Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, niedziela 21 październik, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10016)

Kamson 21.10.2018 21:06

Brawo za walke. Drużyna która nigdy się nie poddaje zasługuje na największy szacunek. Grajcie tak zawsze i zawsze będziemy z was dumni. Maćkowi Stolarczykowi życzę żeby został naszym Fergusonem.

A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie :)

!!IRIVER!! 21.10.2018 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1516686)
Niedosyt jest....

Nie bierzcie tego pytania na poważnie, ale:

wolelibyście przejebać 3:0 po bramkach nie-carlitosa, czy zremisować 3:3 gdzie w 89 wpiernicza nam carlitosek druga brame?

:/

Wolę 3:3 bo rzadko strzelamy 3 gole w 5 minut na takich terenach jak Ł3.

czaro 21.10.2018 21:07

Mam tyle pracy, że tuż przed pierwszą bramką powiedziałem sobie: jeśli w ciągu trzech minut cokolwiek tu się nie ruszy, wyłączam. I proszę!

Mając na uwadze cały mecz: remis sprawiedliwy, choć gdyby nieco więcej szczęścia miała Legia (w I połowie) albo Wisła (w II połowie), to wynik mógłby być całkowicie inny. Piękny mecz do oglądania. Zresztą, jak większość meczów Wisły w tym sezonie.

Popełniliśmy mnóstwo błędów indywidualnych i głupich strat (Wasyl, Basha, Kort), paru zawodników w 1. połowie fatalnie się poruszało po boisku (Kostal, Arsenic) oraz, mam wrażenie, w 1. połowie byliśmy słabsi fizycznie (może wynikało to z psychiki, bo w 2. byliśmy mocniejsi). Trzeba nad tym interesem popracować, bo na tej fali entuzjazmu i szczęścia nie wiadomo jak długo jeszcze pociągniemy. No i Kort na ławę!

szprotson 21.10.2018 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1516688)

A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie :)

nie przesadzaj :)
po pierwszej bramce nie cieszył sie.
a to ze cieszył sie po drugiej strzelonej na 3-3 w prawie 90 minucie to chyba normalka:)

czaro 21.10.2018 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1516691)
nie przesadzaj :)
po pierwszej bramce nie cieszył sie.

Jak nie? Czy nie podbiegł pod trybunę wiślacką i nie wystawił ucha? Chyba, że to był gest do kibiców Legii, żeby mu śpiewali - nie do końca te jego gesty i uśmiechy rozumiem. No, ale wtedy też by się cieszył, tylko mniej prowokacyjnie : )

LucjuszWielki 21.10.2018 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salernitano (Post 1516687)
a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci??? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.

https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/

potwierdza tylko to wszsystko co bylo mowione: kawał ch... reszta legionisty :haha:

Karherop 21.10.2018 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1516685)
Czy tylko ja uważam, że Sadlok od dłuższego czasu nie potrafi osiągnąć chociażby dobrej formy? 38 letni Wasilewski wygląda dużo lepiej. Masa niepewnych interwencji, próżno szukać dobrego przerzutu, masa słabych podań. Szkoda, że Ondraskowi dziś nie żarło, bo wygrać na Ł3 po ślicznym comebacku, ajjj...

Nie wiem jak to się ma po meczu z Legia, ale czytałem dokładne raporty z których wynika że Sadlok ma dużo więcej od Wasyla wygranych pojedynkow(w tym główkowych), dokładnych podań, dryblingow, lepsze wyprowadzanie piłki. Dzisiejsze błędy bolą, ale to on ma większy wpływ na naszą pozytywna grę. Co ciekawe najsłabiej statystycznie z naszej obrony wygląda Pietrzak, a jest... powoływany do kadry Brzęczka.

Arsenicia tez zresztą dzisiaj mało było na prawej stronie i trzeba to powiedsiec: jego miejsce jest na środku, a Pietrzaka na ławce. Bartkowski, Arsenic, Wasyl, Sadlok - czekam na powrót tego ustawienia.

regan 21.10.2018 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1516694)
potwierdza tylko to wszsystko co bylo mowione: kawał ch... reszta legionisty :haha:

A skad wiadomo że nie cieszyl sie z naszego powodu? Wy chyba za duże macie oczekiwania od judasza. To tak jak od ku.rwy oczekiwalibyście wstrzemięźliwosci seksualnej przez miesiąć po zmianie alfonsa.

On ma nas w dupie wiec nie ma powodu zeby sie nie cieszyc z bramki. Jego palec przy uchu mial zapewne jakiś podtekst. Może dlatego że mu jadą tam w szatni. Nie sądzę, żeby, żeby to miało związek z nami. Raczej z tym co sie dzieje u nich w szatni.

A swoja drogą żal wam dupe ściska po tym carlitosie. To zwykły najemnik i należy mu jechać po piździe jak każdemu a nie sie pucować do niego, żeby nam jakieś puste gesty pokazywał. Pokazał w lato i jest zwykłą prostytutką. Lopez ty cwelu skończyles z ....ą w burdelu. Tyle w temacie

Savik 22.10.2018 00:32

Ludzie, poruszanie tematu C z po tym meczu to obelga dla naszych piłkarzy,. Oni wyszli z 2:0 na 2:3 i jedna fuksiarska branka tego nie zmieni... mnie osobiście wali czy jakiś legionista cieszył czy nie ... kim on jest aby porownywac sie do najstarszego klubu w Polsce

skorsinio 22.10.2018 01:42

Jak dla mnie Cralitos jest sprzedajna ..... inaczej nie mozna mówić o nim inaczej niestety pokazał gdzie ma były klub który wyciągnął go z zapiziałego grajdołka i jeszcze mówiąc ze zakochał sie w krawaciarzach no sorry



co do meczu w pierwszej płlowie bylismy zagubieni jak dzieci we mgle może ta bramka na dzien dobry sparaliżowała nas przyszła przerwa i juz w drugiej połowie zaczelismy grać chłopaki to co powinni chwała im ze podniesli sie i wyciągli wynik na 3-2 szkoda tej brami 3 straconej ale cóz dobry i jeden punkcik zdobyty z nimi :))



Jeszcze raz brawo za walke poświęcenie !!!

krzaq12 22.10.2018 06:41

Sytuacja z CL pokazuje, że to zwykły hipokryta, nic wiecej. Nie ma jednak sensu zawracać sobie nim glowy.

Dawno nie mieliśmy tak charakternej drużyny, jakiś niedosyt jest ale wynik z czołówką ligową jest bardzo dobry. Teraz istotne, by wygrać z Sosnowcem i pewnie zaś polecimy w górę tabeli.

Niestety na poniedziałkowym meczu mnie nie bedzie, ale bilet kupię by podziękować chłopakom, bo są fantastyczni i walczą do końca.

Fugiel 22.10.2018 06:48

Ja wcale nie uwazam, ze Lopez cos dziwnego - to sa emocje, kto gra w pilke ten wie co strzelic gola, ladnego gola w 90 min. Przypomnijcie sobie co zrobil Niedzielan. i jak przebiegal cos pokazujac wzdluz lawki Wisly.

Lopez dal nam wiele radosci - teraz to historia.

xanti1906 22.10.2018 06:50

Bardziej niż Carlitos martwi mnie Pietrzak, który miał bardzo dobry początek sezonu i potem razem z Kortem znacząco obniżyli loty.

regan 22.10.2018 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1516703)
Sytuacja z CL pokazuje, że to zwykły hipokryta, nic wiecej. Nie ma jednak sensu zawracać sobie nim glowy.

Dawno nie mieliśmy tak charakternej drużyny, jakiś niedosyt jest ale wynik z czołówką ligową jest bardzo dobry. Teraz istotne, by wygrać z Sosnowcem i pewnie zaś polecimy w górę tabeli.

Niestety na poniedziałkowym meczu mnie nie bedzie, ale bilet kupię by podziękować chłopakom, bo są fantastyczni i walczą do końca.

Jakim hipokrytą? Czy on cos deklarował? Wrecz przeciwnie. On kocha Legie. Ja pie.rodle ludzie. Hipokryta moze byc Krzychu bo on sie zarzekał, że tam nie pójdzie.

Cwe(L)itos to zwykły niewdzięczny najemnik, który stąd chciał uciec za wszelką cenę akurat tam do Legii, coś podobnego do Cierzniaka. Za to trzeba jebac i ciąć po nogach i pluć w twarz. Sposób w jaki stąd odchodził zasługuje na potępienie a nie na żal. On na Wisle sra a wy wymagacie pustych gestów od niego. Może jeszcze ma koszulke Wierności założyć pod spód, bo grał w Wiśle a jak nie to będzie dla was hipokrytą? Przestańcie sie mu pucować, bo wygląda to śmiesznie.

Arkadiusz.Czerepach 22.10.2018 07:33

a tak swoją drogą , to nie dało sie dogadać z loczkiem , że ok sprzedajemy ci Lopeza za półdarmo , ale w meczach z nami go nie wystawiasz ( jak np czesto sie robi przy wypożyczeniach) ?

Maine_Coon 22.10.2018 07:35

Nie wolno chyba

St Yabol 22.10.2018 09:48

albo zapis, że jeśli nam strzeli bramkę to płącą powiedzmy 100k ojro :)

krzaq12 22.10.2018 10:37

Jest hipokrytą, bo przy swoim pierwszym golu, gdy Legia wyszła na prowadzenie rozłożył ręce i sie nie cieszył. Natomiast przy trzecim golu, dostał niemal orgazmu. Ja sie nim nie przejmuję, stwierdzam jedynie fakt, że taka postawa wskazuje że ktoś jest hipokrytą.

Tak czy inaczej nie warto sb nim głowy zawracać.

lucas8 22.10.2018 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1516724)
Jest hipokrytą, bo przy swoim pierwszym golu, gdy Legia wyszła na prowadzenie rozłożył ręce i sie nie cieszył. Natomiast przy trzecim golu, dostał niemal orgazmu. Ja sie nim nie przejmuję, stwierdzam jedynie fakt, że taka postawa wskazuje że ktoś jest hipokrytą.

Tak czy inaczej nie warto sb nim głowy zawracać.

Zwykły najemnik i hipokryta. Robi i mówi to na dany moment, żeby przylizać dupę komu trzeba. :)
Szkoda ciągnąć ten temat ;)

CrazyBoy96 22.10.2018 10:43

A mi się cały czas wydaje, że tam przy tym 3 golu był spalony, może ktoś zrobić linie ? :P

!!IRIVER!! 22.10.2018 10:51

Nie macie ....a wiekszego problemu niż jakiś nażelowany ekswiślacki najemnik?

Karherop 22.10.2018 10:59

Punkt widzenia kibica nigdy nie będzie taki sam jak pilkarza. Carlitos to najemnik, jak jutro mu zapłacą więcej w Chinach to będzie całował skośnookich. Oczekiwać po jego golach że się nie będzie cieszył to jak oczekiwać śniegu w lipcu. Dlaczego i po co?

Tak sobie myślę o tym sezonie i mam coraz większy szacunek do Stolara, całego sztabu i piłkarzy. Robią rzeczy niewiarygodne i to w tak trudnej sytuacji klubu. I co równie ważne kontuzje (tfu tfu) omijają zespol...

tommiyacht 22.10.2018 11:00

nie bylo spalonego. Aczkolwiek wymowne jest to ze w zasadzie byla jedna powtórka z tego momentu i to bez zatrzymania. Jakby to byla akcja Wisly to NASA pod mikroskopem miliard kamer

sandomingo 22.10.2018 11:25

Szacunek dla całej drużyny i każdego z osobna za ten mecz. I w sumie to za cały ten sezon od początku.
Nie mogłem oczekiwać od Was więcej.
Jesteście godni nie tylko podania ręki ale i skinienia głową.

funkykoval 22.10.2018 12:00

@ tommiyacht


Też wydaje mi się, że nie było spalonego, ale jedyne ujęcia pokazane są z kamery z narożnika, zgadzam się również, że gdyby taka sytuacja miała miejsce w przypadku Wisły to byłyby analizy co do milimetra - Canal + kiedyś wykazał Wiśle bramkę strzeloną po bodajze 12 centymetrowym spalonym (Boguski w meczu z Widzewem podanie Meliksona) - zastanawiające, że nad "kontrowersjami" z tego meczu przeszli bokiem, pokazując tylko jedną - wejście nakładką Carlitosa za które był wolny z 18 -20 metrów - o którym mówił też Sadlok w L+ ekstra
Natomiast słynne szarpnięcie za koszulkę Vesovicia - Vesović walcząc o piłkę też trzymał za koszulkę bodajże Pietrzaka, więc boczny zareagował prawidłowo - specjalnie oglądałem drugą połowę powtórnie....

Wskoczenie Vesovicia na plecy Wojtkowskiego - brak zainteresowania piłką centralne żółtko, podobnie jak wejście Pasquatto w Wojtkowskiego przy bocznej linii boiska w 93 minucie.....

wściekłe pięści węża 22.10.2018 12:23

Wielkie brawa dla naszych piłkarzy za to co pokazali w drugiej połowie. Niesamowite wrażenie chłopaki na mnie zrobili. Naprawdę mamy pakę przeambitnych i zadziornych walczaków.



Trafili nam się ludzie, którzy pięknie wcielają w życie hasło "Na przekór wszystkim, kibice Wisły". Stolar, Sobol, Mariusz Jop, Głowa - wystarczy, żeby kibice chodzili na mecze w dobrej liczbie, co da tym gościom dobre warunki do pracy i to przełoży się na wyniki Wisły.



Niech piłkarze martwią się tylko o to jak pokonać najbliższego przeciwnika, a nie o brak kasy i niech klub ma za co zatrzymywać.



Pięknie by było już teraz podpisać nowy kontrakt z Martinem Kostalem. Kobra pewnie już jest jedną nogą w innym klubie stąd cisza w jego temacie, ale dawać umowę dla Jesusa póki jest jeszcze szansa go u nas zatrzymać.


Zajebiste mamy te skrzydła po prostu. :D

swiety37 22.10.2018 13:07

funkykoval

I co ustalili "znawcy" w tej sprawie:

"wejście nakładką Carlitosa za które był wolny z 18 -20 metrów"

? Nie oglądałem niestety studia.

funkykoval 22.10.2018 13:39

"Pan Sławek" stwierdził, że była nakładka i błąd sędziego

petred 22.10.2018 13:47

Wcale mnie nie zdziwi jak Imaz utrzyma forme strzelecką i zakocha sie nagle w Warszawie. Carlitos juz pewnie się z nim kontaktował na proźbe loczka

tas de fleia 22.10.2018 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez petred (Post 1516740)
Wcale mnie nie zdziwi jak Imaz utrzyma forme strzelecką i zakocha sie nagle w Warszawie. Carlitos juz pewnie się z nim kontaktował na proźbe loczka

Jak na moje to loczek w aktualnej ich sytuacji to może po prośbie sam chodzić a nie kupować piłkarzy ;)

dynek.pl 22.10.2018 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez petred (Post 1516740)
Wcale mnie nie zdziwi jak Imaz utrzyma forme strzelecką i zakocha sie nagle w Warszawie. Carlitos juz pewnie się z nim kontaktował na proźbe loczka

Nie przesadzajmy - technicznie jak na Hiszpana jest dosyć surowy i do tego już nie młody żeby coś rokować.
Jesli Legia zapragnie kogoś od nas wyciągnąć to będzie to Kostal.

Arkadiusz.Czerepach 22.10.2018 14:28

podejrzanie zachwycony był loczek bramką który im kostal załadował

brylant17 22.10.2018 14:47

Po prostu zachwyt nad ładnym golem.Szkoda końcówki pewnie Carlitos pizzy nie zjadł i piwa nie wypił....

funkykoval 22.10.2018 15:11

Lopez zagrał bo chciał coś pokazać, sądzę że w kolejnych meczach będzie grał tę samą bryndzę co wcześniej - raz wpadnie kilka razy nie wpadnie....

Awe 22.10.2018 15:26

Co do spalonego to przy tym jak tragicznie wygląda VAR w Polsce to oczywiście mogli to gwizdnąć i tak wrysować linię, że spalony by był. Przypomnijcie sobie bramkę... Carlitosa z Sandecją. Co VAR cofnął ją już po zejściu Carlitosa z boiska.
Wg mnie spalonego nie było i nie powinno się takich rzeczy gwizdać ale jeśli mamy przestrzegać polskich standardów i wszystkie mecze sędziować tak samo to spalony był bo Carlitos był bardziej wychylony do przodu niż Sadlok.

3:49
https://ekstraklasa.tv/skroty/wisla-...t-meczu/6sjpd7

Skawa Wadowice 22.10.2018 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1516751)
Lopez zagrał bo chciał coś pokazać, sądzę że w kolejnych meczach będzie grał tę samą bryndzę co wcześniej - raz wpadnie kilka razy nie wpadnie....

101,5% racji

LucjuszWielki 22.10.2018 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1516756)
101,5% racji

No nie wiem czy racja. Jak łatwo można było się spodziewać carlitos przełamał sie w meczu z nami... oby był to jednorazowy wystrzał, ale mam obawy, że rozkręci się na dobre.


W 1 połowie więcej graliśmy do boku niż do przodu, ale zastanawia mnie czy 2 połowa to nie ta sama gra z inną grą ległej?

funkykoval 22.10.2018 20:10

Takie samo pytanie możesz zadać w druga stronę czy dobra gra Legii w 1 połowie nie wynikała ze schematycznej gry Wisły i wysokiego pressingu który nas już dobił w meczu z pogonią. Legia może zagrała 2 polowe słabiej ale trochę więcej intensywności w grze i dobry pressing plus opanowanie środka pola wystarczyło ma powrót do meczu. Gdyby Kostal zamiast strzelać słabsza lewa noga przełożył na prawa to pewnie byłaby bramka na 4-2 i tyle
Zdaje tez sobie sprawę ze Lopez mógł zamknąć mecz w 50 minucie i mogliśmy się nie podnieść przy 3:0

funkykoval 22.10.2018 20:12

Wracając do Lopeza oglądałem kilka meczy Legii w meczu z nami gryzł trawę w pozostałych tego nie było widac

LucjuszWielki 22.10.2018 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1516774)
Takie samo pytanie możesz zadać w druga stronę czy dobra gra Legii w 1 połowie nie wynikała ze schematycznej gry Wisły i wysokiego pressingu który nas już dobił w meczu z pogonią. Legia może zagrała 2 polowe słabiej ale trochę więcej intensywności w grze i dobry pressing plus opanowanie środka pola wystarczyło ma powrót do meczu. Gdyby Kostal zamiast strzelać słabsza lewa noga przełożył na prawa to pewnie byłaby bramka na 4-2 i tyle
Zdaje tez sobie sprawę ze Lopez mógł zamknąć mecz w 50 minucie i mogliśmy się nie podnieść przy 3:0

Zdaje, dlatego ten remis trzeba szanować, co nie zmienia faktu, że lekki niedosyt jest, gdyż okazji do wygrania było kilka..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl