![]() |
Cytat:
|
Cytat:
:pala: :pala: :pala: Od trzech meczów tematy zakłada Kominek i wnioskuję, żeby tak było dalej. Są efekty? Są. Tylko Kominek. |
Cytat:
|
:) git, nie pogniewam sie na serie 5 zwyciestw z rzędu , btw kiedy ostatnio coś takiego miało miejsce ktoś pamięta ?
|
możesz przestać rozmywać?
|
|
Czerepach napisał:
Cytat:
|
wow, zapomniałem że wtedy była tak dobra seria, raczej tamto mistrzostwo zapamiętałem jako dość wymuszone, wszystkie drużyny grały pyte, a my stosunkowo najmniejszą, chyba jeden z mniejszych wyników punktowych w ekstraklasie mieliśmy wtedy (w sensie średnia pkt mistrza kraju)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl