Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków godz. 18:00 Stadion Miejski w Białymstoku (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9948)

czaro 30.04.2018 00:10

Nie ma chyba nikogo, kto nie byłby zadowolony z tego, że Wisła wygrała i kto widziałby dziś tylko minusy, a do komentarzy poza forum nie ma co przywiązywać wagi, tam się nie rozmawia, tylko wyładowuje frustracje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1499904)
Ale kogo masz konkretnie na myśli.
Wojtkowski który wchodzi po dłuższej kontuzji ?
Bałaniuk którego już drugi trener nie wypuszcza
czy Kolar który gra słabo.

Tak, chociażby. Dwóch z tych trzech raczej zostanie z nami. Do tego Halilovic, który przecież grywa w pierwszym składzie. Małecki, jeżeli jednak nie odejdzie (to już nawet nie chodzi o młodych tylko tych, którzy tu będą za rok). Może rzeczywiście których z młodszych zawodników.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1499904)
My z jednej strony po przegranej z Legia i Lechem popadamy w czarną rozpacz a z drugiej chcemy grać młodymi.

A to akurat prawda! Jeżeli mnie pamięć nie myli, bywa że niektóre osoby piszą jedno i drugie.

Marcinnno 30.04.2018 06:32

Szkoda, ze nie ma jakiegoś spotkania z trenerem. Chętnie bym mu zadał wprost kilka pytań, bo chyba dziennikarze tego nie potrafią.

PSYCHOLTSW 30.04.2018 07:00

czyta się te Wasze komentarze i nie wiem czy to przedszkole czy ....a zbiór ludzi umysłowo chorych. Wygrywamy z Jagą a Wy macie ból dupy. gratuluję samopoczucia :) jedyne co może mi się nie podobać, to Cywka w pierwszym składzie ale z drugiej strony jeżeli mamy osiągnąć jak najlepsze miejsce (może nawet 4) i zarobić za to więcej kasy, to trener i zawodnicy powinni zrobić wszystko żeby tego dokonać. My jesteśmy Wisła i kto tego nie ogarnia ma problem i może powinien się przejść na jakąś terapię :)

Jagul 30.04.2018 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1499912)
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.

To my mamy jakąś kose z Legią?

mitmichael 30.04.2018 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1499912)
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.

Idz sie chlopie leczyc zamiast sie cieszyc, ze ukochana druzyna wygrala to ten o mistrzostwie dla Legii. Brak slow :cenzura:

FraMat 30.04.2018 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1499912)
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.

Jaga jak chce to jeszcze znowu z 7 wygra.
A nam nie powinno zależeć, żeby się komukolwiek podkładać.

silver03 30.04.2018 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1499912)
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.

Gościu jesteś ładnie pierdo.lnięty :shock:

szprotson 30.04.2018 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1499912)
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.

ale czy oni sie wczoraj starali ?
Wg. mnie nie, bo dalej to wyglada jak Cyrk z Carlitosem przyjezdza grac z przeciwnikiem.
Chłop wczoraj kopal sie po czole, ale to i tak nasze jedyne zagrozenie. Wyglada to jak PSG z Neymarem w meczu z Realem, gdzie bez Neymara juz totalnie nie istnieli...
ogolnie slabo to wyglada, niby Llonch i Carlitos na 100% out, Brozek bedzie w Tychach, Termalice lub Katowicach, Głowa skonczy kariere, Ondrasek zarabia w .... i szukaja frajera na niego, Cywka out, Mitrovica maja przedluzyc...

p.s. tez wolalbym 3 punkty za Płock niz za Jage, ale co zrobisz. Taka liga chujowa"nieprzewidywalna"

fansorina 30.04.2018 09:21

Ja bym wyróżnił Bartkowskiego, kolejny solidny mecz, znów nie na swojej pozycji. Kuba jest półkę wyżej od Palcicia, nie rozumiałem tego, że gra Słoweniec a nie on. Kontuzja Mateja wyjaśniła teraz sytuację.
Niezły mecz Mitrovicia na tle poprzednich. Carlitos i Imaz nadawali się do zmiany po pierwszej połowie.
Ci co rozpaczają, że wygraliśmy bo zwycięstwo przybliża Legię powinni się leczyć.

Maciek17 30.04.2018 09:29

Mecz oglądałem w drodze, przez połowę miałem pokaz slajdów zamiast transmisji, ale nawet czekając na powtórkę na daily dużo nie zaryzykuję mówiąc, że styl był kiepski. Ciężko nie odczuć, pomimo hucznych wypowiedzi zawodników i trenera, że jest mocno "wakacyjnie".

Mimo to, brawo za zwycięstwo na trudnym terenie. Dopóki jest szansa na wyższe miejsce niż zajmowane obecnie zrobili wczoraj wszystko, żeby ją wykorzystać - i wierzę, że właśnie tak to dla zespołu wygląda.

Dwie rzeczy obok których nie mogę przejść obojętnie:
1. "Co ten Carillo odpierdalala wystawia Mitrovicia i Boguskiego paralityków a młodzi siedzą na ławce" - kozioł ofiarny w drużynie zawsze musi być, szczególnie u nas. Czy to Boguś, czy to Mitro, czy to Uryga - obojętnie, mechanizm jest zawsze taki sam, a w komisji orzekającej wysokiej klasy eksperci, dla których elementy taktyczne piłki nożnej to kiwanie się i strzelanie. Nie przyszło nikomu do głowy, że ci którzy grają, to jest i tak maksimum tego co mamy? A nasza młodzież i tak od tego maksimum jest jeszcze zauważalnie słabsza / nie rokująca na grę w ekstraklasie?
2. "No pięknie, że wygrali, teraz 7egia będzie miszczem, gratulacje pajace" - jak bardzo trzeba być zakompleksionym, żeby nie cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny, kosztem życzenia porażki przeciwnikom? Kimkolwiek by nie byli. Tym bardziej, że przy obecnej formie Jagiellonii ewentualne "podłożenie" się im skutkowałoby prawdopodobnie tym, że oni nie zostają mistrzem, a my nie zdobywamy punktów w starciu z drużyną, która przegrała do tej pory 2/3 mecze w grupie mistrzowskiej (od wczoraj), a na zakończenie zasadniczej przegrała jeszcze u siebie z Płockiem i Lubinem. Ale żeby to stwierdzić, to trzeba zajrzeć do tabeli. ;)

obikenobi 30.04.2018 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.

W jakiej lidze gra Twój klub i jak w ogóle się nazywa? KS Anty7egia? Bo chyba nie Wisła Kraków.

tomasz_19 30.04.2018 09:45

niektórzy tu piszą, że nasi się starali w meczu z Jagą... taaa starali... wygraliśmy mocno fartownie, trzeba się cieszyć, ale gadanie że wygraliśmy po świetnym meczu w którym się staraliśmy jest sporym nadużyciem :P

JrQ- 30.04.2018 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1499884)
Dziś nie był; zasadniczo jest.

tylko wg gości, co nie umieją poprawnie ocenić sytuacji...
hejt na niego jest kompletnie niezasłużony

tomasz_19 30.04.2018 09:47

Jeżeli w niedziele wygramy z koroną i potem z zagłębiem, to śmiem twierdzić że wróciliśmy do gry.
Natomiast w Kielcach zawsze nam słabo szło, a mecze u siebie od jakiegoś czasu gramy tragicznie...

Szneka 30.04.2018 09:56

Panowie czytam i oczom nie wierzę. Odnieśliśmy sukces a Wy go negujecie?
Cieszmy się że przy bardzo słabych wczoraj Carlitosie i Imazie potrafiliśmy wygrać. Po co szukać dziury w dupie? Wygrajmy wszystko do końca jedną bramką, nieważne jak strzeloną ale wygrajmy. Po chujowej grze po beznadziejnym meczu. Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe tu za styl nikt punktów nie daje

pepe72 30.04.2018 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1499908)
@czaro

Zauważ, że to forum to nie jest jedyne miejsce, w którym wypowiadają się kibice Wisły i zapewne nesta też miał to na myśli. Jest choćby facebook, jest wislaportal.pl, na którym można przeczytać komentarze niezadowolonych, że Wisła wygrała, bo Legia jest liderem. Albo styl jest do kitu i zwyciężyli fuksem, więc po co to robili. Niestety, spora część kibiców Białej Gwiazdy jest okrutnie roszczeniowa w ten zły, oderwany od rzeczywistości sposób.
...

Wisłaportal pozwala komentować bez rejestracji co ściąga masę troli. Więc to akurat nie najlepszy przykład.

_ukoL 30.04.2018 10:47

Jeżeli na kimś zarobimy pieniądze to na transferze Arsenicia. Super rozwija się ten chłopak.

P.S. Brawo Cuesta i Wasyl.

silver03 30.04.2018 10:49

Hejt na Mitrovicia, ale najlepsze popisy dał wczoraj Halilović :D

Karherop 30.04.2018 11:46

Wg mnie najlepszy moment na "szansę dla młodych" będzie mecz z Zagłębiem. W koncu termin nie bedzie kolidowal z CLJ.

Osobiście dałbym wtedy szansę Korczykowi i Plewce po 15-20 min.
Teoretycznie to mało, ale na tyle dużo by zobaczyć czy mlodzi nie pękają psychicznie w ekstraklasie. Bedzie to dla nich też duza motywacja na przyszłość.

W innym meczu również Chorazce. Konczy mu się kontrakt i warto się zastanowić co dalej. Jak nie dostanie żadnej szansy to od nad odejdzie.

I szansach dla Kolara, Wojo, Balaniuka czy Kostala mi sie nawet nie chce już pisać. Imaz jest w tragicznej formie i aż się prosi aby ktos go zastąpił.

ashkeczup 30.04.2018 12:06

Jaga wcale nie była taka słaba, stworzyli mase sytuacji, z tym, że my się fantastycznie broniliśmy, a i limit szczęścia na całą grupę mistrzowską wykorzystany. Odwieczne .......enie przygłupów na tym forum, po meczu z Legią, Lechem czy teraz Jagą- to nie my zagraliśmy dobrze, tylko Jaga słabo. Może dzieje się tak dlatego, że skupiamy się na grze w destrukcji?

Mnie najbardziej we wczorajszym meczu podobały się próby wyprowadzenia ataków z obrony- w środku pola dużo i szybko graliśmy w trójkątach. Gdyby Carlitos i Imaz nie tracili piłki po każdym kontakcie, to kilka bramek, a przynajmniej ładnych akcji pewnie byśmy obejrzeli.

Ogryzek 30.04.2018 12:27

Nie byliśmy zespołem lepszy, a słabszym. Mielismy tylko więcej szczęścia. Nie ma co zakłamywac rzeczywistości. Wygrana cieszy.

FraMat 30.04.2018 13:21

Bo ja wiem czy słabszym?
W statsach mieliśmy zbliżoną liczbę podań i praktycznie taki sam% celnych.
Przebiegliśmy więcej kilometrów (jak zwykle).
Posiadanie w % prawie identyczne z nieznacznym wskazaniem na Jagę.
Oddaliśmy dużo mniej strzałów, ale tyle samo celnych.

Graliśmy inaczej niż Jaga, ale to nie znaczy, że gorzej.

Statsy pokazują, że jesteśmy nie gorsi od liderujących ekip.
Kolejny raz ustawiona na musiku obrona, piłkarze nie na swoich nominalnych pozycjach, a zagraliśmy na 0 z tyłu.

sedonh 30.04.2018 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1499943)
Bo ja wiem czy słabszym?
W statsach mieliśmy zbliżoną liczbę podań i praktycznie taki sam% celnych.
Przebiegliśmy więcej kilometrów (jak zwykle).
Posiadanie w % prawie identyczne z nieznacznym wskazaniem na Jagę.
Oddaliśmy dużo mniej strzałów, ale tyle samo celnych.

Graliśmy inaczej niż Jaga, ale to nie znaczy, że gorzej.

Statsy pokazują, że jesteśmy nie gorsi od liderujących ekip.
Kolejny raz ustawiona na musiku obrona, piłkarze nie na swoich nominalnych pozycjach, a zagraliśmy na 0 z tyłu.

Niestety, statystyki nie grają

funkykoval 30.04.2018 15:23

Połowa strzałów Jagi w tym również połowa celnych to ostatnie 15 minut mam wrażenie. Takiego oblężenia naszej bramki dawno nie pamietam

Garret 30.04.2018 15:26

Ja pamiętam, w Poznaniu na jesień. Było jeszcze gorzej i przez blisko godzinę.

rrcek 30.04.2018 15:27

Ja pamiętam. W tym sezonie w Poznaniu.

KOMINEK 30.04.2018 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1499948)
Niestety, statystyki nie grają

statystyki nie ale wyniki końcowe tak a on brzmiał 0:1

FraMat 30.04.2018 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1499952)
statystyki nie ale wyniki końcowe tak a on brzmiał 0:1

Dokładnie, a statystyki wskazują, że wynik nie był do końca przypadkowy, bo Jadze wcale ze statystyk nie należało się zwycięstwo.
Oczywiście, mogło równie dobrze być odwrotnie, czyli 1:0, bo z tych statystyk to na dwoje baba wróżyła.
Statystyki tego meczy wręcz krzyczą: remis.
Jednak to nie statystyki przeważyły, ale umiejętność wykorzystania sytuacji, która tym razem była po naszej stornie.

leyzer87 30.04.2018 16:41

Więcej Panowie. Nie zagraliśmy dobrego meczu, ale nawet na Wesz(L)o dali naszym zawodnikoom lepsze oceny za mecz, niż Jadze.

czaro 30.04.2018 16:51

Przynajmniej nie ma reakcji na zasadzie: 3 punkty - idziemy na mistrza; 0 pkt - trener do wymiany.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl