Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IV kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, piątek 10 sierpnia godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9991)

wolfy 13.08.2018 12:56

Warunki też były ciężkie, zwłaszcza przy strzałach bez przyjęcia. Łatwiej się obciąć (a czasem siądzie jak Ondraszkowi).
Zgadzam się jednak że trochę w tym pecha a sporo - braku umiejętności. Ale wiemy panowie jak jest budowana nasza kadra.

UcheJ 13.08.2018 14:41

Paralaksa ja Cie prosze nigdy prze nigdy 3-5-2 czytaj 5-4-1 to najgorsze ustawienie co niszczy zespoły chcesz przykladów? Polska blamaż na każdej lini, Wisła za Wdowczyka 7 porażek z rzędu? legła poczatek sezonu, można mnożyć... a gdzie się takie ustawienie sprawdziło znam tylko jedna drużyne jest nią Juventus, nigdy prze nigdy 3-5-2... Dodam że moja drużyna z Jordanowa grała tak 5 lat nie nawidziłem tego ustawienia jestem strasznym przeciwnikiem jego i broń Boże nigdy w Wiśle.

filemon 13.08.2018 15:01

W dość podobnej sytuacji Małecki z APOELem strzelił w dość podobny sposób jak mnie pamięć nie myli. Oczywiście nie mówię o golu.

Karherop 13.08.2018 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512304)
Wzieliśmy Lisa żeby go ograć i sprzedać z zyskiem. Twoje uwagi po półtora meczu w którym nawet nic nie zawalił są - za przeproszeniem - gówno warte.

Jak wystawiasz młodego zawodnika bez doświadczenia to godzisz się z błędami, ew. utratą punktów przez niego. A Ty odkryłeś Amerykę że gość bez ligowego doświadczenia nie jest pewny i popełnia błędy. No, brawo. Genialna analiza, kto by się spodziewał że musi się jeszcze podszkolić...

Ludzie na tym forum mnie czasem załamują.

Jak za dwa lata Lisa nie sprzedamy z zyskiem to będzie wtopą. Dwa lata - nie każdy odpala w rok. Jak na debiut to zagrał OK, zwłaszcza w trudnych warunkach.

Napisałem wyraźnie że widzę u niego dobre cechy, zaznaczajac przy tym że musi się duzo jeszcze nauczyc. Gdzies napisałem że jest beznadziejny i wyrzucilismy kasę w błoto?

Czytaj ze zrozumieniem. To naprawdę nie jest takie trudne.

Tak tylko wrzuce fakt, że młody namascil się pierwszym bramkarzem, twierdząc że wygrał rywalizację z Buchalikiem. Chocby temu, po takich wypowiedziach spodziewam się odwazniejszej gry na przedpolu. Niech swoją pewność siebie pokaże na boisku, a osiągnie duzo.

Stephanus 31.08.2018 16:33

Czy ktoś wie gdzie znaleźć raport fitness z tego meczu?

Na oficjalnej go nie opublikowali, a na innych stronach nie mogę go odnaleźć

morganfield 31.08.2018 17:43

Na ekstraklasa.org statystyki biegowe z rundy nie obejmują tego meczu, więc pewnie nie ma tego raportu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl