![]() |
Cytat:
|
Każdy, kto ma trochę pojęcia o funkcjonowaniu niższych lig wie, że 150 tys absolutnie nie wystarczy na sezon w 4 lidze.
Jeżeli nie grasz juniorami to 250 tys to jest minimum i to przy niewysokich stypendiach. |
Cytat:
|
Cytat:
Jedno co jest pewne: większych kwasów w drużynie już nie będzie, ale to wyniki będą robić atmosfere. Chcialbym sezonu bez pompowania balonika, jesli wygramy 3 pierwsze mecze i bez desperacji jeśli je przegramy. Miejsca 5-10 będą na miarę aktualnego potencjału. |
Cytat:
A jeśli chodzi o Trenera Stolarczyka to pożyjemy zobaczymy. Emocje już trochę opadły, jak już dostał szansę to trzeba mu kibicować jak się nie uda to zawsze można trenera zmienić :)). Większe obawy mam co do Głowy... |
Cytat:
Swoją drogą, ciekaw jestem jak to wygląda, gdy wypożyczamy jakiegoś młodego zawodnika. 100% kosztów utrzymania zawodnika przejmuje klub do którego go wypożyczamy, czy jakoś się dzielimy? |
Cytat:
Zależy jak sie dogadają kluby, obie opcje są możliwe |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kontynuując wątek zmian w Wiśle. Zmieniliśmy Kiko na Carrillo. Teraz Carrillo na Stolarczyka.
Podstawową sprawą jest to czy: Kiko < Carrillo < Stolarczyk? To już raczej wiemy, że nie. Carrillo z pewnością ma największy warsztat, i najlepiej rokuje, ale jego odejście to nie była jednostronna decyzja klubu. Drugą sprawą jest to, czy: Kiko < Stolarczyk? Póki co nie mamy do tego przesłanek. Na papierze Kiko wyglądał tak samo beznadziejnie, jak Stolarczyk. Zastanawia bardziej fakt, dlaczego nie sięgnęliśmy po trenera, który przynajmniej potencjalnie dałby nam więcej niż Kiko i Stolarczyk, jeżeli na kogoś pokroju Carrillo nas nie stać? Trochę to wszystko jest uwsteczniające. |
^^ Nie wiadomo, klub nie informuje oficjalnie na jakich warunkach wypożycza swoich zawodników...
|
Łukasz Stupka jest widoczny na zdjęciach obok Kuźby na stronie oficjalnej. Czyli jednak nie odchodzi z Wisły?
|
Trener do końca lata :-). Dłuższej kariery mu nie wróżę.
|
Stawowego brać ! :dziadek:
|
Mam nadzieję, że Stolarczyk nie pozwoli zawodnikom odpuścić Pucharu Polski. To jest najprostsza droga do Europy. Nawet kosztem gorszego miejsca w lidze (oczywiście w pierwszej "14")...
|
Cytat:
|
pół składu zniknęło
kasy brak a tu wjeżdża kibic i pisze o wejściu do ligi europy :haha::haha::help: ps. kibic oczywiście cały na biało.... |
Czy my jakiś transfer do Klubu przewidujemy, czy na ławce portier będzie siedzieć? W poprzednim sezonie o tej porze pierdyliard transferów, a teraz 0. Czy może być po prostu normalnie?
|
Cytat:
Rok temu ściągaliśmy Carlitosa, po którym wielu nie spodziewało się, że będzie się wyróżniał, z drużyny odeszło dwóch środkowych pomocników, straciliśmy podstawowego bramkarza. Niewiele nam jednak zabrakło do pucharów. Ta liga jest śmieszna. |
Cytat:
Mamy 21 czerwca. Rok temu do 21 czerwca (nie licząc Arsenica) przeprowadziliśmy 0 (słownie: zero) transferów. Sugerujesz, że pierdyliard to inna nazwa zera? Chyba nie, bo w Twojej nomenklaturze zero też oznacza coś innego, jeśli twierdzisz, że mamy na razie "0" transferów. |
najpierw to może spłaćmy swoje zobowiązania
ustabilizujmy finanse wprowadźmy koncepcję dotyczącą naszej młodzieży a potem .... a nie łapu capu hurrrrrrrrrrra cali na biało do ełropy tylko po to żeby wylosować jakiś kazachów czy innych ormian dostać w łeb i zafundować sobie kolejne długi bo kibice stwierdzą na kazachów? to ja nie idę chcę tu co najmniej Anderlecht i się budżecik nie zepnie... ale co tam do EŁRROPY....:haha: |
Cytat:
|
Cytat:
1. Wejść na strone www.wisla.krakow.pl 2. Kliknąć w zakładkę kadra pierwszej drużyny 3. Policzyć zawodników obecnej kadry Wisły i zastanowić się ilu zawodników wejdzie na boisko a ilu będzie na ławce. Mala podpowiedź: kilku będzie siedziało na trybunach |
Cytat:
|
Maciej Stolarczyk taki beznadziejnym był Dyrektorem Sportowym, że:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...c-genk/75x0x4q + https://www.przegladsportowy.pl/pilk...interu/bz4fkw9 Też chce takiego. |
Cytat:
|
I dlatego mam nadzieję, ze Stolar będzie bardziej dyrektorem, Sobol bardziej trenerem, a Glowa bardziej negocjatorem na trudne czasy :)
Będzie dobrze Wiślacy! :) |
ej bo zapomniałem , kto tam sie w końcu pobił w tym samolocie z Aten ?
|
czy ktoś ma pierwsze opinie o pracy naszego Treneiro?
Jak oceniają go piłkarze? Jak warsztat? |
Cytat:
Paru pilkarzy ewidentnie odzylo jak Kostal, Małecki. Gdzieś słyszałem że treningi dziela pol na pol Stolar z Sobolem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl