Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   34. kolejka Korona Kielce - Wisła Kraków Niedziela 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9950)

Arkadiusz.Czerepach 09.05.2018 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1500201)
Nasi stali autorzy meczówek do końca sezonu nie będą mogli tworzyć nowych tematów a ponieważ jak na razie chętnych brak do zajęcia ich miejsca (nadal czekamy na chętnych) otwieram dyskusję.


Kielce jak wiadomo gorący teren raczej przez nas nie lubiany.
Sytuacja kadrowa też nie jest za wesoła nie będą bowiem dostępni Maciej Sadlok, Matej Palčič, Arkadiusz Głowacki Michał Buchalik.

Ponadto po chorobie Kamil Wojtkowski odbył dopiero jeden trening - coś ten zawodnik nie ma u nas szczęścia.
Zobaczymy jak Wisła będzie funkcjonowała beż Nikoli Mitrovića czy będzie to wzmocnienie jak niektórzy twierdzą :-D. Na jego miejsce trener może postawić albo na Petara Brleka albo Tibora .

Do treningów z drużyną wrócili natomiast Vullnet Basha i Iván González i jak dochodziły wieści z Twittera Basha ma dziś szansę zagrać choć raczej nie od pierwszej minuty.
Wynik spawa otwarta. Wg bukmacherów lekkim faworytem są gospodarze.
Zapraszam do dyskusji

czyli moge założyć meczowy z Lechem i nie bede już "odpoczywał" miesiac od forum ?

FraMat 09.05.2018 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1500696)
czyli moge założyć meczowy z Lechem i nie bede już "odpoczywał" miesiac od forum ?

SPRÓBUJ TYLKO!!!!!!
:pala:
:pala:
:pala:

Od trzech meczów tematy zakłada Kominek i wnioskuję, żeby tak było dalej.
Są efekty?
Są.

Tylko Kominek.

KOMINEK 09.05.2018 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1500696)
czyli moge założyć meczowy z Lechem i nie bede już "odpoczywał" miesiac od forum ?

Ponieważ jestem przesądny i jak na razie wszystkie moje meczówki wygrywamy to do końca sezonu ja zakładam potem zapraszam.

Arkadiusz.Czerepach 09.05.2018 23:03

:) git, nie pogniewam sie na serie 5 zwyciestw z rzędu , btw kiedy ostatnio coś takiego miało miejsce ktoś pamięta ?

FraMat 09.05.2018 23:06

możesz przestać rozmywać?

szym_ek 10.05.2018 10:46

dp usunięcia
https://wislakrakow.com/forum/data:i...AASUVORK5CYIIA

funkykoval 10.05.2018 12:31

Czerepach napisał:
Cytat:

:) git, nie pogniewam sie na serie 5 zwyciestw z rzędu , btw kiedy ostatnio coś takiego miało miejsce ktoś pamięta ?
ostatnio więcej niż 4 mecze z rzędu wygraliśmy za Maasakanta w mistrzowskim sezonie - było ich 7 a zaczęło się od pamiętnych derbów i bramki Boukhariego na Kałuży - łza się w oku kręci.....

Arkadiusz.Czerepach 10.05.2018 17:22

wow, zapomniałem że wtedy była tak dobra seria, raczej tamto mistrzostwo zapamiętałem jako dość wymuszone, wszystkie drużyny grały pyte, a my stosunkowo najmniejszą, chyba jeden z mniejszych wyników punktowych w ekstraklasie mieliśmy wtedy (w sensie średnia pkt mistrza kraju)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl