![]() |
Cytat:
Jak kogos stac na wiecej to niech zapisze zone, dziecko, brata, sasiada. Rzecz nie tylko w kasie ale liczbie osob. |
Ok. O czym ogolnie jest rozmowa? Pomysl, pomysłem, ale czy to jest w ogole mozliwe do zrealizowania (statut,prawo i inne .......y)???
|
Dzień dobry moim drodzy!
Właśnie 500 sztuk plakatów trafiło do sprzedaży w Wiślackim Świecie! http://oi67.tinypic.com/1zm1owz.jpg |
A w sklepie online kiedy? :) !
|
Cytat:
|
Od poniedziałku :)
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
pomysł z tymi kwotami jest jak najbardziej ok :) pisałem o tym dawno, żeby coś takiego stworzyć, to byłem wyśmiewany, ale kto ma rację wcześniej od reszty, ten przez ten okres czasu uchodzi za idiotę. odczuwam jednak duża satysfakcję, że zostało to teraz podchwycone i może się uda. 1,2 mln to już dużo, to połowa za stadion przy obecnej umowie... Ave Wisła!
|
@wiesniak842
Członków Zarządu wybiera co do zasady Rada Nadzorcza, chyba, że statut stanowi inaczej. Możliwość zmiany statutu ma TS - jako jedyny akcjonariusz klubu. Statut musiałby precyzyjnie określać kwestie wyłaniania Prezesa Zarządu @rav zawsze istniałoby takie zagrożenie, ale można to także rozwiązać np. w sposób następujący: 1) jeden podmiot niezależnie od wpłaty nie może dysponować większą niż 10 liczbą głosów w wyborach.... 2) prawo do głosu przysługuje wyłącznie osobie, która nieprzerwanie jest uczestnikiem "klubu socios" conajmniej od 12 miesięcy albo 24 miesięcy etc..... |
Cytat:
pozdrawiam |
Cytat:
|
Plakaty on line- od poniedziałku.
Plakaty z podpisem legendy - od środy. Nie udało się nam wszystkiego ogarnąć od razu. Wybaczcie.. |
Będziecie co jakiś czas podawać ile plakatów zeszło?
To powinno bardzo pomóc i dodatkowo napędzić sprzedaż. |
Cytat:
Licznik sprzedanych plakatów i kwota jaką uzbieraliśmy będzie dotyczyła tylko sprzedaży online? Czy można liczyć na jakieś podsumowanie sprzedaży stacjonarnej ?? |
Będziemy informować dwa razy dziennie o sprzedaży :)
|
Cytat:
Czy istnieje możliwość wysłania plakatu do np. USA oczywiście przy opleceniu przesyłki? |
Tak. Będzie taka opcja.
|
Przed meczem z Arka bedzie zakupiony. Super akcja, musimy trzymac sie razem i robic wszystko zeby poprawic nasza sytuacje. Brawo
|
Cytat:
Czy nie byłoby prościej i bezpieczniej (stabilniej) zapisać się gremialnie do TS i w ten sposób pośrednio wpływać na SA? |
Jak już wiecie. Akcja dziś przyniosła sprzedaż w wysokości 53 plakatów. Jak na pierwszy dzień to wg mnie całkiem dobry rezultat.
Jutro plakaty cegiełki można zakupić w Wiślackim Świecie od godziny 10 do 14. Niestety nie będzie możliwości zakupu plakatu na jutrzejszym sparingu. Od poniedziałku uruchomiona zostanie również sprzedaż on-line. |
Zastanawiam się czy któryś z byłych piłkarzy coś wpłacił na konto. Nie chcę nikomu zaglądać do portfela, ale zasadniczo są to ludzie raczej majętni i ciekawe czy w podsumowaniu wpłat znajdziemy jakieś nazwisko czy to bardziej znane jak np.Żurawski czy mniej spodziewane typu np. Strąk.
|
Czy bedzie możliwość zakupu również online plakatu z podpisem (200zl)?
|
https://wislakrakow.com/forum/attach...1&d=1531775051
Jedziemy dalej. Nie zapominajcie. Mobilizujcie gdzie tylko możecie |
Cytat:
Gdyby stowarzyszenie ReymonTTa22 wplacalo do klubu 2.5miliona zlotych rocznie to nie za "Dziekuje" od prezesa tylko za miejsce we wladzach spolki. Czlonkowie RTT22 wybieraliby swojego przedstawiciela, ktory reprezentowalby punkt widzenia stowarzyszenia w spolce. Dac komus 2.5 miliona i nie miec wplywu jak sa wydatkowane to byloby conajmniej glupie. |
Zachęcam was nadal do wsparcia akcji!
Jeżeli można prosić kogoś z FC Chicago na PW! Łączna liczba sprzedanych plakatów na chwilę obecną to 209 sztuk! Dziękujemy! |
Z Chicago to pisz do Krolika;)
|
|
Udowadniamy, że hasło: "Cała Wisła zawsze razem" to nie tylko puste słowa...
|
Kupno biletu dla dzieciaka z domu dziecka powinno być obowiązkiem każdego Wiślaka.
25zł to mniej niż dwie paczki fajek, czy 3 piwa na rynku! Do dzieła Panie i Panowie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl