Podbijam jak nie nawet nie ma to jakby rozważyć te okolice na przyszłość :)

Ela 22.07.2019 08:11

Z tego co wiem w okolicach Niepołomic nie mamy punktów sprzedaży. Może macie jakiś zaprzyjaźniony sklep?


Za to Biała Gwiazda dotarła na Podkarpacie. ABC Kipa Monika ul. Cmentarna 35 B, Dębica :)
Jest możliwość dostarczenia do Rzeszowa. Gdyby ktoś stamtąd był zainteresowany to proszę pw.



W tym tygodniu kolejny rozlew 1000 butelek, które zasilą sklepy gdzie BG została już wyprzedana. Bardzo prawdopodobne, że w tym tygodniu dotrze w końcu do Carrefoura ( będę informować ).

U Wiślaków sprzedał się cały nakład już godzinę przed meczem.


I cieszę się, że smakuje :)

Ela 23.07.2019 08:39

Mała aktualizacja. Dodatkowych butelek zostanie rozlane jeszcze 2500 sztuk a nie jak planowaliśmy 1000.
Czyli tyle ile wynosił początkowy nakład. Podwoiliście ilość :)
Na pewno będą dostępne przed meczami U Wiślaków.



Co do punktów sprzedaży zapomniałam poinformować, że BG pojawiła się w Zakopanem : Alkohole Regionalne Piłsudskiego 2c :)

Ponadto w Krakowie jeszcze w Sklepie spożywczo monopolowym Floriańska 51.

Valdi88 23.07.2019 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541645)


Co do punktów sprzedaży zapomniałam poinformować, że BG pojawiła się w Zakopanem : Alkohole Regionalne Piłsudskiego 2c :)

O proszę! To z kolei świetna wiadomość dla mnie. Dzisiaj po pracy od razu ruszam po zakup BG. Dziękuję za informację :)

Coglin 24.07.2019 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541645)
Ponadto w Krakowie jeszcze w Sklepie spożywczo monopolowym Floriańska 51.

Piwko stoi w lodówce troche w głębi sklepu. Cena - 9,90 zł.

maciekkk 24.07.2019 11:39

W Wieliczce idzie gdzieś kupić ?

Ela 24.07.2019 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekkk (Post 1541683)
W Wieliczce idzie gdzieś kupić ?

Niestety. Z tego co wiem to nie.

Danielek1906 24.07.2019 13:56

Taki pomysł do głowy mi wpadł. Można by zrobić promocję z tymi piwkami, że pod etykietami można byłoby znajdować darmowe wejściówki na najbliższy mecz na R22. Tzn pod etykietą napis, że wygrałeś darmowe bilety/bilet na najbliższy mecz przy Reymonta i zapraszamy do kas po wejsciowke i upominek. Co sądzicie? :D Oczywiście nwm jaki jest plan i czas dystrybucji piwka, ale można pomyśleć

nero 25.07.2019 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Danielek1906 (Post 1541687)
Taki pomysł do głowy mi wpadł. Można by zrobić promocję z tymi piwkami, że pod etykietami można byłoby znajdować darmowe wejściówki na najbliższy mecz na R22. Tzn pod etykietą napis, że wygrałeś darmowe bilety/bilet na najbliższy mecz przy Reymonta i zapraszamy do kas po wejsciowke i upominek. Co sądzicie? :D Oczywiście nwm jaki jest plan i czas dystrybucji piwka, ale można pomyśleć

Póki piwo schodzi rozpędem "czegoś nowego" moim zdaniem nie ma sensu, niepotrzebne koszty i strata czasu. Lepiej walczyć teraz o jak największą ilość sklepów, które wezmą piwo na stan.

Błaszczu_WIŚLAK 25.07.2019 11:26

Super pomysł, ale to już na kolejną edycję ;)

szym_ek 25.07.2019 13:40

A czy jest pomysł aby zrobić piwo trochę tańsze? 10 zł w sklepie to jest taki wydatek, że nie będę w stanie kupować tego piwa często.

Jest plan na piwo w okolicach ceny detalicznej 5 zł?

Pablito 25.07.2019 14:53

Wydaje mi się, że w takiej cenie to raczej ciężko zrobić coś dobrego przy małej skali.
Pracownia na pewno nie będzie robić czegoś pod czym nikt się nie podpiszę. Ela raczej też firmować "piwa" nie będzie.
Jeśli taka PINTA najtańsze piwo jakie wypuszcza kosztuje 5.99 to raczej nie osiągalne dla nas.

szym_ek 25.07.2019 18:08

Nie mówie oczywiście o czymś piwopodobnym jakości harnasia ale jakby nawet miałoby kosztować 6 zł to już częściej by się udało zakupić.

Ela 25.07.2019 19:28

Pracuję nad tym. Razem z Socios. Rozmowy są nawet dosć zaawansowane i liczmy na to, że uda się na stałe wypuścić niezłe piwo w niższej cenie niż BG.


Biała Gwiazda by została ( szkoda rezygnować już tak dobrze przyjętej marki ) jako projekty 2 razy w roku. Kolekcjonerskie. Na zasadzie zabawy stylami i etykietami.

Trzymajcie kciuki :)
p.s.
Kolejne miejsce z wiślackim piwem w Zakopanem: Regionalne Alkohole Krupówki 24, 34-500 Zakopane

szym_ek 25.07.2019 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541709)
Pracuję nad tym. Razem z Socios. Rozmowy są nawet dosć zaawansowane i liczmy na to, że uda się na stałe wypuścić niezłe piwo w niższej cenie niż BG.


Biała Gwiazda by została ( szkoda rezygnować już tak dobrze przyjętej marki ) jako projekty 2 razy w roku. Kolekcjonerskie. Na zasadzie zabawy stylami i etykietami.

Trzymajcie kciuki :)
p.s.
Kolejne miejsce z wiślackim piwem w Zakopanem: Regionalne Alkohole Krupówki 24, 34-500 Zakopane

Dzięki za info.
Trzymam!

Ela 29.07.2019 06:17

Jeszcze jeden adres z dostępną Białą Gwiazd:
Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków



Przez chwilę BG była w Warszawie ale w 2 dni zeszła. Będzie następny rzut.
W tym tygodniu dodatkowy rozlew :)

Kordel. 29.07.2019 07:40

Czy w Warszawie będą jeszcze inne lokalizacje gdzie można kupić BG ?

Ela 29.07.2019 08:13

Cytat:

Czy w Warszawie będą jeszcze inne lokalizacje gdzie można kupić BG ?
Na 99,99% nie. Z kilku powodów :)

krakus76_ 29.07.2019 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541796)
Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków

No wreszcie gdzieś w mojej okolicy :)

Marcinnno 29.07.2019 12:30

Sorry, że zaśmiecam. Olsza 2, Prądnik Czerwony gdzieś coś?

_ukoL 29.07.2019 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541796)
Przez chwilę BG była w Warszawie ale w 2 dni zeszła. Będzie następny rzut.

+/- wiadomo kiedy? ;)

Ela 29.07.2019 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1541812)
+/- wiadomo kiedy? ;)

Jeśli rozlew w tym tygodniu się uda to w piątek. Jeśli nie to w piątek w następnym tygodniu :)




Co do lokalizacji to na razie nie ma piwa i nie przybyło punktów, oprócz tych, które już zamówiły. Gdzieniegdzie się piwo już skonczyło, gdzieniegdzie jest.


Zbiorczo podaję raz jeszcze miejscówki :)

Świat Kraftu Meissnera 19, Kraków
Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Krakowska 82; Skała.
Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Miechowska; Wolbrom
Carrefour Express ul. Dietla 40; Kraków.
Carrefour Express ul. Dietla 72; Kraków.
Carrefour Express ul. Karmelicka 62; Kraków.
Carrefour Express ul. Bosacka 11; Kraków.
Carrefour Express ul. Stradomska 25; Kraków.
Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Krakowska 82; Skała.
Strefa-Piwa Krowoderska 37, Kraków
Strefa Piwa ul. Beliny-Prażmowskiego 49 31-141 Kraków
Bimberek i Piwko ul. Przemiarki 23, Kraków
Regionalne Alkohole ul. Miodowa 28a, Kraków
Panoramix-Alkohole ul. Lubostroń 39 30-383 Kraków
SPAR Liszki 469
Sklep Monopolowy ul. Krakowska 20, Kraków
Sklep monopolowy ul. Pachońskiego 8a, Kraków
Sklep Monopolowy Mado ul. Miechowska 5, Kraków
Sklep Spożywczy ul Skotnicka 188, Kraków

CORLEONE Olkusz Kazimierza Wielkiego 63
CORLEONE Chełmek ul. Wojska Polskiego 8/1
CORLEONE Alwernia oś. Chemików 24
EMKA ALKOHOLE Krzeszowice ul. Krakowska 20
Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków
ABC Kipa Monika ul. Cmentarna 35 B, Dębica

Alkohole Regionalne Piłsudskiego 2c, Zakopane
Regionalne Alkohole Krupówki 24, 34-500 Zakopane

Puby/kawiarnie/restauracje:

Restauracja przy browarze Proste Żarcie i Pracownia Piwa
Non Iron Pub Św. Marka 27
House of Beer - Kraków Św. Tomasza 35 31-027 Kraków
FOG HOUSE Pub & Grill Koletek 11

$$K 29.07.2019 18:56

W House of Beer barman w piątek powiedział że nie będą zamawiać bo dostali zakaz od smutnych zakompleksionych

krakus76_ 29.07.2019 19:36

Przepis na wieczorowy wkur.w ?

Przez 20 min szukaj sklepu, po jego odnalezieniu chcesz kupić piwo i ..... Piwo jest ale nie został "wprowadzone kody" więc nie sprzedadzą. Gdzie tak jest ? Proszę bardzo:

Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków

Miłego wieczora k.ur.wa mać.

marian paździoch 29.07.2019 20:43

W spożywczaku na Floriańskiej tuż obok McDonaldu jest na witrynie kilka butelek, wewnątrz pewnie też coś jest :D

Ela 30.07.2019 06:59

Cytat:

W House of Beer barman w piątek powiedział że nie będą zamawiać bo dostali zakaz od smutnych zakompleksionych
Pierwsze słyszę.

Pytałam przed chwilą brata właścicielki, osobę odpowiedzialną za zamówienia piwne i twierdzi, że nie dostali żadnego zakazu :)

$$K 30.07.2019 10:45

Byłem w piątek wracałem z Non Iron bo tam się skończyło i chciałem zamówić ale wysoki barman z brodą taką informacje mi przekazał

FraMat 31.07.2019 14:41

Regionalne Alkohole ul. Miodowa 28a, Kraków

Zakupiony wczoraj zapasik - po 9,90 zł

Ela 02.08.2019 09:24

Cytat:

Regionalne Alkohole ul. Miodowa 28a, Kraków

Zakupiony wczoraj zapasik - po 9,90 zł
I jak smakuje? :)


Jest dobra, długo wyczekiwana wiadomość. Biała Gwiazda w końcu wyruszyła w drogę z browaru do wielkopowierzchniowych Carrefourów ( Zakopianka, Witosa, Czyżyny, Galeria Krakowska ).
Zamówiona partia została odebrana przez hurtownię współpracującą z Carrefourami i liczę, że w przyszłym tygodniu pojawi się na półkach.


A tymczasem Biała Gwiazda dotarła do Warszawy. Można ją nabyć w Hoppiness na Chmielnej.
Zapraszam Wiślaków z Warszawy i okolic :)
http://i67.tinypic.com/dwql8p.jpg

David. 02.08.2019 09:26

Update z mojej strony:
- Regionalne Alkohole, tak jak pisał FraMat po 9,90 zł i chyba mają tego sporo
- Świat Kraftu - nie ma, czekają na drugą turę, można się zapisywać

FraMat 02.08.2019 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541907)
I jak smakuje? :)

Smak pominę... nie jestem fanem pilsa i ogólnie piw dolnej fermentacji.
Ale całym sercem (i odrobiną portfela :rotfl: ) popieram tę szlachetną inicjatywę.

Mam nadzieję, że w gronie wiślaków znajda się także i inni, którzy zrealizują jeszcze inne pomysły na wiślackość w Krakowie w wielu różnych produktach, co wspomoże Wisłę.

rokfor 02.08.2019 16:00

To może ja dla przeciwwagi napiszę, że mi piwo smakuje bardzo.;) Mam nadzieję że będzie w poniedziałek w monopolowym koło stadionu to kupię parę sztuk.

krakus76_ 03.08.2019 09:00

Podejście drugie (piątek wieczorem).

Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków

Piwo już można kupić. Cena 8,90 zł.

Ktoś widział taniej ?

spirit 03.08.2019 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76_ (Post 1541948)
Podejście drugie (piątek wieczorem).

Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków

Piwo już można kupić. Cena 8,90 zł.

Ktoś widział taniej ?

Dzięki za info, za godzinkę sobie tam podjadę na małe zakupy :) Ciekawe jaka cena będzie w Carrefourze (szczególnie w Czyżynach, wczoraj wieczorem jeszcze nie było).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl