Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXX KOLEJKA] Sandecja Nowy Sącz- WISŁA Kraków, 7 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9940)

bridgeburner 08.04.2018 10:20

Kiedys taki nieglupi gosc powiedzial ze naiwnoscia jest robiąc ciagle to samo oczekiwac odmiennych rezultatów
Einstein sie nazywal
Znowu bedziemy grac zelazna 11 "bo jest szansa na puchary" i znowu mlodych nie przetestujemy
Balaniuk z Kolarem juz ponoć maja dosyc ale nic to, po co ich sprawdzic
Przyszly sezon zaczniemy Brozkiem, RB 9 i Zdenkiem
I bedzie zdziwienie ze go skończymy na 7-8 miejscu

d 08.04.2018 10:37

Nie chce wymyślać teorii spiskowej, ale może rzeczywiście wyglądało to jak wyglądało, bo w świetle tego co się stało w Gdańsku po 30 minutach chłopcy/sztab uznali, że ósemka już na 99,9% pewna, a 7 miejsce daje fajny terminarz?

19sebawro06 08.04.2018 11:19

bridgeburner bez Carlitosa na pewno skończymy na 7-8 miejscu. W przyszłym sezonie awans do górnej 8 będzie zajebistym wynikiem.

Co do naszych rezerwowych, Małeckiego, młodszych zawodników z CLJ to ja się wcale nie dziwie, że się w....iają skoro co mecz pierwszy plac ma taki parodysta jak Mitrovic i Cywka. Cywka to wczoraj się tak skompromitował w jednej akcji, że chyba nie powinien być nazywany profesjonalnym piłkarzem.

O Mitroviciu to nawet nic nie pisze bo szkoda klawiatury. Teraz tylko przedłużyć tego asa i jesteśmy w niebie.

Najgorszy zawodnik meczu Balanyuk, nie pokazał zupełnie nic. Nic dziwnego, że gra tak mało. Te 20 sekund tylko to potwierdza

ashkeczup 08.04.2018 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1498258)
Kiedys taki nieglupi gosc powiedzial ze naiwnoscia jest robiąc ciagle to samo oczekiwac odmiennych rezultatów
Einstein sie nazywal
Znowu bedziemy grac zelazna 11 "bo jest szansa na puchary" i znowu mlodych nie przetestujemy
Balaniuk z Kolarem juz ponoć maja dosyc ale nic to, po co ich sprawdzic
Przyszly sezon zaczniemy Brozkiem, RB 9 i Zdenkiem
I bedzie zdziwienie ze go skończymy na 7-8 miejscu

Nie no, fantastyczna interpretacja Einsteina.

pepe72 08.04.2018 21:46

Chyba pierwszy raz widzę Carlitosa i Jesusa z ocenami 2.0 od Weszlaków

http://weszlo.com/2018/04/08/zrobili...ezki-stabilny/

Karherop 08.04.2018 21:57

@pepe72

Carlitos zasłużył na taką ocenę.
Imaza zaprezentował się odrobinę lepiej.
Boguski też powinien mieć więcej niż 3. Jako jedyny "coś" próbował stworzyć z przodu
Za wysoko: Wasyl, Palcic, Bartkowski, Velez, Mitrović,

Rustin 09.04.2018 09:04

Nieakceptowalne dla każdego szanującego się kibica przejście obok meczu. 2 strzały na bramkę z zespołem, który przegrywa praktycznie z każdym i nie wygrał od września tamtego roku. Pół żartem pół serio - gdyby trenerem Sandecji nie był Kazimierz Moskal, kto wie czy byśmy mieli ten punkt. Nie ma żadnego innego pomysłu w grze, niż gra na Carlitosa, który jak wiadomo nie zawsze ma swój dzień. Piłkarz mamy żałosnych, w większości takich, których odpalono w słabych klubach za granicą a nawet nikt w Polsce by nie zatrudnił (poza wspomnianym Carlitosem, Llonchem i może Imazem). Osobiście cieszy mnie, że Arek Głowacki nie bierze w tym boiskowym cyrku i pozoranctwie udziału, szkoda żeby to na nim skupiła się krytyka. Kolejny raz przypomnę, że niezależnie, czy im płacą czy nie, lubią trenera czy nie, obrażają się albo nie podoba im się choćby taki Małecki, to te marne kopaczyny tak czy inaczej dostaną tę kasę bo obroni ich PZPN, gazety i jakiś tvn. Normalny człowiek, jak daje ciała jest wylewany z pracy, nikt nie ma tak dobrze jak piłkarze. Wracając do rundy mistrzowskiej - dobrze dla klubu, że przyjadą Legia i Lech, bo te nazwy przyciągną tyle ludzi, co na 3-4 meczach łącznie z innymi drużynami.

dynek.pl 09.04.2018 09:18

Mam nadzieję, że Mitrović miał abonament na pierwszą "11" tylko na sezon zasadniczy.
Pozbyliśmy się Pereza żeby zrobić miejsce na innego człapaka.

funkykoval 09.04.2018 09:49

Sandecja zrobiła to samo co Amika - zagęściła środek pola tyle, że w Amcie w środku mają Gajosa, Trałkę, Jevticia czy Majewskiego a Sandecja ma takich mistrzów Jak Trochim, ksionz, Małkowski czy Kasprzak....
W związku z tym musieli zagrać zdecydowanie niżej i bronili przede wszystkim dostępu do pola karnego....
Skoro w gruncie rzeczy najbardziej chcącym cokolwiek osiągnąć piłkarzem Wisły był Rafał Boguski, którego tutaj regularnie sie jedzie za grę - proszę sobie wyobrazić jak wyglądała reszta.....
Imaz i Calros - dwóch mikrusów grających z przodu, odcięci od jakichkolwiek podań, rywalizujący z drwalami takimi jak Szufryn, Benga czy Karczaunov, podwajani czy potrajani w kryciu nic nie mogli zdziałać....
Linia środkowa - Pol dostosowuje się niestety poziomem do Mitrovicia, Cywka trochę odbiega in plus. Palicić jak na razie nie daje niczego po prawej stronie obrony i w starciu z bartkowskim wcale nie wydaje mi się pewniakiem....
Jeżeli dalej będziemy się trzymać tego samego schematu ustawienia, to w rundzie finałowej zanotujemy maksymalnie 1 zwycięstwo, 2-3 remisy i reszta to będzie w......., w tym u siebie z Kuchenkorzem i Legią.
Mitrović - nie chce mi się już na jego temat pisać, oczywiście trener ma prawo ustawiać skład według własnego pomysłu, ale zaczynam dostrzegać, że poza ty, jednym schematem gry Carrillo nie ma nic do zaoferowania....Owszem to trener ponosi odpowiedzialność, ale to co oglądałem w meczu z Sandecją (canalplus online) było gorsze od chyba najgorszych meczy Kiko (Korona w PP, Korona w Kielcach + Płock w Krakowie), przecież Wisła oddała mniej strzałów na bramkę niż parodyści z Sącza.....

Adasss 09.04.2018 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1498322)
... z zespołem, który przegrywa praktycznie z każdym ...

Klasyka gatunku: "nie czytam tego, co napisano wcześniej, nie sprawdzam statystyk ... no bo po co, przecież wszystko wiem lepiej" :lol:

Tak dla przypomnienia:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1498249)
... wyniki Sandecji w Niecieczy (jako gospodarza):
2 zwycięstwa,
8 remisów (w tym z Lechem i Legią),
5 porażek (w tym 4 jedną bramką).
....


patti 09.04.2018 11:10

Mecz kaszana - to sie zgodze, ale z punktu finansowego to strzal w 10 !!!

Mamy u siebie legie, lecha i zaglebie.

Koszty wynajmu stadionu ok 3mln zl (ok 170tys zl za mecz)
Koszty meczowe (catering, ochrona itp.) ok 100tys zl za mecz

Czyli koszty organizacji meczu ok 270 tys za mecz - z legia/lechem pewnie ok 300tys za mecz

Calkowity koszt oragnizacji 3 meczow (legia, lech, zaglebie) - ok 870tys zl

Przychod za mecz:
legia - ok 25tys widzow - sredni koszt biletu - 45zl przychod meczowy: 1,125,00zl
lech - ok 20tys widzow - sredni koszt biletu - 45zl przychod meczowy: 900,000zl
zaglebie - ok 10tys widzow - sredni koszt biletu - 35zl przychod meczowy: 350,000zl

Calkowity przychod - 2,375,000zl minus koszt (870,000zl) ZYSK: 1,505,000 zl !!!!!

Czyli nasz zysk 1.5mln zl to polowa tego co dostajemy od LVbet za sezon.

Dlatego ciesze sie ze zajelismy 7 miejsce i mamy legie/lecha u siebie. O pucharach mozna zapomniec, ale przynajmniej podreperujemy nasz budzet, co w naszej sytuacji jest bardzo wazne.

Teraz bardzo wazny mecz w plocku - wygrana nakreci kibicow na legie co bedzie miec przelozenie na zysk z dnia meczowego.

Rustin 09.04.2018 11:51

Adasss - proszę Cię, nie załamuj mnie. Chciałeś błysnąć tutaj jakimś cytatem, klasyką a kompletnie nic nie wnosisz do tematu. Myślisz, że inni nie mają Internetu czy tam flashscore i potrzebują tak durnego wytłumaczenia jak fakt, że ktoś tam też zremisował? Zremisował w takim samym stylu jak my? Nie wydaje mi się. Każdy widział, co prezentowali nasi "piłkarze" w meczu z Sandecją (oraz w drugiej połowie meczu z Lechem), a Ty prezentujesz wszystkim jakieś durne statystyki, które nie zmienią odbioru tego spotkania - to było przejście obok i pokazanie środkowego palca wszystkim, którzy pojechali na ten mecz wspierać klub. Wyszło fajnie, klub zarobi na dwóch meczach, skończymy na 7-8 miejscu i nadejdzie czas podniecania się plotkami transferowymi. Pytanie zasadnicze - czy chcemy taką Wisłę oglądać? Nawet rozumiejąc skład, jakim dysponujemy, takiego braku ambicji i totalnej padaki ja osobiście nie akceptuję.

pepe72 09.04.2018 11:57

Eurosport też twierdzi, że "księgowa" mogła obstawiać remis/7 miejsce.
https://eurosport.interia.pl/klub-wi...zl,nId,2566938

Jak wynik w Płocku będzie sensowny to trybuny będą faktycznie pełne.
Zobaczymy ...

zim zum 09.04.2018 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patti (Post 1498335)
Mecz kaszana - to sie zgodze, ale z punktu finansowego to strzal w 10 !!!

Mamy u siebie legie, lecha i zaglebie.

Koszty wynajmu stadionu ok 3mln zl (ok 170tys zl za mecz)
Koszty meczowe (catering, ochrona itp.) ok 100tys zl za mecz

Czyli koszty organizacji meczu ok 270 tys za mecz - z legia/lechem pewnie ok 300tys za mecz

Calkowity koszt oragnizacji 3 meczow (legia, lech, zaglebie) - ok 870tys zl

Przychod za mecz:
legia - ok 25tys widzow - sredni koszt biletu - 45zl przychod meczowy: 1,125,00zl
lech - ok 20tys widzow - sredni koszt biletu - 45zl przychod meczowy: 900,000zl
zaglebie - ok 10tys widzow - sredni koszt biletu - 35zl przychod meczowy: 350,000zl

Calkowity przychod - 2,375,000zl minus koszt (870,000zl) ZYSK: 1,505,000 zl !!!!!

Czyli nasz zysk 1.5mln zl to polowa tego co dostajemy od LVbet za sezon.

Dlatego ciesze sie ze zajelismy 7 miejsce i mamy legie/lecha u siebie. O pucharach mozna zapomniec, ale przynajmniej podreperujemy nasz budzet, co w naszej sytuacji jest bardzo wazne.

Teraz bardzo wazny mecz w plocku - wygrana nakreci kibicow na legie co bedzie miec przelozenie na zysk z dnia meczowego.

Sprytne wyliczenia, ale nie uwzględniasz jednego. Jak przepierdzielą w Płocku, to zostaje im 6 sparingów i nie byłbym taki pewien, że nagle do kas ruszą tabuny żeby płacić więcej za bilety, bo to mecz top. :)

PSYCHOLTSW 09.04.2018 12:21

@zim zum Twoje przypuszczenia też są zajebiste. ludzie ogarnijcie się i nie piszcie takich głupot, bo żal. co będzie to się okaże, bo nie jesteśmy jasnowidzami a w Płocku może być wygrana, remis albo porażka i tyle (podobnie jak w pozostałych 6 meczach) :) także ja czekam w spokoju na rozwój wypadków...

zim zum 09.04.2018 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1498344)
@zim zum Twoje przypuszczenia też są zajebiste. ludzie ogarnijcie się i nie piszcie takich głupot, bo żal. co będzie to się okaże, bo nie jesteśmy jasnowidzami a w Płocku może być wygrana, remis albo porażka i tyle (podobnie jak w pozostałych 6 meczach) :) także ja czekam w spokoju na rozwój wypadków...

To nie są przypuszczenia tylko fakty. Jakim hasłem przyciągniesz ludzi na stadion po porażce w Płocku ? :)

silver03 09.04.2018 12:38

Marką Lecha i Legii, proste.

LucjuszWielki 09.04.2018 12:38

Nie chce mi się pisać od meczu z amicą bo jestem lekko podłamany... ale po legii pisałem, że Halilovic zaskoczyl i wciąż nie widze w nim piłkarza, który moze nam dać choćby tyle co Imaz..

Mniejsza z tym.


Kto lepszy??? PEREZ czy MITROVIC ?? Mozemy powoli oceniać :D


Stilic został odpalony, wiadomo, ze troche żal upe ściska, ALE większość normalnych w podobnych okolicznościach odpaliloby Serba.

W środku mieliśmy: Krzysia, Brleka, Basche, Veleza, Pola, Halilovica doszedł Perez... więc koleś POD FORMĄ z pewnie niemałymi zarobkami musiał zostać odpalony. Nie mam żalu o to do Kiko bo gdyby nie on to nie mielibyśmy kilku w miarę dobrych grajków.

Jakie perspektywy przed grupą mistrzowską ?? Raczej marne.... DNO !! Wszystko inne będzie miłym zaskoczeniem.

Powoli też można wyciągac pierwsze wnioski odnośnie pracy naszego nowego trenera. POWOLI - pierwsze wnioski - nie mylić z pełną oceną :)


Co do tirówki i amiki... NIE MA ZADNEGO ZNACZENIA wynik w Płocku - udowodniła to frekwencja z amicą gdzie kolejkę PRZED wygraliśmy z tirówką na wyjezdzie !! Tak, więc prosze zejść na ziemie.

Adasss 09.04.2018 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1498340)
Adasss - proszę Cię, nie załamuj mnie. Chciałeś błysnąć tutaj jakimś cytatem, klasyką a kompletnie nic nie wnosisz do tematu. Myślisz, że inni nie mają Internetu czy tam flashscore i potrzebują tak durnego wytłumaczenia jak fakt, że ktoś tam też zremisował? Zremisował w takim samym stylu jak my? Nie wydaje mi się. Każdy widział, co prezentowali nasi "piłkarze" w meczu z Sandecją (oraz w drugiej połowie meczu z Lechem), a Ty prezentujesz wszystkim jakieś durne statystyki, które nie zmienią odbioru tego spotkania - to było przejście obok i pokazanie środkowego palca wszystkim, którzy pojechali na ten mecz wspierać klub. Wyszło fajnie, klub zarobi na dwóch meczach, skończymy na 7-8 miejscu i nadejdzie czas podniecania się plotkami transferowymi. Pytanie zasadnicze - czy chcemy taką Wisłę oglądać? Nawet rozumiejąc skład, jakim dysponujemy, takiego braku ambicji i totalnej padaki ja osobiście nie akceptuję.

Po jakiemu mam pisać żebyś zrozumiał? Po chińsku? Bo po polsku najwyraźniej nie rozumiesz. I kto tu kogo załamuje?
Wytłumacz mi jak zdanie:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1498322)
... z zespołem, który przegrywa praktycznie z każdym ...

ma się do statystyki, że Sandecja w roli gospodarza przegrała 5 na 15 spotkań?
Od kiedy 1/3 czyli 33,3% to to samo co "praktycznie każdy"?
Nie mam nic przeciwko krytykowaniu. Natomiast mam dużo przeciw krytykowaniu, w którym jako argumenty podaje się wierutne bzdury. Szanujmy się.

rozarian 09.04.2018 16:27

Cywka show

https://media.giphy.com/media/KyALRe...RVAa/giphy.gif

Adasss 09.04.2018 17:10

Mam pytanie do wszystkich zaskoczonych przebiegiem ostatniego spotkania:
ile innych spotkań Sandecji obejrzeliście na żywo?
Nie żebym sam zbyt często je oglądał. Ale wcale nie dlatego, że nie mam w tym czasie włączonego telewizora i ustawionego na właściwym kanale, bo zdarza mi się to całkiem często. Tyle, że równie często traktuję wtedy telewizor jak specyficzne radio, tj. zajmuję się czymś innym, a na to, co widać na ekranie zwracam uwagę dopiero jak dzieje się coś ciekawszego. Co w przypadku Sandecji bywa u mnie dość rzadkim zjawiskiem, bo ten zespół zwykle "morduje mecz".

FraMat 09.04.2018 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1498347)
Co do tirówki i amiki... NIE MA ZADNEGO ZNACZENIA wynik w Płocku - udowodniła to frekwencja z amicą gdzie kolejkę PRZED wygraliśmy z tirówką na wyjezdzie !! Tak, więc prosze zejść na ziemie.

Owszem ma.
Mecz z Amiką był w Poniedziałek Wielkanocny, kiedy części ludzi nie było w Krakowie.

wiesniak842 09.04.2018 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1498373)

Czepiasz sie. Piekny odbior, dobre podanie, zle ustawiony partner z zespolu:D

rozarian 09.04.2018 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498396)
Czepiasz sie. Piekny odbior, dobre podanie, zle ustawiony partner z zespolu:D

Pewnie tak. On zrobił tylko to, co w każdym prawie meczu, a ja dawno przestałem w związku z tym uważać angielską Chamionship za poważną ligę :-D

Patryko 09.04.2018 19:04

Co się czepiacie, ten wślizg zawsze mógł być dwoma wyprostowanymi :)

Dariook 09.04.2018 19:55

No look pass

LucjuszWielki 09.04.2018 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1498390)
Owszem ma.
Mecz z Amiką był w Poniedziałek Wielkanocny, kiedy części ludzi nie było w Krakowie.

W temacie biletowym 2 tygodnie przed meczem pisalem, aby nie wykręcać się świętami w przypadku niskiej frekwencji... To nie jest żaden argument. BO zawsze były wykręty: studenty wyejchaly, wakacje, lada pogoda ludzie na plazy, brzydka ludzie w domu itd...

Dzimi 09.04.2018 20:04

może mieli grać na 0-0?

South 09.04.2018 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1498412)
może mieli grać na 0-0?


Nie wiem co gorsze, robić sobie jaja z kibiców i grać tak żeby nie wygrać, czy prezentować tak żałosny poziom piłkarski, żeby nie móc sklecić 2 poprawnych akcji.

Vinci 09.04.2018 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1498411)
W temacie biletowym 2 tygodnie przed meczem pisalem, aby nie wykręcać się świętami w przypadku niskiej frekwencji... To nie jest żaden argument. BO zawsze były wykręty: studenty wyejchaly, wakacje, lada pogoda ludzie na plazy, brzydka ludzie w domu itd...

To nie są wykręty, tylko realne czynniki mające wpływ na frekwencję. Kilkadziesiąt procent na każdym meczu, to nie fanatycy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl