![]() |
Cytat:
czy nawet żeby nie uderzać w tak wysoki poziom , to np Ciliana Sheridana w Jagielloni a potem popatrz na drewnianego Zdenka, i przemyśl jeszcze raz swojego posta ps z drugim zdaniem zgoda |
Ale faktycznie "Wisła grać, ....a mać" było totalnie nie na miejscu :)
|
Gniazdowy to jest dramat nie wierzę że nie ma chłopa co by ogarnol doping na przyzwoitym poziomie, moim zdaniem jest najsłabszy odkąd chodzę na mecze a w tym roku stuknie mi już 25 lat na Wisle
|
Cytat:
Cytat:
|
Karny Rafała to materiał na dwa filmy szkoleniowe
1) jak nie strzelać karnych 2) jak nie dobijać karnych |
Cytat:
W ogóle jak Boguski może być kapitanem ? Wyobrażacie go sobie w szatni przebiającego się przez 20 chłopa z tym swoim głosikiem ? Po prostu on nie ma żadnych predyspozycji do bycia kapitanem i to nie jest żadna ujma bo nie każdy ma takie cechy. Chyba, ze chodzi tylko o losowanie i wymianę proporczyków przed meczem. |
Według mnie kapitanem powinien być w pierwszej kolejności Wasyl albo Sadlok......
Wasyla nie obsadzono, bo jest w Wiśle za krótko i niewiele zostało mu do końca kariery, ale Sadlok - ten wojownik to wg mnie najlepszy dziś materiał na kapitana.... idąc reguła, że kapitanem zostaje zawodnik z najdłuższym stażem w Wiśle nastepny w kolejce jest Patryk Małecki.... Jednak kapitana wybiera trener i to tylko moje zdanie, a nie najazd na Boguskiego, którego lubię.... |
byłem mile zaskoczony jak wyglądał środek Basha- Kort.
Mam nadzieje ze plotki o odejściu Albańczyka się nie potwierdzą. Imaz jest bardzo dobry w kreowaniu i czytaniu gry, i dokładnie przeciwny w wykańczaniu- to było aż kuriozalne, jak wiele robił dobrze by potem zrobić wszystko źle. Małecki ciągle w formie z końca czasów Kiko- musi być straszna bieda z Kostalem czy Wojtkowskim że on w ogóle gra... |
Wasyl sam odmówił, Sadlok jest jednym z piłkarzy których możemy w niedalekim okresie sprzedać. Małecki na kapitana? To że teraz jest "grzeczny" nie oznacza, że zaraz znowu nie dostanie odpała i nie zacznie się np. kłócić publicznie z zarządem. Wybranie Bogusia jest w sumie dość rozsądne...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl