![]() |
Piwko pyszne, ale cena 11zł trochę dużo. W każdym razie:
"Jesteśmy dumą tego miasta! A w naszych żyłach Biała Gwiazda" :D |
Cytat:
Do tej pory rozlano 2500 butelek plus 860 dla Carrefoura. Widząc szerokie zainteresowanie podjęliśmy decyzję o dodatkowym rozlewie 1000 butelek :) |
Wyprzedane. W przyszłym tygodniu będzie następna partia rozlana.
GRATULUJE! :) |
Cytat:
Cieszy duże zainteresowanie, oby trwało ono jak najdłużej. |
Na Pachońskiego zostało jeszcze kilka sztuk ! Przed chwilą byłem - 11zł !
|
Jakiś sklep w Niepołomicach? Okolice?
|
Podbijam jak nie nawet nie ma to jakby rozważyć te okolice na przyszłość :)
|
Z tego co wiem w okolicach Niepołomic nie mamy punktów sprzedaży. Może macie jakiś zaprzyjaźniony sklep?
Za to Biała Gwiazda dotarła na Podkarpacie. ABC Kipa Monika ul. Cmentarna 35 B, Dębica :) Jest możliwość dostarczenia do Rzeszowa. Gdyby ktoś stamtąd był zainteresowany to proszę pw. W tym tygodniu kolejny rozlew 1000 butelek, które zasilą sklepy gdzie BG została już wyprzedana. Bardzo prawdopodobne, że w tym tygodniu dotrze w końcu do Carrefoura ( będę informować ). U Wiślaków sprzedał się cały nakład już godzinę przed meczem. I cieszę się, że smakuje :) |
Mała aktualizacja. Dodatkowych butelek zostanie rozlane jeszcze 2500 sztuk a nie jak planowaliśmy 1000.
Czyli tyle ile wynosił początkowy nakład. Podwoiliście ilość :) Na pewno będą dostępne przed meczami U Wiślaków. Co do punktów sprzedaży zapomniałam poinformować, że BG pojawiła się w Zakopanem : Alkohole Regionalne Piłsudskiego 2c :) Ponadto w Krakowie jeszcze w Sklepie spożywczo monopolowym Floriańska 51. |
Cytat:
|
Cytat:
|
W Wieliczce idzie gdzieś kupić ?
|
Cytat:
|
Taki pomysł do głowy mi wpadł. Można by zrobić promocję z tymi piwkami, że pod etykietami można byłoby znajdować darmowe wejściówki na najbliższy mecz na R22. Tzn pod etykietą napis, że wygrałeś darmowe bilety/bilet na najbliższy mecz przy Reymonta i zapraszamy do kas po wejsciowke i upominek. Co sądzicie? :D Oczywiście nwm jaki jest plan i czas dystrybucji piwka, ale można pomyśleć
|
Cytat:
|
Super pomysł, ale to już na kolejną edycję ;)
|
A czy jest pomysł aby zrobić piwo trochę tańsze? 10 zł w sklepie to jest taki wydatek, że nie będę w stanie kupować tego piwa często.
Jest plan na piwo w okolicach ceny detalicznej 5 zł? |
Wydaje mi się, że w takiej cenie to raczej ciężko zrobić coś dobrego przy małej skali.
Pracownia na pewno nie będzie robić czegoś pod czym nikt się nie podpiszę. Ela raczej też firmować "piwa" nie będzie. Jeśli taka PINTA najtańsze piwo jakie wypuszcza kosztuje 5.99 to raczej nie osiągalne dla nas. |
Nie mówie oczywiście o czymś piwopodobnym jakości harnasia ale jakby nawet miałoby kosztować 6 zł to już częściej by się udało zakupić.
|
Pracuję nad tym. Razem z Socios. Rozmowy są nawet dosć zaawansowane i liczmy na to, że uda się na stałe wypuścić niezłe piwo w niższej cenie niż BG.
Biała Gwiazda by została ( szkoda rezygnować już tak dobrze przyjętej marki ) jako projekty 2 razy w roku. Kolekcjonerskie. Na zasadzie zabawy stylami i etykietami. Trzymajcie kciuki :) p.s. Kolejne miejsce z wiślackim piwem w Zakopanem: Regionalne Alkohole Krupówki 24, 34-500 Zakopane |
Cytat:
Trzymam! |
Jeszcze jeden adres z dostępną Białą Gwiazd:
Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków Przez chwilę BG była w Warszawie ale w 2 dni zeszła. Będzie następny rzut. W tym tygodniu dodatkowy rozlew :) |
Czy w Warszawie będą jeszcze inne lokalizacje gdzie można kupić BG ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sorry, że zaśmiecam. Olsza 2, Prądnik Czerwony gdzieś coś?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do lokalizacji to na razie nie ma piwa i nie przybyło punktów, oprócz tych, które już zamówiły. Gdzieniegdzie się piwo już skonczyło, gdzieniegdzie jest. Zbiorczo podaję raz jeszcze miejscówki :) Świat Kraftu Meissnera 19, Kraków Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Krakowska 82; Skała. Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Miechowska; Wolbrom Carrefour Express ul. Dietla 40; Kraków. Carrefour Express ul. Dietla 72; Kraków. Carrefour Express ul. Karmelicka 62; Kraków. Carrefour Express ul. Bosacka 11; Kraków. Carrefour Express ul. Stradomska 25; Kraków. Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Krakowska 82; Skała. Strefa-Piwa Krowoderska 37, Kraków Strefa Piwa ul. Beliny-Prażmowskiego 49 31-141 Kraków Bimberek i Piwko ul. Przemiarki 23, Kraków Regionalne Alkohole ul. Miodowa 28a, Kraków Panoramix-Alkohole ul. Lubostroń 39 30-383 Kraków SPAR Liszki 469 Sklep Monopolowy ul. Krakowska 20, Kraków Sklep monopolowy ul. Pachońskiego 8a, Kraków Sklep Monopolowy Mado ul. Miechowska 5, Kraków Sklep Spożywczy ul Skotnicka 188, Kraków CORLEONE Olkusz Kazimierza Wielkiego 63 CORLEONE Chełmek ul. Wojska Polskiego 8/1 CORLEONE Alwernia oś. Chemików 24 EMKA ALKOHOLE Krzeszowice ul. Krakowska 20 Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków ABC Kipa Monika ul. Cmentarna 35 B, Dębica Alkohole Regionalne Piłsudskiego 2c, Zakopane Regionalne Alkohole Krupówki 24, 34-500 Zakopane Puby/kawiarnie/restauracje: Restauracja przy browarze Proste Żarcie i Pracownia Piwa Non Iron Pub Św. Marka 27 House of Beer - Kraków Św. Tomasza 35 31-027 Kraków FOG HOUSE Pub & Grill Koletek 11 |
W House of Beer barman w piątek powiedział że nie będą zamawiać bo dostali zakaz od smutnych zakompleksionych
|
Przepis na wieczorowy wkur.w ?
Przez 20 min szukaj sklepu, po jego odnalezieniu chcesz kupić piwo i ..... Piwo jest ale nie został "wprowadzone kody" więc nie sprzedadzą. Gdzie tak jest ? Proszę bardzo: Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków Miłego wieczora k.ur.wa mać. |
W spożywczaku na Floriańskiej tuż obok McDonaldu jest na witrynie kilka butelek, wewnątrz pewnie też coś jest :D
|
Cytat:
Pytałam przed chwilą brata właścicielki, osobę odpowiedzialną za zamówienia piwne i twierdzi, że nie dostali żadnego zakazu :) |
Byłem w piątek wracałem z Non Iron bo tam się skończyło i chciałem zamówić ale wysoki barman z brodą taką informacje mi przekazał
|
Regionalne Alkohole ul. Miodowa 28a, Kraków
Zakupiony wczoraj zapasik - po 9,90 zł |
Cytat:
Jest dobra, długo wyczekiwana wiadomość. Biała Gwiazda w końcu wyruszyła w drogę z browaru do wielkopowierzchniowych Carrefourów ( Zakopianka, Witosa, Czyżyny, Galeria Krakowska ). Zamówiona partia została odebrana przez hurtownię współpracującą z Carrefourami i liczę, że w przyszłym tygodniu pojawi się na półkach. A tymczasem Biała Gwiazda dotarła do Warszawy. Można ją nabyć w Hoppiness na Chmielnej. Zapraszam Wiślaków z Warszawy i okolic :) http://i67.tinypic.com/dwql8p.jpg |
Update z mojej strony:
- Regionalne Alkohole, tak jak pisał FraMat po 9,90 zł i chyba mają tego sporo - Świat Kraftu - nie ma, czekają na drugą turę, można się zapisywać |
Cytat:
Ale całym sercem (i odrobiną portfela :rotfl: ) popieram tę szlachetną inicjatywę. Mam nadzieję, że w gronie wiślaków znajda się także i inni, którzy zrealizują jeszcze inne pomysły na wiślackość w Krakowie w wielu różnych produktach, co wspomoże Wisłę. |
To może ja dla przeciwwagi napiszę, że mi piwo smakuje bardzo.;) Mam nadzieję że będzie w poniedziałek w monopolowym koło stadionu to kupię parę sztuk.
|
Podejście drugie (piątek wieczorem).
Sklep monopolowy Shot, os. Dywizjonu 303 69 Kraków Piwo już można kupić. Cena 8,90 zł. Ktoś widział taniej ? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl